IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Herbata - jakÄ… lubisz najbardziej?? - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - mniam, mniam « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Herbata - jakÄ… lubisz najbardziej??

> 
JakÄ… herbatÄ™ lubisz najbardziej
Suma głosów: 36
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
Tobatka
czw, 19 maj 2005 - 07:59
Jaki ładny kwoecisty ten czajniczek!! icon_smile.gif No z takiego to herbata musi smakować naprawdę wiosennie! icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 19 maj 2005 - 07:59
Post #41

Jaki ładny kwoecisty ten czajniczek!! icon_smile.gif No z takiego to herbata musi smakować naprawdę wiosennie! icon_wink.gif
Kocurek
czw, 19 maj 2005 - 12:52
CYTAT(Tobatka)
Jaki ładny kwoecisty ten czajniczek!! icon_smile.gif No z takiego to herbata musi smakować naprawdę wiosennie! icon_wink.gif


To prawda, poza tym mieści ponad 600 ml płynu icon_smile.gif
Ale mniejszy też by mi się przydał icon_smile.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 19 maj 2005 - 12:52
Post #42

CYTAT(Tobatka)
Jaki ładny kwoecisty ten czajniczek!! icon_smile.gif No z takiego to herbata musi smakować naprawdę wiosennie! icon_wink.gif


To prawda, poza tym mieści ponad 600 ml płynu icon_smile.gif
Ale mniejszy też by mi się przydał icon_smile.gif


--------------------
katna
śro, 25 maj 2005 - 21:39
o boze, widzialyscie wyniki?! az tyle z was nie lubi herbaty?! ja dnia bez kilku kubkow herbaty sobie niewyobrazam. z cytrynka i lyzeczka cukru. nie goraca, ale dosc ciepla:)
katna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 551
Dołączył: czw, 12 maj 05 - 11:17
Nr użytkownika: 3,128




post śro, 25 maj 2005 - 21:39
Post #43

o boze, widzialyscie wyniki?! az tyle z was nie lubi herbaty?! ja dnia bez kilku kubkow herbaty sobie niewyobrazam. z cytrynka i lyzeczka cukru. nie goraca, ale dosc ciepla:)

--------------------
Kasia, mama Natalki ( 8 kwietnia 2004r. )
aluc

Go??







post śro, 25 maj 2005 - 21:42
Post #44

nie ma dla mnie opcji icon_cry.gif

z mlekiem, miodem i kardamonem
w pojemności ok pół litra na raz icon_biggrin.gif
kasia99
piÄ…, 20 maj 2016 - 13:09
Starszy watek, ale chciałabym go wznowić. Herbata schodzi u mnie w domu wyjątkowo sprawnie. Ja i moja rodzina uwielbiamy gorące herbaciane napary. Może znacie jakieś nowości, coś dobrego, albo klasyk. Chodzi mi o herbaty czarne lub zielone/
kasia99


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: pon, 21 wrz 15 - 15:00
Nr użytkownika: 46,428




post piÄ…, 20 maj 2016 - 13:09
Post #45

Starszy watek, ale chciałabym go wznowić. Herbata schodzi u mnie w domu wyjątkowo sprawnie. Ja i moja rodzina uwielbiamy gorące herbaciane napary. Może znacie jakieś nowości, coś dobrego, albo klasyk. Chodzi mi o herbaty czarne lub zielone/
alba
sob, 21 maj 2016 - 08:44
Moje hity to zielona z opuncją i herbatka z czerwonokrzewu afrykańskiego. Wprost uwielbiam! Wierna natomiast jestem od lat kawie czarnej z expressu z cukrem! Nie wyobrażam sobie moje funkcjonowania bez kawy.
alba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 23 mar 16 - 12:23
Nr użytkownika: 47,306




post sob, 21 maj 2016 - 08:44
Post #46

Moje hity to zielona z opuncją i herbatka z czerwonokrzewu afrykańskiego. Wprost uwielbiam! Wierna natomiast jestem od lat kawie czarnej z expressu z cukrem! Nie wyobrażam sobie moje funkcjonowania bez kawy.
wiesiołek
nie, 22 maj 2016 - 08:42
ojej, to nie jestem sama na świecie? Wokół mnie ponad 90% społeczeństwa to wielbiciele kawy, ja , wybierająca herbatę jestem jakimś dziwolągiem.
Zwłaszcza , że herbatę pijam zwykle typu "English breakfast" z mlekiem i bez cukru...

Oprócz tego uwielbiam herbatki ziołowe, zwłaszcza miętową, z dodatkiem kwiatów np. jaśminu....

Chętnie pijam Earl Greya, w zimowe wieczory lubię herbatę po indyjsku czyli z gotowaną mlekiem, kardamonem, imbirem, goździkami i cynamonem ( przepis na nią kilka lat temu wzięłam z niniejszego forum)
Nie lubiÄ™ zielonej herbaty.

P.S. ankieta sobie, a odpowiedzi sobie- bardzo poszerzyłyśmy tematykę herbacianą w stosunku do ankiety icon_wink.gif

P.S. Kocurek: Saga naprawdę jest fuj- jak można to reklamować? I zgadzam się też , że słodzenie herbaty jest profanacją. icon_wink.gif Cukier, w śladowych ilościach, dodaję wyłącznie do tej korzennej indyjskiej.

Ten post edytował wiesiołek nie, 22 maj 2016 - 08:47
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post nie, 22 maj 2016 - 08:42
Post #47

ojej, to nie jestem sama na świecie? Wokół mnie ponad 90% społeczeństwa to wielbiciele kawy, ja , wybierająca herbatę jestem jakimś dziwolągiem.
Zwłaszcza , że herbatę pijam zwykle typu "English breakfast" z mlekiem i bez cukru...

Oprócz tego uwielbiam herbatki ziołowe, zwłaszcza miętową, z dodatkiem kwiatów np. jaśminu....

Chętnie pijam Earl Greya, w zimowe wieczory lubię herbatę po indyjsku czyli z gotowaną mlekiem, kardamonem, imbirem, goździkami i cynamonem ( przepis na nią kilka lat temu wzięłam z niniejszego forum)
Nie lubiÄ™ zielonej herbaty.

P.S. ankieta sobie, a odpowiedzi sobie- bardzo poszerzyłyśmy tematykę herbacianą w stosunku do ankiety icon_wink.gif

P.S. Kocurek: Saga naprawdę jest fuj- jak można to reklamować? I zgadzam się też , że słodzenie herbaty jest profanacją. icon_wink.gif Cukier, w śladowych ilościach, dodaję wyłącznie do tej korzennej indyjskiej.
Nadiaoo
śro, 25 maj 2016 - 03:27
Roiboos icon_razz.gif
Nadiaoo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 25 maj 16 - 00:48
Nr użytkownika: 47,606




post śro, 25 maj 2016 - 03:27
Post #48

Roiboos icon_razz.gif
justin
śro, 08 cze 2016 - 21:02
wiesiołek, poproszę przepis na herbatę po indyjsku.
Po sercowych incydentach zmniejszyłam kawę z czterech dziennie do jednej tylko rano. Chętnie piję teraz herbaty i szukam inspiracji.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 08 cze 2016 - 21:02
Post #49

wiesiołek, poproszę przepis na herbatę po indyjsku.
Po sercowych incydentach zmniejszyłam kawę z czterech dziennie do jednej tylko rano. Chętnie piję teraz herbaty i szukam inspiracji.


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
orzechówka
czw, 16 cze 2016 - 11:56
Dla mnie nowoÅ›ciÄ… byÅ‚ muffin jagodowy, zapach i smak ciastka icon_smile.gif KupujÄ™ też roztaÅ„czonÄ… papajÄ™” z Blue Nature. pachnie egzotycznie i z odrobina cukru jest smaczna icon_smile.gif
orzechówka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 20 sty 16 - 13:17
Nr użytkownika: 47,051




post czw, 16 cze 2016 - 11:56
Post #50

Dla mnie nowoÅ›ciÄ… byÅ‚ muffin jagodowy, zapach i smak ciastka icon_smile.gif KupujÄ™ też roztaÅ„czonÄ… papajÄ™” z Blue Nature. pachnie egzotycznie i z odrobina cukru jest smaczna icon_smile.gif
Vezdlritos
wto, 28 cze 2016 - 08:09
Ja tam herbatkę to tylko z czajnika nie ma to jak czajnik emaliowany olkusz warto sobie kupić. Nie ma problemu z tym żeby sobie kupić taki czajnik i pić taką dobrą herbatę.
Vezdlritos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 28 cze 16 - 08:07
Nr użytkownika: 47,770




post wto, 28 cze 2016 - 08:09
Post #51

Ja tam herbatkę to tylko z czajnika nie ma to jak czajnik emaliowany olkusz warto sobie kupić. Nie ma problemu z tym żeby sobie kupić taki czajnik i pić taką dobrą herbatę.
ka_wilk
śro, 20 lip 2016 - 11:51
Ja najbardziej lubię zieloną herbatę (najlepiej liściastą) z dodatkami owoców egzotycznych. icon_smile.gif Mogłabym ją pić codziennie, chociaż nie wiem czy tak częste jej picie jest zdrowie... Czarną i czerwoną herbatę też lubię, ale już zdecydowanie rzadziej ją piję.
ka_wilk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 18 lip 16 - 15:20
Nr użytkownika: 47,883




post śro, 20 lip 2016 - 11:51
Post #52

Ja najbardziej lubię zieloną herbatę (najlepiej liściastą) z dodatkami owoców egzotycznych. icon_smile.gif Mogłabym ją pić codziennie, chociaż nie wiem czy tak częste jej picie jest zdrowie... Czarną i czerwoną herbatę też lubię, ale już zdecydowanie rzadziej ją piję.
mamanatala
wto, 08 lis 2016 - 10:12
Mi najbardziej odpowiada herbata czarna - po prostu mogłabym ją pić litrami. Tylko nie taka z torebki, ale prawdziwy susz, który mogę sobie zaparzyć przez długi czas. Kupuję właściwie tylko przez internet, bo u mnie w mieście nie jestem w stanie znaleźć nic co nadawałoby się do regularnego picia. Polecam sklep Szlachetny Smak, mają tam dużo dobrej jakościowo herbaty.
mamanatala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: wto, 08 lis 16 - 10:03
Nr użytkownika: 48,371




post wto, 08 lis 2016 - 10:12
Post #53

Mi najbardziej odpowiada herbata czarna - po prostu mogłabym ją pić litrami. Tylko nie taka z torebki, ale prawdziwy susz, który mogę sobie zaparzyć przez długi czas. Kupuję właściwie tylko przez internet, bo u mnie w mieście nie jestem w stanie znaleźć nic co nadawałoby się do regularnego picia. Polecam sklep Szlachetny Smak, mają tam dużo dobrej jakościowo herbaty.
michaska
pon, 11 lut 2019 - 14:48
Najbardziej lubię zieloną, ale niestety skutecznie ochładza ona mój organizm, czego akurat obecnie nie potrzebuję. Więc zamiast niej wybieram jakieś czarne albo tylko owocowe napary. Zielona teraz zeszła na dalszy plan, ale nadal nie umiem z niej zrezygnować, bo za bardzo mi smakuje
michaska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 11 lut 19 - 10:25
Nr użytkownika: 52,677




post pon, 11 lut 2019 - 14:48
Post #54

Najbardziej lubię zieloną, ale niestety skutecznie ochładza ona mój organizm, czego akurat obecnie nie potrzebuję. Więc zamiast niej wybieram jakieś czarne albo tylko owocowe napary. Zielona teraz zeszła na dalszy plan, ale nadal nie umiem z niej zrezygnować, bo za bardzo mi smakuje
> Herbata - jakÄ… lubisz najbardziej??
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 10:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama