Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Prawie i już czterolatki

, 2006 w 2010 roku
> , 2006 w 2010 roku
Malmao
śro, 03 lut 2010 - 23:21
Hej 06.gif

Czy tylko mi się tak wydaje czy powoli na każdym miesiącowym podforum jest nas coraz mniej? Nasze dzieciaki już przedszkolaki, w grupach razem, więc może połączymy siły i jak w starszych rocznikach, popiszemy również razem?

I bynajmniej nie chodzi mi o wątek głównie o dzieciach, ale jak najbardziej offtopowy, pełen prywaty, ale i mnóstwo informacji przekazujący o naszych przedszkolach icon_smile.gif

Piszecie siÄ™ na to? icon_wink.gif
Malmao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: nie, 17 wrz 06 - 22:31
Nr użytkownika: 7,534




post śro, 03 lut 2010 - 23:21
Post #1

Hej 06.gif

Czy tylko mi się tak wydaje czy powoli na każdym miesiącowym podforum jest nas coraz mniej? Nasze dzieciaki już przedszkolaki, w grupach razem, więc może połączymy siły i jak w starszych rocznikach, popiszemy również razem?

I bynajmniej nie chodzi mi o wątek głównie o dzieciach, ale jak najbardziej offtopowy, pełen prywaty, ale i mnóstwo informacji przekazujący o naszych przedszkolach icon_smile.gif

Piszecie siÄ™ na to? icon_wink.gif

--------------------
O. (2006) F. (2007) B. (2010)



RAZEM.
Agga
czw, 04 lut 2010 - 13:56
Ja się chętnie mogę dopisać, bo z pewnych powodów nie piszę już od dawna na wątku rówieśniczym. Natalka od września chodzi do przedszkola, jak na razie odpukać to prawie nie choruje i jest bardzo zadowolona z przedszkola. Nigdy nie płakała i od pierwszego dnia chętnie chodzi, tylko jedyny problem to że od listopada dzieci nie wychodzą na pole. Jak było ciepło to byli codziennie, po 2-3 godziny a jak zimno to w ogóle nie chodzą. Już nie wiem jak mam przekonać te Panie, bo większość rodziców woli jak siedzą i na rękę im że nie wychodzą na pole jak jest zima.

Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 04 lut 2010 - 13:56
Post #2

Ja się chętnie mogę dopisać, bo z pewnych powodów nie piszę już od dawna na wątku rówieśniczym. Natalka od września chodzi do przedszkola, jak na razie odpukać to prawie nie choruje i jest bardzo zadowolona z przedszkola. Nigdy nie płakała i od pierwszego dnia chętnie chodzi, tylko jedyny problem to że od listopada dzieci nie wychodzą na pole. Jak było ciepło to byli codziennie, po 2-3 godziny a jak zimno to w ogóle nie chodzą. Już nie wiem jak mam przekonać te Panie, bo większość rodziców woli jak siedzą i na rękę im że nie wychodzą na pole jak jest zima.



--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Malmao
nie, 07 lut 2010 - 22:37
Cześć agga! Moja Oliwka tak samo jak Twoja Natalka jeszcze od początku roku nie chorowała, oby tak dalej.

A co do wychodzenia na dwór to ja też jestem osobiście przeciwko, bo nie wiem czy panie dobrze dopilnują, żeby każde dziecko miało szalik zawiązany, czapkę dobrze ubraną, jedno się przegrzeje, drugiemu będzie zimno. Ja Oliwkę odbieram i zawsze staram się znaleźć czas, żeby sama z nią wyjść.
Malmao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: nie, 17 wrz 06 - 22:31
Nr użytkownika: 7,534




post nie, 07 lut 2010 - 22:37
Post #3

Cześć agga! Moja Oliwka tak samo jak Twoja Natalka jeszcze od początku roku nie chorowała, oby tak dalej.

A co do wychodzenia na dwór to ja też jestem osobiście przeciwko, bo nie wiem czy panie dobrze dopilnują, żeby każde dziecko miało szalik zawiązany, czapkę dobrze ubraną, jedno się przegrzeje, drugiemu będzie zimno. Ja Oliwkę odbieram i zawsze staram się znaleźć czas, żeby sama z nią wyjść.

--------------------
O. (2006) F. (2007) B. (2010)



RAZEM.
mama_oliwki
śro, 10 lut 2010 - 16:27
CYTAT(agga @ Thu, 04 Feb 2010 - 13:56) *
Ja się chętnie mogę dopisać, bo z pewnych powodów nie piszę już od dawna na wątku rówieśniczym.

zawdzięczasz to raczej tylko sobie AGA
może tym razem będziesz sobą
pozdrawiam
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
SkÄ…d: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post śro, 10 lut 2010 - 16:27
Post #4

CYTAT(agga @ Thu, 04 Feb 2010 - 13:56) *
Ja się chętnie mogę dopisać, bo z pewnych powodów nie piszę już od dawna na wątku rówieśniczym.

zawdzięczasz to raczej tylko sobie AGA
może tym razem będziesz sobą
pozdrawiam

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




Aga H
śro, 10 lut 2010 - 18:08
U nas też maluchy nie wychodzą niestety.

No i mam nadzieję, że wątek się rozwinie - choć początek średnio sympatyczny icon_smile.gif
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post śro, 10 lut 2010 - 18:08
Post #5

U nas też maluchy nie wychodzą niestety.

No i mam nadzieję, że wątek się rozwinie - choć początek średnio sympatyczny icon_smile.gif

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
justine1980
śro, 10 lut 2010 - 18:55
hej mój Kacperek nie chodzi do przedszkola.Czy mimo to mogę dołączyć?
justine1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,541
Dołączył: nie, 02 lis 08 - 19:27
Nr użytkownika: 23,343




post śro, 10 lut 2010 - 18:55
Post #6

hej mój Kacperek nie chodzi do przedszkola.Czy mimo to mogę dołączyć?

--------------------
Adrianek 27.11.2003 Kacperek 15.05.2006 Majeczka 24.09.2009

Agga
śro, 10 lut 2010 - 19:09
Malmao to fajnie że Oliwka tak samo nie choruje w przedszkolu.A co do ubierania w przedszkolu to u nas jak jeszcze dzieciaki wychodziły,to Panie nawet pilnowały i ubierały dzieci, a teraz chyba za dużo ubierania, i roboty więc im się nie chce.

justine1980 to nie jest wątek tylko o przedszkolakach,więc śmiało pisz co tam u was i jak Kacperek.

AgaH wybierasz się z Emilką w tym roku też na zlot ? Bo Natalka się pytała czy Emilka też jedzie 06.gif .

No i ja też mam nadzieję że wątek się jakoś rozkręci.
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 10 lut 2010 - 19:09
Post #7

Malmao to fajnie że Oliwka tak samo nie choruje w przedszkolu.A co do ubierania w przedszkolu to u nas jak jeszcze dzieciaki wychodziły,to Panie nawet pilnowały i ubierały dzieci, a teraz chyba za dużo ubierania, i roboty więc im się nie chce.

justine1980 to nie jest wątek tylko o przedszkolakach,więc śmiało pisz co tam u was i jak Kacperek.

AgaH wybierasz się z Emilką w tym roku też na zlot ? Bo Natalka się pytała czy Emilka też jedzie 06.gif .

No i ja też mam nadzieję że wątek się jakoś rozkręci.

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
K_amila
śro, 10 lut 2010 - 19:40
Gaba chodzi od września, miała już ospę i anginę. A i zapalenie ucha icon_sad.gif Ale to dlatego, że masa chorych dzieci przychodzi. Nie lubię naszego przedszkola i coraz większy mam apetyt na awanturę.
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post śro, 10 lut 2010 - 19:40
Post #8

Gaba chodzi od września, miała już ospę i anginę. A i zapalenie ucha icon_sad.gif Ale to dlatego, że masa chorych dzieci przychodzi. Nie lubię naszego przedszkola i coraz większy mam apetyt na awanturę.

--------------------
MagduÅ›
czw, 11 lut 2010 - 08:29
O jak fajnie icon_biggrin.gif . Znalazłam sobie wątek rówieśniczy co nie było mi nigdy dane icon_wink.gif . Mój lutowy już dawno wyzionął ducha zanim zdążyłam się na nim zadomowić.
Mój Wiktor pełnoprawnym czterolatkiem stanie się dokładnie za tydzień 19 lutego.
Debiut przedszkolny odchorowaliśmy (mam nadzieję, że to już koniec) niesamowicie, wyglądało to tak, że tydzień chodził do przedszkola, a trzy tygodnie siedział w domu. W tej chwili (odpukać) od dwóch miesięcy chodzi regularnie. Przedszkole uwielbia, biegnie w podskokach, mamy za soba pierwsze przedstawienie jasełkowe, które dostarczyło mi niesamowicie wiele wzruszeń. Cudowne były te aniołki i pastuszki (choć aniołki - dziewczynki zdecydowanie bardziej śmiałe i widać było, że dusza artystyczna u dziewczynek rozwija się o wiele szybciej icon_smile.gif ).
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 08:29
Post #9

O jak fajnie icon_biggrin.gif . Znalazłam sobie wątek rówieśniczy co nie było mi nigdy dane icon_wink.gif . Mój lutowy już dawno wyzionął ducha zanim zdążyłam się na nim zadomowić.
Mój Wiktor pełnoprawnym czterolatkiem stanie się dokładnie za tydzień 19 lutego.
Debiut przedszkolny odchorowaliśmy (mam nadzieję, że to już koniec) niesamowicie, wyglądało to tak, że tydzień chodził do przedszkola, a trzy tygodnie siedział w domu. W tej chwili (odpukać) od dwóch miesięcy chodzi regularnie. Przedszkole uwielbia, biegnie w podskokach, mamy za soba pierwsze przedstawienie jasełkowe, które dostarczyło mi niesamowicie wiele wzruszeń. Cudowne były te aniołki i pastuszki (choć aniołki - dziewczynki zdecydowanie bardziej śmiałe i widać było, że dusza artystyczna u dziewczynek rozwija się o wiele szybciej icon_smile.gif ).

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



Agga
czw, 11 lut 2010 - 09:32
Fajnie że wątek się rozkręca i witamy nowe mamusie. To może pokarzemy nasze dzieciaczki jak obecnie wyglądają?

Oto Natalka:



W wersji bardziej do niej pasujÄ…cej icon_wink.gif



I z siostrÄ… w wakacje.





Ten post edytował agga czw, 11 lut 2010 - 09:46
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 09:32
Post #10

Fajnie że wątek się rozkręca i witamy nowe mamusie. To może pokarzemy nasze dzieciaczki jak obecnie wyglądają?

Oto Natalka:



W wersji bardziej do niej pasujÄ…cej icon_wink.gif



I z siostrÄ… w wakacje.





--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
mama_oliwki
czw, 11 lut 2010 - 13:29
eryczek odchorował przedszkole kiedy to oliwka do niego poszła pierwszy rok
teraz łapie katar raz na kilka miesięcy
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
SkÄ…d: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post czw, 11 lut 2010 - 13:29
Post #11

eryczek odchorował przedszkole kiedy to oliwka do niego poszła pierwszy rok
teraz łapie katar raz na kilka miesięcy

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




mama_oliwki
czw, 11 lut 2010 - 13:30
ale natalka już duza jest!
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
SkÄ…d: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post czw, 11 lut 2010 - 13:30
Post #12

ale natalka już duza jest!

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




mama_oliwki
czw, 11 lut 2010 - 13:31
CYTAT(Aga H @ Wed, 10 Feb 2010 - 18:08) *
U nas też maluchy nie wychodzą niestety.

No i mam nadzieję, że wątek się rozwinie - choć początek średnio sympatyczny icon_smile.gif

sorry, bo to chyba przez mój post,
ale sama wiesz jak było...
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
SkÄ…d: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post czw, 11 lut 2010 - 13:31
Post #13

CYTAT(Aga H @ Wed, 10 Feb 2010 - 18:08) *
U nas też maluchy nie wychodzą niestety.

No i mam nadzieję, że wątek się rozwinie - choć początek średnio sympatyczny icon_smile.gif

sorry, bo to chyba przez mój post,
ale sama wiesz jak było...

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




Agga
czw, 11 lut 2010 - 17:12
K_amila a może byś poprosiła lekarza o szczepionkę doustną dla Gabrysi? Natalka w tamtym roku bardzo chorowała, pomimo że nie chodziła jeszcze do przedszkola, ale Angelika przynosiła ze szkoły co chwile coś i ona łapała. W sierpniu jak byłam u lekarki to mi zaproponowała taką szczepionkę doustną, co bierze się przez 10 dni jedną tabletkę codziennie, a potem 20 dni przerwie i tak 3 dawki. Myślę że to jej dużo pomogło, bo jedynie od września jak chodzi do przedszkola to miała może ze dwa razy karar i nic więcej. Druga sprawa to mi lekarka powiedziała, ale tu już wstyd się przyznać to ona do tej pory rano i wieczorem je mleko z kaszką i to modyfikowane 48.gif . No nie mogę jej oduczyć i jej smakuje, a jak nie chce jej dać to się drze jak by ją ze skóry obdzierali. Jeszcze oczu nie otworzy dobrze rano, a już się drze że chce mleko. Oczywiście zaraz po tym je normalne śniadanie, ale tamto mleko musi być obowiązkowo.

Magduś napewno Wiktorek już ochorował swoje i teraz będzie chodził do przedszkola. Pokarzesz nam swojego pastuszka icon_biggrin.gif ?

Majka fajnie że Eryczek już nie choruje,bo pamiętam jak pisałaś że cały czas chorował. I chyba pomogło mu to wycięcie migdałka z tego co kojarzę? Widziałam zdjęcia Eryczka i Oliwki,to tak samo wyrośli. Tylko pod tym kapeluszem to nie widać czy Eryczek ma dalej te loczki icon_biggrin.gif . Aaa i wysłałam Ci priv.
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 17:12
Post #14

K_amila a może byś poprosiła lekarza o szczepionkę doustną dla Gabrysi? Natalka w tamtym roku bardzo chorowała, pomimo że nie chodziła jeszcze do przedszkola, ale Angelika przynosiła ze szkoły co chwile coś i ona łapała. W sierpniu jak byłam u lekarki to mi zaproponowała taką szczepionkę doustną, co bierze się przez 10 dni jedną tabletkę codziennie, a potem 20 dni przerwie i tak 3 dawki. Myślę że to jej dużo pomogło, bo jedynie od września jak chodzi do przedszkola to miała może ze dwa razy karar i nic więcej. Druga sprawa to mi lekarka powiedziała, ale tu już wstyd się przyznać to ona do tej pory rano i wieczorem je mleko z kaszką i to modyfikowane 48.gif . No nie mogę jej oduczyć i jej smakuje, a jak nie chce jej dać to się drze jak by ją ze skóry obdzierali. Jeszcze oczu nie otworzy dobrze rano, a już się drze że chce mleko. Oczywiście zaraz po tym je normalne śniadanie, ale tamto mleko musi być obowiązkowo.

Magduś napewno Wiktorek już ochorował swoje i teraz będzie chodził do przedszkola. Pokarzesz nam swojego pastuszka icon_biggrin.gif ?

Majka fajnie że Eryczek już nie choruje,bo pamiętam jak pisałaś że cały czas chorował. I chyba pomogło mu to wycięcie migdałka z tego co kojarzę? Widziałam zdjęcia Eryczka i Oliwki,to tak samo wyrośli. Tylko pod tym kapeluszem to nie widać czy Eryczek ma dalej te loczki icon_biggrin.gif . Aaa i wysłałam Ci priv.


--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
mama_oliwki
czw, 11 lut 2010 - 18:15
ma loczki nadal i chyba już mu zostana na stałe
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
SkÄ…d: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post czw, 11 lut 2010 - 18:15
Post #15

ma loczki nadal i chyba już mu zostana na stałe

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




szantrapa
czw, 11 lut 2010 - 20:39
Agga ależ Natalka urosła! Dawno Was nie podglądałam icon_wink.gif

Ja tu tylko zaglÄ…dam icon_biggrin.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 20:39
Post #16

Agga ależ Natalka urosła! Dawno Was nie podglądałam icon_wink.gif

Ja tu tylko zaglÄ…dam icon_biggrin.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Agga
czw, 11 lut 2010 - 20:50
Magda nie zaglądaj,tylko się rozgość i pokaż Olivke i Laure 06.gif .

Ten post edytował agga czw, 11 lut 2010 - 20:51
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 20:50
Post #17

Magda nie zaglądaj,tylko się rozgość i pokaż Olivke i Laure 06.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
szantrapa
czw, 11 lut 2010 - 20:55
Agga dzięki ale myślę, że to byłby już przesyt, pełno ich na kwietniówkach, na podforum zdjęcia, na naszej klasie i jeszcze w paseczkach icon_smile.gif

Ale zaglądać do Was będę icon_smile.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 20:55
Post #18

Agga dzięki ale myślę, że to byłby już przesyt, pełno ich na kwietniówkach, na podforum zdjęcia, na naszej klasie i jeszcze w paseczkach icon_smile.gif

Ale zaglądać do Was będę icon_smile.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
K_amila
piÄ…, 12 lut 2010 - 12:56
Agga pomyślę o szczepionce w wakacje. mam nadzieję, ze tylko pierwszy rok przedszkolny bedzie taki chory, a potem już luz.
K_amila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,757
Dołączył: pon, 24 paź 05 - 13:08
Skąd: Suwałki
Nr użytkownika: 3,905

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 12:56
Post #19

Agga pomyślę o szczepionce w wakacje. mam nadzieję, ze tylko pierwszy rok przedszkolny bedzie taki chory, a potem już luz.

--------------------
Aga H
piÄ…, 12 lut 2010 - 14:48
CYTAT(mama_oliwki @ Thu, 11 Feb 2010 - 13:31) *
ale sama wiesz jak było...



Nie wiem, jak było icon_wink.gif , ale nie ma to dla mnie znaczenia.

Mam nadzieję, że zacznie się tu jakoś fajnie dziać, bo ostatnio coraz mniej mnie na maluchach właśnie dlatego, że trudno się gdzieś zadomowić.

Agga - na zlot pewnie, że bym chciała, ale co z tego wyjdzie, to nie mam pojęcia. Po pierwsze dlatego, że czuję, że za mało się udzielam. Więc nie wiem, czy się załapię. Mam nadzieję, że uda się jakoś tak jak w ostatnim roku - jesteśmy tylko dwie, więc zawsze jakieś wolne łóżko powinno się znaleźć.

A młoda dziś nie poszła do przedszkola, bo miała jakieś dziwne plamy na ciele. Lekarka stwierdziła, ze wyglada to na AZS - będziemy obserwować, dostała zyrtec i jakąś maść. Ale ja nie panikuję, bo... gapa jedna ubrałam jej nową pościel bez uprania i może to od tego...
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
SkÄ…d: GrudziÄ…dz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 14:48
Post #20

CYTAT(mama_oliwki @ Thu, 11 Feb 2010 - 13:31) *
ale sama wiesz jak było...



Nie wiem, jak było icon_wink.gif , ale nie ma to dla mnie znaczenia.

Mam nadzieję, że zacznie się tu jakoś fajnie dziać, bo ostatnio coraz mniej mnie na maluchach właśnie dlatego, że trudno się gdzieś zadomowić.

Agga - na zlot pewnie, że bym chciała, ale co z tego wyjdzie, to nie mam pojęcia. Po pierwsze dlatego, że czuję, że za mało się udzielam. Więc nie wiem, czy się załapię. Mam nadzieję, że uda się jakoś tak jak w ostatnim roku - jesteśmy tylko dwie, więc zawsze jakieś wolne łóżko powinno się znaleźć.

A młoda dziś nie poszła do przedszkola, bo miała jakieś dziwne plamy na ciele. Lekarka stwierdziła, ze wyglada to na AZS - będziemy obserwować, dostała zyrtec i jakąś maść. Ale ja nie panikuję, bo... gapa jedna ubrałam jej nową pościel bez uprania i może to od tego...

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
> Prawie i już czterolatki, 2006 w 2010 roku
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama