Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Prawie i już ośmiolatki.

, stare te nasze dzieci ;)
> , stare te nasze dzieci ;)
agak
piÄ…, 13 lut 2009 - 15:40
Rok minÄ…Å‚. Czas na nowy wÄ…tek.

Młody był niedawno u logopedy. Jak go zapisywałam 2 miesiące temu nie umiał mówić sz, cz i ż. Ćwiczyłam z nim sama. Na wizycie wybitnie starał się mówić poprawnie i wyszłam na czepającą się matkę.

Waży 24 kg i ma 126 cm, but 30.

Czyta ładnie ale do pisania to wołami trzeba ciągąć.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post piÄ…, 13 lut 2009 - 15:40
Post #1

Rok minÄ…Å‚. Czas na nowy wÄ…tek.

Młody był niedawno u logopedy. Jak go zapisywałam 2 miesiące temu nie umiał mówić sz, cz i ż. Ćwiczyłam z nim sama. Na wizycie wybitnie starał się mówić poprawnie i wyszłam na czepającą się matkę.

Waży 24 kg i ma 126 cm, but 30.

Czyta ładnie ale do pisania to wołami trzeba ciągąć.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

aluc

Go??







post piÄ…, 13 lut 2009 - 16:44
Post #2

e tam stare icon_wink.gif

młodego wymiary z listopada - 122,5 cm, 22,5 kg, ale mam wrażenie, że się wyciągnął od tego czasu
but 33 (zimowe buty rozm. 30 nosi Olek czterolatek, który ledwo przekroczył metr wzrostu)

zadomowił się w szkole do tego stopnia, że zaczął fikać i już nie jest najgenialniejszym dzieckiem w klasie icon_wink.gif ale mamusia przypilnuje i znowu będzie icon_lol.gif

pisze straszliwie niestarannie (w sensie kaligraficznym), w dodatku ma matkę, która stoi na stanowisku, że i tak za trzy lata najdalej nie będzie to już miało żadnego znaczenia, o ile będzie pisał szybko i bez błędów, czyta przepięknie, liczy jak wariat, mimo bardzo dobrych ocen nienawidzi religii (moje ateistyczne uszy cieszą się z tego powodu niezmiernie, czekamy cierpliwie, kiedy tatuś religię odpuści i zgodzi się na wypisanie dziecięcia), jest arogancki, rozkojarzony, hałaśliwy - znaczy rozwija się ze wszech miar normalnie icon_wink.gif
addera
piÄ…, 13 lut 2009 - 22:08
My mamy urodziny za miesiÄ…c.
Michał jeszcze przedszkolak, rozwój społeczny ok, inteligencja (wg psychologa) ponad przeciętną. Woli liczyć niz pisac i czytać. Nad tą ostatnią umiejętnością musimy popracować icon_neutral.gif
Ostatnia fascynacja - Gwiezdne wojny icon_twisted.gif

Wymiary styczniowe;
wzrost 124
waga 19 (chudy jest)
buty 32

a stara to jest moja córka, w styczniu skończyła 16 lat 37.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 13 lut 2009 - 22:08
Post #3

My mamy urodziny za miesiÄ…c.
Michał jeszcze przedszkolak, rozwój społeczny ok, inteligencja (wg psychologa) ponad przeciętną. Woli liczyć niz pisac i czytać. Nad tą ostatnią umiejętnością musimy popracować icon_neutral.gif
Ostatnia fascynacja - Gwiezdne wojny icon_twisted.gif

Wymiary styczniowe;
wzrost 124
waga 19 (chudy jest)
buty 32

a stara to jest moja córka, w styczniu skończyła 16 lat 37.gif

--------------------



Potwora
pon, 16 lut 2009 - 15:34
Maks - przedszkoolny zerówkowicz.

126 cm
23 kg
straaasznie jakoś wyrósł 29.gif własnie odnawiamy garderobę

teraz wreszcie stwierdzam, że osiągnął dojrzałość szkolną icon_wink.gif w sensie emocjonalnym
czytanie: owszem, dość chętnie ale szybko się zniechęca za to pasjami liczy, włąśnei zarządał nauki tabliczki mnożenia bo jego kolega z 4 klasy już ją zna icon_wink.gif i on też chce.
pisanie: koślawo owszem, jakos nigdy nei przejawiał szczególnych chęcie, chociaż ostatnio pisze pamiętnik icon_eek.gif

po skończeniu podstawówki idzie do szkoły dla tajnych agentów icon_wink.gif by bronić pokoju na świecie i ogólnie czynic dobro
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 16 lut 2009 - 15:34
Post #4

Maks - przedszkoolny zerówkowicz.

126 cm
23 kg
straaasznie jakoś wyrósł 29.gif własnie odnawiamy garderobę

teraz wreszcie stwierdzam, że osiągnął dojrzałość szkolną icon_wink.gif w sensie emocjonalnym
czytanie: owszem, dość chętnie ale szybko się zniechęca za to pasjami liczy, włąśnei zarządał nauki tabliczki mnożenia bo jego kolega z 4 klasy już ją zna icon_wink.gif i on też chce.
pisanie: koślawo owszem, jakos nigdy nei przejawiał szczególnych chęcie, chociaż ostatnio pisze pamiętnik icon_eek.gif

po skończeniu podstawówki idzie do szkoły dla tajnych agentów icon_wink.gif by bronić pokoju na świecie i ogólnie czynic dobro
addera
pon, 16 lut 2009 - 18:25
CYTAT(Ola Fisia @ Mon, 16 Feb 2009 - 15:34) *
po skończeniu podstawówki idzie do szkoły dla tajnych agentów icon_wink.gif by bronić pokoju na świecie i ogólnie czynic dobro



Ola, boskie 04.gif
Już to słyszę: "My name is Bond. Maks Bond" 06.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 16 lut 2009 - 18:25
Post #5

CYTAT(Ola Fisia @ Mon, 16 Feb 2009 - 15:34) *
po skończeniu podstawówki idzie do szkoły dla tajnych agentów icon_wink.gif by bronić pokoju na świecie i ogólnie czynic dobro



Ola, boskie 04.gif
Już to słyszę: "My name is Bond. Maks Bond" 06.gif

--------------------



Cleo
pon, 16 lut 2009 - 19:44
Ja nie powiem Wam, ile Misia mierzy i waży ( 37.gif ), ale DZIŚ musze obwieścić CUD:
16 lutego, ok. g. 16.00 Michalina zjadła ...sałatę!
I to nie listek, tylko cala wielka porcję, przyprawiona itd. Lodową, że uściślę.
MyslÄ™, ze jej organizm trwa w szoku.
Ciekawe, czy latem nastÄ…pi wiekopomna chwila Pierwszego Pomidora _?!
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 16 lut 2009 - 19:44
Post #6

Ja nie powiem Wam, ile Misia mierzy i waży ( 37.gif ), ale DZIŚ musze obwieścić CUD:
16 lutego, ok. g. 16.00 Michalina zjadła ...sałatę!
I to nie listek, tylko cala wielka porcję, przyprawiona itd. Lodową, że uściślę.
MyslÄ™, ze jej organizm trwa w szoku.
Ciekawe, czy latem nastÄ…pi wiekopomna chwila Pierwszego Pomidora _?!

--------------------
Potwora
pon, 16 lut 2009 - 20:09
CYTAT(Cleo @ Mon, 16 Feb 2009 - 19:44) *
Ja nie powiem Wam, ile Misia mierzy i waży ( 37.gif ), ale DZIŚ musze obwieścić CUD:
16 lutego, ok. g. 16.00 Michalina zjadła ...sałatę!
I to nie listek, tylko cala wielka porcję, przyprawiona itd. Lodową, że uściślę.
MyslÄ™, ze jej organizm trwa w szoku.
Ciekawe, czy latem nastÄ…pi wiekopomna chwila Pierwszego Pomidora _?!


To gratulacje!!! U nas jeszcze nei nadeszła ani chwila Pierwszej Sałaty ani Pierwszego Pomidora ani Pierwszego Ogórka itp itd.

No i dostaliśmy też dzisiaj zaproszenie na drzwi otwarte do szkoły muzycznej icon_eek.gif i sugestię, że powinien do niej zdawać. Maks nie chce bo chce być tajnym agentem i musi się uczyć obcych języków...

Addera "Maks - Bond" mamy już przećwiczone. Nawet "choć tu do mnie laleczko" wypowiedziane odpowiednim agenciarskim tonem bo agent "musi" być kobieciarzem. Dodam, że nigdy nie oglądał filmów o Jamesie B.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 16 lut 2009 - 20:09
Post #7

CYTAT(Cleo @ Mon, 16 Feb 2009 - 19:44) *
Ja nie powiem Wam, ile Misia mierzy i waży ( 37.gif ), ale DZIŚ musze obwieścić CUD:
16 lutego, ok. g. 16.00 Michalina zjadła ...sałatę!
I to nie listek, tylko cala wielka porcję, przyprawiona itd. Lodową, że uściślę.
MyslÄ™, ze jej organizm trwa w szoku.
Ciekawe, czy latem nastÄ…pi wiekopomna chwila Pierwszego Pomidora _?!


To gratulacje!!! U nas jeszcze nei nadeszła ani chwila Pierwszej Sałaty ani Pierwszego Pomidora ani Pierwszego Ogórka itp itd.

No i dostaliśmy też dzisiaj zaproszenie na drzwi otwarte do szkoły muzycznej icon_eek.gif i sugestię, że powinien do niej zdawać. Maks nie chce bo chce być tajnym agentem i musi się uczyć obcych języków...

Addera "Maks - Bond" mamy już przećwiczone. Nawet "choć tu do mnie laleczko" wypowiedziane odpowiednim agenciarskim tonem bo agent "musi" być kobieciarzem. Dodam, że nigdy nie oglądał filmów o Jamesie B.
Doruśka
pon, 16 lut 2009 - 21:12
Kalina omówiła również chodzenia do szkoły muzycznej, chyba ,ze będzie grała na perkusjii , wiec odpusciłam szkołę muzyczną icon_sad.gif
chodzi natomiast na lekcje śpiewu, a śpiewu solowego nie ma w ofercie szkoły-muzycznej.

a ja zgubiłam kod i Kalina wcale nie pójdzie do szkoły 04.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post pon, 16 lut 2009 - 21:12
Post #8

Kalina omówiła również chodzenia do szkoły muzycznej, chyba ,ze będzie grała na perkusjii , wiec odpusciłam szkołę muzyczną icon_sad.gif
chodzi natomiast na lekcje śpiewu, a śpiewu solowego nie ma w ofercie szkoły-muzycznej.

a ja zgubiłam kod i Kalina wcale nie pójdzie do szkoły 04.gif
paulap
czw, 19 lut 2009 - 09:21
To teraz Zu moja:
128 cm
ok. 21 kg
but rozmiar: 33
w przyszłosci będzie siatkarką, to już postanowione icon_wink.gif
na perkusji też moze grać, ale to pewnie dlatego, że zakochana po uszy w naszym koledze perkusiście...
co do pisania i czytania:... do leniwców należy. Umie, ale niekoniecznie lubi.
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post czw, 19 lut 2009 - 09:21
Post #9

To teraz Zu moja:
128 cm
ok. 21 kg
but rozmiar: 33
w przyszłosci będzie siatkarką, to już postanowione icon_wink.gif
na perkusji też moze grać, ale to pewnie dlatego, że zakochana po uszy w naszym koledze perkusiście...
co do pisania i czytania:... do leniwców należy. Umie, ale niekoniecznie lubi.

--------------------
aluc

Go??







post czw, 19 lut 2009 - 09:23
Post #10

CYTAT(aluc @ Fri, 13 Feb 2009 - 15:44) *
młodego wymiary z listopada - 122,5 cm, 22,5 kg, ale mam wrażenie, że się wyciągnął od tego czasu


koryguję, bo dopadłam i zmierzyłam drania
125 cm, 24 kg
rozmiar buta chwilowo się nie zmienił icon_mrgreen.gif
Monika ww
czw, 19 lut 2009 - 09:43
Mai nie mierzyłam już kilka miesięcy, ale po ubraniach widać, że sporo urosła, większość tych na 122 już za mała ( zwłaszcza spodnie ), kurtkę zimową ma na 134, buty 32-33 nosi.

Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post czw, 19 lut 2009 - 09:43
Post #11

Mai nie mierzyłam już kilka miesięcy, ale po ubraniach widać, że sporo urosła, większość tych na 122 już za mała ( zwłaszcza spodnie ), kurtkę zimową ma na 134, buty 32-33 nosi.

bb
czw, 19 lut 2009 - 10:43
125cm i 20kg, stopa w porywach do 29.
Czyta i pisze po grecku oraz czyta po polsku - pierwszoklasistka pelna para icon_wink.gif Pyskuje w obydwu jezykach, w zaleznosci od kontekstu i narodowosci sluchaczy.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 19 lut 2009 - 10:43
Post #12

125cm i 20kg, stopa w porywach do 29.
Czyta i pisze po grecku oraz czyta po polsku - pierwszoklasistka pelna para icon_wink.gif Pyskuje w obydwu jezykach, w zaleznosci od kontekstu i narodowosci sluchaczy.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
agak
czw, 19 lut 2009 - 20:07
Szymek będzie piłkarzem.
Zadaje mi trudne pytania na które nie znam odpowiedzi. Typu: gdzie gra Torres i jaki ma nr?
Wszystkie jego bluzy i koszulki muszą mieć numery.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 19 lut 2009 - 20:07
Post #13

Szymek będzie piłkarzem.
Zadaje mi trudne pytania na które nie znam odpowiedzi. Typu: gdzie gra Torres i jaki ma nr?
Wszystkie jego bluzy i koszulki muszą mieć numery.


--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

zilka
czw, 19 lut 2009 - 22:51
O rany, a ja znowu nie wiem. Flo waży chyba z 18 kg, mierzy nie wiem ile, noga w porywach do 29. Czyta (czytuje? duka?) w 3 językach, pisze (czy też uczy się ale już też coś sama pisze) tak samo w trzech, teraz na wyjeździe miałam okazję podsłuchać własne dziecko jak mówi po angielsku bo w domu tego nie robi a na wyjeździe spotkała koleżankę ze szkoły która jest Bułgarką i nawet jej to wychodzi, może w końcu uwierzę paniom w szkole, że coś tam robi icon_wink.gif

Dorosła i dziecinna jest strasznie, jej zabawki przejęła Mela a Flo zajmuje się teraz produkcją "dokumentów" i innych ważnych spraw, po latach planów "nie pracowania w ogóle i posiadania 4 dzieci" ostatnio stwierdziła, że dzieci mieć nie będzie i będzie jeździć po świecie. I strasznie z niej dobra starsza siostra 06.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post czw, 19 lut 2009 - 22:51
Post #14

O rany, a ja znowu nie wiem. Flo waży chyba z 18 kg, mierzy nie wiem ile, noga w porywach do 29. Czyta (czytuje? duka?) w 3 językach, pisze (czy też uczy się ale już też coś sama pisze) tak samo w trzech, teraz na wyjeździe miałam okazję podsłuchać własne dziecko jak mówi po angielsku bo w domu tego nie robi a na wyjeździe spotkała koleżankę ze szkoły która jest Bułgarką i nawet jej to wychodzi, może w końcu uwierzę paniom w szkole, że coś tam robi icon_wink.gif

Dorosła i dziecinna jest strasznie, jej zabawki przejęła Mela a Flo zajmuje się teraz produkcją "dokumentów" i innych ważnych spraw, po latach planów "nie pracowania w ogóle i posiadania 4 dzieci" ostatnio stwierdziła, że dzieci mieć nie będzie i będzie jeździć po świecie. I strasznie z niej dobra starsza siostra 06.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
agabr
czw, 19 lut 2009 - 23:11
Wiecie no wlasnie ta dorosła -dziecinna jest dla mnie pasjonujaca na tym etapie bo jak juz pisalam gdzies jest wrozka zebuszka i Maria Sklodowska, św.Mikolaj i Edison, czasami wydaje mi sie tak bardzo dorosly a czasami taki dzieciuch.Pare rzeczy robi lepiej ode mnie (a przeciez nikt niczego nie robi lepiej ode mnie;) )
Waga 25, wzrost 128,but 33 i juz nie moge mowic Jedrusiu tylko Andrzeju.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 19 lut 2009 - 23:11
Post #15

Wiecie no wlasnie ta dorosła -dziecinna jest dla mnie pasjonujaca na tym etapie bo jak juz pisalam gdzies jest wrozka zebuszka i Maria Sklodowska, św.Mikolaj i Edison, czasami wydaje mi sie tak bardzo dorosly a czasami taki dzieciuch.Pare rzeczy robi lepiej ode mnie (a przeciez nikt niczego nie robi lepiej ode mnie;) )
Waga 25, wzrost 128,but 33 i juz nie moge mowic Jedrusiu tylko Andrzeju.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Cleo
czw, 19 lut 2009 - 23:23
Ja wiem, że Michaska ma rozmiar buta 29, a ubrań eeee... chyba 116 a moze wiecej? A ile waży nie wiem, choc za kazdym razem, jak jest u lekarza przypominam o ważeniu, jednak LIM ma jakis deficyt wag - chyba tylko u pediatrów stoją i to nie zawsze dla takich dużasów.

Tak, Zilka, u nas tez wzorowe rodzeństwo- ja ją podziwiam, bo Hanka to jak piesek za nią łazi i dosłownie WSZYSTKO po Misi powtarza (dobre i złe;) ). Mają juz wspólne zabawy, Misia ma specjalne kody dostępu do Hanki, dzięki ktorym wycygania całuski, nawet jak Hania tychże nikomu nie chce dawac akurat, bo nie.
-Ja to jÄ… nawet kocham, mamo!

I to samo, Agnieszka- apatozaury i placz, że Piotruś Pan nie zabrał jej jeszcze do Nibylandii nocą, struktura atomu czy tam księżyców Jowisza i projektowanie ubrań dla Barbie. Ale i tak na topie nieustająco czytanie, a kucyki Pony to już do Hanki przechodzą...icon_wink.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 19 lut 2009 - 23:23
Post #16

Ja wiem, że Michaska ma rozmiar buta 29, a ubrań eeee... chyba 116 a moze wiecej? A ile waży nie wiem, choc za kazdym razem, jak jest u lekarza przypominam o ważeniu, jednak LIM ma jakis deficyt wag - chyba tylko u pediatrów stoją i to nie zawsze dla takich dużasów.

Tak, Zilka, u nas tez wzorowe rodzeństwo- ja ją podziwiam, bo Hanka to jak piesek za nią łazi i dosłownie WSZYSTKO po Misi powtarza (dobre i złe;) ). Mają juz wspólne zabawy, Misia ma specjalne kody dostępu do Hanki, dzięki ktorym wycygania całuski, nawet jak Hania tychże nikomu nie chce dawac akurat, bo nie.
-Ja to jÄ… nawet kocham, mamo!

I to samo, Agnieszka- apatozaury i placz, że Piotruś Pan nie zabrał jej jeszcze do Nibylandii nocą, struktura atomu czy tam księżyców Jowisza i projektowanie ubrań dla Barbie. Ale i tak na topie nieustająco czytanie, a kucyki Pony to już do Hanki przechodzą...icon_wink.gif

--------------------
agabr
piÄ…, 20 lut 2009 - 07:11
Powiedzcie mi, ze takie male dzieci tez sa fajne bo ja odnosze wrazenie , ze Jedrek to jest dopiero teraz super , tzn od momentu kiedy kontak intelektualny nawiazalismy.b.
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post piÄ…, 20 lut 2009 - 07:11
Post #17

Powiedzcie mi, ze takie male dzieci tez sa fajne bo ja odnosze wrazenie , ze Jedrek to jest dopiero teraz super , tzn od momentu kiedy kontak intelektualny nawiazalismy.b.

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
aluc

Go??







post piÄ…, 20 lut 2009 - 08:07
Post #18

małe dzieci są fajne,dopóki nie zaczną się przemieszczać icon_smile.gif a potem to już tylko parę lat męki Pańskiej icon_lol.gif
mamboo
piÄ…, 20 lut 2009 - 09:50
CYTAT(agnieszkabryndza @ Fri, 20 Feb 2009 - 06:11) *
Powiedzcie mi, ze takie male dzieci tez sa fajne bo ja odnosze wrazenie , ze Jedrek to jest dopiero teraz super , tzn od momentu kiedy kontak intelektualny nawiazalismy.b.


Może być fajnie, szczególnie przy takiej różnicy wieku. Mnie nieodmiennie bawi obserwowanie rozwoju Zośki, bo dzięki kontaktowi ze starszym rodzeństwem jest on wyjątkowo bujny i wielokierunkowy.
mamboo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,510
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 09:04
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 373

GG:


post piÄ…, 20 lut 2009 - 09:50
Post #19

CYTAT(agnieszkabryndza @ Fri, 20 Feb 2009 - 06:11) *
Powiedzcie mi, ze takie male dzieci tez sa fajne bo ja odnosze wrazenie , ze Jedrek to jest dopiero teraz super , tzn od momentu kiedy kontak intelektualny nawiazalismy.b.


Może być fajnie, szczególnie przy takiej różnicy wieku. Mnie nieodmiennie bawi obserwowanie rozwoju Zośki, bo dzięki kontaktowi ze starszym rodzeństwem jest on wyjątkowo bujny i wielokierunkowy.


--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
Cleo
piÄ…, 20 lut 2009 - 09:54
Sorry, ale wg mnie to dopiero TERAZ zaczyna byc fajnie, ja nie nadaje sie a amtke niemowlat, a juz zwlaszcza karmionych piersią 37.gif Teraz jest fajowo - choc Hania mało mowi zrozumiale, ale wzystko rozumie, świetne są te relacje ich wzajemne i działania. A ten czas zlecial super szybko, az trudno mi uwierzyc, że w maju 2 latka icon_eek.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post piÄ…, 20 lut 2009 - 09:54
Post #20

Sorry, ale wg mnie to dopiero TERAZ zaczyna byc fajnie, ja nie nadaje sie a amtke niemowlat, a juz zwlaszcza karmionych piersią 37.gif Teraz jest fajowo - choc Hania mało mowi zrozumiale, ale wzystko rozumie, świetne są te relacje ich wzajemne i działania. A ten czas zlecial super szybko, az trudno mi uwierzyc, że w maju 2 latka icon_eek.gif

--------------------
> Prawie i już oÅ›miolatki., stare te nasze dzieci ;)
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama