Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

Wrzesień 2001

> 
lyszka
śro, 02 kwi 2003 - 15:08
Witam!
Rozpoczynam nowy wątek i mam strasznę nadzieję że znajdą się mamusie które też są posiadaczkami 18-miesieczniaków.
Mój łobuziak Patyk jest super gość, jak mnie "kocha" lub przesyła całuski lub mruga oczkami to się rozpływam na maksa. Ma mało włosków, mało ząbków (8 icon_sad.gif ), mało mówi po ludzku ale za to jest największym łobuziakiem w naszej piaskownicy i na basenie ostatnio opanował sztukę skakania na główkę icon_eek.gif
A ja go kocham okrutnie i za nim skaczę.
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post śro, 02 kwi 2003 - 15:08
Post #1

Witam!
Rozpoczynam nowy wątek i mam strasznę nadzieję że znajdą się mamusie które też są posiadaczkami 18-miesieczniaków.
Mój łobuziak Patyk jest super gość, jak mnie "kocha" lub przesyła całuski lub mruga oczkami to się rozpływam na maksa. Ma mało włosków, mało ząbków (8 icon_sad.gif ), mało mówi po ludzku ale za to jest największym łobuziakiem w naszej piaskownicy i na basenie ostatnio opanował sztukę skakania na główkę icon_eek.gif
A ja go kocham okrutnie i za nim skaczę.

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
ez
pią, 04 kwi 2003 - 09:06
Moja Asia urodzona 21 września jest wprawdzie 4 tygodniowym wcześniakiem, ale kompletnie tego nie widać przy 14 kg i 92 cm wzrostu. Jest bardzo samodzielna, choć ostatnio też lubi się przytulić. Co do mówienia to dużo, ale mało zrozumiale. Za to składa proste puzzle !!! takie kilkuelementowe. Cieszy mnie to bardzo, bo ja umysł ścisły i chyba nie umiałabym się dogadać z humanistą.
Coraz lepiej się rozumiemy i ta więź wzrasta. Po przejściu kilkudniowego buntu uspokoiło się.
Bardzo ją kocham.
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 09:06
Post #2

Moja Asia urodzona 21 września jest wprawdzie 4 tygodniowym wcześniakiem, ale kompletnie tego nie widać przy 14 kg i 92 cm wzrostu. Jest bardzo samodzielna, choć ostatnio też lubi się przytulić. Co do mówienia to dużo, ale mało zrozumiale. Za to składa proste puzzle !!! takie kilkuelementowe. Cieszy mnie to bardzo, bo ja umysł ścisły i chyba nie umiałabym się dogadać z humanistą.
Coraz lepiej się rozumiemy i ta więź wzrasta. Po przejściu kilkudniowego buntu uspokoiło się.
Bardzo ją kocham.

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
Płacia
wto, 08 kwi 2003 - 10:06
Cześć Mamusie!
Mam taką jedną wrześniówkę icon_lol.gif . Wczoraj 7 kwietnia skończyła 19 miesięcy. Jest bardzo słodka i zaczyna coraz więcej się wysławiać. Jest strasznie zwiercona i żadna zapora nie jest dla niej straszna. Bardzo lubi czytać książeczki za to wszelkiego rodzaju klocki i układanki służą jedynie do rzucania. Uwielbia zjeżdżalnie i jak tylko jest jakaś w okolicy to nie przepuści. Niestety nadal na cycku, co mamusi powoli już wychodzi bokiem icon_sad.gif.

Pozdrowienia dla wszystkich wrześniowych mamuś
Monika
Płacia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 858
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:45
Skąd: z mojego miejsca na ziemi, na chwilę obecną ;)
Nr użytkownika: 485

GG:


post wto, 08 kwi 2003 - 10:06
Post #3

Cześć Mamusie!
Mam taką jedną wrześniówkę icon_lol.gif . Wczoraj 7 kwietnia skończyła 19 miesięcy. Jest bardzo słodka i zaczyna coraz więcej się wysławiać. Jest strasznie zwiercona i żadna zapora nie jest dla niej straszna. Bardzo lubi czytać książeczki za to wszelkiego rodzaju klocki i układanki służą jedynie do rzucania. Uwielbia zjeżdżalnie i jak tylko jest jakaś w okolicy to nie przepuści. Niestety nadal na cycku, co mamusi powoli już wychodzi bokiem icon_sad.gif.

Pozdrowienia dla wszystkich wrześniowych mamuś
Monika
Kasik
wto, 08 kwi 2003 - 11:25
Cześć! icon_smile.gif
Ja też mam małą wrześniówkę Asię 19.09.2001.
Bardzo lubi pomagać we wszystkim (nieźle przy tym przeszkadzając), czytać książeczki, biegać na dworzu, zaczepiać dzieci najlepiej duże (10lat i wiecej) krzycząc np. "chopaki, choopaki, piłka, kopać ".
Jest słodka i kochana, ale ostatnio mała Panienka zaczęła pokazywać pazurki - jest uparta i próbuje krzykiem wymuszać to czego chce icon_rolleyes.gif .

Pozdrawiam icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Kasik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 14:52
Skąd: Bydgoszcz i okolice
Nr użytkownika: 351

GG:


post wto, 08 kwi 2003 - 11:25
Post #4

Cześć! icon_smile.gif
Ja też mam małą wrześniówkę Asię 19.09.2001.
Bardzo lubi pomagać we wszystkim (nieźle przy tym przeszkadzając), czytać książeczki, biegać na dworzu, zaczepiać dzieci najlepiej duże (10lat i wiecej) krzycząc np. "chopaki, choopaki, piłka, kopać ".
Jest słodka i kochana, ale ostatnio mała Panienka zaczęła pokazywać pazurki - jest uparta i próbuje krzykiem wymuszać to czego chce icon_rolleyes.gif .

Pozdrawiam icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
lyszka
śro, 09 kwi 2003 - 08:58
Heja!
Muszę się pochwalić icon_rolleyes.gif .
Wczoraj w wannie podczas kąpieli mówię do Patyka : "daj prawą nóżkę,umyjemy paluszki". A on co ??? Wystawia prawą nogę i się szczerzy icon_lol.gif . Pomyślałam sobie, że to nie możliwe. Więc robię teścik z rączkami. i wiecie co??? On wie, która jest która icon_exclaim.gif
Jestem w szoku icon_eek.gif
A jak jest u Waszych maluszków (właściwie panienek icon_biggrin.gif ) bo widzę, że jestem jak na razie jedynym męskim przedstawicielem???
Całuski - baaaaaardzo mądry Patyk.
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post śro, 09 kwi 2003 - 08:58
Post #5

Heja!
Muszę się pochwalić icon_rolleyes.gif .
Wczoraj w wannie podczas kąpieli mówię do Patyka : "daj prawą nóżkę,umyjemy paluszki". A on co ??? Wystawia prawą nogę i się szczerzy icon_lol.gif . Pomyślałam sobie, że to nie możliwe. Więc robię teścik z rączkami. i wiecie co??? On wie, która jest która icon_exclaim.gif
Jestem w szoku icon_eek.gif
A jak jest u Waszych maluszków (właściwie panienek icon_biggrin.gif ) bo widzę, że jestem jak na razie jedynym męskim przedstawicielem???
Całuski - baaaaaardzo mądry Patyk.

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
Kasik
śro, 09 kwi 2003 - 09:10
Dotąd nie zwróciłam na to większej uwagi, ale faktycznie Aśka też wie która jest która icon_biggrin.gif . Myślę, że nauczyła się tego właśnie przy okazji kąpieli i ubierania ( "a teraz lewa rączka").
Ale mamy mądre dzieciaczki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kasik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 14:52
Skąd: Bydgoszcz i okolice
Nr użytkownika: 351

GG:


post śro, 09 kwi 2003 - 09:10
Post #6

Dotąd nie zwróciłam na to większej uwagi, ale faktycznie Aśka też wie która jest która icon_biggrin.gif . Myślę, że nauczyła się tego właśnie przy okazji kąpieli i ubierania ( "a teraz lewa rączka").
Ale mamy mądre dzieciaczki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Cathy25
pon, 14 kwi 2003 - 23:37
Czesc i ja sie dolaczam do Klanu Dzieci Wrzesniowych.Moja Milla (ur.21.09.2001) jest 4 tygodniowym wczesniakiem i mimo roznych problemow zaraz po urodzeniu (inkubator,podawanie tlenu),rozwija sie wspaniale.Jest dzieckiem raczej spokojnym, potrafi sie zajac sama soba nawet i 3 godziny! Ale rozrabiac tez lubi ,oj lubi...
Jak na swoj wiek ,mowi juz sporo ,rozumie tez jezyk niemiecki-jako ze tatus jest Niemcem i zapoznaje ja z tym jezykiem.Polski dominuje oczywiscie ,poniewaz glownie ja przybywam z mala (nie pracuje).
Po za tym moje dziecko UWIELBIA jesc! Czasem sie zastanawiam .czy to normalne ,ze mala potrzebuje az takiej ilosci jedzenia-bez przesady Milla je wiecej niz ja! I gdzie ona to miesci?
I nie widac tego po niej ,ze jest takim zarlokiem.Wazy niecale 11 kilo przy wzroscie 84 cm. A jak duze sa wasze dzieciaczki?

Pozdrawiamy was

Cathy z Milla
Cathy25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 17:41
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 474




post pon, 14 kwi 2003 - 23:37
Post #7

Czesc i ja sie dolaczam do Klanu Dzieci Wrzesniowych.Moja Milla (ur.21.09.2001) jest 4 tygodniowym wczesniakiem i mimo roznych problemow zaraz po urodzeniu (inkubator,podawanie tlenu),rozwija sie wspaniale.Jest dzieckiem raczej spokojnym, potrafi sie zajac sama soba nawet i 3 godziny! Ale rozrabiac tez lubi ,oj lubi...
Jak na swoj wiek ,mowi juz sporo ,rozumie tez jezyk niemiecki-jako ze tatus jest Niemcem i zapoznaje ja z tym jezykiem.Polski dominuje oczywiscie ,poniewaz glownie ja przybywam z mala (nie pracuje).
Po za tym moje dziecko UWIELBIA jesc! Czasem sie zastanawiam .czy to normalne ,ze mala potrzebuje az takiej ilosci jedzenia-bez przesady Milla je wiecej niz ja! I gdzie ona to miesci?
I nie widac tego po niej ,ze jest takim zarlokiem.Wazy niecale 11 kilo przy wzroscie 84 cm. A jak duze sa wasze dzieciaczki?

Pozdrawiamy was

Cathy z Milla

--------------------
mama Milli
lyszka
wto, 15 kwi 2003 - 13:15
hEJA!
Mój waży 11.5kg przy wzroście 83cm.
Taki Patyczek z niego icon_rolleyes.gif .Jeść lubi ale ostatnio strasznie wybrzydza i jak mu coś nie podchodzi to wypluwa na podłogę.
A tak przy okazji mam pytanko? Czy używacie jeszcze "monia" icon_twisted.gif ?
Bo Patyk zasypia z nim a potem mu wyjmuję z buzi, chociaż ostatnio jak usypia go mąż to zasypia bez niego. Już chyba czas pożegnac się z nim?
A jak jest u Was?
Papatki
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post wto, 15 kwi 2003 - 13:15
Post #8

hEJA!
Mój waży 11.5kg przy wzroście 83cm.
Taki Patyczek z niego icon_rolleyes.gif .Jeść lubi ale ostatnio strasznie wybrzydza i jak mu coś nie podchodzi to wypluwa na podłogę.
A tak przy okazji mam pytanko? Czy używacie jeszcze "monia" icon_twisted.gif ?
Bo Patyk zasypia z nim a potem mu wyjmuję z buzi, chociaż ostatnio jak usypia go mąż to zasypia bez niego. Już chyba czas pożegnac się z nim?
A jak jest u Was?
Papatki

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
johana

Go??







post pią, 18 kwi 2003 - 09:55
Post #9

Mój Igorek ma 102 cm wzrostu i warzy 17 kg. Jest z 12 wrzesnia 2001r. Łobuziak straszliwy.Uwielbia jeść, ale nie jest gruby, choć je więcej ode mnie. jest cały czas w ruchu. Mówi non stop, ale w swoim języku. za to sam włącza sobie bajki na wideo i DVD icon_biggrin.gif
lyszka
pią, 18 kwi 2003 - 12:46
icon_eek.gif Duży jest Twój Igor.
Czy on jest na pewno z roku 2001 icon_question.gif
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post pią, 18 kwi 2003 - 12:46
Post #10

icon_eek.gif Duży jest Twój Igor.
Czy on jest na pewno z roku 2001 icon_question.gif

--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
Anuka
wto, 22 kwi 2003 - 13:50
Hej Wrześniaki icon_smile.gif
Moja Zosia kończy dzisiaj 19 miesięcy icon_biggrin.gif Jest prześlicznym łobuzem (pokazałabym Wam, ale nie umiem z tymi zdjęciami... icon_confused.gif ), mało na razie mówi, pojedyncze słówka, ale wie dobrze czego chce i już nie da się oszukiwać icon_smile.gif Waży 11 kg i ma 86 cm, więc nie jest raczej wielka, ale je tylko wtedy, kiedy chce; za to wtedy duuużo. Cały dzień biegałaby po dworze, chętnie z przystankami w piaskownicy i na zjeżdżalniach.
Pozdrowienia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Anuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 04 gru 02 - 18:35
Nr użytkownika: 25




post wto, 22 kwi 2003 - 13:50
Post #11

Hej Wrześniaki icon_smile.gif
Moja Zosia kończy dzisiaj 19 miesięcy icon_biggrin.gif Jest prześlicznym łobuzem (pokazałabym Wam, ale nie umiem z tymi zdjęciami... icon_confused.gif ), mało na razie mówi, pojedyncze słówka, ale wie dobrze czego chce i już nie da się oszukiwać icon_smile.gif Waży 11 kg i ma 86 cm, więc nie jest raczej wielka, ale je tylko wtedy, kiedy chce; za to wtedy duuużo. Cały dzień biegałaby po dworze, chętnie z przystankami w piaskownicy i na zjeżdżalniach.
Pozdrowienia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ez
wto, 22 kwi 2003 - 14:55
Asia też skończyła 19 miesięcy, mówi na szczęście coraz więcej. Nieważne czy pyta o rzecz czy o osobę to zawsze Cio to? Dużo rozumie, zaczynają ją fascynować obrazki pyta o każdy szzegół na rysunku. Śmiesznie powtarza bo np. Kłapouchy to gudzia, ale laa-laa jest lala.
Ostatnio mamy problem z myciem zębów niestety, ale w następnym tygodniu idziemy do dentysty
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post wto, 22 kwi 2003 - 14:55
Post #12

Asia też skończyła 19 miesięcy, mówi na szczęście coraz więcej. Nieważne czy pyta o rzecz czy o osobę to zawsze Cio to? Dużo rozumie, zaczynają ją fascynować obrazki pyta o każdy szzegół na rysunku. Śmiesznie powtarza bo np. Kłapouchy to gudzia, ale laa-laa jest lala.
Ostatnio mamy problem z myciem zębów niestety, ale w następnym tygodniu idziemy do dentysty

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
hanna
wto, 22 kwi 2003 - 23:03
[/color]Cześć wrześniowe mamy!!!
Mój Michał urodził się 21 września. Rozumie co raz więcej i tak jak Asia Kasika także próbuje wymusić krzykiem to co chce icon_rolleyes.gif , ale w sumie jest kochany. Sprząta po sobie zabawki, pogłaszcze mnie czasem po buzi, gada niestety jeszcze po swojemu. Lubi kłaść swoją główkę na moim gołym brzuchu i tak jakoś popada w zadumę (czyżby tęsknił do życia płodowego, chyba ma jakiś sentyment) icon_biggrin.gif
Uwielbia naśladować. Od miesięcy je sam icon_exclaim.gif Dwa tygodnie temu bezboleśnie odstawiłam go od piersi.
Jest bardzo bystry, aż czasem zupełnie mnie zaskakuje, tylko jeszcze mówić po ludzku nie chce.
Pozdrawiam serdecznie Was i Wasze wrześniaki icon_biggrin.gif[color=indigo]
hanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 22:06
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 610

GG:


post wto, 22 kwi 2003 - 23:03
Post #13

[/color]Cześć wrześniowe mamy!!!
Mój Michał urodził się 21 września. Rozumie co raz więcej i tak jak Asia Kasika także próbuje wymusić krzykiem to co chce icon_rolleyes.gif , ale w sumie jest kochany. Sprząta po sobie zabawki, pogłaszcze mnie czasem po buzi, gada niestety jeszcze po swojemu. Lubi kłaść swoją główkę na moim gołym brzuchu i tak jakoś popada w zadumę (czyżby tęsknił do życia płodowego, chyba ma jakiś sentyment) icon_biggrin.gif
Uwielbia naśladować. Od miesięcy je sam icon_exclaim.gif Dwa tygodnie temu bezboleśnie odstawiłam go od piersi.
Jest bardzo bystry, aż czasem zupełnie mnie zaskakuje, tylko jeszcze mówić po ludzku nie chce.
Pozdrawiam serdecznie Was i Wasze wrześniaki icon_biggrin.gif[color=indigo]


--------------------
hanna (mama Michałka)
Płacia
pon, 28 kwi 2003 - 13:08
Witam wrześnióweczki!
A my mamy właśnie ospę i małą zarazkę w domku. W związku z czym Julka jest strasznie marudna.
Też mieliśmy przez jakiś czas problem z myciem ząbków, na widok szczoteczki w buzi był płacz. Teraz bawimy się w gilu-gilu i o dziwo ząbki są chętnie myte, a śmiechu przy tym co nie miara. Ale myjemy tylko wodą, bo pasta jest bleeeeeeee!!!!!

POzdrawiam
MOnika
Płacia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 858
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:45
Skąd: z mojego miejsca na ziemi, na chwilę obecną ;)
Nr użytkownika: 485

GG:


post pon, 28 kwi 2003 - 13:08
Post #14

Witam wrześnióweczki!
A my mamy właśnie ospę i małą zarazkę w domku. W związku z czym Julka jest strasznie marudna.
Też mieliśmy przez jakiś czas problem z myciem ząbków, na widok szczoteczki w buzi był płacz. Teraz bawimy się w gilu-gilu i o dziwo ząbki są chętnie myte, a śmiechu przy tym co nie miara. Ale myjemy tylko wodą, bo pasta jest bleeeeeeee!!!!!

POzdrawiam
MOnika
anonimowy

Go??







post śro, 07 maj 2003 - 11:45
Post #15

Hej! icon_smile.gif
Z myciem zębów mam odwrotny problem. wink.gif
Asia mogłaby myć zęby non stop.
Wygląda to tak: staje na swoim krzesełku przy zlewie w łazience albo w kuchni, prosi, żeby " kręcić" tzn. odkręcić kurek z wodą, i sama chce myć zęby - mówiąc dokładniej to jest właściwie spijanie wody ze szczoteczki. Szczoteczki ma trzy i wszystkie już prawie na maxa zużyte.Odkrecam wodę tak żeby leciał malutki strumień wody, ale i tak boję się rachunku za wodę. icon_rolleyes.gif
Byłyśmy niedawno na szczepieniu. Jestem w szoku. Spodziewałam się strasznego krzyku, a Asia tylko troszeczkę pisnęła prz ukłuciu. Nieźle, prawda? icon_cool.gif
Też jest dużym klopsem - 13 kg.

Ostatnio mam coraz większy problem z zachowaniem Asi. Potrafi zrobić straszną awanturę - drze się jak opętana, gdy coś jest nie tak jak ona chce. Chodzi głównie o spacery - wracanie do domu, zejscie z huśtawki czy karuzeli itp. Nie chcę jej bić, ale tłumaczenie czy proszenie niewiele daje. Posunęłam się nawet do klapsa icon_redface.gif ale skutek jest odwrotny - krzyk jest jeszcze gorszy. Koleżanka ( była wczoraj świadkiem tego darcia się Asi ) poradziła mi, żeby w takiej sytuacji wracać zaraz do domu.
Zobaczę jak będzie dalej.
Mam nadzieję, że się uspokoi i będzie dobrze.

Poza tym muszę się pochwalić - moje dziecko mówi dosyć dużo, na temat i po polsku icon_smile.gif Czasami się dziwię skąd ona te słowa zna np. błyskotka icon_lol.gif
No i teraz panience nie można zbyt dużo truć, bo zaraz mówi " mamusia nie kszić" tzn nie krzycz, chociaż wcale nie krzyczę tylko mówię. Cwaniara icon_lol.gif


Kasia
lyszka
śro, 07 maj 2003 - 11:57
Hej u mnie to samo z tym krzykiem i stawianiem na swoim. Juz nie mam sił do niego. Nie pomaga tłumaczenie, że jutro też przyjdzie na huśtawki, że też pojeździ samochodem. Staje i tupie nogami albo przykuca tak, że nie można go nawet podnieść icon_twisted.gif .
Poproszę o przepis na cierpliwość....
Aha a tak poza tym nadal go bardzo kocham icon_lol.gif
Kasik, Patryk tak samo jak Asia myje zęby i też nie chcę rachunku.
A mój jeszcze nie mówi po polsku, chociaż ostatnio zaczął (oczywiście po swojemu) tak śmiesznie gadać, że boki zrywamy.
lyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 13:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 294




post śro, 07 maj 2003 - 11:57
Post #16

Hej u mnie to samo z tym krzykiem i stawianiem na swoim. Juz nie mam sił do niego. Nie pomaga tłumaczenie, że jutro też przyjdzie na huśtawki, że też pojeździ samochodem. Staje i tupie nogami albo przykuca tak, że nie można go nawet podnieść icon_twisted.gif .
Poproszę o przepis na cierpliwość....
Aha a tak poza tym nadal go bardzo kocham icon_lol.gif
Kasik, Patryk tak samo jak Asia myje zęby i też nie chcę rachunku.
A mój jeszcze nie mówi po polsku, chociaż ostatnio zaczął (oczywiście po swojemu) tak śmiesznie gadać, że boki zrywamy.


--------------------
Lyszka oraz Patyk (28.09.2001r.) i
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/Mioy.jpg[/img]user posted image
Mateuszek (25.09.2005r.)
[img][IMG]https://lilypie.com/pic/061025/pb46.jpg[/img]user posted image
anonimowy

Go??







post śro, 07 maj 2003 - 12:12
Post #17

To ja kasik.
Nie wiem dlaczego wyszło jako gość, logowałam się przecież.

Pozdrawiam
Kasia
Kasik
śro, 07 maj 2003 - 12:22
icon_smile.gif Dzięki Lyszka.
Przynajmniej wiem, że nie nie tylko ja mam ten problem. Już zaczynałam się martwić, że mam niegrzeczną paskudę i że ja robię może coś źle.

Jak jest z innymi wrześniakami?

Zaczynam mieć czasami dość tej małej buntowniczki
Kasik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 14:52
Skąd: Bydgoszcz i okolice
Nr użytkownika: 351

GG:


post śro, 07 maj 2003 - 12:22
Post #18

icon_smile.gif Dzięki Lyszka.
Przynajmniej wiem, że nie nie tylko ja mam ten problem. Już zaczynałam się martwić, że mam niegrzeczną paskudę i że ja robię może coś źle.

Jak jest z innymi wrześniakami?

Zaczynam mieć czasami dość tej małej buntowniczki
blaire
pią, 16 maj 2003 - 13:58
[quote="lyszka"][color=blue]Hej u mnie to samo z tym krzykiem i stawianiem na swoim. Juz nie mam sił do niego.

Ech...Skąd ja to znam, mały kaskader...I krzykacz oczywiście...Strasznie broi, często nie mam już sił na tłumaczenie...Ostatnio nawet dostał klapsa icon_cry.gif , ale...Nie poskutkowało...
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pią, 16 maj 2003 - 13:58
Post #19

[quote="lyszka"][color=blue]Hej u mnie to samo z tym krzykiem i stawianiem na swoim. Juz nie mam sił do niego.

Ech...Skąd ja to znam, mały kaskader...I krzykacz oczywiście...Strasznie broi, często nie mam już sił na tłumaczenie...Ostatnio nawet dostał klapsa icon_cry.gif , ale...Nie poskutkowało...

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
ez
czw, 22 maj 2003 - 10:40
Asia skończyła 20 miesięcy, wierzyć się nie chce icon_eek.gif
Strasznie żywa, ciekawa świata, bardzo szybko się uczy.
Co do mówienia to jakoś dziwnie, uczy się nie słów, a całych zdań. Na przykład jak chce się bawić mówi "Gdzie jest bobas?" i zakrywa oczy to z epoki lodowcowej. Strasznie mnie to dziwi, bo podobno najpierw słowa, potem zdania, a u niej nie. Generalnie słów tak wiele nie mówi, może dlatego, że ja pracuję, jedynaczka i mało kontaktu z dziećmi.
Umie włączać wideo. Przebojem jest tablica z Ikei. Po prostu odlot. Wreszcie jej starcza miejsca na rysowanie. Tablica jest dwustronna. Z jednej czarna, z drugiej magnetyczna. Na tą magnetyczną można nałożyć papier do rysowania z takiej specjalnej roli z Ikei. Potem oddziera sie i już ma następne miejsce.
No i pobija rekord. Asia jest miesięcznym wcześniakiem, wszyscy straszyli nas, że będzie bardziej chorowita, ale... od urodzenia miała tylko raz katar i to tak ponad 7 miesięcy temu i ...nic. Nie daję żadnych witamin, tylko dobre jedzonko i dużo spacerów.
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post czw, 22 maj 2003 - 10:40
Post #20

Asia skończyła 20 miesięcy, wierzyć się nie chce icon_eek.gif
Strasznie żywa, ciekawa świata, bardzo szybko się uczy.
Co do mówienia to jakoś dziwnie, uczy się nie słów, a całych zdań. Na przykład jak chce się bawić mówi "Gdzie jest bobas?" i zakrywa oczy to z epoki lodowcowej. Strasznie mnie to dziwi, bo podobno najpierw słowa, potem zdania, a u niej nie. Generalnie słów tak wiele nie mówi, może dlatego, że ja pracuję, jedynaczka i mało kontaktu z dziećmi.
Umie włączać wideo. Przebojem jest tablica z Ikei. Po prostu odlot. Wreszcie jej starcza miejsca na rysowanie. Tablica jest dwustronna. Z jednej czarna, z drugiej magnetyczna. Na tą magnetyczną można nałożyć papier do rysowania z takiej specjalnej roli z Ikei. Potem oddziera sie i już ma następne miejsce.
No i pobija rekord. Asia jest miesięcznym wcześniakiem, wszyscy straszyli nas, że będzie bardziej chorowita, ale... od urodzenia miała tylko raz katar i to tak ponad 7 miesięcy temu i ...nic. Nie daję żadnych witamin, tylko dobre jedzonko i dużo spacerów.

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
> Wrzesień 2001
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 16:47
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama