Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
85 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

PAZDZIERNIK 2010

> 
zunia78
śro, 27 paź 2010 - 15:51
SSylwia z tego co wiem śluz w kupie przeważnie wskazuje ze coś jest nie tak. Mogą to być nowości w diecie mamy ( u nas brak nowości) alergia, lub też nietolerancja laktozy właśnie. Do śluzu dochodzi specyficzny kwaśny zapach kupy. Kupy mogą być tak kwasne ze powodują trudne do wygojenia odparzenia (przyjaciółka tak miała ze swoja córeczką).
Kornel miał nietolerancję dlatego wiem o tym schorzeniu. W każdym razie najlepiej jest odciągac początkowo mleczko (ok 20 30 ml) bo zawiera najwiecej laktozy. Dlatego ja odciągam i wylewam, 32.gif jest to starsznie męczące dla mnie i dla dziecia. Bo odciągam dokładnie w tej chwili kiedy on jest głodny i płacze o cyca. te pięć minut przed karmieniem trwa wieczność 43.gif

[b]Nantu, odezwij sie !!!!! Mam nadzieję ze już jestescie po szpitalu [/b]
zunia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 512
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 19:00
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 10,231




post śro, 27 paź 2010 - 15:51
Post #21

SSylwia z tego co wiem śluz w kupie przeważnie wskazuje ze coś jest nie tak. Mogą to być nowości w diecie mamy ( u nas brak nowości) alergia, lub też nietolerancja laktozy właśnie. Do śluzu dochodzi specyficzny kwaśny zapach kupy. Kupy mogą być tak kwasne ze powodują trudne do wygojenia odparzenia (przyjaciółka tak miała ze swoja córeczką).
Kornel miał nietolerancję dlatego wiem o tym schorzeniu. W każdym razie najlepiej jest odciągac początkowo mleczko (ok 20 30 ml) bo zawiera najwiecej laktozy. Dlatego ja odciągam i wylewam, 32.gif jest to starsznie męczące dla mnie i dla dziecia. Bo odciągam dokładnie w tej chwili kiedy on jest głodny i płacze o cyca. te pięć minut przed karmieniem trwa wieczność 43.gif

[b]Nantu, odezwij sie !!!!! Mam nadzieję ze już jestescie po szpitalu [/b]

--------------------
Kornel



Aleksander



Five
śro, 27 paź 2010 - 17:41
Kamilka ja zawsze w dzień - śpi. W nocy bez zmian - ciągle cycka.
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
SkÄ…d: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post śro, 27 paź 2010 - 17:41
Post #22

Kamilka ja zawsze w dzień - śpi. W nocy bez zmian - ciągle cycka.

--------------------
Cztery córki i syn.
Ptasia
czw, 28 paź 2010 - 10:57
A my mamy wzloty i upadki. Wczoraj tragiczna noc a dzis mały spał, jadł i spał dalej 06.gif normalni ejestem prawie wyspana 04.gif

Co do kupy to pamietajcie z eto są jeszcze maleństwa tak naprawdę potrzebują czasu na unormowanie się całego przewodu pokarmowego.
No i ja cały czas uważam że te witaminy mają też wpływ na brzuszki.

W przyszłym tygodniu idę z Czarkiem na bilans, ciekawa jestem ile przybrał bo wg mojej wagi waży już ponad 4 kg 37.gif
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post czw, 28 paź 2010 - 10:57
Post #23

A my mamy wzloty i upadki. Wczoraj tragiczna noc a dzis mały spał, jadł i spał dalej 06.gif normalni ejestem prawie wyspana 04.gif

Co do kupy to pamietajcie z eto są jeszcze maleństwa tak naprawdę potrzebują czasu na unormowanie się całego przewodu pokarmowego.
No i ja cały czas uważam że te witaminy mają też wpływ na brzuszki.

W przyszłym tygodniu idę z Czarkiem na bilans, ciekawa jestem ile przybrał bo wg mojej wagi waży już ponad 4 kg 37.gif

--------------------

zunia78
czw, 28 paź 2010 - 15:18
Ptasiu super to ujęłaś. Chodzi mi o to wzloty i upadki 29.gif
To doskonale opisuje nasze relacjÄ™ z juniorem.
każdy dzień i kazda noc jest inna. Czasem w nocy spi pięknie, wczoraj natomiast postanowił sobie urządzić 2 godzinna imprezę. Nawet nie plakał, raczej "chrumkal" , byl grzeczny jak się nim zajmowałam. Odłożony do kołyski marudził. Za to wczoraj w dzien był tak grzeczny ze urwałam się do kosmetyczki (na 20 minut żeby nie było ze pol dnia w salonie spędziłam 06.gif )
Byliśymy u lekarza.
Aleksander waży prawie 4 kilo, 3.070 przy wypisie.
Doktor obadał kupkę i uwaga, ! stwierdził ze jest typowa kupą niemowlaka. Nie ma śluzu. Jest ok. Mam normalnie karmić i nie widziwiać. 37.gif
No to od dziś próbujemy.
Dziewczyny byłyście z maluchami w większych skupiskach ludzkich, typu duze sklepy? Kurcze ja bym podjechala po jakies ciuchy, mam jeszcze kilka preznetów do kupienia z różnych okazji a jeste uziemiona. Wstepnie uzgodnilam z małżem ze bedziey wypuszczac się z Olem po 05 listopada, czyli po miesiacu.
zunia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 512
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 19:00
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 10,231




post czw, 28 paź 2010 - 15:18
Post #24

Ptasiu super to ujęłaś. Chodzi mi o to wzloty i upadki 29.gif
To doskonale opisuje nasze relacjÄ™ z juniorem.
każdy dzień i kazda noc jest inna. Czasem w nocy spi pięknie, wczoraj natomiast postanowił sobie urządzić 2 godzinna imprezę. Nawet nie plakał, raczej "chrumkal" , byl grzeczny jak się nim zajmowałam. Odłożony do kołyski marudził. Za to wczoraj w dzien był tak grzeczny ze urwałam się do kosmetyczki (na 20 minut żeby nie było ze pol dnia w salonie spędziłam 06.gif )
Byliśymy u lekarza.
Aleksander waży prawie 4 kilo, 3.070 przy wypisie.
Doktor obadał kupkę i uwaga, ! stwierdził ze jest typowa kupą niemowlaka. Nie ma śluzu. Jest ok. Mam normalnie karmić i nie widziwiać. 37.gif
No to od dziś próbujemy.
Dziewczyny byłyście z maluchami w większych skupiskach ludzkich, typu duze sklepy? Kurcze ja bym podjechala po jakies ciuchy, mam jeszcze kilka preznetów do kupienia z różnych okazji a jeste uziemiona. Wstepnie uzgodnilam z małżem ze bedziey wypuszczac się z Olem po 05 listopada, czyli po miesiacu.

--------------------
Kornel



Aleksander



ssylwija
czw, 28 paź 2010 - 16:11
No właśnie ja też ostatnio zastanawiałam się kiedy można z maleństwem wyjść na jakieś zakupy. Chciałabym też odwiedzić w niedzielę rodziców ale nie wiem czy to nie za wcześnie odwiedzać z nim inne domy.
ssylwija


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 330
Dołączył: wto, 06 kwi 10 - 07:39
SkÄ…d: Kutno
Nr użytkownika: 32,393




post czw, 28 paź 2010 - 16:11
Post #25

No właśnie ja też ostatnio zastanawiałam się kiedy można z maleństwem wyjść na jakieś zakupy. Chciałabym też odwiedzić w niedzielę rodziców ale nie wiem czy to nie za wcześnie odwiedzać z nim inne domy.

--------------------
Ptasia
pią, 29 paź 2010 - 15:59
Do innych domów nie chodzę na razie choc nie podoba sie to moim teściom 29.gif
Byliśmy w media MArkt w weekend ale mały byl w wózku i krótko tam byliśmy.
W ten weekend musimy jechać kupić lampy do salonu no i musimy go zabrać, mam nadzieje, ze ominą nas zarazki.
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post pią, 29 paź 2010 - 15:59
Post #26

Do innych domów nie chodzę na razie choc nie podoba sie to moim teściom 29.gif
Byliśmy w media MArkt w weekend ale mały byl w wózku i krótko tam byliśmy.
W ten weekend musimy jechać kupić lampy do salonu no i musimy go zabrać, mam nadzieje, ze ominą nas zarazki.

--------------------

Coffee
pon, 01 lis 2010 - 20:52
hej
do mam karmiacych piersia
no wiec moja mala pogryzla mi lewy sutek-ale to juz jakis czas temu ale nie jakos makabrycznie
w zeszly weekend dostalam goraczki 38...ale na drugi dzien minelo
nie wiedzialam od czego
w ten weekend nagle dostalam 39.3...zadnych kaszlow, katarow, ani nic mnie nie bolalo
pol dnia szukalam jakiegos lekarza w londynie ktory mnie przyjmie bo nie wiedzialam co to i co z mala...karmieniem
w koncu okazalo sie ze to od tej piersi-chociaz mi sie wierzyc nie chcialo bo mimo, ze mam duzo pokarmu nie mialam nawalu / z pierwszym mialam/
ale dostalam antybiotyk wiec mowie co by nie bylo jestem juz bezpieczna
moge dalej mala karmic i nawet mi kazali glownie do tej lewej piersi przystawiac
goraczka ladnie zaraz mi zeszla, czuje sie ok
a dzis w nocy karmie...i patrze krople krwi na malej spioszkach 43.gif patrze a to z tego zranionego sutka
koszmar
polozylam grubo kremem...i potem jakos w dzien bylo ok
ale teraz znowu przystawilam mala i znowu krew
i mam problem
jak teraz sciagac pokarm nie podrazniajac tej ranki zeby sie zagoila
bo musze przystawiac mala lub sciagac ale jakbym to nie robila to przeciez zawsze podraznie te rane
nie mam pojecia bo nie mam doswiadczenia
z pierwszym mimo pogryzionych sutkow i nawalu pokarmu nie mialam krwi, czy jakis zapalen piersi 48.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post pon, 01 lis 2010 - 20:52
Post #27

hej
do mam karmiacych piersia
no wiec moja mala pogryzla mi lewy sutek-ale to juz jakis czas temu ale nie jakos makabrycznie
w zeszly weekend dostalam goraczki 38...ale na drugi dzien minelo
nie wiedzialam od czego
w ten weekend nagle dostalam 39.3...zadnych kaszlow, katarow, ani nic mnie nie bolalo
pol dnia szukalam jakiegos lekarza w londynie ktory mnie przyjmie bo nie wiedzialam co to i co z mala...karmieniem
w koncu okazalo sie ze to od tej piersi-chociaz mi sie wierzyc nie chcialo bo mimo, ze mam duzo pokarmu nie mialam nawalu / z pierwszym mialam/
ale dostalam antybiotyk wiec mowie co by nie bylo jestem juz bezpieczna
moge dalej mala karmic i nawet mi kazali glownie do tej lewej piersi przystawiac
goraczka ladnie zaraz mi zeszla, czuje sie ok
a dzis w nocy karmie...i patrze krople krwi na malej spioszkach 43.gif patrze a to z tego zranionego sutka
koszmar
polozylam grubo kremem...i potem jakos w dzien bylo ok
ale teraz znowu przystawilam mala i znowu krew
i mam problem
jak teraz sciagac pokarm nie podrazniajac tej ranki zeby sie zagoila
bo musze przystawiac mala lub sciagac ale jakbym to nie robila to przeciez zawsze podraznie te rane
nie mam pojecia bo nie mam doswiadczenia
z pierwszym mimo pogryzionych sutkow i nawalu pokarmu nie mialam krwi, czy jakis zapalen piersi 48.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Coffee
pon, 01 lis 2010 - 20:55
odnosnie spania my mielismy w zeszlym togdniu kryzys mala co noc od 3-5 sie darla
juz myslalam ze to kolki ale zastosowalam pelna diete i na druga noc okazalo sie ze spi jak aniolek...wiec teraz uwazam co jem...i mala spi mniej wiecej tak ze od 21-24 cyca...zasypia znowu
budzi sie miedzy 3-4 na cycanko...i wtedy jest bardzo towarzyska...robimy kupke..przebieramy sie ...sluchamy mamusi znowu cycamy i kolo 5 zasypiamy
zadnych placzow i krzykow ..super

a jak u was z waga po porodzie
ja sie troche martwie bo zostalo mi 8kg nadwagi i waga ani drgnie a pamietam z Maxem bylo super tez po szpitalu mialam dalej +8kg a po 3 miesiacach wrocilam do swojej wagi

Ten post edytował Coffee pon, 01 lis 2010 - 20:58
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post pon, 01 lis 2010 - 20:55
Post #28

odnosnie spania my mielismy w zeszlym togdniu kryzys mala co noc od 3-5 sie darla
juz myslalam ze to kolki ale zastosowalam pelna diete i na druga noc okazalo sie ze spi jak aniolek...wiec teraz uwazam co jem...i mala spi mniej wiecej tak ze od 21-24 cyca...zasypia znowu
budzi sie miedzy 3-4 na cycanko...i wtedy jest bardzo towarzyska...robimy kupke..przebieramy sie ...sluchamy mamusi znowu cycamy i kolo 5 zasypiamy
zadnych placzow i krzykow ..super

a jak u was z waga po porodzie
ja sie troche martwie bo zostalo mi 8kg nadwagi i waga ani drgnie a pamietam z Maxem bylo super tez po szpitalu mialam dalej +8kg a po 3 miesiacach wrocilam do swojej wagi

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
ssylwija
wto, 02 lis 2010 - 10:44
Coffe współczuję i nie mam pojęcia co w takiej sytuacji robić.

My od dwóch dni walczymy z brzuszkiem. Poradźcie mi co to może być - Szymek cały czas, nawet podczas karmienia pręży się, wygina, napina, stęka (tak jakby chciał zrobić kupę a nie mógł) nie płacze przy tym tak jak w przypadku kolek ale męczy się strasznie. Spać nie może przez to prężenie. Daję wodę koperkową i nic. Już wariuję.
ssylwija


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 330
Dołączył: wto, 06 kwi 10 - 07:39
SkÄ…d: Kutno
Nr użytkownika: 32,393




post wto, 02 lis 2010 - 10:44
Post #29

Coffe współczuję i nie mam pojęcia co w takiej sytuacji robić.

My od dwóch dni walczymy z brzuszkiem. Poradźcie mi co to może być - Szymek cały czas, nawet podczas karmienia pręży się, wygina, napina, stęka (tak jakby chciał zrobić kupę a nie mógł) nie płacze przy tym tak jak w przypadku kolek ale męczy się strasznie. Spać nie może przez to prężenie. Daję wodę koperkową i nic. Już wariuję.

--------------------
NadiaT
wto, 02 lis 2010 - 14:34
Witam po tej drugiej stronie icon_smile.gif
NadiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 283
Dołączył: śro, 13 sty 10 - 13:45
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 31,070

GG:


post wto, 02 lis 2010 - 14:34
Post #30

Witam po tej drugiej stronie icon_smile.gif

--------------------



Ptasia
wto, 02 lis 2010 - 15:35
coffe kurcze miałąm bardzo poranione brodawki ale jakoś krew mi nie leciała nie wiem jak pomóc, może laktatorem tak delikatnie?
Co do wagi to ja miałam 15kg na plusie po porodzie, zostało mi jeszcze 6 37.gif ale cirpliwie czekam bo chudnę. No ale trzeba przyznac że mało jem i wszytko jałowe.

sylwija kup PLANTEX to tez koperkowa herbatka ale taka mocniejsza, u nas własciwie pomaga.

Ja dzis idÄ™ do lekarza bo starsznie kaszlÄ™ a nie wiem co moge brac przy karmieniu. CzujÄ™ sie fatalnie.

No i mój Czaruś


Nadia witaj w końcu 04.gif fajnie, ze wszytskie dałyśmy radę w październiku 08.gif
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post wto, 02 lis 2010 - 15:35
Post #31

coffe kurcze miałąm bardzo poranione brodawki ale jakoś krew mi nie leciała nie wiem jak pomóc, może laktatorem tak delikatnie?
Co do wagi to ja miałam 15kg na plusie po porodzie, zostało mi jeszcze 6 37.gif ale cirpliwie czekam bo chudnę. No ale trzeba przyznac że mało jem i wszytko jałowe.

sylwija kup PLANTEX to tez koperkowa herbatka ale taka mocniejsza, u nas własciwie pomaga.

Ja dzis idÄ™ do lekarza bo starsznie kaszlÄ™ a nie wiem co moge brac przy karmieniu. CzujÄ™ sie fatalnie.

No i mój Czaruś


Nadia witaj w końcu 04.gif fajnie, ze wszytskie dałyśmy radę w październiku 08.gif

--------------------

zunia78
wto, 02 lis 2010 - 15:48
Ptasia zakochałam się !!!! Czaruś jest cudny, i ta fryzura !!!!! Szok. U nas Olek praktycznie łysy.
Nie mogę się napatrzeć !!!!!
Nadia Witamy, pisz co u Was? Jak poczÄ…tki w domu??
U nas niedziela i poniedzialek przespacerowany, Aleksander grzecznie spał na cmentarzach, pogoda piękna, więc całkiem miły weekend.
DziÅ› 4 tygodnie ojego synka !!! Stawiam soczek !!
zunia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 512
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 19:00
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 10,231




post wto, 02 lis 2010 - 15:48
Post #32

Ptasia zakochałam się !!!! Czaruś jest cudny, i ta fryzura !!!!! Szok. U nas Olek praktycznie łysy.
Nie mogę się napatrzeć !!!!!
Nadia Witamy, pisz co u Was? Jak poczÄ…tki w domu??
U nas niedziela i poniedzialek przespacerowany, Aleksander grzecznie spał na cmentarzach, pogoda piękna, więc całkiem miły weekend.
DziÅ› 4 tygodnie ojego synka !!! Stawiam soczek !!

--------------------
Kornel



Aleksander



Ptasia
wto, 02 lis 2010 - 17:25
zunia dzieki

Pokażę wam coś
To Czarek


A to Oliwia
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post wto, 02 lis 2010 - 17:25
Post #33

zunia dzieki

Pokażę wam coś
To Czarek


A to Oliwia


--------------------

zunia78
wto, 02 lis 2010 - 17:58

Ptasiu, a Olwia teraz jest brunetką? cos mi się kojarzyła z blond wlosami.

Coffee, sama napisałaś ze po pierwszym porodzie zrzuciłas wszystko po 3 miesiącach,a teraz minął dopiero jeden.
Ja też mam jeszcze sporo do zrzucenia. Nie wchodze w swoje normalne ubrania, chodzę albo w baaardzo luźnych spodniach, albo niestety w jeansach ciążowych. Ale daje sobie jeszcze trochę czasu.
zunia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 512
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 19:00
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 10,231




post wto, 02 lis 2010 - 17:58
Post #34


Ptasiu, a Olwia teraz jest brunetką? cos mi się kojarzyła z blond wlosami.

Coffee, sama napisałaś ze po pierwszym porodzie zrzuciłas wszystko po 3 miesiącach,a teraz minął dopiero jeden.
Ja też mam jeszcze sporo do zrzucenia. Nie wchodze w swoje normalne ubrania, chodzę albo w baaardzo luźnych spodniach, albo niestety w jeansach ciążowych. Ale daje sobie jeszcze trochę czasu.

--------------------
Kornel



Aleksander



Coffee
wto, 02 lis 2010 - 18:13
ptasia twoj czarus na pierwszej fotce ma te same spioszki co moja Emma -te z puchatkiem ...icon_wink.gif nawet dzis je ma ubrane hihi

dziewczyny wiem ze po pierwszym stracilam po 3 miesiacach ale tu minal juz miesiac a ja mam dalej tyle co jak wyszlam ze szpitala nie zrzucilam ani gramika 37.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post wto, 02 lis 2010 - 18:13
Post #35

ptasia twoj czarus na pierwszej fotce ma te same spioszki co moja Emma -te z puchatkiem ...icon_wink.gif nawet dzis je ma ubrane hihi

dziewczyny wiem ze po pierwszym stracilam po 3 miesiacach ale tu minal juz miesiac a ja mam dalej tyle co jak wyszlam ze szpitala nie zrzucilam ani gramika 37.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
ssylwija
wto, 02 lis 2010 - 20:38
Ptasia no po prostu zabójczy ten twój Czaruś icon_smile.gif

Z wagą ja nie narzekam, bo już mam 4 kg mniej niż przed ciążą - to chyba to gotowane jedzenie tak mnie ściąga i brak ukochanych słodyczy 29.gif

My w końcu wieczorem pojechaliśmy do lekarza (pisałam wcześniej, że mały taki niewyraźny) okazało się że Szymek ma zapalenie ucha (stąd to marudzenie i niechęć do cyca) maleństwo dostało antybiotyk i kropelki do ucha. Szkoda mi go, biedak taki.
ssylwija


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 330
Dołączył: wto, 06 kwi 10 - 07:39
SkÄ…d: Kutno
Nr użytkownika: 32,393




post wto, 02 lis 2010 - 20:38
Post #36

Ptasia no po prostu zabójczy ten twój Czaruś icon_smile.gif

Z wagą ja nie narzekam, bo już mam 4 kg mniej niż przed ciążą - to chyba to gotowane jedzenie tak mnie ściąga i brak ukochanych słodyczy 29.gif

My w końcu wieczorem pojechaliśmy do lekarza (pisałam wcześniej, że mały taki niewyraźny) okazało się że Szymek ma zapalenie ucha (stąd to marudzenie i niechęć do cyca) maleństwo dostało antybiotyk i kropelki do ucha. Szkoda mi go, biedak taki.

--------------------
Ptasia
wto, 02 lis 2010 - 21:22
sylwija matko juz zapalenie ucha 37.gif bidulek.
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post wto, 02 lis 2010 - 21:22
Post #37

sylwija matko juz zapalenie ucha 37.gif bidulek.

--------------------

NadiaT
wto, 02 lis 2010 - 22:55
Mój Dawidek spokojny w dzien ale w nocy daje popalic... smoczka nie chce i w sumie nie zmuszamy go-może to i lepiej bo nie trzeba bedzie odzwyczajać.
NadiaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 283
Dołączył: śro, 13 sty 10 - 13:45
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 31,070

GG:


post wto, 02 lis 2010 - 22:55
Post #38

Mój Dawidek spokojny w dzien ale w nocy daje popalic... smoczka nie chce i w sumie nie zmuszamy go-może to i lepiej bo nie trzeba bedzie odzwyczajać.

--------------------



Coffee
śro, 03 lis 2010 - 00:16
CYTAT
Z wagą ja nie narzekam, bo już mam 4 kg mniej niż przed ciążą - to chyba to gotowane jedzenie tak mnie ściąga i brak ukochanych słodyczy
pozazdroscic ...ladnie cie sciaga...moj ssak duzo ssa..ja slodyczy nie jem i jakos waga stoi w miejscu ...mam nadzieje ze do gwiazdki sie ruszy z_choinka.gif ...ale w dol 29.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post śro, 03 lis 2010 - 00:16
Post #39

CYTAT
Z wagą ja nie narzekam, bo już mam 4 kg mniej niż przed ciążą - to chyba to gotowane jedzenie tak mnie ściąga i brak ukochanych słodyczy
pozazdroscic ...ladnie cie sciaga...moj ssak duzo ssa..ja slodyczy nie jem i jakos waga stoi w miejscu ...mam nadzieje ze do gwiazdki sie ruszy z_choinka.gif ...ale w dol 29.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
zunia78
śro, 03 lis 2010 - 09:27
Ssylwia dużo zdrówka dla Szymusia. Lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował zapalenie ucha czy byliście u laryngologa?
Dziewczyny czy wasze maluchy tez tak dlugo czuwają? Aleksander albo odpada przy cycu i wtedy nie trzeba go usypiać, albo potrafi najeść się a potem przez dwie bite godziny oczy jak pięciozłotówki. I wtedy nie ma szans na usypianie. trudno mi powiedzieć ze coś mu wtedy dolega, po prostu obserwuje świat.

Nadia mój też przeważnie nie chce smoka, a jak już zassie to trzeba pilnować zeby nie wypluwał.
Ptasia a Czaruś lubi smoka? czy tylko tak do zdjęcia? 29.gif

Martka czekamy na relacje co u Was.
zunia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 512
Dołączył: pon, 22 sty 07 - 19:00
Skąd: białystok
Nr użytkownika: 10,231




post śro, 03 lis 2010 - 09:27
Post #40

Ssylwia dużo zdrówka dla Szymusia. Lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował zapalenie ucha czy byliście u laryngologa?
Dziewczyny czy wasze maluchy tez tak dlugo czuwają? Aleksander albo odpada przy cycu i wtedy nie trzeba go usypiać, albo potrafi najeść się a potem przez dwie bite godziny oczy jak pięciozłotówki. I wtedy nie ma szans na usypianie. trudno mi powiedzieć ze coś mu wtedy dolega, po prostu obserwuje świat.

Nadia mój też przeważnie nie chce smoka, a jak już zassie to trzeba pilnować zeby nie wypluwał.
Ptasia a Czaruś lubi smoka? czy tylko tak do zdjęcia? 29.gif

Martka czekamy na relacje co u Was.

--------------------
Kornel



Aleksander



> PAZDZIERNIK 2010
Start new topic
Reply to this topic
85 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 14:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama