Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

WojtuÅ› 25tc 850gr 23cm

, nasza historia...+link do zdjęć
> , nasza historia...+link do zdjęć
captain.jmw
piÄ…, 30 gru 2011 - 15:10
Brawo i dla dzielnego Wiktorka!! icon_smile.gif
Właśnie zamierzam wylicytować coś na orkiestrę z tego tytułu.
Na innym forum kilka mam opowiadało, że ich dzieciaczki leżały w inkubatorach albo korzystały ze sprzętu z serduszkiem z orkiestry (drugi raz jest dla wcześniaków)

Panie Jurku, nie zdaje Pan sobie chyba nawet sprawy ile tzw "watpliwych sukcesów medycyny" (tak określa się skrajne wcześniaki, brr) Pan uratował, poprawił jakość ich startu i życia.
Piszę i kasuję bo nie znajduję odpowiednich słów wdzięczności. (Choć osobiście rodziłam w UK)
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post piÄ…, 30 gru 2011 - 15:10
Post #41

Brawo i dla dzielnego Wiktorka!! icon_smile.gif
Właśnie zamierzam wylicytować coś na orkiestrę z tego tytułu.
Na innym forum kilka mam opowiadało, że ich dzieciaczki leżały w inkubatorach albo korzystały ze sprzętu z serduszkiem z orkiestry (drugi raz jest dla wcześniaków)

Panie Jurku, nie zdaje Pan sobie chyba nawet sprawy ile tzw "watpliwych sukcesów medycyny" (tak określa się skrajne wcześniaki, brr) Pan uratował, poprawił jakość ich startu i życia.
Piszę i kasuję bo nie znajduję odpowiednich słów wdzięczności. (Choć osobiście rodziłam w UK)

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
vabien23
piÄ…, 30 gru 2011 - 21:38
Kamila obskoczyła 4 szpitale i każdy, dosłownie każdy był wyposażony w szpęt WOŚP albo Fundacji Polsat lub TVN... dopiero zaczęłam doceniać ich działalność, nie wiem i nawet nie chce wiedzieć co byłoby z tymi dzieciakami jakby nie takie działania.
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post piÄ…, 30 gru 2011 - 21:38
Post #42

Kamila obskoczyła 4 szpitale i każdy, dosłownie każdy był wyposażony w szpęt WOŚP albo Fundacji Polsat lub TVN... dopiero zaczęłam doceniać ich działalność, nie wiem i nawet nie chce wiedzieć co byłoby z tymi dzieciakami jakby nie takie działania.

--------------------





<li>
captain.jmw
wto, 03 sty 2012 - 18:10
No to WojtuÅ› jest w szpitalu.
Nie jest to na szczęście zapalenie płuc ani oskrzeli a tzw. bronchiolitis, wywołane wirusem. Ma pełno wydzieliny i strasznie kaszle. Jest na wąsach tlenowych.
Mąż z nim jest bo też jestem chora i to pierońsko.
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post wto, 03 sty 2012 - 18:10
Post #43

No to WojtuÅ› jest w szpitalu.
Nie jest to na szczęście zapalenie płuc ani oskrzeli a tzw. bronchiolitis, wywołane wirusem. Ma pełno wydzieliny i strasznie kaszle. Jest na wąsach tlenowych.
Mąż z nim jest bo też jestem chora i to pierońsko.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
captain.jmw
wto, 03 sty 2012 - 19:04
Wojtek ma rsv.
Powtórka z rozrywki nas czeka.
Dziś kończy rok.
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post wto, 03 sty 2012 - 19:04
Post #44

Wojtek ma rsv.
Powtórka z rozrywki nas czeka.
Dziś kończy rok.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
Agnes-3
wto, 03 sty 2012 - 19:21
Oj...bidulek 32.gif Zdrowka dla Wojtunia i ty sie Aga kuruj.Przesylam cieplutkie mysli.

No i 100 lat dla naszego dzielnego Wojtusia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

edit.dopisek

Ten post edytował Agnes-3 wto, 03 sty 2012 - 19:22
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post wto, 03 sty 2012 - 19:21
Post #45

Oj...bidulek 32.gif Zdrowka dla Wojtunia i ty sie Aga kuruj.Przesylam cieplutkie mysli.

No i 100 lat dla naszego dzielnego Wojtusia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

edit.dopisek

--------------------








Agnieszka
Kate_K

Go??







post wto, 03 sty 2012 - 21:30
Post #46

jejku biedny Wojtuś. Aga trzymaj się i życze Wojtusiowi zdrówka. Niech szybko wraca do domu.
I z okazji pierwszych urodzin zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.
Agulka 333
nie, 08 sty 2012 - 16:13
Agawhite wzruszająca historia i życzę Wojtusiowi dużo zdrowia. I wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek.
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post nie, 08 sty 2012 - 16:13
Post #47

Agawhite wzruszająca historia i życzę Wojtusiowi dużo zdrowia. I wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek.

--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
vabien23
nie, 15 sty 2012 - 17:55
Jak WojtuÅ›?
Co to jest rsv?
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post nie, 15 sty 2012 - 17:55
Post #48

Jak WojtuÅ›?
Co to jest rsv?

--------------------





<li>
vabien23
nie, 15 sty 2012 - 17:55
Jak WojtuÅ›?
Co to jest rsv?
EDIT- doczytałam o rsv

Ten post edytował vabien23 nie, 15 sty 2012 - 17:56
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post nie, 15 sty 2012 - 17:55
Post #49

Jak WojtuÅ›?
Co to jest rsv?
EDIT- doczytałam o rsv

--------------------





<li>
captain.jmw
nie, 15 sty 2012 - 22:01
Jesteśmy juz w domku. 10 dni byliśmy w szpitalu... Co sie naużerałam z personelem to moje, praktycznie już na chamca poszłam do domu.
Kilka dni było strasznie ciężkich, bałam się jak choinka:( Ale Wojtuś i tym razem pokazał na co go stać. Najpierw sam pozbył się sondy do karmienia a na drugi dzień wąsków tlenowych. Wojtuś wraca pomału do siebie, ja przyznam, że padnięta jestem strasznie.
Rsv jest paskudnym wirusem, u wcześniaków nawet 37% śmiertelności, dlatego jak potwierdziła sie ta diagnoza to rozpłakałam sie w głos i nie mogłam się uspokoić.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_RSV
https://wczesniaki.org.pl/tr_news.php?&...d=11&value=
https://parenting.pl/portal/wirus-rsv
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post nie, 15 sty 2012 - 22:01
Post #50

Jesteśmy juz w domku. 10 dni byliśmy w szpitalu... Co sie naużerałam z personelem to moje, praktycznie już na chamca poszłam do domu.
Kilka dni było strasznie ciężkich, bałam się jak choinka:( Ale Wojtuś i tym razem pokazał na co go stać. Najpierw sam pozbył się sondy do karmienia a na drugi dzień wąsków tlenowych. Wojtuś wraca pomału do siebie, ja przyznam, że padnięta jestem strasznie.
Rsv jest paskudnym wirusem, u wcześniaków nawet 37% śmiertelności, dlatego jak potwierdziła sie ta diagnoza to rozpłakałam sie w głos i nie mogłam się uspokoić.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_RSV
https://wczesniaki.org.pl/tr_news.php?&...d=11&value=
https://parenting.pl/portal/wirus-rsv

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
vabien23
nie, 15 sty 2012 - 22:53
Super że już w domku, cieszę się. A wy w Szkocji mieszkacie?????

Poczytałam teraz na wikipiedii i ten wirus jest bardzo niebezpieczny dla dzieci z wadami serca icon_sad.gif, masakra, lepiej nic nie czytać icon_sad.gif
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post nie, 15 sty 2012 - 22:53
Post #51

Super że już w domku, cieszę się. A wy w Szkocji mieszkacie?????

Poczytałam teraz na wikipiedii i ten wirus jest bardzo niebezpieczny dla dzieci z wadami serca icon_sad.gif, masakra, lepiej nic nie czytać icon_sad.gif

--------------------





<li>
captain.jmw
pon, 16 sty 2012 - 09:28
Vabien, ja tam wolę wiedzieć.
Obecnie w Szkocji od wakacji, przedtem Walia (tam urodził sie Wojtuś) a przedtem kilka lat Irlandia.
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post pon, 16 sty 2012 - 09:28
Post #52

Vabien, ja tam wolę wiedzieć.
Obecnie w Szkocji od wakacji, przedtem Walia (tam urodził sie Wojtuś) a przedtem kilka lat Irlandia.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
captain.jmw
wto, 13 mar 2012 - 00:08
Pochwalimy siÄ™ icon_smile.gif
Wojtuś długo stał w miejscu a ostatnio w bardzo krotkim czasie zrobił ogromne postępy icon_smile.gif Wróciła mi chęć życia normalnie icon_smile.gif
Wojtuś umie/osiągnięcia:

-samodzielnie siadać, pierwszy siad zrobił 24 lutego
-w końcu potrafi samodzielnie, trzymając się za szczebeli kojca podnieść pupę i stanąć w kojcu, 26 lutego pierwsz raz. przedtem z moją pomocą pupkę do wstawania podnosił
-wcina owoce od jakichś 3 tygodni, je z rączki banana, arbuza, kiwi, brzoskwinie, truskawki , i nigdy się nie zakrztusił
-w końcu zaczał jeść chlebek, od 2 dni, wcześniej tylko się nim bawił, teraz wcina jak złoto
-picie z kubeczka, podawane przeze mnie idzie mu juz całkiem dobrze
-krzyczy na mnie jak czegos chce, jak mnie potrzebuje, kłóci się ze mną po swojemu, użala się, generalnie wyraża swoje emocje w swoim języku a widac, że są różne i on chce byc zrozumiany,
-rozumie, i wie gdzie patrzeć jak się pytam "gdzie jest piesek Karol", "gdzie Karol szczeka", "gdzie są świnki", "gdzie jest tata" "gdzie Jacuś", "gdzie Michaś" "gdzie Wojtuś i mama" (lustro)
-chodzimy na spacery, hartujemy siÄ™ i wdychamy szkockie powietrze ile siÄ™ da oraz podziwiamy tutejszÄ… przyrodÄ™, drzewa, krzewy, psy, te na smyczy i bez
-przytula się do mnie albo taty sam z siebie, okazuje, kiedy to on ma na to ochotęicon_smile.gif

Ach, jak mi dobrze:)
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post wto, 13 mar 2012 - 00:08
Post #53

Pochwalimy siÄ™ icon_smile.gif
Wojtuś długo stał w miejscu a ostatnio w bardzo krotkim czasie zrobił ogromne postępy icon_smile.gif Wróciła mi chęć życia normalnie icon_smile.gif
Wojtuś umie/osiągnięcia:

-samodzielnie siadać, pierwszy siad zrobił 24 lutego
-w końcu potrafi samodzielnie, trzymając się za szczebeli kojca podnieść pupę i stanąć w kojcu, 26 lutego pierwsz raz. przedtem z moją pomocą pupkę do wstawania podnosił
-wcina owoce od jakichś 3 tygodni, je z rączki banana, arbuza, kiwi, brzoskwinie, truskawki , i nigdy się nie zakrztusił
-w końcu zaczał jeść chlebek, od 2 dni, wcześniej tylko się nim bawił, teraz wcina jak złoto
-picie z kubeczka, podawane przeze mnie idzie mu juz całkiem dobrze
-krzyczy na mnie jak czegos chce, jak mnie potrzebuje, kłóci się ze mną po swojemu, użala się, generalnie wyraża swoje emocje w swoim języku a widac, że są różne i on chce byc zrozumiany,
-rozumie, i wie gdzie patrzeć jak się pytam "gdzie jest piesek Karol", "gdzie Karol szczeka", "gdzie są świnki", "gdzie jest tata" "gdzie Jacuś", "gdzie Michaś" "gdzie Wojtuś i mama" (lustro)
-chodzimy na spacery, hartujemy siÄ™ i wdychamy szkockie powietrze ile siÄ™ da oraz podziwiamy tutejszÄ… przyrodÄ™, drzewa, krzewy, psy, te na smyczy i bez
-przytula się do mnie albo taty sam z siebie, okazuje, kiedy to on ma na to ochotęicon_smile.gif

Ach, jak mi dobrze:)

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
Agulka 333
wto, 13 mar 2012 - 10:42
Aga to są naprawdę wielkie postępy dla malutkiego Wojtusia
Oby tak dalej trzymam kciuki i pozdrawiam cieplutko icon_smile.gif
Agulka 333


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,232
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 23:38
Nr użytkownika: 202




post wto, 13 mar 2012 - 10:42
Post #54

Aga to są naprawdę wielkie postępy dla malutkiego Wojtusia
Oby tak dalej trzymam kciuki i pozdrawiam cieplutko icon_smile.gif

--------------------
Paweł 2001 r i siostrzyczki



Mama Piotrusia i Dominisi (MPDz) -urodzonych przedwcześnie 12.09.06 w 26 tygodniu ciąży
Piotruś dołączył do grona aniołków 13.09.2006

PODARUJ DOMINISI 1% PODATKU
dankin-82
śro, 16 maj 2012 - 12:13
bardzo się cieszę że u Was takie szybkie i sprawne postępy icon_smile.gif

fajnie siÄ™ czyta icon_smile.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post śro, 16 maj 2012 - 12:13
Post #55

bardzo się cieszę że u Was takie szybkie i sprawne postępy icon_smile.gif

fajnie siÄ™ czyta icon_smile.gif

--------------------
> WojtuÅ› 25tc 850gr 23cm, nasza historia...+link do zdjęć
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama