Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

nieprzespane noce i zatkany nos

> 
goni@k
śro, 08 lis 2006 - 16:57
Deedee,napisz co z Twoim maleństwem,czy już lepiej ??
goni@k


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: sob, 15 lip 06 - 19:37
SkÄ…d: Sochaczew
Nr użytkownika: 6,628

GG:


post śro, 08 lis 2006 - 16:57
Post #21

Deedee,napisz co z Twoim maleństwem,czy już lepiej ??
deedee
piÄ…, 10 lis 2006 - 22:22
To miłe, że Pytasz icon_biggrin.gif u mojego Kacperka jest lepiej.Dalej słychać przy oddychaniu jakby coś tam było, ale zdecydowanie nie tak jak wcześniej.Na razie podaje mu tylko ketotifen(to już 3 tydzień)-ale podobno efekty są widoczne po sześciu! jak nie przejdzie to muszę znowu próbować czegoś innego icon_sad.gif odstawiłam maleństwo od pierwsi i teraz nie wiem czy jego częste budzenie się w nocy jest z tym związane czy może to coś innego?)w każdym bądź razie dalej nie śpimy icon_confused.gif pozdrawiam
deedee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 13 paź 06 - 21:42
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 7,982




post piÄ…, 10 lis 2006 - 22:22
Post #22

To miłe, że Pytasz icon_biggrin.gif u mojego Kacperka jest lepiej.Dalej słychać przy oddychaniu jakby coś tam było, ale zdecydowanie nie tak jak wcześniej.Na razie podaje mu tylko ketotifen(to już 3 tydzień)-ale podobno efekty są widoczne po sześciu! jak nie przejdzie to muszę znowu próbować czegoś innego icon_sad.gif odstawiłam maleństwo od pierwsi i teraz nie wiem czy jego częste budzenie się w nocy jest z tym związane czy może to coś innego?)w każdym bądź razie dalej nie śpimy icon_confused.gif pozdrawiam
Marko64
wto, 21 lis 2006 - 10:06
Skuteczne, szybkie obkurczenie błony śluzowej noska dziecka uzyskasz tylko poprzez obkurczanie naczyń - kropelki typu Nasivin / fioletowe - łagodne/ lub nawet lepiej - Fervex Junior - do rozpuszczenia w herbatce/ smakowo lepszy jest Fervex dla dorosłych - trzeba tylko podzielić dawkę. Znam Twój problem, bo wiele nocy też wsłuchiwałem się w oddech i chrapanie moich dzieci. U córki trzeba było ostatecznie usunąć migdałek trzeci i po roku migdałki boczne. To ostatecznie zakończyło chrapanie i nocne zgrzytanie zębami. U syna obkurczamy w potrzebie śluzówkę - wyraźna jest poprawa komfortu spania - wszystkich. Pozdrawiam Marko.
Marko64


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 21 lis 06 - 09:51
Nr użytkownika: 8,601




post wto, 21 lis 2006 - 10:06
Post #23

Skuteczne, szybkie obkurczenie błony śluzowej noska dziecka uzyskasz tylko poprzez obkurczanie naczyń - kropelki typu Nasivin / fioletowe - łagodne/ lub nawet lepiej - Fervex Junior - do rozpuszczenia w herbatce/ smakowo lepszy jest Fervex dla dorosłych - trzeba tylko podzielić dawkę. Znam Twój problem, bo wiele nocy też wsłuchiwałem się w oddech i chrapanie moich dzieci. U córki trzeba było ostatecznie usunąć migdałek trzeci i po roku migdałki boczne. To ostatecznie zakończyło chrapanie i nocne zgrzytanie zębami. U syna obkurczamy w potrzebie śluzówkę - wyraźna jest poprawa komfortu spania - wszystkich. Pozdrawiam Marko.
paulasobczak
czw, 27 gru 2018 - 10:17
Od jakiegoś czasu inhalujemy się całą rodzinką przez Novama Familino Pro i są efekty takich kuracji. Rzadziej chorujemy, już tak zwłaszcza dzieci infekcje gardła czy zatok nie łapią. Ja to bardzo sobie inhalator chwalę i polecam icon_wink.gif!
paulasobczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: czw, 27 gru 18 - 10:16
Nr użytkownika: 52,488




post czw, 27 gru 2018 - 10:17
Post #24

Od jakiegoś czasu inhalujemy się całą rodzinką przez Novama Familino Pro i są efekty takich kuracji. Rzadziej chorujemy, już tak zwłaszcza dzieci infekcje gardła czy zatok nie łapią. Ja to bardzo sobie inhalator chwalę i polecam icon_wink.gif!
> nieprzespane noce i zatkany nos
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 09:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama