Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

ulubione słodycze

> 
goÅ›
wto, 25 maj 2004 - 16:16
Jestem ciekawa jakie słodkości lubicie najbardziej? Ja właściwie mogłabym żyć bez słodyczy ale najczęściej nie mogę przejść obok wafli w ciemnej czekoladzie: Prince Polo, Teatralny ,mmmm....
Oprócz tego krakersy i chipsy (jeśli to też można podciągnąć pod słodycze). Nigdy w życiu nie miałam głodu czekoladowego a jak słyszę że ktoś może zjeść tabliczkę to pełna jestem dla niego podziwu. icon_rolleyes.gif
A Wy?
goÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 658
Dołączył: wto, 20 kwi 04 - 12:11
Nr użytkownika: 1,677




post wto, 25 maj 2004 - 16:16
Post #1

Jestem ciekawa jakie słodkości lubicie najbardziej? Ja właściwie mogłabym żyć bez słodyczy ale najczęściej nie mogę przejść obok wafli w ciemnej czekoladzie: Prince Polo, Teatralny ,mmmm....
Oprócz tego krakersy i chipsy (jeśli to też można podciągnąć pod słodycze). Nigdy w życiu nie miałam głodu czekoladowego a jak słyszę że ktoś może zjeść tabliczkę to pełna jestem dla niego podziwu. icon_rolleyes.gif
A Wy?

--------------------
user posted image
agak
wto, 25 maj 2004 - 16:24
Michałki i tiramisu, i lody Carte d'or icon_biggrin.gif
Zaczynam się ślinić icon_lol.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post wto, 25 maj 2004 - 16:24
Post #2

Michałki i tiramisu, i lody Carte d'or icon_biggrin.gif
Zaczynam się ślinić icon_lol.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

aluc

Go??







post wto, 25 maj 2004 - 16:26
Post #3

czekolada - im ciemniejsza i bardziej gorzka, tym lepsiejsza, a jak jeszcze nadziana alkoholem, to już rozkosz
marcepan
żelki Haribo, zwłaszcza te SuperSauer

reszta w zasadzie może dla mnie nie istnieć
Adelajda
wto, 25 maj 2004 - 16:28
ciastka Jeżyki i Delicje z toffi,snicers,czekolada Milka jogurtowa,lody Koral w białej czekoladzie,kinderczekolada,Toffifi i z ciast-serniki,kremówki,ziemniaczki i wszystko z bitą śmietaną.
icon_evil.gif A na diecie jestem.
Adelajda


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 669
Dołączył: nie, 18 kwi 04 - 01:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,669




post wto, 25 maj 2004 - 16:28
Post #4

ciastka Jeżyki i Delicje z toffi,snicers,czekolada Milka jogurtowa,lody Koral w białej czekoladzie,kinderczekolada,Toffifi i z ciast-serniki,kremówki,ziemniaczki i wszystko z bitą śmietaną.
icon_evil.gif A na diecie jestem.
ulla
wto, 25 maj 2004 - 16:30
Czekolada i lody. I jedno i drugie mogę zjeść w hurtowych ilościach (cała czekolada mi nie straszna, 5 minutek i po czekoladzie, litr lodów już zabiera mi więcej czasu icon_biggrin.gif). Dlatego sobie te przyjemności wydzielam i baardzo rzadko kupuję, w sklepie mnie specjalnie nie nęcą, ale jak już są w domu to nie potrafię sobie odmówić. Mój rekord to prawie połowa naraz z półkilogramowej bombonierki Lindta icon_redface.gif , którą mój mąż dostał za jakąś fuchę, ale z zastrzeżeniem że to dla żony, niby za moje straty, bo go długo nie widziałam. Rany, ale mi było potem niedobrze icon_biggrin.gif (ale słodko to wspominam).
Pozdrawiam
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post wto, 25 maj 2004 - 16:30
Post #5

Czekolada i lody. I jedno i drugie mogę zjeść w hurtowych ilościach (cała czekolada mi nie straszna, 5 minutek i po czekoladzie, litr lodów już zabiera mi więcej czasu icon_biggrin.gif). Dlatego sobie te przyjemności wydzielam i baardzo rzadko kupuję, w sklepie mnie specjalnie nie nęcą, ale jak już są w domu to nie potrafię sobie odmówić. Mój rekord to prawie połowa naraz z półkilogramowej bombonierki Lindta icon_redface.gif , którą mój mąż dostał za jakąś fuchę, ale z zastrzeżeniem że to dla żony, niby za moje straty, bo go długo nie widziałam. Rany, ale mi było potem niedobrze icon_biggrin.gif (ale słodko to wspominam).
Pozdrawiam

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
grzałka
wto, 25 maj 2004 - 16:32
CYTAT(aluc)
czekolada - im ciemniejsza i bardziej gorzka, tym lepsiejsza, a jak jeszcze nadziana alkoholem, to już rozkosz
marcepan
żelki Haribo, zwłaszcza te SuperSauer


jak wyzej w zasadzie
lubie jeszcze czerwone Bounty (w ciemnej czekoladzie) ale baaaaardzo dawno ich nie widzialam- ktos cos wie?
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 25 maj 2004 - 16:32
Post #6

CYTAT(aluc)
czekolada - im ciemniejsza i bardziej gorzka, tym lepsiejsza, a jak jeszcze nadziana alkoholem, to już rozkosz
marcepan
żelki Haribo, zwłaszcza te SuperSauer


jak wyzej w zasadzie
lubie jeszcze czerwone Bounty (w ciemnej czekoladzie) ale baaaaardzo dawno ich nie widzialam- ktos cos wie?

--------------------
amania
wto, 25 maj 2004 - 16:33
Goś, tabliczki to ja nawet dwie mogę zjeść icon_mrgreen.gif
Wafle lubiÄ™, byle w mlecznej czekoladzie.
Uwielbiam batoniki 3Bit, Twix, Bounty, Liony, I te grubaśne KitKaty, WW, KinderCountry i wiele innych.
W ogóle czekolada, to moje jedyne uzależnienie.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post wto, 25 maj 2004 - 16:33
Post #7

Goś, tabliczki to ja nawet dwie mogę zjeść icon_mrgreen.gif
Wafle lubiÄ™, byle w mlecznej czekoladzie.
Uwielbiam batoniki 3Bit, Twix, Bounty, Liony, I te grubaśne KitKaty, WW, KinderCountry i wiele innych.
W ogóle czekolada, to moje jedyne uzależnienie.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
mamami
wto, 25 maj 2004 - 17:37
A ja uwielbiam wszystko co słodkie i zawsze jem tak długo aż mnie totalnie zemdli. No inaczej się nie liczy musi mi być potem przez godzine niedobrze to wiem że mam już dość. icon_redface.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 25 maj 2004 - 17:37
Post #8

A ja uwielbiam wszystko co słodkie i zawsze jem tak długo aż mnie totalnie zemdli. No inaczej się nie liczy musi mi być potem przez godzine niedobrze to wiem że mam już dość. icon_redface.gif
filifionka
wto, 25 maj 2004 - 18:23
Bita śmietana, baunty - mniaaam, jeżyki, marcepan - moja miłość icon_lol.gif cukierki czekoladowe z rumem - zabijcie mnie ale nie pamiętam kto je robi...
ostatnio jestem na głodzie słodkościowym - jadłabym kartonami icon_redface.gif
a dupsko rośnie icon_twisted.gif
filifionka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 181
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 11:13
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 1,164




post wto, 25 maj 2004 - 18:23
Post #9

Bita śmietana, baunty - mniaaam, jeżyki, marcepan - moja miłość icon_lol.gif cukierki czekoladowe z rumem - zabijcie mnie ale nie pamiętam kto je robi...
ostatnio jestem na głodzie słodkościowym - jadłabym kartonami icon_redface.gif
a dupsko rośnie icon_twisted.gif
siłaczka
wto, 25 maj 2004 - 18:29
Loooody! W akżdej ilości, zwłaszcza orzechowe zielonej budki. I chałwa. A generalnie wszystkożerna jestem, co widać icon_evil.gif . Aaa, nie lubię marcepanowego smaku.
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post wto, 25 maj 2004 - 18:29
Post #10

Loooody! W akżdej ilości, zwłaszcza orzechowe zielonej budki. I chałwa. A generalnie wszystkożerna jestem, co widać icon_evil.gif . Aaa, nie lubię marcepanowego smaku.
i.
wto, 25 maj 2004 - 18:48
Ostatnie pięć miesięcy jestem na diecie icon_rolleyes.gif
Ale uwielbiam ponad wszystko galaretki w czekoladzie Wawel icon_razz.gif
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post wto, 25 maj 2004 - 18:48
Post #11

Ostatnie pięć miesięcy jestem na diecie icon_rolleyes.gif
Ale uwielbiam ponad wszystko galaretki w czekoladzie Wawel icon_razz.gif
Arwena.
wto, 25 maj 2004 - 19:18
Lody Carte D`or - uwliebiam je - kinder country i rafaello - kiedys pochłaniane w ilosciach hurtowych - obecnie mniej - bo ogolnie słodkie szkodzi mi na cerę icon_cry.gif ale gdyby nie to - to ho ho.... icon_lol.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 25 maj 2004 - 19:18
Post #12

Lody Carte D`or - uwliebiam je - kinder country i rafaello - kiedys pochłaniane w ilosciach hurtowych - obecnie mniej - bo ogolnie słodkie szkodzi mi na cerę icon_cry.gif ale gdyby nie to - to ho ho.... icon_lol.gif

--------------------
everybody lies
A.L.

Go??







post wto, 25 maj 2004 - 20:28
Post #13

Ze slodyczy to li i jedynie to ,co kwasne jest icon_biggrin.gif
Czyli juz tu wyzej wspomniane wyroby Haribo super suer.Ale bardziej kwasne i lepsze sa extra sauer,takie dlugie o smaku truskawkowym ,jablkowym i coli.A jak wyprodukuja super super super extra extra extra sauer ,to sie nie pogniewam wink.gif
Wszystkie wyzrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrre...


asia
moko.
wto, 25 maj 2004 - 20:59
o żelki:)
ciasta:)
czekolady:)
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 25 maj 2004 - 20:59
Post #14

o żelki:)
ciasta:)
czekolady:)

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Gabi
wto, 25 maj 2004 - 21:10
A ja tak po kolei w zaleznosci od czestotliwosci objadania sie tym:

1. Princessa mleczna.
1. Wisniowa i truskawkowa czekolada Wedla.
2. Wafelki "Familijne" z Jutrzenki - ciut za slodkie ale pyszne i rozkosznie chrupiÄ…ce....
3. Wedlowskie cukierki i batony BAJECZNE...
4. Batoniki "Pawełki" i ciemna czekolada- najlepsza Wedlowska "Jedyna".

A tak wogóle to aby bylo słodkie, najlepiej z czekoladą i duzo- az zemdli icon_lol.gif
Gabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 78
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 06:47
Nr użytkownika: 133




post wto, 25 maj 2004 - 21:10
Post #15

A ja tak po kolei w zaleznosci od czestotliwosci objadania sie tym:

1. Princessa mleczna.
1. Wisniowa i truskawkowa czekolada Wedla.
2. Wafelki "Familijne" z Jutrzenki - ciut za slodkie ale pyszne i rozkosznie chrupiÄ…ce....
3. Wedlowskie cukierki i batony BAJECZNE...
4. Batoniki "Pawełki" i ciemna czekolada- najlepsza Wedlowska "Jedyna".

A tak wogóle to aby bylo słodkie, najlepiej z czekoladą i duzo- az zemdli icon_lol.gif

--------------------
user posted image
user posted image
Doruśka
wto, 25 maj 2004 - 21:23
Kawa mrozona z lodami waniliowymi i bita smietana bez cukru :0
Galaretki w czekoladzie
pierniczki w czekoladzie
ja wszystko lubie oprócz pączków.
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 25 maj 2004 - 21:23
Post #16

Kawa mrozona z lodami waniliowymi i bita smietana bez cukru :0
Galaretki w czekoladzie
pierniczki w czekoladzie
ja wszystko lubie oprócz pączków.
Mika
wto, 25 maj 2004 - 22:13
Milka z prażynkami lub dmuchana -reszta słodyczy może nie istnieć,no może poza tiramisu wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 25 maj 2004 - 22:13
Post #17

Milka z prażynkami lub dmuchana -reszta słodyczy może nie istnieć,no może poza tiramisu wink.gif
Mama Anka
wto, 25 maj 2004 - 22:27
O rany ale temat, uwielbiam slodycze ogolnie, czekolady Milki, lody orzechowe z polewa czekoladowa, Mon Cherry o jeny za tym moj maz w nocy biegal na CPN, jak mnie jeszcze mocno kochal, no i w ciazy bylam to sie nie odmawia, bo teraz juz by nie pobiegl... icon_confused.gif Jak sie dorwe do Mon Cherry to chwila i znika obojetnie jaka ilosc by tego nie byla, uwielbiam, o rany ale mam smaka i co narobilyscie, kto mi teraz na CPN poleci icon_question.gif wink.gif icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post wto, 25 maj 2004 - 22:27
Post #18

O rany ale temat, uwielbiam slodycze ogolnie, czekolady Milki, lody orzechowe z polewa czekoladowa, Mon Cherry o jeny za tym moj maz w nocy biegal na CPN, jak mnie jeszcze mocno kochal, no i w ciazy bylam to sie nie odmawia, bo teraz juz by nie pobiegl... icon_confused.gif Jak sie dorwe do Mon Cherry to chwila i znika obojetnie jaka ilosc by tego nie byla, uwielbiam, o rany ale mam smaka i co narobilyscie, kto mi teraz na CPN poleci icon_question.gif wink.gif icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
marghe.
wto, 25 maj 2004 - 22:28
Prawie wszystko co czekoladowe.
Rózne róznosci waniliowe.

A z czekolad Jedyna Wedlowska i Torcik:)

A i kisiel..ale na drugi dzien:)
M.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 25 maj 2004 - 22:28
Post #19

Prawie wszystko co czekoladowe.
Rózne róznosci waniliowe.

A z czekolad Jedyna Wedlowska i Torcik:)

A i kisiel..ale na drugi dzien:)
M.
skanna
wto, 25 maj 2004 - 22:44
Kurcze, łatwiej chyba byłoby wymienić czego nie lubię - tylko gorzkiej czekolady i sezamków.
A w pierwszej kolejności to u mnie Haribo (misie, cola i smoczki) i krówki, ale najlepiej u kresu daty ważności i tylko z Sycowa, żadne inne. No i jeszcze mleko skondensowane gotowane 2 godziny. I rafaello, mniam.
A poza tym - czekolada, taka niemiecka z Aldiego, mleczna z migdałami, marcepan z masą nugatową, After Eights, mini Bounty i Snickersy (kurcze, do Aldiego w Niemczech nie można mnie wpuszczać, bo spustoszenie sieję).

Jak dla mnie wątek sado-maso, bom na diecie eliminacyjnej, w tej chwili mniej więcej ośmioskładnikowej icon_sad.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 25 maj 2004 - 22:44
Post #20

Kurcze, łatwiej chyba byłoby wymienić czego nie lubię - tylko gorzkiej czekolady i sezamków.
A w pierwszej kolejności to u mnie Haribo (misie, cola i smoczki) i krówki, ale najlepiej u kresu daty ważności i tylko z Sycowa, żadne inne. No i jeszcze mleko skondensowane gotowane 2 godziny. I rafaello, mniam.
A poza tym - czekolada, taka niemiecka z Aldiego, mleczna z migdałami, marcepan z masą nugatową, After Eights, mini Bounty i Snickersy (kurcze, do Aldiego w Niemczech nie można mnie wpuszczać, bo spustoszenie sieję).

Jak dla mnie wątek sado-maso, bom na diecie eliminacyjnej, w tej chwili mniej więcej ośmioskładnikowej icon_sad.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
> ulubione sÅ‚odycze
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 11:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama