Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 4 5 6  

Obroza antyszczekowa - jaka ?

, Jaka firma ?
> , Jaka firma ?
monikaaf
śro, 06 lip 2016 - 13:08
W jaki sposób działają takie obroże?
monikaaf


Grupa: Zbanowani
Postów: 42
Dołączył: wto, 28 cze 16 - 10:56
Nr użytkownika: 47,773




post śro, 06 lip 2016 - 13:08
Post #101

W jaki sposób działają takie obroże?
parenc
śro, 01 mar 2017 - 11:11
Ja jestem od blisko roku posiadaczką takiej obroży. Kupiłam obrożę Petrainer PET850 działa akurat wykrywając ruch strun głosowych psa, czyli jak zaczyna szczekać zaczyna działać. Są jeszcze takie na mikrofon, ale mamy w domu drugiego psa i dziecko, więc nie chciałam żeby załączała się z powodu innego źródła hałasu. Normalnie na obroży możesz dostosować poziom i rodzaj ostrzeżenia np. wibracja lub impuls. Ja jestem zadowolona, często mój owczarek nosi ją nawet nienaładowaną i także w ten sposób szczeka o wiele mnie a w nocy już wogóle. Jakbyś miała jakieś wątpliwości śmiało pisz icon_biggrin.gif
parenc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 23 mar 16 - 11:53
Nr użytkownika: 47,305




post śro, 01 mar 2017 - 11:11
Post #102

Ja jestem od blisko roku posiadaczką takiej obroży. Kupiłam obrożę Petrainer PET850 działa akurat wykrywając ruch strun głosowych psa, czyli jak zaczyna szczekać zaczyna działać. Są jeszcze takie na mikrofon, ale mamy w domu drugiego psa i dziecko, więc nie chciałam żeby załączała się z powodu innego źródła hałasu. Normalnie na obroży możesz dostosować poziom i rodzaj ostrzeżenia np. wibracja lub impuls. Ja jestem zadowolona, często mój owczarek nosi ją nawet nienaładowaną i także w ten sposób szczeka o wiele mnie a w nocy już wogóle. Jakbyś miała jakieś wątpliwości śmiało pisz icon_biggrin.gif
kaprysna
czw, 09 sty 2020 - 10:12
Według badań, emitowanie sygnału dźwiękowego o narastającej sile wraz z impulsem elektrycznym to najbardziej efektywna metoda zmiany psich przyzwyczajeń, dlatego nie zgodzę się, że tego typu obroża jest niebezpieczna lub szkodzi zwierzakowi. Obroża antyszczekowa https://importmania.pl/pol_m_Artykuly-zoolo...ryczne-155.html pozwoliła na wyeliminowanie szczekania u psa podczas nieobecności domowników - na co często skarżyli się sąsiedzi.

Ten post edytował kaprysna pią, 10 sty 2020 - 08:45
kaprysna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 09 sty 20 - 10:11
Nr użytkownika: 53,475




post czw, 09 sty 2020 - 10:12
Post #103

Według badań, emitowanie sygnału dźwiękowego o narastającej sile wraz z impulsem elektrycznym to najbardziej efektywna metoda zmiany psich przyzwyczajeń, dlatego nie zgodzę się, że tego typu obroża jest niebezpieczna lub szkodzi zwierzakowi. Obroża antyszczekowa https://importmania.pl/pol_m_Artykuly-zoolo...ryczne-155.html pozwoliła na wyeliminowanie szczekania u psa podczas nieobecności domowników - na co często skarżyli się sąsiedzi.
> Obroza antyszczekowa - jaka ?, Jaka firma ?
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 4 5 6
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama