Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Filtr do wody = poszukiwany!

> 
malinowa i Malin...
czw, 13 maj 2004 - 17:20
Jak w temacie.
Wodę mam paskudną, to co do picia i gotowania da się przefiltrowac w tym co mam. Ale problem jest powazniejszy. Zatyka mi rury co, psuje kaloryfery, zatyka piec co i generalnie jest paskudna. Jak nie znajdę rozwiązania, to będzie mnie niedługo czekało kucie ścian. ( a mieszkanie ma 4 lata). Potzrebuję jakiegos filtra - uzdatniacza, czy jak sie to nazywa, ale takiegi, który załatwi mi problem wody we wszystkim. Czy jest coś takiego? Koszty nieważne, bo i tak wyjdzie taniej niz generalny remont.
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post czw, 13 maj 2004 - 17:20
Post #1

Jak w temacie.
Wodę mam paskudną, to co do picia i gotowania da się przefiltrowac w tym co mam. Ale problem jest powazniejszy. Zatyka mi rury co, psuje kaloryfery, zatyka piec co i generalnie jest paskudna. Jak nie znajdę rozwiązania, to będzie mnie niedługo czekało kucie ścian. ( a mieszkanie ma 4 lata). Potzrebuję jakiegos filtra - uzdatniacza, czy jak sie to nazywa, ale takiegi, który załatwi mi problem wody we wszystkim. Czy jest coś takiego? Koszty nieważne, bo i tak wyjdzie taniej niz generalny remont.

--------------------
Monika ww
czw, 03 cze 2004 - 22:57
hej

u mnie był dzisiaj Pan, który proponował właśnie założenie filtra do wody, pytałam go czy można zamontować taki filtr do całej wody w mieszkaniu, mówi że tak, ale to jest dość kosztowne i trzeba koszty wyliczyć indywidualnie, to zależy ile tej wody dziennie musiałoby być filtrowanej.

Dodam tylko, że taki filtr do uzdatniania wody pitnej, wydajność 95 litrów na dobę, z atestem spełniającym normy Unii Europejskiej kosztuje obecnie w promocji 3000zł, gwarancja na 10 lat.

pozdrawiam, Monika
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post czw, 03 cze 2004 - 22:57
Post #2

hej

u mnie był dzisiaj Pan, który proponował właśnie założenie filtra do wody, pytałam go czy można zamontować taki filtr do całej wody w mieszkaniu, mówi że tak, ale to jest dość kosztowne i trzeba koszty wyliczyć indywidualnie, to zależy ile tej wody dziennie musiałoby być filtrowanej.

Dodam tylko, że taki filtr do uzdatniania wody pitnej, wydajność 95 litrów na dobę, z atestem spełniającym normy Unii Europejskiej kosztuje obecnie w promocji 3000zł, gwarancja na 10 lat.

pozdrawiam, Monika
nataliakoziol
pon, 05 paź 2020 - 09:44
Od niedawna w Polsce są dostępne filtr Tapp Water - https://filtrynakran.pl/. Zdecydowanie mogę polecić, wydajność jest super, dodatkowo wygoda dla użytkownika, bo filtr montowany jest na kranie. Zdecydowanie na plus w stosunku do tych popularnych dzbanków filtrujących. Jeśli szukasz dobrego filtra to zwróć na to uwagę. Wydaje mi się, że to dobra opcja, filtr z którego będziesz zadowolony, dostępny też w różnych opcjach więc coś tam można dopasować do siebie.
nataliakoziol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: śro, 12 wrz 18 - 14:27
Nr użytkownika: 52,038




post pon, 05 paź 2020 - 09:44
Post #3

Od niedawna w Polsce są dostępne filtr Tapp Water - https://filtrynakran.pl/. Zdecydowanie mogę polecić, wydajność jest super, dodatkowo wygoda dla użytkownika, bo filtr montowany jest na kranie. Zdecydowanie na plus w stosunku do tych popularnych dzbanków filtrujących. Jeśli szukasz dobrego filtra to zwróć na to uwagę. Wydaje mi się, że to dobra opcja, filtr z którego będziesz zadowolony, dostępny też w różnych opcjach więc coś tam można dopasować do siebie.
mochito5
czw, 15 paź 2020 - 14:23
Ciekawe, czy taki filtr nadaje się do montażu pod prysznicem
mochito5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: śro, 29 maj 19 - 12:18
Nr użytkownika: 53,097




post czw, 15 paź 2020 - 14:23
Post #4

Ciekawe, czy taki filtr nadaje się do montażu pod prysznicem
śrubka
wto, 08 gru 2020 - 08:06
To rzeczywiście problem niemały, ale może warto poszukać w sieci jakichś odpowiedzi na to? Z pewnością można montować filtry na krany, bo takie widziałam.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 08 gru 2020 - 08:06
Post #5

To rzeczywiście problem niemały, ale może warto poszukać w sieci jakichś odpowiedzi na to? Z pewnością można montować filtry na krany, bo takie widziałam.
> Filtr do wody = poszukiwany!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 22:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama