Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Czerwcówki w zimie

> 
feroMonik
śro, 09 lut 2005 - 08:36
U nas też od 1 marca. To zależy od uchwały danej gminy. Ja złożę papiery do dwóch przedszkoli.

Iwa, no bomba! Ale jestem w szoku! Chciałabym cię wyściskać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Basiu - moim zdaniem też jajeczkowanie. Ja odczuwam prawie zawsze. Ale lepiej iść i sprawdzić, w końcu może być też zapalenie icon_confused.gif

Iwa, Luna, Ines, Monika - napiszcie do mnie maila, jaka jest wasza decyzja w TEJ sprawie. Czas ją podjąć icon_wink.gif Reszcie dziekuje, ze zescie sprobowaly. Zachecam, rozejrzyjcie sie. Bedzie fajnie.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post śro, 09 lut 2005 - 08:36
Post #41

U nas też od 1 marca. To zależy od uchwały danej gminy. Ja złożę papiery do dwóch przedszkoli.

Iwa, no bomba! Ale jestem w szoku! Chciałabym cię wyściskać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Basiu - moim zdaniem też jajeczkowanie. Ja odczuwam prawie zawsze. Ale lepiej iść i sprawdzić, w końcu może być też zapalenie icon_confused.gif

Iwa, Luna, Ines, Monika - napiszcie do mnie maila, jaka jest wasza decyzja w TEJ sprawie. Czas ją podjąć icon_wink.gif Reszcie dziekuje, ze zescie sprobowaly. Zachecam, rozejrzyjcie sie. Bedzie fajnie.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Iwa.mamaprzemka
śro, 09 lut 2005 - 09:23
Zerkam z domu jednym okiem.
Przemek nie daje mi pisać icon_cry.gif
Jestem na tak i można mnie już tam znależć.
Musze obdzwonić przedszkola
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post śro, 09 lut 2005 - 09:23
Post #42

Zerkam z domu jednym okiem.
Przemek nie daje mi pisać icon_cry.gif
Jestem na tak i można mnie już tam znależć.
Musze obdzwonić przedszkola

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
baszka
śro, 09 lut 2005 - 09:29
Lo matko ale wczoraj miałam dzień. Mój gin na urlopie, polecił mi zastępczynię, pojechałam a tu kartka że dzisaj nie przyjmuje icon_twisted.gif i teraz co, nie chciałam do obcego. Ale poszlam obok do scanmed tam juz wszystkie miejsca zajęte icon_evil.gif no to w akcie desperacji dzwonimy do takiego gina co zajmował się moimi zapaleniami cyckowymi. cud zwolinił się termin. Miałam usg dowcipne i badanie, nawet piersi. mam zapalenie ale poczatkowe lewego jajnika. Jeszcze nie boli ale nie tak ostro. Tylko przy hipku lezeć się nie da.

Ale plus taki że wszystko mam po porodzie sprawdzone na usg i pan doktor stwierdizł że mam macicę malutka jakbym nie rodziła icon_lol.gif

Luna icon_lol.gif ucałuj spiocha.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post śro, 09 lut 2005 - 09:29
Post #43

Lo matko ale wczoraj miałam dzień. Mój gin na urlopie, polecił mi zastępczynię, pojechałam a tu kartka że dzisaj nie przyjmuje icon_twisted.gif i teraz co, nie chciałam do obcego. Ale poszlam obok do scanmed tam juz wszystkie miejsca zajęte icon_evil.gif no to w akcie desperacji dzwonimy do takiego gina co zajmował się moimi zapaleniami cyckowymi. cud zwolinił się termin. Miałam usg dowcipne i badanie, nawet piersi. mam zapalenie ale poczatkowe lewego jajnika. Jeszcze nie boli ale nie tak ostro. Tylko przy hipku lezeć się nie da.

Ale plus taki że wszystko mam po porodzie sprawdzone na usg i pan doktor stwierdizł że mam macicę malutka jakbym nie rodziła icon_lol.gif

Luna icon_lol.gif ucałuj spiocha.

--------------------
user posted image
Dyska
śro, 09 lut 2005 - 09:58
Luna, usmialam sie z Basi icon_biggrin.gif

Basiu, dobrze, ze juz wiesz co Ci jest. A swoja droga, rece opadaja, gdy w duzym miescie czlowiek nie moze w kazdej chwili pojsc do lekarza, bo pietrza sie jakies problemy.

Dziewczyny, zapomnialam, ze specjalnie dla Was zrobilam zdjecie najprzystojniejszemu kelnerowi w naszym hotelu icon_biggrin.gif Juz Wam wysylam.
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 09 lut 2005 - 09:58
Post #44

Luna, usmialam sie z Basi icon_biggrin.gif

Basiu, dobrze, ze juz wiesz co Ci jest. A swoja droga, rece opadaja, gdy w duzym miescie czlowiek nie moze w kazdej chwili pojsc do lekarza, bo pietrza sie jakies problemy.

Dziewczyny, zapomnialam, ze specjalnie dla Was zrobilam zdjecie najprzystojniejszemu kelnerowi w naszym hotelu icon_biggrin.gif Juz Wam wysylam.

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Monika_P
śro, 09 lut 2005 - 10:18
Jestem u rodziców, powiedzmy, że odpoczywam - he,he, a moja sąsiadka zapewne też - od tupotu nóg.
W TEJ sprawie - muszę iść za Wami, nie zostanę sama.
Nie straszny ten KUbuś???, bo czytałam gdzieś wypowiedź mamy, że 3- latek był wystraszony wyciem i rykami - sama mam ochotę zabrać Zosię - bo to maniak bajkowy- dzień bez bajki to dzień stracony, ale się zawachałam po tej recenzji. Ale moze nie jest tak źle, jak Basia spała - hi,hi.
Iwa, trzymam kciuki i bardzo siÄ™ cieszÄ™!
Miałyśmy tu z mamą niezłą akcję w poniedziałek - przybiega Zosia z płaczem, żeby jej coś wyjąć z nosa- zaglądam - nie widać, -a u mamy tych małych pierdołków pełno - Zosia siedzi w szufladach i grzebie - a my głupie zamiast pilnować to gadamy, nigdy nie pchała nic do nosa, więc jej ufałam - właśnie do poniedziałku. poleciałyśmy tutaj do szpitala - rozłożyli ręce, nie ma oddziału laryngologicznego, chirurg się boi, bo nos rozcharata, nie mają nawet narzędzi, trzeba jechać do Chełma, albo Lublina - no i miałyśmy przejażdżkę do Lublina. Wsadziła sobie taką małą gąbeczkę okrągłą. No i wszystko dobrze się skończyło, ale - przeraziło mnie to, że jakby wsadziła coś ostrego, wielkiego, albo ciupkiego,wleciałoby do tchwicy..........dalej nie chcę mysleć - ale że nikt nie może pomóc w szpitalu w małym mieście to przeraża najbardziej - a mój Grzesiek chce tu pracy szukać i chce wracać do "korzeni"a ja nie chcę.......................NIE CHCĘ.

A ja ostatnio też robiłam USG, i mi z kolei lekarka powiedziała, że mam wielkie jajniki icon_lol.gif , aż się proszą o wykorzystanie.
Monika_P


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 296
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 11:31
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 333




post śro, 09 lut 2005 - 10:18
Post #45

Jestem u rodziców, powiedzmy, że odpoczywam - he,he, a moja sąsiadka zapewne też - od tupotu nóg.
W TEJ sprawie - muszę iść za Wami, nie zostanę sama.
Nie straszny ten KUbuś???, bo czytałam gdzieś wypowiedź mamy, że 3- latek był wystraszony wyciem i rykami - sama mam ochotę zabrać Zosię - bo to maniak bajkowy- dzień bez bajki to dzień stracony, ale się zawachałam po tej recenzji. Ale moze nie jest tak źle, jak Basia spała - hi,hi.
Iwa, trzymam kciuki i bardzo siÄ™ cieszÄ™!
Miałyśmy tu z mamą niezłą akcję w poniedziałek - przybiega Zosia z płaczem, żeby jej coś wyjąć z nosa- zaglądam - nie widać, -a u mamy tych małych pierdołków pełno - Zosia siedzi w szufladach i grzebie - a my głupie zamiast pilnować to gadamy, nigdy nie pchała nic do nosa, więc jej ufałam - właśnie do poniedziałku. poleciałyśmy tutaj do szpitala - rozłożyli ręce, nie ma oddziału laryngologicznego, chirurg się boi, bo nos rozcharata, nie mają nawet narzędzi, trzeba jechać do Chełma, albo Lublina - no i miałyśmy przejażdżkę do Lublina. Wsadziła sobie taką małą gąbeczkę okrągłą. No i wszystko dobrze się skończyło, ale - przeraziło mnie to, że jakby wsadziła coś ostrego, wielkiego, albo ciupkiego,wleciałoby do tchwicy..........dalej nie chcę mysleć - ale że nikt nie może pomóc w szpitalu w małym mieście to przeraża najbardziej - a mój Grzesiek chce tu pracy szukać i chce wracać do "korzeni"a ja nie chcę.......................NIE CHCĘ.

A ja ostatnio też robiłam USG, i mi z kolei lekarka powiedziała, że mam wielkie jajniki icon_lol.gif , aż się proszą o wykorzystanie.

--------------------
Monika mama Zosi (16.06.2002) i Bartusia (2.03.2007)
Monik, z drugiego kompa

Go??







post śro, 09 lut 2005 - 11:49
Post #46

Dziewczyny, komputer mi siada i wścieknę się zaraz!

Nie mogę przede wszystkim odczytać poczty... Wrrr...

Ale śledzę co się z Wami dzieje - od sąsiadki icon_biggrin.gif

MONIK
baszka
śro, 09 lut 2005 - 12:50
Co to forum takie rozciągnięte?
Dysiu kelner mniam,
w grecji tez są nieżli.

Monika to wykorzystaj te jajniki.
W sprawie Kubusia nic ne powiem bo Adam był.
Ale Hipek nic nie wspominał.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post śro, 09 lut 2005 - 12:50
Post #47

Co to forum takie rozciągnięte?
Dysiu kelner mniam,
w grecji tez są nieżli.

Monika to wykorzystaj te jajniki.
W sprawie Kubusia nic ne powiem bo Adam był.
Ale Hipek nic nie wspominał.

--------------------
user posted image
Dyska
śro, 09 lut 2005 - 13:16
Nedzia rozciugla wykrzyknikami (chyba) icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Na seansie, na ktorym byl Tymek bylo okolo 10 dzieci w jego wieku i podobno wszystkie reagowaly bardzo dobrze. Ja oczywiscie tego filmu nie ogladalam, ale w zadej z czesci Kubusiowej nie spotkalam sie z czyms, co mogloby wystraszyc dziecko. Wszystko jednak zalezy od wrazliwosci malucha. Ty Moniko wiesz najlepiej czego sie Zosia boi a czego nie. A Hefalumpy to urocze sloniki icon_smile.gif

Jej, Tymek tez nie ma tendencji do wpychania sobie czegokolwiek do uszu lub nosa, ale po tym co Moniko piszesz zaczelam sie stresowac, bo nigdy nic nie wiadomo, co do tej malej glowy strzeli.

A w ogole to moje dziecko ma late na glowie. Tzn. w piatek Daniel go strzygl i zapomnial zmienic dlugosci na maszynce i zaczal od najkrotszej (jakies 2 mm). Na szczescie zaczal z tylu glowki, wiec Tymek ma malowniczy icon_wink.gif pasek krociusienkich wloskow od karku przwie do czubka glowy. Mam nadzieje, ze za 2 tyg. bedzie juz mozna wyrownac, bo wyglada jak sierota icon_wink.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 09 lut 2005 - 13:16
Post #48

Nedzia rozciugla wykrzyknikami (chyba) icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Na seansie, na ktorym byl Tymek bylo okolo 10 dzieci w jego wieku i podobno wszystkie reagowaly bardzo dobrze. Ja oczywiscie tego filmu nie ogladalam, ale w zadej z czesci Kubusiowej nie spotkalam sie z czyms, co mogloby wystraszyc dziecko. Wszystko jednak zalezy od wrazliwosci malucha. Ty Moniko wiesz najlepiej czego sie Zosia boi a czego nie. A Hefalumpy to urocze sloniki icon_smile.gif

Jej, Tymek tez nie ma tendencji do wpychania sobie czegokolwiek do uszu lub nosa, ale po tym co Moniko piszesz zaczelam sie stresowac, bo nigdy nic nie wiadomo, co do tej malej glowy strzeli.

A w ogole to moje dziecko ma late na glowie. Tzn. w piatek Daniel go strzygl i zapomnial zmienic dlugosci na maszynce i zaczal od najkrotszej (jakies 2 mm). Na szczescie zaczal z tylu glowki, wiec Tymek ma malowniczy icon_wink.gif pasek krociusienkich wloskow od karku przwie do czubka glowy. Mam nadzieje, ze za 2 tyg. bedzie juz mozna wyrownac, bo wyglada jak sierota icon_wink.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
radiks
śro, 09 lut 2005 - 14:44
No to gratulacje iwonko z tego wyczynu, ciekaw jestem jak to zrobiliscie ale co tam i tak sie pewnie nie dowiem............
Fajnie wam mam nadzieje ze ci sie sprawdzi ale najważniejsze ze ty sie cieszysz nieprawdaz.
Okresy mnie za bardzo wasze ni obchodzą ani bule jajników ale z całego zdrowia serca zyczę.
Aga była w kinie z Kuba na Kubusiu i zawaliscie podobno było bo ja z opowiadań słyszałem tylko. Prawie zasypiał ale wytrwał.

DZIEWCZYNY - na poczte moja dostałem tylko dwA WPISIKI NA TEMAT ZLOTÓW. Skrobnijcie cos poprosze po jednym malutkim zdaniu na każdy zlot.
PomogrÄ™ wam:

ZLOT I
Oj zlot w Żyrardowie był......................, czułam sie tam................

ZLOT II

W Wygwizdowie było ...................... w porównaniu z I zlotem. Wieczorami...........................

Dziękuję. zamiast kropek wstaw to co czułaś, skopiuj wklej do poczty i wyslij na adres: r.zaleski@vp.pl
papatki
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post śro, 09 lut 2005 - 14:44
Post #49

No to gratulacje iwonko z tego wyczynu, ciekaw jestem jak to zrobiliscie ale co tam i tak sie pewnie nie dowiem............
Fajnie wam mam nadzieje ze ci sie sprawdzi ale najważniejsze ze ty sie cieszysz nieprawdaz.
Okresy mnie za bardzo wasze ni obchodzą ani bule jajników ale z całego zdrowia serca zyczę.
Aga była w kinie z Kuba na Kubusiu i zawaliscie podobno było bo ja z opowiadań słyszałem tylko. Prawie zasypiał ale wytrwał.

DZIEWCZYNY - na poczte moja dostałem tylko dwA WPISIKI NA TEMAT ZLOTÓW. Skrobnijcie cos poprosze po jednym malutkim zdaniu na każdy zlot.
PomogrÄ™ wam:

ZLOT I
Oj zlot w Żyrardowie był......................, czułam sie tam................

ZLOT II

W Wygwizdowie było ...................... w porównaniu z I zlotem. Wieczorami...........................

Dziękuję. zamiast kropek wstaw to co czułaś, skopiuj wklej do poczty i wyslij na adres: r.zaleski@vp.pl
papatki

--------------------
Dyska
śro, 09 lut 2005 - 15:04
Oj, jeczysz Radi icon_wink.gif

ale juz poslalam icon_smile.gif
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
SkÄ…d: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post śro, 09 lut 2005 - 15:04
Post #50

Oj, jeczysz Radi icon_wink.gif

ale juz poslalam icon_smile.gif

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
radiks
czw, 10 lut 2005 - 08:04
Już nie będe jęczał...... rycze.gif
Dziękuje wszystkim co napisali.
buuuuu
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
SkÄ…d: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post czw, 10 lut 2005 - 08:04
Post #51

Już nie będe jęczał...... rycze.gif
Dziękuje wszystkim co napisali.
buuuuu

--------------------
feroMonik
czw, 10 lut 2005 - 08:47
Oj zlot w Żyrardowie był super - bo ja go zorganizowałam, bo był pierwszy, bo wreszcie się zobaczyliśmy w realu, bo dzieci (większość) jeszcze nie trzeba było ganiać i można było się wylegiwać na kocyku, bo była Luna, bo ważyłam wtedy kilka kilo mniej, bo pogoda była piękna i upalna.

Najlepiej pamiętam z niego jak pewien chłopczyk chciał się utopić w jeziorze icon_rolleyes.gif A jedna para zażyczyła sobie, żeby im przynieść kawę do łóżka icon_twisted.gif

A zlot w Wygwizdowie był super, bo był tam wielki teren do latania za dziećmi, bo powiększyło się nasze grono, bo Basia wwszystko perfekcyjnie zorganizowała, bo spędziliśmy ze sobą dwie wspaniałe noce (oprócz śpiochów).

Najbardziej utkwiły mi w pamięci urodziny Przemcia - wielka niespodzianka icon_exclaim.gif Kłótnia o to, czy zapłacić dodatkowo za grilla icon_wink.gif I kalambury oczywiście impreza.gif

Zlot w Bocianim Gnieździe też będzie super...

Radix - skopiuj sobie proszę, bo mi poczta nie działa.
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
SkÄ…d: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 10 lut 2005 - 08:47
Post #52

Oj zlot w Żyrardowie był super - bo ja go zorganizowałam, bo był pierwszy, bo wreszcie się zobaczyliśmy w realu, bo dzieci (większość) jeszcze nie trzeba było ganiać i można było się wylegiwać na kocyku, bo była Luna, bo ważyłam wtedy kilka kilo mniej, bo pogoda była piękna i upalna.

Najlepiej pamiętam z niego jak pewien chłopczyk chciał się utopić w jeziorze icon_rolleyes.gif A jedna para zażyczyła sobie, żeby im przynieść kawę do łóżka icon_twisted.gif

A zlot w Wygwizdowie był super, bo był tam wielki teren do latania za dziećmi, bo powiększyło się nasze grono, bo Basia wwszystko perfekcyjnie zorganizowała, bo spędziliśmy ze sobą dwie wspaniałe noce (oprócz śpiochów).

Najbardziej utkwiły mi w pamięci urodziny Przemcia - wielka niespodzianka icon_exclaim.gif Kłótnia o to, czy zapłacić dodatkowo za grilla icon_wink.gif I kalambury oczywiście impreza.gif

Zlot w Bocianim Gnieździe też będzie super...

Radix - skopiuj sobie proszę, bo mi poczta nie działa.

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Renia
czw, 10 lut 2005 - 09:08
Aleście mnie siostry załatwiły icon_twisted.gif

Nie dostawałam powiadomień, myślałam że już wątek zdycha i dopiero teraz się dowiedziałam, że Iwcia jest w ciąży icon_cry.gif

Iwa kochana gratulujÄ™, cieszÄ™ siÄ™ bardzo icon_biggrin.gif

Radi i to sobie skopiuj: Renia nie była na nocnej imprezie bo jej Monik do herbaty podczas kolacji środka nasennego dosypała icon_rolleyes.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 330




post czw, 10 lut 2005 - 09:08
Post #53

Aleście mnie siostry załatwiły icon_twisted.gif

Nie dostawałam powiadomień, myślałam że już wątek zdycha i dopiero teraz się dowiedziałam, że Iwcia jest w ciąży icon_cry.gif

Iwa kochana gratulujÄ™, cieszÄ™ siÄ™ bardzo icon_biggrin.gif

Radi i to sobie skopiuj: Renia nie była na nocnej imprezie bo jej Monik do herbaty podczas kolacji środka nasennego dosypała icon_rolleyes.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
nedka
czw, 10 lut 2005 - 15:18
Iwa! Czekamy na wiadomość!
Czuję się prawie jakby to była/ nie była moja ciąża.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post czw, 10 lut 2005 - 15:18
Post #54

Iwa! Czekamy na wiadomość!
Czuję się prawie jakby to była/ nie była moja ciąża.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
mamadwojki

Go??







post czw, 10 lut 2005 - 18:20
Post #55

Iwa, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!
wspaniala wiadomosc

Minik, dzieki za telefon i ponaglenie, bo jakos sie zebrac nie moglam w tej sprawie, ale teraz to juz sprawa honorowa i dzisiaj wieczorem postaram sie zmobilizowac i pozalatwiac wszystko icon_wink.gif))
slabo Cie slyszalam, w dodatku stal mi nad glowa i marudzil jeden zdechlak emeryt smierdziel w dodatku (tzn ma takie kolonskie, ktore mnie dobijaja)

Radi, na zlocie w Zyrardowie bylo wspaniale, poznalam Was wreszcie w realu, spedzilam tam z Wami cudowne chwile.
Iwa.mamaprzemka
piÄ…, 11 lut 2005 - 20:48
Beatko dzięki za troskę.

Ja ma teraz ograniczony dostęp do netu (jeszcze przez tydzień) wiec jestem tu od przypadku do przypadku.

Co do ciąży to nic więcej nie wiem bo do gina jadę w czwartek ale nastepny. Jeśli nawet to to jest tak wczesna ciąża , ze gin jeszcze by nic nie stwierdził. Na razie jeszcze to do mnie nie dociera icon_eek.gif

W tym tygodniu byłam z Przemkiem w domu, była super zimowa pogoda więc hartowaliśmy się na sankach. Ja zawsze zmarzłam a przemek wręcz odwrotnie. Po za zwłykłym zjeżdzaniem z górki bawiło go ( a nawet bardziej) wciaganie sanek pod górę i bieganie za pustymi sankami, potem je pchał pod górę i puszczał a sam przed nimi uciekał itp.... dziecko potrafi wymyśleć sobie zajęcie icon_smile.gif


pa, pa udanego weekendu
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post piÄ…, 11 lut 2005 - 20:48
Post #56

Beatko dzięki za troskę.

Ja ma teraz ograniczony dostęp do netu (jeszcze przez tydzień) wiec jestem tu od przypadku do przypadku.

Co do ciąży to nic więcej nie wiem bo do gina jadę w czwartek ale nastepny. Jeśli nawet to to jest tak wczesna ciąża , ze gin jeszcze by nic nie stwierdził. Na razie jeszcze to do mnie nie dociera icon_eek.gif

W tym tygodniu byłam z Przemkiem w domu, była super zimowa pogoda więc hartowaliśmy się na sankach. Ja zawsze zmarzłam a przemek wręcz odwrotnie. Po za zwłykłym zjeżdzaniem z górki bawiło go ( a nawet bardziej) wciaganie sanek pod górę i bieganie za pustymi sankami, potem je pchał pod górę i puszczał a sam przed nimi uciekał itp.... dziecko potrafi wymyśleć sobie zajęcie icon_smile.gif


pa, pa udanego weekendu

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
baszka
sob, 12 lut 2005 - 12:24
Iwa moze stwierdzić pęcherzyk na usg. A robiłas test z krwi czy tylko moczowy?
Jak ja zaszłam to 3 testy pokazały że nie, usg też że nie i dopiero 4 wyszedł bladziutki.

Hipek został dzisaj w przedszkolu na chwilę sam, ja poszłam do innego pomieszczenia, dopiero jak zachciało mu się soku to mnie szukał. Ale bardziej soku niz mnie. jestem pełna dobrych myśli. Ale nie chcę się nastawiać rzecz jasna.

Od zazywania mnóstwa lekarstw mam okrpone uczucie w buzi i pocharatane podniebienie. A tu jeszcze tydzień, bleeeee.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post sob, 12 lut 2005 - 12:24
Post #57

Iwa moze stwierdzić pęcherzyk na usg. A robiłas test z krwi czy tylko moczowy?
Jak ja zaszłam to 3 testy pokazały że nie, usg też że nie i dopiero 4 wyszedł bladziutki.

Hipek został dzisaj w przedszkolu na chwilę sam, ja poszłam do innego pomieszczenia, dopiero jak zachciało mu się soku to mnie szukał. Ale bardziej soku niz mnie. jestem pełna dobrych myśli. Ale nie chcę się nastawiać rzecz jasna.

Od zazywania mnóstwa lekarstw mam okrpone uczucie w buzi i pocharatane podniebienie. A tu jeszcze tydzień, bleeeee.

--------------------
user posted image
Katrin1

Go??







post sob, 26 lut 2005 - 20:22
Post #58

No to ja już zupełnie zbaraniałam, czy któraś może mnie oświecić chodzi o nasze nowe miejsce. Dzisiaj dopero otworzyłam skrzynkę i nie moge się połapać. Wyskoczyłam trochę z obiegu, ale była z Weronika przez 2 tygodnie w szpitalu bo moja dzidzia miała zapalenie płuc. Jeszcze nie doszła do siebie i musimy siedzieć w domu. Michał też ciągle jakiś smarkaty. Aby do kwietnia i może dzieciaki wyzdrowieją!
Ines gratulacje. Bardzo fajnie jest mnieć dwoje dzieci!
Mam nadzieję że to może ktoś przeczyta, jeżeli nie to będę Nedkę albo Dychę napastować telefonicznie.
Pozdrawiam
Kasia
Katrin1

Go??







post sob, 26 lut 2005 - 20:25
Post #59

No to teraz przyładowałam: Gratuluję oczywiście Iwie a nie Ines! To tak z przejęzyczenia. A może Ines dobrze wywróżę!
katiek
sob, 26 lut 2005 - 22:45
Katrin ja ci niewielę mogę pomóc-bo gdzie dziewczyny teraz piszą dowiedziałam się powiedzmy nieoficjalnie. Ale postaram się ci wkleić tu linka.
Ucałuj Weronisię-biedactwo zapalenie płuc jest paskudną chorobą i męczącą. Wypoczywajcie teraz obie.
Pozdrawiam
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post sob, 26 lut 2005 - 22:45
Post #60

Katrin ja ci niewielę mogę pomóc-bo gdzie dziewczyny teraz piszą dowiedziałam się powiedzmy nieoficjalnie. Ale postaram się ci wkleić tu linka.
Ucałuj Weronisię-biedactwo zapalenie płuc jest paskudną chorobą i męczącą. Wypoczywajcie teraz obie.
Pozdrawiam
> Czerwcówki w zimie
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 10:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama