Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Lipcowe maluchy vol.4

> 
pati.n
pon, 30 sty 2012 - 11:37
CYTAT(walizka @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:51) *
Dziewczyny, może mi coś doradzicie? icon_smile.gif
Chcę kupić Weronice laptopa, bo ją bardzo intrygują nasze komputery. Na Allegro znalazłam tego mnóstwo. Ciężko wybrać coś sensownego. Może u Was sprawdziła się taka zabawka i możecie ją śmiało polecić? Na pewno nie chcę "hałasującego ogłupiacza" icon_smile.gif


ani jedno ani drugie nie chcioało się bawić zabawkowym icon_wink.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pon, 30 sty 2012 - 11:37
Post #41

CYTAT(walizka @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:51) *
Dziewczyny, może mi coś doradzicie? icon_smile.gif
Chcę kupić Weronice laptopa, bo ją bardzo intrygują nasze komputery. Na Allegro znalazłam tego mnóstwo. Ciężko wybrać coś sensownego. Może u Was sprawdziła się taka zabawka i możecie ją śmiało polecić? Na pewno nie chcę "hałasującego ogłupiacza" icon_smile.gif


ani jedno ani drugie nie chcioało się bawić zabawkowym icon_wink.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pati.n
pon, 30 sty 2012 - 11:58
znacie się Takie nosidło będzie dobre?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pon, 30 sty 2012 - 11:58
Post #42

znacie się Takie nosidło będzie dobre?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Madzikred
pon, 30 sty 2012 - 14:30
CYTAT(walizka @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:51) *
Dziewczyny, może mi coś doradzicie? icon_smile.gif
Chcę kupić Weronice laptopa, bo ją bardzo intrygują nasze komputery. Na Allegro znalazłam tego mnóstwo. Ciężko wybrać coś sensownego. Może u Was sprawdziła się taka zabawka i możecie ją śmiało polecić? Na pewno nie chcę "hałasującego ogłupiacza" icon_smile.gif



Emi ma rację, wybierz taki najbardziej podobny do dorosłego. Duśkę tez ciągnie do dorosłego ale mamy po Miloszu taki szary bez kolorków i na jakiś czas daje się oszukać.
Jest tego duzo na allegro i ceny tez bardzo zróżnicowane

https://allegro.pl/laptop-edukacyjny-zasila...2070691747.html

https://allegro.pl/mega-wypasiony-laptop-my...2061359148.html

Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post pon, 30 sty 2012 - 14:30
Post #43

CYTAT(walizka @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:51) *
Dziewczyny, może mi coś doradzicie? icon_smile.gif
Chcę kupić Weronice laptopa, bo ją bardzo intrygują nasze komputery. Na Allegro znalazłam tego mnóstwo. Ciężko wybrać coś sensownego. Może u Was sprawdziła się taka zabawka i możecie ją śmiało polecić? Na pewno nie chcę "hałasującego ogłupiacza" icon_smile.gif



Emi ma rację, wybierz taki najbardziej podobny do dorosłego. Duśkę tez ciągnie do dorosłego ale mamy po Miloszu taki szary bez kolorków i na jakiś czas daje się oszukać.
Jest tego duzo na allegro i ceny tez bardzo zróżnicowane

https://allegro.pl/laptop-edukacyjny-zasila...2070691747.html

https://allegro.pl/mega-wypasiony-laptop-my...2061359148.html



--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
Anecznik
wto, 31 sty 2012 - 14:54
Niko dostał lapka po kuzynie...kiedyś chciałam mu kupic i dobrze, że nie kupiłam bo moim zdaniem wyrzucone pieniądze. Jego kuzyn tez się tym nie bawił. Igi czasami siada i sobie stuka, ale bardziej woli prawdziwą klawiaturę. Dobrze, że prócz laptopa mamy jeszcze komputer stacjonarny bo zazwyczaj jest wyłączony więc może sobie klikać do woli.
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 14:54
Post #44

Niko dostał lapka po kuzynie...kiedyś chciałam mu kupic i dobrze, że nie kupiłam bo moim zdaniem wyrzucone pieniądze. Jego kuzyn tez się tym nie bawił. Igi czasami siada i sobie stuka, ale bardziej woli prawdziwą klawiaturę. Dobrze, że prócz laptopa mamy jeszcze komputer stacjonarny bo zazwyczaj jest wyłączony więc może sobie klikać do woli.

--------------------


pati.n
wto, 31 sty 2012 - 15:20
CYTAT(Anecznik @ Tue, 31 Jan 2012 - 14:54) *
Niko dostał lapka po kuzynie...kiedyś chciałam mu kupic i dobrze, że nie kupiłam bo moim zdaniem wyrzucone pieniądze. Jego kuzyn tez się tym nie bawił. Igi czasami siada i sobie stuka, ale bardziej woli prawdziwą klawiaturę. Dobrze, że prócz laptopa mamy jeszcze komputer stacjonarny bo zazwyczaj jest wyłączony więc może sobie klikać do woli.


dokładnie icon_wink.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post wto, 31 sty 2012 - 15:20
Post #45

CYTAT(Anecznik @ Tue, 31 Jan 2012 - 14:54) *
Niko dostał lapka po kuzynie...kiedyś chciałam mu kupic i dobrze, że nie kupiłam bo moim zdaniem wyrzucone pieniądze. Jego kuzyn tez się tym nie bawił. Igi czasami siada i sobie stuka, ale bardziej woli prawdziwą klawiaturę. Dobrze, że prócz laptopa mamy jeszcze komputer stacjonarny bo zazwyczaj jest wyłączony więc może sobie klikać do woli.


dokładnie icon_wink.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
walizka
wto, 31 sty 2012 - 20:20
dzięki dziewczyny za sugestie! Myślałam, żeby kupić jej kolorowy, ale z atrapą prawdziwej klawiatury i touch pada. Nie zależy mi też na bajerach. Poszukam zatem czegoś
a) taniego
b) jak najbardziej udającego dorosły komputer

Powiem Wam, jak jest z telefonami. Mała odziedziczyła po nas jakiś stary telefon. Dzięki temu nie bawi się naszymi telefonami. Jak tylko bierze któryś z nich do ręki, zazwyczaj na pierwszą prośbę oddaje go rodzicom. Jak nie chce, idziemy szukać "jej" telefonu. Nikt nie wie, gdzie on się podziewa i zazwyczaj po drodze znajdujemy coś bardziej interesującego. Myślę, że z komputerem uda się zrobić tak samo, dlatego mi na tym zależy icon_smile.gif
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post wto, 31 sty 2012 - 20:20
Post #46

dzięki dziewczyny za sugestie! Myślałam, żeby kupić jej kolorowy, ale z atrapą prawdziwej klawiatury i touch pada. Nie zależy mi też na bajerach. Poszukam zatem czegoś
a) taniego
b) jak najbardziej udającego dorosły komputer

Powiem Wam, jak jest z telefonami. Mała odziedziczyła po nas jakiś stary telefon. Dzięki temu nie bawi się naszymi telefonami. Jak tylko bierze któryś z nich do ręki, zazwyczaj na pierwszą prośbę oddaje go rodzicom. Jak nie chce, idziemy szukać "jej" telefonu. Nikt nie wie, gdzie on się podziewa i zazwyczaj po drodze znajdujemy coś bardziej interesującego. Myślę, że z komputerem uda się zrobić tak samo, dlatego mi na tym zależy icon_smile.gif

--------------------


Nitro
wto, 31 sty 2012 - 20:48
My mamy taki malutki kalkulator-reklamowke. Ada myśli ze to telefon icon_biggrin.gif

Czy u dzieci w wieku naszych można już zauważyć lewo / praworecznosc? Bo jeśli tak (jesli to sie juz nie zmieni) to u Ady dominuje lewa ręka.
Nitro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,716
Dołączył: nie, 08 lis 09 - 10:27
SkÄ…d: CK
Nr użytkownika: 30,022




post wto, 31 sty 2012 - 20:48
Post #47

My mamy taki malutki kalkulator-reklamowke. Ada myśli ze to telefon icon_biggrin.gif

Czy u dzieci w wieku naszych można już zauważyć lewo / praworecznosc? Bo jeśli tak (jesli to sie juz nie zmieni) to u Ady dominuje lewa ręka.
Ika
wto, 31 sty 2012 - 21:07
CYTAT(Nitro @ Tue, 31 Jan 2012 - 20:48) *
Czy u dzieci w wieku naszych można już zauważyć lewo / praworecznosc? Bo jeśli tak (jesli to sie juz nie zmieni) to u Ady dominuje lewa ręka.


U Nutki zdecydowanie dominuje lewa.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 31 sty 2012 - 21:07
Post #48

CYTAT(Nitro @ Tue, 31 Jan 2012 - 20:48) *
Czy u dzieci w wieku naszych można już zauważyć lewo / praworecznosc? Bo jeśli tak (jesli to sie juz nie zmieni) to u Ady dominuje lewa ręka.


U Nutki zdecydowanie dominuje lewa.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Gio_vanna
wto, 31 sty 2012 - 21:38
Nitro dziecko może posługiwać się raz jedną a raz drugą rączką nawet do 4 roku życia. Więc może się coś zmienić jeszcze. Jestem teraz na bieżąco z tym bo mój Adrian do tej pory ma takie naloty że w domu używa lewej ręki a w przedszkolu prawej. Ani pedagog, ani psycholog, logopeda czy neurolog nie widzą w tym problemu a jesteśmy z nimi w stałym kontakcie ( mamy opinie o potrzebie wspomagania rozwoju, bo chłopaki zaczeli mówić dopiero w przedszkolu i z mówieniem trochę odstają od dzieci). Aaa i nie próbować przestawiać dziecka na siłę.

Na zjazd też się łapie jak będzie gdzieś bliżej bo Poznań to na końcu świata icon_smile.gif

Karola i chłopaki mają laptopki ale i tak bębnią po naszych więc ...... pozostaje poczekać aż dorosna icon_smile.gif

Emi jak wrócę do domu to wyszukam jakieś zdjęcie, teraz znowu uszczęśliwiam swoich rodziców wnukami i sobą oczywiście.

zmykam się uczyć.
Gio_vanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 500
Dołączył: sob, 24 sty 09 - 11:11
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 24,953




post wto, 31 sty 2012 - 21:38
Post #49

Nitro dziecko może posługiwać się raz jedną a raz drugą rączką nawet do 4 roku życia. Więc może się coś zmienić jeszcze. Jestem teraz na bieżąco z tym bo mój Adrian do tej pory ma takie naloty że w domu używa lewej ręki a w przedszkolu prawej. Ani pedagog, ani psycholog, logopeda czy neurolog nie widzą w tym problemu a jesteśmy z nimi w stałym kontakcie ( mamy opinie o potrzebie wspomagania rozwoju, bo chłopaki zaczeli mówić dopiero w przedszkolu i z mówieniem trochę odstają od dzieci). Aaa i nie próbować przestawiać dziecka na siłę.

Na zjazd też się łapie jak będzie gdzieś bliżej bo Poznań to na końcu świata icon_smile.gif

Karola i chłopaki mają laptopki ale i tak bębnią po naszych więc ...... pozostaje poczekać aż dorosna icon_smile.gif

Emi jak wrócę do domu to wyszukam jakieś zdjęcie, teraz znowu uszczęśliwiam swoich rodziców wnukami i sobą oczywiście.

zmykam się uczyć.

--------------------

Anecznik
wto, 31 sty 2012 - 21:48
Igo bardzo często używa lewej rączki i też kopie lewą, ale na razie nie ma co wyrokować bo tak jak pisze Giovanna wszystko się może zmienić. Niko bardzo długo trzymał i jadł lewą ręka, ale w rezultacie jest praworęczny. Za to piłkę kopie lewą nogą icon_wink.gif.

edit: Igor też bardzo lubi telefony i jakkolwiek próbujemy go oszukać zepsutymi, albo zabawkowymi to i tak nasze są najlepsze. Pozwalamy mu czasem na bezprzewodowy, ale wówczas wyłączam go z sieci bo już kiedyś sobie dzwonił icon_wink.gif. Niko niejednokrotnie dzwonił do mojej kuzynki, która jest jako pierwsza na liście kontaktów icon_smile.gif.

Ten post edytował Anecznik wto, 31 sty 2012 - 21:50
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 21:48
Post #50

Igo bardzo często używa lewej rączki i też kopie lewą, ale na razie nie ma co wyrokować bo tak jak pisze Giovanna wszystko się może zmienić. Niko bardzo długo trzymał i jadł lewą ręka, ale w rezultacie jest praworęczny. Za to piłkę kopie lewą nogą icon_wink.gif.

edit: Igor też bardzo lubi telefony i jakkolwiek próbujemy go oszukać zepsutymi, albo zabawkowymi to i tak nasze są najlepsze. Pozwalamy mu czasem na bezprzewodowy, ale wówczas wyłączam go z sieci bo już kiedyś sobie dzwonił icon_wink.gif. Niko niejednokrotnie dzwonił do mojej kuzynki, która jest jako pierwsza na liście kontaktów icon_smile.gif.

--------------------


Madzikred
wto, 31 sty 2012 - 22:43
CYTAT(Anecznik @ Tue, 31 Jan 2012 - 21:48) *
Igo bardzo często używa lewej rączki i też kopie lewą, ale na razie nie ma co wyrokować bo tak jak pisze Giovanna wszystko się może zmienić. Niko bardzo długo trzymał i jadł lewą ręka, ale w rezultacie jest praworęczny. Za to piłkę kopie lewą nogą icon_wink.gif.

edit: Igor też bardzo lubi telefony i jakkolwiek próbujemy go oszukać zepsutymi, albo zabawkowymi to i tak nasze są najlepsze. Pozwalamy mu czasem na bezprzewodowy, ale wówczas wyłączam go z sieci bo już kiedyś sobie dzwonił icon_wink.gif. Niko niejednokrotnie dzwonił do mojej kuzynki, która jest jako pierwsza na liście kontaktów icon_smile.gif.


Spryciarz mały.

Daria jest raczej prawo ręczna ale zdarza jej się posługiwać lewą, szczególnie jak je łyżeczką czy widelcem. Często jednak zauważyłam, że sama po chwili zmienia.

No dobra ... kupiłam dziś karnet na fitness. Laska, która prowadziła zajęcia w szkole (wynajmowała salę), otworzyła klub z prawdziwego zdarzenia tuż koło mojego domu. Po prostu żyć nie umierać, no i teraz to już byłby grzech nie chodzić. Do tej pory zajęcia były 2 razy w tyg tylko i jak człowiekowi coś wypadło to już kicha. Teraz zajęcia codziennie, różne instruktorki. Jak dla mnie rewelacja.
W kwietniu (w moje własne okrągłe urodziny) mamy wesele R. brata, wiec mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się zrzucić te 2 kg co niestety sobie wychorowałam. Ech ta zima, marzy mi się wiosna, zapach słońca no i ... to ognisko ... Anecznik ... ty, ty, ty. brawo_bis.gif
Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post wto, 31 sty 2012 - 22:43
Post #51

CYTAT(Anecznik @ Tue, 31 Jan 2012 - 21:48) *
Igo bardzo często używa lewej rączki i też kopie lewą, ale na razie nie ma co wyrokować bo tak jak pisze Giovanna wszystko się może zmienić. Niko bardzo długo trzymał i jadł lewą ręka, ale w rezultacie jest praworęczny. Za to piłkę kopie lewą nogą icon_wink.gif.

edit: Igor też bardzo lubi telefony i jakkolwiek próbujemy go oszukać zepsutymi, albo zabawkowymi to i tak nasze są najlepsze. Pozwalamy mu czasem na bezprzewodowy, ale wówczas wyłączam go z sieci bo już kiedyś sobie dzwonił icon_wink.gif. Niko niejednokrotnie dzwonił do mojej kuzynki, która jest jako pierwsza na liście kontaktów icon_smile.gif.


Spryciarz mały.

Daria jest raczej prawo ręczna ale zdarza jej się posługiwać lewą, szczególnie jak je łyżeczką czy widelcem. Często jednak zauważyłam, że sama po chwili zmienia.

No dobra ... kupiłam dziś karnet na fitness. Laska, która prowadziła zajęcia w szkole (wynajmowała salę), otworzyła klub z prawdziwego zdarzenia tuż koło mojego domu. Po prostu żyć nie umierać, no i teraz to już byłby grzech nie chodzić. Do tej pory zajęcia były 2 razy w tyg tylko i jak człowiekowi coś wypadło to już kicha. Teraz zajęcia codziennie, różne instruktorki. Jak dla mnie rewelacja.
W kwietniu (w moje własne okrągłe urodziny) mamy wesele R. brata, wiec mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się zrzucić te 2 kg co niestety sobie wychorowałam. Ech ta zima, marzy mi się wiosna, zapach słońca no i ... to ognisko ... Anecznik ... ty, ty, ty. brawo_bis.gif


--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
pati.n
śro, 01 lut 2012 - 08:53
CYTAT(Ika @ Tue, 31 Jan 2012 - 21:07) *

U Nutki zdecydowanie dominuje lewa.


Piotrek tez preferuje lewÄ…
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 01 lut 2012 - 08:53
Post #52

CYTAT(Ika @ Tue, 31 Jan 2012 - 21:07) *

U Nutki zdecydowanie dominuje lewa.


Piotrek tez preferuje lewÄ…

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Anecznik
śro, 01 lut 2012 - 10:23
CYTAT(Madzikred @ Tue, 31 Jan 2012 - 22:43) *
Spryciarz mały.

Daria jest raczej prawo ręczna ale zdarza jej się posługiwać lewą, szczególnie jak je łyżeczką czy widelcem. Często jednak zauważyłam, że sama po chwili zmienia.

No dobra ... kupiłam dziś karnet na fitness. Laska, która prowadziła zajęcia w szkole (wynajmowała salę), otworzyła klub z prawdziwego zdarzenia tuż koło mojego domu. Po prostu żyć nie umierać, no i teraz to już byłby grzech nie chodzić. Do tej pory zajęcia były 2 razy w tyg tylko i jak człowiekowi coś wypadło to już kicha. Teraz zajęcia codziennie, różne instruktorki. Jak dla mnie rewelacja.
W kwietniu (w moje własne okrągłe urodziny) mamy wesele R. brata, wiec mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się zrzucić te 2 kg co niestety sobie wychorowałam. Ech ta zima, marzy mi się wiosna, zapach słońca no i ... to ognisko ... Anecznik ... ty, ty, ty. brawo_bis.gif


Haha, jak miło, że chociaż Tobie się marzę 04.gif 29.gif
Super taki club fitness pod nosem, zazdroszczę. Gdyby u nas był w najbliższej okolicy to też na pewno bym skorzystała a tak te 12 km to nic przyjemnego do przejechania zwłaszcza zimą gdzie bywają śniezyce i jak teraz okropne mrozy. I nic mi nie mów o odchudzaniu itp bo masakra normalnie. Niby tylko 3 kg do zrzucenia, ale moja figura woła o pomoc! A ten bebzon...masakra!
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post śro, 01 lut 2012 - 10:23
Post #53

CYTAT(Madzikred @ Tue, 31 Jan 2012 - 22:43) *
Spryciarz mały.

Daria jest raczej prawo ręczna ale zdarza jej się posługiwać lewą, szczególnie jak je łyżeczką czy widelcem. Często jednak zauważyłam, że sama po chwili zmienia.

No dobra ... kupiłam dziś karnet na fitness. Laska, która prowadziła zajęcia w szkole (wynajmowała salę), otworzyła klub z prawdziwego zdarzenia tuż koło mojego domu. Po prostu żyć nie umierać, no i teraz to już byłby grzech nie chodzić. Do tej pory zajęcia były 2 razy w tyg tylko i jak człowiekowi coś wypadło to już kicha. Teraz zajęcia codziennie, różne instruktorki. Jak dla mnie rewelacja.
W kwietniu (w moje własne okrągłe urodziny) mamy wesele R. brata, wiec mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się zrzucić te 2 kg co niestety sobie wychorowałam. Ech ta zima, marzy mi się wiosna, zapach słońca no i ... to ognisko ... Anecznik ... ty, ty, ty. brawo_bis.gif


Haha, jak miło, że chociaż Tobie się marzę 04.gif 29.gif
Super taki club fitness pod nosem, zazdroszczę. Gdyby u nas był w najbliższej okolicy to też na pewno bym skorzystała a tak te 12 km to nic przyjemnego do przejechania zwłaszcza zimą gdzie bywają śniezyce i jak teraz okropne mrozy. I nic mi nie mów o odchudzaniu itp bo masakra normalnie. Niby tylko 3 kg do zrzucenia, ale moja figura woła o pomoc! A ten bebzon...masakra!

--------------------


Nitro
śro, 01 lut 2012 - 11:51
Kupiłam kupiłam kocyk z la millou (wklejalam Wam linka) - w piątek prawie 2 tyg temu. Gdyby nie to ze zależy mi na nim, zrezygnowalabym już dawno.
1 kocyk nie przychodzi, dzwonię i dowiaduje sie ze... Nie ma wpłaty. Musiałam przesyłać skan nadania żeby panie uwierzyly ze wplacilam icon_sad.gif
2. Po kilku dniach tel - w związku z brakiem wpłaty w terminie (tu sprostowalam ze wpłata poszła od razu) sprzedali komuś innemu mój kocyk - wybrałam wzór inny, który rownież b. mi sie podobał - czekam
3. Mail ze kocyk został wysłany
4. Ze strony znika "mój" kocyk
5. Dostaje info na maila ze zamówienie zostało anulowanie (!)
6. Dziś - mila pani do mnie dzwoni i mówi ze wrócił mój kocyk - opakowanie podarte, koc zniszczony i "o co chodzi?" - kazalam jej wyjaśniać to z poczta a dziś wysłać mi nowy. I tu pytanie czy... mogę sobie wybrać inny wzór bo tego już nie ma. Nie zgodziłam sie oczywiście.
7. Nowy kocyk ma wyjść do mnie w piątek. Kaktus mi wyrośnie...
Grrrrrrr!!!!
Nitro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,716
Dołączył: nie, 08 lis 09 - 10:27
SkÄ…d: CK
Nr użytkownika: 30,022




post śro, 01 lut 2012 - 11:51
Post #54

Kupiłam kupiłam kocyk z la millou (wklejalam Wam linka) - w piątek prawie 2 tyg temu. Gdyby nie to ze zależy mi na nim, zrezygnowalabym już dawno.
1 kocyk nie przychodzi, dzwonię i dowiaduje sie ze... Nie ma wpłaty. Musiałam przesyłać skan nadania żeby panie uwierzyly ze wplacilam icon_sad.gif
2. Po kilku dniach tel - w związku z brakiem wpłaty w terminie (tu sprostowalam ze wpłata poszła od razu) sprzedali komuś innemu mój kocyk - wybrałam wzór inny, który rownież b. mi sie podobał - czekam
3. Mail ze kocyk został wysłany
4. Ze strony znika "mój" kocyk
5. Dostaje info na maila ze zamówienie zostało anulowanie (!)
6. Dziś - mila pani do mnie dzwoni i mówi ze wrócił mój kocyk - opakowanie podarte, koc zniszczony i "o co chodzi?" - kazalam jej wyjaśniać to z poczta a dziś wysłać mi nowy. I tu pytanie czy... mogę sobie wybrać inny wzór bo tego już nie ma. Nie zgodziłam sie oczywiście.
7. Nowy kocyk ma wyjść do mnie w piątek. Kaktus mi wyrośnie...
Grrrrrrr!!!!
pati.n
śro, 01 lut 2012 - 13:15
znacie? stosujecie? ten lek?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 01 lut 2012 - 13:15
Post #55

znacie? stosujecie? ten lek?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Nitro
śro, 01 lut 2012 - 13:21
Nie ale zastanawiam sie nad jakimiś witaminami dla Ady (wibowit?) - znacznie pogorszył jej sie ostatnio apetyt...
Nitro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,716
Dołączył: nie, 08 lis 09 - 10:27
SkÄ…d: CK
Nr użytkownika: 30,022




post śro, 01 lut 2012 - 13:21
Post #56

Nie ale zastanawiam sie nad jakimiś witaminami dla Ady (wibowit?) - znacznie pogorszył jej sie ostatnio apetyt...
Madzikred
śro, 01 lut 2012 - 13:24
CYTAT(Nitro @ Wed, 01 Feb 2012 - 13:21) *
Nie ale zastanawiam sie nad jakimiś witaminami dla Ady (wibowit?) - znacznie pogorszył jej sie ostatnio apetyt...


Dla zwiększenia apetytu a zarazem odporności rewelacja jest Bioaron C.
Ja podajÄ™ Vibovit baby.

Buccalin'u nie znam. Pierwszy raz słyszę.
Madzikred


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: pon, 01 lut 10 - 20:44
SkÄ…d: okolice Torunia
Nr użytkownika: 31,414




post śro, 01 lut 2012 - 13:24
Post #57

CYTAT(Nitro @ Wed, 01 Feb 2012 - 13:21) *
Nie ale zastanawiam sie nad jakimiś witaminami dla Ady (wibowit?) - znacznie pogorszył jej sie ostatnio apetyt...


Dla zwiększenia apetytu a zarazem odporności rewelacja jest Bioaron C.
Ja podajÄ™ Vibovit baby.

Buccalin'u nie znam. Pierwszy raz słyszę.


--------------------
"Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadasz sie,ze od tej chwili twoje serce bedzie przebywalo poza twoim cialem" Katharine Hadley



Mój blog. Nasza codziennosc
pati.n
śro, 01 lut 2012 - 13:38
Piotr dostaje cebion multi a Wika rutinacea , Wika znowu jest na antybiotyku, Piotrek tez chory icon_sad.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 01 lut 2012 - 13:38
Post #58

Piotr dostaje cebion multi a Wika rutinacea , Wika znowu jest na antybiotyku, Piotrek tez chory icon_sad.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Anecznik
śro, 01 lut 2012 - 14:25
Leku na odporność nie znam. Igi dostaje Neosine w syropie a Niki wcześniej dostawał Engystol albo Limfomyozot (literówka, nie wiem jak się pisze), a jak miał anginy to Angin-heel.
Z witamin Igi dostaje cebion multi a Niki marsjanki w żelkach.
Pati.n dużo zdrówka dla dzieciaków.

A co tam u Iwony i Alony, wiecie może?
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post śro, 01 lut 2012 - 14:25
Post #59

Leku na odporność nie znam. Igi dostaje Neosine w syropie a Niki wcześniej dostawał Engystol albo Limfomyozot (literówka, nie wiem jak się pisze), a jak miał anginy to Angin-heel.
Z witamin Igi dostaje cebion multi a Niki marsjanki w żelkach.
Pati.n dużo zdrówka dla dzieciaków.

A co tam u Iwony i Alony, wiecie może?

--------------------


Nitro
śro, 01 lut 2012 - 14:42
Ja z Iwonka miałam kontakt na fb - maja remont więc brak czasu na pisanie - ale obiecała ze niedługo sie odezwie icon_smile.gif
Nitro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,716
Dołączył: nie, 08 lis 09 - 10:27
SkÄ…d: CK
Nr użytkownika: 30,022




post śro, 01 lut 2012 - 14:42
Post #60

Ja z Iwonka miałam kontakt na fb - maja remont więc brak czasu na pisanie - ale obiecała ze niedługo sie odezwie icon_smile.gif
> Lipcowe maluchy vol.4
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 00:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama