Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Perfumy rozlewane

> 
oreironiezalogowana

Go??







post piÄ…, 12 gru 2003 - 11:19
Post #1

Kupiłam sobie pe4rfumy rozlewane na mililitry - płaci się 1,20 za 1 ml. Wydają mi się trwałe, pani sprzedawczyni twierdzi, że to są oryginały, tyle, ze z dużych opakowań lane, więc tańcsze. Nie chce mi się w to wierzyć.
Może któraś z Was wie, jak to jest?
Agnisma
piÄ…, 12 gru 2003 - 11:24
Szczerze mówić zawsze miałam na taki zakup ochotę... dochodzi jeszcze problem "nieumiejętności wybrania dla siebie odpowiedniego zapachu"
Na razie wyszukałam w AVON, ale są drogie i chętnie przerzuciłabym się na coś tańszego, ale równie miłego dla nosa.
A jeszcze jakby okazały się bardzo trwałe, to hoho icon_lol.gif
Tylko jaki zapach icon_confused.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post piÄ…, 12 gru 2003 - 11:24
Post #2

Szczerze mówić zawsze miałam na taki zakup ochotę... dochodzi jeszcze problem "nieumiejętności wybrania dla siebie odpowiedniego zapachu"
Na razie wyszukałam w AVON, ale są drogie i chętnie przerzuciłabym się na coś tańszego, ale równie miłego dla nosa.
A jeszcze jakby okazały się bardzo trwałe, to hoho icon_lol.gif
Tylko jaki zapach icon_confused.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
mama_do_kwadratu
piÄ…, 12 gru 2003 - 11:29
CYTAT(oreironiezalogowana)
pani sprzedawczyni twierdzi, że to są oryginały, tyle, ze z dużych opakowań lane, więc tańcsze. Nie chce mi się w to wierzyć.
Może któraś z Was wie, jak to jest?

Szczerze- uważam, ze na pewno nie są to oryginały...
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post piÄ…, 12 gru 2003 - 11:29
Post #3

CYTAT(oreironiezalogowana)
pani sprzedawczyni twierdzi, że to są oryginały, tyle, ze z dużych opakowań lane, więc tańcsze. Nie chce mi się w to wierzyć.
Może któraś z Was wie, jak to jest?

Szczerze- uważam, ze na pewno nie są to oryginały...

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
agabr
piÄ…, 12 gru 2003 - 19:54
oreiro mam propozycje zobacz oryginal i te rozlewane , jest ogromna roznica i wlasciwwie porownywanie ich to profanacja,na moj nos przede wszystkim roznia sie utrwalaczem, w tych rozlewanych jest cos jak spirytus, nie maja kolejnych nut,maja jedna dajaca po nosie icon_twisted.gif ja ich niekupilam ale moja przyjaciolka kupila i wierz mi bez porownania. Bryndza
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post piÄ…, 12 gru 2003 - 19:54
Post #4

oreiro mam propozycje zobacz oryginal i te rozlewane , jest ogromna roznica i wlasciwwie porownywanie ich to profanacja,na moj nos przede wszystkim roznia sie utrwalaczem, w tych rozlewanych jest cos jak spirytus, nie maja kolejnych nut,maja jedna dajaca po nosie icon_twisted.gif ja ich niekupilam ale moja przyjaciolka kupila i wierz mi bez porownania. Bryndza
Agnieszka.zg
sob, 13 gru 2003 - 21:22
ja znam 2 takie firmy . na pewno nie są to orginały lecz świetne podruby, długo utrxymują zapach ....choć trzeba uważać , gdyż jak kupywałam " dolewkę " okazało się w domku że zapach jest wogóle inny i potwornie śmierdzi, teraz używam go jako odświerzacz powietrza w ......WC
Ale tak poza tym to jeśli traficie na ładny zapach to warto go kupić .. icon_lol.gif
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post sob, 13 gru 2003 - 21:22
Post #5

ja znam 2 takie firmy . na pewno nie są to orginały lecz świetne podruby, długo utrxymują zapach ....choć trzeba uważać , gdyż jak kupywałam " dolewkę " okazało się w domku że zapach jest wogóle inny i potwornie śmierdzi, teraz używam go jako odświerzacz powietrza w ......WC
Ale tak poza tym to jeśli traficie na ładny zapach to warto go kupić .. icon_lol.gif

--------------------
Kocurek
nie, 18 sty 2004 - 23:03
Ja kupiłam ostatnio, wąchnąwszy uprzednio moje ukochane zapachy, które znam i mam icon_smile.gif
I tak: Chanel 5 w ogóle nie przypomina Chanel, jedzie spirytem i po wywietrzeniu pierwszego wrażenia (tegoż spirytu) śmierdziała mi jak lichy dezodorant.
Poeme Lancome (tak, tak, te perfumy to rzekomo odpowiedniki idealne, tylko z tańszych składników, mają nawet nazwę ***** i pisze "odpowiednik ***") otóż Poeme pachniało łudząco podobnie, ale zdecydowanie słabiej. Nie wiem, jak byłoby czuć po 2 godzinach na przykład, bo miałam na ręce podróbkę Chanela i nie chciałam pachnieć jak chodząca perfumeria. Pan spierał się ze mną, że to tylko ja tak najeżdżam na Chanel, że wszystkim pachniał identycznie.....A ja mam nosa, ot co. Zapamiętuję zapachy, odróżniam, no i w ogóle icon_wink.gif
Ale kupiłam sobie podróbkę Hugo Boss i Cerutti Image (nigdy ich nie miałam) i jestem zadowolona. Krócej pachną, ale ładnie. Czy inaczej niż oryginał?? Nie wiem.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post nie, 18 sty 2004 - 23:03
Post #6

Ja kupiłam ostatnio, wąchnąwszy uprzednio moje ukochane zapachy, które znam i mam icon_smile.gif
I tak: Chanel 5 w ogóle nie przypomina Chanel, jedzie spirytem i po wywietrzeniu pierwszego wrażenia (tegoż spirytu) śmierdziała mi jak lichy dezodorant.
Poeme Lancome (tak, tak, te perfumy to rzekomo odpowiedniki idealne, tylko z tańszych składników, mają nawet nazwę ***** i pisze "odpowiednik ***") otóż Poeme pachniało łudząco podobnie, ale zdecydowanie słabiej. Nie wiem, jak byłoby czuć po 2 godzinach na przykład, bo miałam na ręce podróbkę Chanela i nie chciałam pachnieć jak chodząca perfumeria. Pan spierał się ze mną, że to tylko ja tak najeżdżam na Chanel, że wszystkim pachniał identycznie.....A ja mam nosa, ot co. Zapamiętuję zapachy, odróżniam, no i w ogóle icon_wink.gif
Ale kupiłam sobie podróbkę Hugo Boss i Cerutti Image (nigdy ich nie miałam) i jestem zadowolona. Krócej pachną, ale ładnie. Czy inaczej niż oryginał?? Nie wiem.


--------------------
GOść

Go??







post wto, 20 sty 2004 - 16:34
Post #7

https://www.nicole.com.pl/pl/p/profit10.htm
aluc

Go??







post wto, 20 sty 2004 - 16:40
Post #8

one na pierwszy rzut nosa wink.gif przypominają oryginał, potem w najlepszym razie się ulatniają, w najgorszym zaczynają po prostu śmierdzieć

a tak na marginesie - w dawnych czasach, kiedy zakup butelki markowych perfum wydawał mi się wydatkiem niewyobrażalnym i czynem ze wszech miar niepojętym icon_lol.gif kupowałam sobie w Body Shopach w tzw. zagranicy olejki zapachowe, trzymało się to cholerstwo nieludzko długo, było co prawda dość monozapachowe, ale lepsze od takich rozlewanych wynalazków... czy u nas też takie olejki dostać można gdzieś?
Kocurek
wto, 20 sty 2004 - 19:41
Co do olejków to nie wiem gdzie je dostać, ale to prawda, że perfumy w olejku pachną nieludzko długo icon_biggrin.gif
Miałam Wild Musk Coty w olejku, lubię go od czasu do czasu - zapach pozostaje np na golfach nawet po praniu icon_eek.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post wto, 20 sty 2004 - 19:41
Post #9

Co do olejków to nie wiem gdzie je dostać, ale to prawda, że perfumy w olejku pachną nieludzko długo icon_biggrin.gif
Miałam Wild Musk Coty w olejku, lubię go od czasu do czasu - zapach pozostaje np na golfach nawet po praniu icon_eek.gif


--------------------
Ewelina19901
piÄ…, 22 wrz 2017 - 13:59
Hej!
Od dawna używam lanych perfum. Uważam że jest to świetna alternatywa dla oryginałów a co najważniejsze ekonomiczna icon_smile.gif
Niestety na wielu perfumeriach się przejechałam ... perfumy nie nadawały się do niczego.
Od roku używam z męże odpowiedników kupionych w sklepie https://perfunio.pl .
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra cena. Są bardzo trwałe i rzeczywiście czuć w nich głębię zapachu a nie tylko spirytus icon_smile.gif
Na plus zasługuje obsługa - szybko odpowiadają na emaile, znajdą odpowiedni zapach i szybko wysyłają paczki icon_smile.gif
Ewelina19901


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 22 wrz 17 - 13:49
Nr użytkownika: 50,508




post piÄ…, 22 wrz 2017 - 13:59
Post #10

Hej!
Od dawna używam lanych perfum. Uważam że jest to świetna alternatywa dla oryginałów a co najważniejsze ekonomiczna icon_smile.gif
Niestety na wielu perfumeriach się przejechałam ... perfumy nie nadawały się do niczego.
Od roku używam z męże odpowiedników kupionych w sklepie https://perfunio.pl .
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra cena. Są bardzo trwałe i rzeczywiście czuć w nich głębię zapachu a nie tylko spirytus icon_smile.gif
Na plus zasługuje obsługa - szybko odpowiadają na emaile, znajdą odpowiedni zapach i szybko wysyłają paczki icon_smile.gif
Sadina
czw, 29 lis 2018 - 18:18
Takie perfumy to naprawdę ciekawe rozwiązanie, kilka razy próbowałam i raczej byłam zadowolona, taką fiolkę można nosić w torebce bo nie zajmuje dużo czasu i użyć kiedy jest potrzeba. Poczytaj na tym blogu: https://tanieperfumy.com.pl/ zawsze się nim inspiruję gdy szukam jakichś informacji o perfumach.
Sadina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 29 lis 18 - 18:15
Nr użytkownika: 52,369




post czw, 29 lis 2018 - 18:18
Post #11

Takie perfumy to naprawdę ciekawe rozwiązanie, kilka razy próbowałam i raczej byłam zadowolona, taką fiolkę można nosić w torebce bo nie zajmuje dużo czasu i użyć kiedy jest potrzeba. Poczytaj na tym blogu: https://tanieperfumy.com.pl/ zawsze się nim inspiruję gdy szukam jakichś informacji o perfumach.
Kotelka
czw, 04 kwi 2019 - 08:39
No właśnie sama miałam okazję kilka razy wypróbować takie właśnie perfumy ale nie mogę powiedzieć ze byłam z nich zadowolona.Mam wrażenie, ze odpowiedniki nie są takie trwałe jak oryginalne zapachy. Poza tym dochodzi tutaj równiez kwestia tego, że perfumy nie są oryginalne, tak wiec jeśli porównacie sobie oryginalny zapach do odpowiednika to zobaczycie. ze jednak jest róznica....

Jestem zadania, ze jeśli już chcecie sobie kupić jakies perfumy to lepiej będzie postawić na oryginalny zapach.Szczególnie,ze w sieci są perfumerie, które mają naprawdę dobre promocje, o wiele lepsze niż sklepy online. https://www.zapachymarzen.pl Dobre ceny mają tutaj

Ten post edytował Kotelka czw, 11 kwi 2019 - 12:04
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post czw, 04 kwi 2019 - 08:39
Post #12

No właśnie sama miałam okazję kilka razy wypróbować takie właśnie perfumy ale nie mogę powiedzieć ze byłam z nich zadowolona.Mam wrażenie, ze odpowiedniki nie są takie trwałe jak oryginalne zapachy. Poza tym dochodzi tutaj równiez kwestia tego, że perfumy nie są oryginalne, tak wiec jeśli porównacie sobie oryginalny zapach do odpowiednika to zobaczycie. ze jednak jest róznica....

Jestem zadania, ze jeśli już chcecie sobie kupić jakies perfumy to lepiej będzie postawić na oryginalny zapach.Szczególnie,ze w sieci są perfumerie, które mają naprawdę dobre promocje, o wiele lepsze niż sklepy online. https://www.zapachymarzen.pl Dobre ceny mają tutaj
Iza_Bella
pon, 08 kwi 2019 - 10:05
Jeżeli szukać odlewki perfum to najlepiej kupować z iperfumy. jakoś jeszcze nigdy się do nich nie zraziłam icon_smile.gif
Iza_Bella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pią, 22 lut 19 - 10:05
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 52,736




post pon, 08 kwi 2019 - 10:05
Post #13

Jeżeli szukać odlewki perfum to najlepiej kupować z iperfumy. jakoś jeszcze nigdy się do nich nie zraziłam icon_smile.gif

--------------------
Iza ma już 2 latka :)
Abovka
pon, 15 kwi 2019 - 12:53
Rozlewane perfumy niekoniecznie są dla mnie. Wolę już gotowe produkty, które są polecane. Jestem zarejestrowana na wiele forów ponieważ lubię czytać i wypowiadać się na temat kosmetyków. W tym roku najbardziej polecanym zapachem był https://neness.pl/perfumy/elizabeth-arden. Tutaj dostępne są próbki tego zapachu.
Abovka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 15 kwi 19 - 12:51
Nr użytkownika: 52,967




post pon, 15 kwi 2019 - 12:53
Post #14

Rozlewane perfumy niekoniecznie są dla mnie. Wolę już gotowe produkty, które są polecane. Jestem zarejestrowana na wiele forów ponieważ lubię czytać i wypowiadać się na temat kosmetyków. W tym roku najbardziej polecanym zapachem był https://neness.pl/perfumy/elizabeth-arden. Tutaj dostępne są próbki tego zapachu.
snickersika
śro, 14 gru 2022 - 14:18
W zyciu bym nie kupila czegos takiego icon_razz.gif juz z daleka smierci ściemą.. na bank nie sa to orginaly. Kupuj na sprawdzonych pewnych stronach, poluj na promocje przed swietami i kupuj takie a nie jakies rozlewane perfumowane nie wiadomo co
snickersika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 125
Dołączył: sob, 16 lis 19 - 00:29
Nr użytkownika: 53,417




post śro, 14 gru 2022 - 14:18
Post #15

W zyciu bym nie kupila czegos takiego icon_razz.gif juz z daleka smierci ściemą.. na bank nie sa to orginaly. Kupuj na sprawdzonych pewnych stronach, poluj na promocje przed swietami i kupuj takie a nie jakies rozlewane perfumowane nie wiadomo co
bufcia
wto, 20 gru 2022 - 19:12
tez bym nie kupila takich.. wole zamawiac w sprawdzonym sklepie
bufcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 136
Dołączył: czw, 06 cze 19 - 13:15
Nr użytkownika: 53,114




post wto, 20 gru 2022 - 19:12
Post #16

tez bym nie kupila takich.. wole zamawiac w sprawdzonym sklepie
snickersika
piÄ…, 23 gru 2022 - 13:04
no wlasnie, na notino mozna zamowic z testeren wtedy jak ci zapach nie pasuje to mozesz odeslac w stanie nienaruszonym
snickersika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 125
Dołączył: sob, 16 lis 19 - 00:29
Nr użytkownika: 53,417




post piÄ…, 23 gru 2022 - 13:04
Post #17

no wlasnie, na notino mozna zamowic z testeren wtedy jak ci zapach nie pasuje to mozesz odeslac w stanie nienaruszonym
bufcia
śro, 28 gru 2022 - 09:43
kurde jaka to fajna opcja icon_biggrin.gif
bufcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 136
Dołączył: czw, 06 cze 19 - 13:15
Nr użytkownika: 53,114




post śro, 28 gru 2022 - 09:43
Post #18

kurde jaka to fajna opcja icon_biggrin.gif
> Perfumy rozlewane
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 15:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama