Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Stres przed rozmową z szefem...

, dajcie mi siłe...bądż wsparcie.
> , dajcie mi siłe...bądż wsparcie.
ewita 77
pon, 30 maj 2011 - 13:54
Może to się wydać poniektórym dość śmieszne, ale mam sporego stracha przed przekazaniem szefostwu informacji,ze przedłużam urlop wychowawczy ....ale naprawdę tak jest.
Jest to firma prywatna także wiadomość muszę bezpośrednio przekazać szefowi następnie wręczyć podanie...jak to zrobić by przeżyć to z godnością.Chciałam dodać ów fakt, że wybierając się na macierzyński później na wych. nie byli tym zachwyceni, i to bardzo.
Pomożecie?

Ten post edytował ewita 77 pon, 30 maj 2011 - 14:42
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post pon, 30 maj 2011 - 13:54
Post #1

Może to się wydać poniektórym dość śmieszne, ale mam sporego stracha przed przekazaniem szefostwu informacji,ze przedłużam urlop wychowawczy ....ale naprawdę tak jest.
Jest to firma prywatna także wiadomość muszę bezpośrednio przekazać szefowi następnie wręczyć podanie...jak to zrobić by przeżyć to z godnością.Chciałam dodać ów fakt, że wybierając się na macierzyński później na wych. nie byli tym zachwyceni, i to bardzo.
Pomożecie?

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
moko.
pon, 30 maj 2011 - 21:31
ewito77 - nie lubię takich rozmów i czeka mnie podobna rozmowa za m-c...
Myślę, że wystarczy powiedzenie, ze przedłużasz urlop, że masz nadzieję, ze zastępstwo za Ciebie jest i ze są zadowoleni? (jest?) Nie ma co sie wdawać w szczegóły, przepraszać itp.
Bądź dzielna!
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 30 maj 2011 - 21:31
Post #2

ewito77 - nie lubię takich rozmów i czeka mnie podobna rozmowa za m-c...
Myślę, że wystarczy powiedzenie, ze przedłużasz urlop, że masz nadzieję, ze zastępstwo za Ciebie jest i ze są zadowoleni? (jest?) Nie ma co sie wdawać w szczegóły, przepraszać itp.
Bądź dzielna!

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
ewita 77
pon, 30 maj 2011 - 21:53
Moko zastępstwa nie ma bo moje stanowisko pracy zostało zlikwidowane .Także śmiem twierdzić,że po planowanym powrocie czekałoby na mnie wypowiedzenie.
No nic...trzeba to przeżyć.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post pon, 30 maj 2011 - 21:53
Post #3

Moko zastępstwa nie ma bo moje stanowisko pracy zostało zlikwidowane .Także śmiem twierdzić,że po planowanym powrocie czekałoby na mnie wypowiedzenie.
No nic...trzeba to przeżyć.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Edi Zet :)
wto, 31 maj 2011 - 14:36
ewita, skoro czekałoby Cię wypowiedzenie to w czym "sekend fotsy"? Czy tylko boisz się usłyszeć czegoś przykrego?
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post wto, 31 maj 2011 - 14:36
Post #4

ewita, skoro czekałoby Cię wypowiedzenie to w czym "sekend fotsy"? Czy tylko boisz się usłyszeć czegoś przykrego?


--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
agnese
sob, 04 cze 2011 - 19:09
skoro obawiasz sie, ze powrót i tak zakończy sie wypowiedzeniem to korzystaj z urlopu icon_smile.gif nie stresuj sie - powiedz wprost ze przedłużasz i wręcz podanie icon_smile.gif trzymam kciuki - wiadomo takie rozmowy nie koniecznie są przyjemne icon_smile.gif
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post sob, 04 cze 2011 - 19:09
Post #5

skoro obawiasz sie, ze powrót i tak zakończy sie wypowiedzeniem to korzystaj z urlopu icon_smile.gif nie stresuj sie - powiedz wprost ze przedłużasz i wręcz podanie icon_smile.gif trzymam kciuki - wiadomo takie rozmowy nie koniecznie są przyjemne icon_smile.gif

--------------------
F. 2008
A. 2011
Silije
sob, 04 cze 2011 - 21:21
Ewita jak ja cię rozumiem.
Ostatnio pobijam jakieś rekordy nieasertywności.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post sob, 04 cze 2011 - 21:21
Post #6

Ewita jak ja cię rozumiem.
Ostatnio pobijam jakieś rekordy nieasertywności.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
ewita 77
czw, 09 cze 2011 - 14:04
Zatem jest po....
I jest mi smutno bo chodź to była rozmowa przez tel. to utwierdziła mnie tylko w tym ,że jestem osobą nie mile widzianą chodź mogę się mylić ale moja intuicja bywa nie zawodna.....Tylko dlaczego? Przez okres aktywnej pracy nigdy ich nie zawiodłam,nie chorowałam ,nie nawalałam, byłam chętną osobą do pracy bo ja lubiłam/lubię....ech.

Zostało mi tylko wręczenie podania ale na to mam jeszcze czas.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post czw, 09 cze 2011 - 14:04
Post #7

Zatem jest po....
I jest mi smutno bo chodź to była rozmowa przez tel. to utwierdziła mnie tylko w tym ,że jestem osobą nie mile widzianą chodź mogę się mylić ale moja intuicja bywa nie zawodna.....Tylko dlaczego? Przez okres aktywnej pracy nigdy ich nie zawiodłam,nie chorowałam ,nie nawalałam, byłam chętną osobą do pracy bo ja lubiłam/lubię....ech.

Zostało mi tylko wręczenie podania ale na to mam jeszcze czas.


--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
MamaJulki
czw, 09 cze 2011 - 14:23
przytul.gif
ale skoro takie masz odczucia, to tym bardziej nie powinnaś mieć wyrzutów, że kontynuujesz wychowawczy
a wręczać nie musisz osobiście - możesz wysłać za potwierdzeniem odbioru - unikniesz w ten sposób ewentualnych przykrości z ich strony
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post czw, 09 cze 2011 - 14:23
Post #8

przytul.gif
ale skoro takie masz odczucia, to tym bardziej nie powinnaś mieć wyrzutów, że kontynuujesz wychowawczy
a wręczać nie musisz osobiście - możesz wysłać za potwierdzeniem odbioru - unikniesz w ten sposób ewentualnych przykrości z ich strony
kajaa
czw, 21 cze 2018 - 18:44
eh u prywaciarzy sporo jest takich sytuacji... że pracownik boi się poprosić o to, co wg prawa mu przysługuje.
kajaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: wto, 20 lut 18 - 16:20
Nr użytkownika: 51,523




post czw, 21 cze 2018 - 18:44
Post #9

eh u prywaciarzy sporo jest takich sytuacji... że pracownik boi się poprosić o to, co wg prawa mu przysługuje.
Alkarr
czw, 04 paź 2018 - 08:09
Rozmowy z szefami mogą być stresujące, rozumiem to, ale masz prawo do urlopu wychowawczego, więc to bardzo nieprofesjonalne ze strony Twojego szefa
Alkarr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 03 paź 18 - 14:55
Nr użytkownika: 52,128




post czw, 04 paź 2018 - 08:09
Post #10

Rozmowy z szefami mogą być stresujące, rozumiem to, ale masz prawo do urlopu wychowawczego, więc to bardzo nieprofesjonalne ze strony Twojego szefa

--------------------
Quori
śro, 10 paź 2018 - 16:25
Moim zdaniem nie powinnaś mieć z tego powodu poczucie winy. No cóż, tak już jest. Ludzie mają dzieci i ktoś je niestety musi wychować. Najczęściej ta rola spada na kobiety, które oczywiście obarczają się poczuciem winy, a tak nie powinno być.
Quori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: czw, 04 paź 18 - 15:46
Nr użytkownika: 52,132




post śro, 10 paź 2018 - 16:25
Post #11

Moim zdaniem nie powinnaś mieć z tego powodu poczucie winy. No cóż, tak już jest. Ludzie mają dzieci i ktoś je niestety musi wychować. Najczęściej ta rola spada na kobiety, które oczywiście obarczają się poczuciem winy, a tak nie powinno być.
> Stres przed rozmową z szefem..., dajcie mi siłe...bądż wsparcie.
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 08:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama