Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Kwas na twarz????? ;/

> 
aneea
śro, 05 sty 2005 - 19:06
CYTAT(Danale)
anneea  
i sa juz jakies efekty

Agnieszka


Sa, przede wszystkim skora sie nie przetluszcza, jest nieporownywalnie gladsza, zadnych zaskornikow, nierownosci itp., pory sie wyraznie zmniejszyly. Skora bardzo sie luszczy i srednio pomaga tu krem nawilzajacy icon_confused.gif , mam ciagle uczucie ciagniecia, ale to chyba normalne.. co kilka dni robie sobie delikatny piling w czasie prysznica, wtedy naskorek pieknie sie zluszcza i wyglada to lepiej.
Ogolnie jak narazie jestem bardzo zadowolona, ale mysle, ze prawdziwe efekty przyjdzie mi ogladac dopiero za kilka miesiecy, a ja stosuje krem od jakichs 2 tygodni.
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post śro, 05 sty 2005 - 19:06
Post #21

CYTAT(Danale)
anneea  
i sa juz jakies efekty

Agnieszka


Sa, przede wszystkim skora sie nie przetluszcza, jest nieporownywalnie gladsza, zadnych zaskornikow, nierownosci itp., pory sie wyraznie zmniejszyly. Skora bardzo sie luszczy i srednio pomaga tu krem nawilzajacy icon_confused.gif , mam ciagle uczucie ciagniecia, ale to chyba normalne.. co kilka dni robie sobie delikatny piling w czasie prysznica, wtedy naskorek pieknie sie zluszcza i wyglada to lepiej.
Ogolnie jak narazie jestem bardzo zadowolona, ale mysle, ze prawdziwe efekty przyjdzie mi ogladac dopiero za kilka miesiecy, a ja stosuje krem od jakichs 2 tygodni.
Kotelka
śro, 09 cze 2021 - 20:20
Moge polecić.

Na początku wykonywałam zabiegi kwasem migdałowym, moja cera jednak polubiła się z mocniejszymi kwasami i przeszlam na kwas mlekowy icon_smile.gif
Ogólnie miałam wcześniej doświadczenia z kwasami w domu, jednak domowe kosmetyki nigdy nie dadzą takiego rezultatu jak kosmetyki w gabinecie kosmetologicznym. Gdzie używa się o wiele mocniejszych preparatów.
https://milomibeauty.pl/blog/2021/zabiegi-k...olnie-polecane/

Ten post edytował Kotelka pon, 28 cze 2021 - 11:09
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post śro, 09 cze 2021 - 20:20
Post #22

Moge polecić.

Na początku wykonywałam zabiegi kwasem migdałowym, moja cera jednak polubiła się z mocniejszymi kwasami i przeszlam na kwas mlekowy icon_smile.gif
Ogólnie miałam wcześniej doświadczenia z kwasami w domu, jednak domowe kosmetyki nigdy nie dadzą takiego rezultatu jak kosmetyki w gabinecie kosmetologicznym. Gdzie używa się o wiele mocniejszych preparatów.
https://milomibeauty.pl/blog/2021/zabiegi-k...olnie-polecane/
angelaaa
pon, 19 lip 2021 - 12:25
Ja swego czasu zdecydowałam się na terapię kwasami. Byłam bardzo zadowolona z efektów, ale teraz potrzebuję czegoś mocniejszego. Myślałam, czy nie skorzystać z takiego zabiegu mezoterapii Dermapen Czy ktoś korzystał może?
angelaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pon, 19 mar 18 - 16:14
Nr użytkownika: 51,634




post pon, 19 lip 2021 - 12:25
Post #23

Ja swego czasu zdecydowałam się na terapię kwasami. Byłam bardzo zadowolona z efektów, ale teraz potrzebuję czegoś mocniejszego. Myślałam, czy nie skorzystać z takiego zabiegu mezoterapii Dermapen Czy ktoś korzystał może?
angelaaa
pon, 19 lip 2021 - 12:27
Ja swego czasu zdecydowałam się na terapię kwasami. Byłam bardzo zadowolona z efektów, ale teraz potrzebuję czegoś mocniejszego. Myślałam, czy nie skorzystać z takiego zabiegu mezoterapii Dermapen Czy ktoś korzystał może?
angelaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pon, 19 mar 18 - 16:14
Nr użytkownika: 51,634




post pon, 19 lip 2021 - 12:27
Post #24

Ja swego czasu zdecydowałam się na terapię kwasami. Byłam bardzo zadowolona z efektów, ale teraz potrzebuję czegoś mocniejszego. Myślałam, czy nie skorzystać z takiego zabiegu mezoterapii Dermapen Czy ktoś korzystał może?
> Kwas na twarz????? ;/
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 23:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama