Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

Czerwcowe maluchy

, Trzymamy mocno kciuki za Magdę!!!
> , Trzymamy mocno kciuki za Magdę!!!
maggy
nie, 13 maj 2012 - 12:13
Martalka - przeczytałam Twój opis jednym tchem,to musiało być niesamowite przeżycie i zarazem cudowne,dzielna jesteś icon_smile.gif ja bym się chyba nie odważyła 06.gif ,no ale ja to ogólnie cykor jestem 29.gif
maggy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 354
Dołączył: pią, 21 sie 09 - 08:21
Nr użytkownika: 28,738




post nie, 13 maj 2012 - 12:13
Post #1981

Martalka - przeczytałam Twój opis jednym tchem,to musiało być niesamowite przeżycie i zarazem cudowne,dzielna jesteś icon_smile.gif ja bym się chyba nie odważyła 06.gif ,no ale ja to ogólnie cykor jestem 29.gif

--------------------
miq4
nie, 13 maj 2012 - 18:00
Martalka gratuluję brawo_bis.gif

Pięknie to opisałaś, jesteś w domu z całą rodzinką.
miq4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 358
Dołączył: nie, 11 paź 09 - 14:51
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 29,514




post nie, 13 maj 2012 - 18:00
Post #1982

Martalka gratuluję brawo_bis.gif

Pięknie to opisałaś, jesteś w domu z całą rodzinką.

--------------------
maggy
nie, 13 maj 2012 - 18:06
dopiero zauważyłam ,że jestem pierwsza na naszej 100-ej stronie 06.gif
maggy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 354
Dołączył: pią, 21 sie 09 - 08:21
Nr użytkownika: 28,738




post nie, 13 maj 2012 - 18:06
Post #1983

dopiero zauważyłam ,że jestem pierwsza na naszej 100-ej stronie 06.gif

--------------------
Abunieczek
pon, 14 maj 2012 - 12:44
No właśnie setna stronka icon_smile.gif kto prowadzi drugą część?? JA bym mogła spróbować, ale boję się,że nie będę umiała zrobić fajnej pierwszej stronki 37.gif jakoś jestem lewa w tych animacjach itepe icon_smile.gif więc może ktoś inny zechce kandydować icon_biggrin.gif

Poród Martalki jest dla mnie wielkim cudem, poród w domu, wow!!!
Coś pięknego, już bardziej naturalnie i swobodnie się chyba nie da. Zazdroszczę, oj zazdroszczę i gratuluję odwagi, bo ja podobnie jak maggy- cykor icon_smile.gif
Abunieczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 706
Dołączył: sob, 01 maj 10 - 12:55
Skąd: z zacisznego kącika....
Nr użytkownika: 32,794




post pon, 14 maj 2012 - 12:44
Post #1984

No właśnie setna stronka icon_smile.gif kto prowadzi drugą część?? JA bym mogła spróbować, ale boję się,że nie będę umiała zrobić fajnej pierwszej stronki 37.gif jakoś jestem lewa w tych animacjach itepe icon_smile.gif więc może ktoś inny zechce kandydować icon_biggrin.gif

Poród Martalki jest dla mnie wielkim cudem, poród w domu, wow!!!
Coś pięknego, już bardziej naturalnie i swobodnie się chyba nie da. Zazdroszczę, oj zazdroszczę i gratuluję odwagi, bo ja podobnie jak maggy- cykor icon_smile.gif

--------------------
Czerwcówka 2010
_______________

konwalia
pon, 14 maj 2012 - 14:26
Martalka ogromne gratulacje! Ucałuj Johna 06.gif
konwalia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 544
Dołączył: wto, 13 paź 09 - 10:41
Skąd: Falubazowo :)
Nr użytkownika: 29,547




post pon, 14 maj 2012 - 14:26
Post #1985

Martalka ogromne gratulacje! Ucałuj Johna 06.gif

--------------------
maggy
pon, 14 maj 2012 - 19:21
Konwalia - mogłaś chociaż coś skrobnąć nienie.gif co tam u Was słychać ,jak Weroniczka?

Paula - skoro masz chęci to dasz radę ,patrząc na naszą aktywnośc na wątku marnie widzę tu las rąk do prowadzenia strony 06.gif ,takze kochana zawijaj rękawy i do roboty icon_smile.gif
maggy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 354
Dołączył: pią, 21 sie 09 - 08:21
Nr użytkownika: 28,738




post pon, 14 maj 2012 - 19:21
Post #1986

Konwalia - mogłaś chociaż coś skrobnąć nienie.gif co tam u Was słychać ,jak Weroniczka?

Paula - skoro masz chęci to dasz radę ,patrząc na naszą aktywnośc na wątku marnie widzę tu las rąk do prowadzenia strony 06.gif ,takze kochana zawijaj rękawy i do roboty icon_smile.gif

--------------------
Abunieczek
wto, 15 maj 2012 - 12:05
biorę się dziś za drugą część czerwcówek, w miarę będę ulepszać pierwszą stronkę, także piszmy póki co tutaj icon_smile.gif za 2-3dni postaram się uroczyście zaprosić Was na otwarcie nowego wątku icon_smile.gif
Abunieczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 706
Dołączył: sob, 01 maj 10 - 12:55
Skąd: z zacisznego kącika....
Nr użytkownika: 32,794




post wto, 15 maj 2012 - 12:05
Post #1987

biorę się dziś za drugą część czerwcówek, w miarę będę ulepszać pierwszą stronkę, także piszmy póki co tutaj icon_smile.gif za 2-3dni postaram się uroczyście zaprosić Was na otwarcie nowego wątku icon_smile.gif

--------------------
Czerwcówka 2010
_______________

Martalka
wto, 15 maj 2012 - 12:22
CYTAT(konwalia @ Mon, 14 May 2012 - 13:26) *
Martalka ogromne gratulacje! Ucałuj Johna 06.gif



Konwalia, dzięki icon_biggrin.gif
Ale faktycznie mogłabys coś skrobnać icon_smile.gif

Ja mam MAŁO czasu 37.gif Wczoraj dosłownie co chwile karmiłam...
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post wto, 15 maj 2012 - 12:22
Post #1988

CYTAT(konwalia @ Mon, 14 May 2012 - 13:26) *
Martalka ogromne gratulacje! Ucałuj Johna 06.gif



Konwalia, dzięki icon_biggrin.gif
Ale faktycznie mogłabys coś skrobnać icon_smile.gif

Ja mam MAŁO czasu 37.gif Wczoraj dosłownie co chwile karmiłam...

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
konwalia
wto, 15 maj 2012 - 20:19
Tyle się działo i w sumie nie tak za wiele jeśli to opisac icon_wink.gif
Weronika zdrowa i jest dosyc mało problematycznym dzieckiem, co nie zmienia faktu, że potrafi pokazac rogi icon_wink.gif
Dla przypomnienia Isia:


Moje ciało za to leci sobie ze mną w kulki. Zaczeło się od wiecznego zmęczenia i trzęsących rąk, które ja usilnie ignorowałam. Jednak gdy nie mogłam sobie oczu pomalowac to zaczęłam chodzic po lekarzach. Pierwsze co pokazała moja krew to zerowe TSH i wstępne rozpoznanie - nadczynnośc tarczycy. Pani edokrynolog zleciła więcej badań, a ja żeby miec spokój zrobiłam wszystkie możliwe związane z tarczycą. Zrobiłam sobie też marker nowotworowy, który wyszedł znacznie podwyższony i tu nastąpiła panika u pani endokrynolog i wysyłanie mnie do Poznania, do Wielkopolskiego Centrum Onkologii na biopsje. Gdzie zapierali się, że bez widocznych przez usg guzów czy zmian na tarczycy nie będą mi robic biospji. Moja lekarka zdziwiona, załamuje ręce i pyta się mnie "co dalej?". Więc teraz oprócz zapalnia tarczycy czekam na niewiadomoco i biorę leki na nadczynnośc. Od jakiegoś czasu czuje się tak jak bym leków żadnych nie brała i jestem ciągle zmęczona, ręce się trzęsą. Pod koniec miesiąca idę na ostatnią wizytę do dotychczasowej pani endokrynolog i jeżeli znowu mi rozłoży ręce to palnę ją w łeb i zmienie lekarza. icon_wink.gif

Zamierzamy się wybudowac na spółkę z rodzicami. Lepszy bliźniak na wsi niż mieszkanie w mieście icon_wink.gif Więc teraz całą energie wkładam w tą budowe i już śnie że tam mieszkamy icon_smile.gif
konwalia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 544
Dołączył: wto, 13 paź 09 - 10:41
Skąd: Falubazowo :)
Nr użytkownika: 29,547




post wto, 15 maj 2012 - 20:19
Post #1989

Tyle się działo i w sumie nie tak za wiele jeśli to opisac icon_wink.gif
Weronika zdrowa i jest dosyc mało problematycznym dzieckiem, co nie zmienia faktu, że potrafi pokazac rogi icon_wink.gif
Dla przypomnienia Isia:


Moje ciało za to leci sobie ze mną w kulki. Zaczeło się od wiecznego zmęczenia i trzęsących rąk, które ja usilnie ignorowałam. Jednak gdy nie mogłam sobie oczu pomalowac to zaczęłam chodzic po lekarzach. Pierwsze co pokazała moja krew to zerowe TSH i wstępne rozpoznanie - nadczynnośc tarczycy. Pani edokrynolog zleciła więcej badań, a ja żeby miec spokój zrobiłam wszystkie możliwe związane z tarczycą. Zrobiłam sobie też marker nowotworowy, który wyszedł znacznie podwyższony i tu nastąpiła panika u pani endokrynolog i wysyłanie mnie do Poznania, do Wielkopolskiego Centrum Onkologii na biopsje. Gdzie zapierali się, że bez widocznych przez usg guzów czy zmian na tarczycy nie będą mi robic biospji. Moja lekarka zdziwiona, załamuje ręce i pyta się mnie "co dalej?". Więc teraz oprócz zapalnia tarczycy czekam na niewiadomoco i biorę leki na nadczynnośc. Od jakiegoś czasu czuje się tak jak bym leków żadnych nie brała i jestem ciągle zmęczona, ręce się trzęsą. Pod koniec miesiąca idę na ostatnią wizytę do dotychczasowej pani endokrynolog i jeżeli znowu mi rozłoży ręce to palnę ją w łeb i zmienie lekarza. icon_wink.gif

Zamierzamy się wybudowac na spółkę z rodzicami. Lepszy bliźniak na wsi niż mieszkanie w mieście icon_wink.gif Więc teraz całą energie wkładam w tą budowe i już śnie że tam mieszkamy icon_smile.gif

--------------------
> Czerwcowe maluchy, Trzymamy mocno kciuki za Magdę!!!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 21:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama