Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja diamentowa

> 
KasiaRybka

Go??







post sob, 17 lis 2012 - 19:07
Post #21

Blue manualne oczyszczanie twarzy i kawitacyjny dla mnie najlepszy sposób na podskórne grudy. Przez dobę mam naciśniętą twarz, ale efekt świetny, na cały rok dosłownie.
tuLena
nie, 18 lis 2012 - 16:05
CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 17 Nov 2012 - 19:07) *
Blue manualne oczyszczanie twarzy i kawitacyjny dla mnie najlepszy sposób na podskórne grudy. Przez dobę mam naciśniętą twarz, ale efekt świetny, na cały rok dosłownie.


a jak mam cienką skóre i raczej przesuszon. Nie zedrze mi to naskórka ?? Kosmetyczka mnie zachęca,a ja się boję, ze potem będę miała podrażnioną skórę ....
tuLena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 21:22
Nr użytkownika: 15,964




post nie, 18 lis 2012 - 16:05
Post #22

CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 17 Nov 2012 - 19:07) *
Blue manualne oczyszczanie twarzy i kawitacyjny dla mnie najlepszy sposób na podskórne grudy. Przez dobę mam naciśniętą twarz, ale efekt świetny, na cały rok dosłownie.


a jak mam cienką skóre i raczej przesuszon. Nie zedrze mi to naskórka ?? Kosmetyczka mnie zachęca,a ja się boję, ze potem będę miała podrażnioną skórę ....

--------------------






literówki mi się mnożą na potęgę- poprawiam co tylko mogę, żeby dało sie przeczytać ;))
z resztÄ… siÄ™ poddajÄ™....
KasiaRybka

Go??







post pon, 19 lis 2012 - 23:55
Post #23

tuLena musiałabym zobaczyć tą Twoją skórę, cholera ciężko tak via net odpowiedzieć, ale skoro kosmetyczka Cię namawia i widzi jaką masz cerę to może się skuś. Później zrobisz sobie intensywną kurację nawilżającą i powinno być ok icon_smile.gif
lena77
wto, 20 lis 2012 - 12:08
kasiu, ale ty wyciskasz te podskorne gule podczas manualnego oczyszczania? czy po prostu omijasz je podczas manualnego zabiegu i potem traktujesz kawitacja?
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post wto, 20 lis 2012 - 12:08
Post #24

kasiu, ale ty wyciskasz te podskorne gule podczas manualnego oczyszczania? czy po prostu omijasz je podczas manualnego zabiegu i potem traktujesz kawitacja?

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Użytkownik usunięty

Go??







post wto, 20 lis 2012 - 17:39
Post #25

Zbieram się i zbieram do tej kosmetyczki i zdecydowalam się w końcu na peeling kawitacyjny. W przyszłym tygodniu idę i oczywiscie PO, napiszę, czy to było dla mnie icon_wink.gif
Kasiu, ja na manualne oczyszczanie się boję , bo mam tendencje do pękającym naczynek... icon_sad.gif
KasiaRybka

Go??







post śro, 21 lis 2012 - 09:23
Post #26

Lena no Mariolka mi wyciska, podczas manualnego, a potem jeszcze kawitacyjny. Wiesz to cięzko tak okreslic przez internet, czy Ktos może, czy nie powinien icon_smile.gif
Nessi
czw, 22 lis 2012 - 15:13
a ja mogę polecic zakupienie pilingu kawitacyjnego wraz z sonoforeza (wszystko w jednym urzadzeniu) do użytku domoewgo. cena ok 400zł, wiec zroci sie szybko icon_wink.gif
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post czw, 22 lis 2012 - 15:13
Post #27

a ja mogę polecic zakupienie pilingu kawitacyjnego wraz z sonoforeza (wszystko w jednym urzadzeniu) do użytku domoewgo. cena ok 400zł, wiec zroci sie szybko icon_wink.gif

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
harkon
czw, 22 lis 2012 - 21:28
Byłam dzisiaj pierwszy raz ma mikrodermabrazji.. Na razie skórka jak pupcia niemowlęcia, ale nie wiem czy nie jest to efekt wszystkich zabiegów, które miałam robione (najpierw zwykły peeling, później mikrodermabrazja, pózniej ampułka z wit c, maska i kremiki na koniec - baaardzo to było przyjemne 06.gif ). Ostrzezono mnie, że się moge złuszczać, ale chyba o to w tym chodzi, nie?
Mam pytane do KasiRybki - po ciąży mam przebarwienia na twarzy, kosmetyczka zaproponowała mi zabiegi z kwasu migdałowego na rozjaśnienie - pomogą?
harkon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 499
Dołączył: wto, 02 paź 07 - 19:53
SkÄ…d: wieÅ› pod WarszawÄ…
Nr użytkownika: 16,398




post czw, 22 lis 2012 - 21:28
Post #28

Byłam dzisiaj pierwszy raz ma mikrodermabrazji.. Na razie skórka jak pupcia niemowlęcia, ale nie wiem czy nie jest to efekt wszystkich zabiegów, które miałam robione (najpierw zwykły peeling, później mikrodermabrazja, pózniej ampułka z wit c, maska i kremiki na koniec - baaardzo to było przyjemne 06.gif ). Ostrzezono mnie, że się moge złuszczać, ale chyba o to w tym chodzi, nie?
Mam pytane do KasiRybki - po ciąży mam przebarwienia na twarzy, kosmetyczka zaproponowała mi zabiegi z kwasu migdałowego na rozjaśnienie - pomogą?

--------------------

KasiaRybka

Go??







post piÄ…, 23 lis 2012 - 08:07
Post #29

Harkon ja na rozjasnienie stosuję emulsję z owsemw Artistry, rewelacyjnie rozjaśnia przebarwienia i jest jednocześnie bardzo delikatna, fajnie nawilża.
Zależy jaką masz skórę, jesli bardzo wrazliwą, trzeba bardzo uważac z kwasami.
Wydaje mi sie też, że jeden zabieg nie wystarczy, bo według mojej wiedzy, taką kurację rozpoczyna się od ampulek o najmniejszym stężeniu kwasu i stopniowo się je zwiększa.
pomidorro
piÄ…, 23 lis 2012 - 09:31
znam dwie osoby , które pozbyły się przebarień dzięki kwasom- całą serie przeszły. Teraz filtry stosują.
Nessi- napisz mi na pw co masz icon_smile.gif i czy zadowolona jesteś...ostatnio koleżanka ( kosmetyczka) mi polecała coś takiego ale mówiła o koszcie ok 200 zł.
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 23 lis 2012 - 09:31
Post #30

znam dwie osoby , które pozbyły się przebarień dzięki kwasom- całą serie przeszły. Teraz filtry stosują.
Nessi- napisz mi na pw co masz icon_smile.gif i czy zadowolona jesteś...ostatnio koleżanka ( kosmetyczka) mi polecała coś takiego ale mówiła o koszcie ok 200 zł.

--------------------



Nessi
piÄ…, 23 lis 2012 - 15:35
kosmetyczką jestem z wykształcenia icon_wink.gif
Ja kupiłam mamie coś takiegi
https://sklep.strefa-urody.pl/bezprzewodowy...nic-p-1711.html
czyli 2in1 icon_wink.gif Mama zadowolona.
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post piÄ…, 23 lis 2012 - 15:35
Post #31

kosmetyczką jestem z wykształcenia icon_wink.gif
Ja kupiłam mamie coś takiegi
https://sklep.strefa-urody.pl/bezprzewodowy...nic-p-1711.html
czyli 2in1 icon_wink.gif Mama zadowolona.

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
pomidorro
piÄ…, 23 lis 2012 - 22:15
Nessi- dziękuję, I to raz na np. dwa tygodnie uzywać ? potem maska, ew. serum?
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 23 lis 2012 - 22:15
Post #32

Nessi- dziękuję, I to raz na np. dwa tygodnie uzywać ? potem maska, ew. serum?

--------------------



Nessi
nie, 25 lis 2012 - 09:48
Raczej 2 razy w tyg - na pewno nie zaszkodzi icon_wink.gif
oczyścic twarz, piling kawitacyjny z urzyciem wody, sonoforeza (czyli wtłaczanie aktywnych składników) można zrobi na ampułce dostosowanej do cery, w necie za ok 30zł mozna kupic serum specialnie do sonoforezy np kwas hialuronowy https://www.kuracjeantyaging.pl/preparaty-d...ezoterapia.html , po tym oczywiście maska i zabieg domowy gotowy icon_wink.gif a kaska zaoszczędzona. U kosmetyczek sprzęt jest o nieco wyższych parametrach, ale jak na warunki domowe taki zabieg jest lepszy niz najlepszy krem za grube pieniadze.
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post nie, 25 lis 2012 - 09:48
Post #33

Raczej 2 razy w tyg - na pewno nie zaszkodzi icon_wink.gif
oczyścic twarz, piling kawitacyjny z urzyciem wody, sonoforeza (czyli wtłaczanie aktywnych składników) można zrobi na ampułce dostosowanej do cery, w necie za ok 30zł mozna kupic serum specialnie do sonoforezy np kwas hialuronowy https://www.kuracjeantyaging.pl/preparaty-d...ezoterapia.html , po tym oczywiście maska i zabieg domowy gotowy icon_wink.gif a kaska zaoszczędzona. U kosmetyczek sprzęt jest o nieco wyższych parametrach, ale jak na warunki domowe taki zabieg jest lepszy niz najlepszy krem za grube pieniadze.

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
harkon
wto, 27 lis 2012 - 17:08
Dzięki Kasiu, oczywiście tych zabiegów z kwasem ma być cała seria.
A po mikrodermabrazji po dwóch danich wyszły mi na jednym policzku takie jakby krosteczki, jakby podrażnienie- to normalne, czy tylko moja specyfika? Teraz zanika. Odrobinę też się złuszczało.
harkon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 499
Dołączył: wto, 02 paź 07 - 19:53
SkÄ…d: wieÅ› pod WarszawÄ…
Nr użytkownika: 16,398




post wto, 27 lis 2012 - 17:08
Post #34

Dzięki Kasiu, oczywiście tych zabiegów z kwasem ma być cała seria.
A po mikrodermabrazji po dwóch danich wyszły mi na jednym policzku takie jakby krosteczki, jakby podrażnienie- to normalne, czy tylko moja specyfika? Teraz zanika. Odrobinę też się złuszczało.

--------------------

Nasz-Smyk
piÄ…, 04 sty 2013 - 17:55
Znajoma poddała się temu zabiegowi i była bardzo zadowolona. Pierwszy efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Zdecydowała się na mikrodermabrazję diamentową i twarz miała jaśniejszą już po pierwszej wizycie. Cera po 5 zabiegach była już bardzo gładka, pory zaczęły się zmniejszać. Nie spodziewała się kompletnie takiego efektu.
Nasz-Smyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pią, 09 lis 12 - 09:42
Nr użytkownika: 41,119




post piÄ…, 04 sty 2013 - 17:55
Post #35

Znajoma poddała się temu zabiegowi i była bardzo zadowolona. Pierwszy efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Zdecydowała się na mikrodermabrazję diamentową i twarz miała jaśniejszą już po pierwszej wizycie. Cera po 5 zabiegach była już bardzo gładka, pory zaczęły się zmniejszać. Nie spodziewała się kompletnie takiego efektu.

--------------------
[edit: moderacja]
śrubka
czw, 24 sty 2013 - 10:25
Mikrodermabrazji wprawdzie się poddać nie mogę, bo mam cerę naczynkową, a ona jest przy niej zabiegiem zdecydowanie niepożądanym, ale peeling kawitacyjny już kilka razy miałam i spisał się naprawdę nieźle.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 24 sty 2013 - 10:25
Post #36

Mikrodermabrazji wprawdzie się poddać nie mogę, bo mam cerę naczynkową, a ona jest przy niej zabiegiem zdecydowanie niepożądanym, ale peeling kawitacyjny już kilka razy miałam i spisał się naprawdę nieźle.
Moina
czw, 07 lut 2013 - 10:40
Ja byłam na peelingu kawitacyjnym w gabinecie kosmetycznym(edycja moderatora - reklama) i z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Pozbyłam się zakórników, wągrów i pozbyłam się zrogowaciałego naskórka. Skóra wygląda dzięki temu na wiele świeższą i dużo ładniejszą.
Moina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: pią, 28 paź 11 - 12:42
Nr użytkownika: 38,185




post czw, 07 lut 2013 - 10:40
Post #37

Ja byłam na peelingu kawitacyjnym w gabinecie kosmetycznym(edycja moderatora - reklama) i z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Pozbyłam się zakórników, wągrów i pozbyłam się zrogowaciałego naskórka. Skóra wygląda dzięki temu na wiele świeższą i dużo ładniejszą.
ociupinka99
wto, 26 lut 2013 - 18:27
moim zdaniem to zależy w dużej mierze od naszych potrzeb i wiecie w takich sytuacjach to ja raczej zdaję się na wiedzę pani kosmetyczki, bo mam do niej zaufanie, wiem, że ona mi nie zrobi żadnej krzywdy. Peelingu kawitacyjnego nie miałam nigdy, ale mikrodermabrazja super sprawa.
ociupinka99


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: nie, 24 lut 13 - 21:05
Nr użytkownika: 41,749




post wto, 26 lut 2013 - 18:27
Post #38

moim zdaniem to zależy w dużej mierze od naszych potrzeb i wiecie w takich sytuacjach to ja raczej zdaję się na wiedzę pani kosmetyczki, bo mam do niej zaufanie, wiem, że ona mi nie zrobi żadnej krzywdy. Peelingu kawitacyjnego nie miałam nigdy, ale mikrodermabrazja super sprawa.
czarna!
sob, 06 kwi 2013 - 16:18
ja polecam zarówno peeling kawitacyjny jak i mikrodermabrazję icon_smile.gif najlepiej zaufać kosmetyczce ponieważ ona lepiej zna się na skórze i potrafi trafniej dobrać zabieg od nas samych ja mam skórę dość wrażliwą mimo że mieszaną i nie taką łatwą do ogarnięcia u mnie lepiej sprawdza się mikro ale u każdego jest inaczej icon_smile.gif nawet w ciąży robiłam sobie mikro i nie miałam wcale większych podrażnień za to wiem że kawitacji nie powinno się wykonywac w ciąży icon_smile.gif
czarna!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: sob, 15 wrz 07 - 08:52
Nr użytkownika: 16,195

GG:


post sob, 06 kwi 2013 - 16:18
Post #39

ja polecam zarówno peeling kawitacyjny jak i mikrodermabrazję icon_smile.gif najlepiej zaufać kosmetyczce ponieważ ona lepiej zna się na skórze i potrafi trafniej dobrać zabieg od nas samych ja mam skórę dość wrażliwą mimo że mieszaną i nie taką łatwą do ogarnięcia u mnie lepiej sprawdza się mikro ale u każdego jest inaczej icon_smile.gif nawet w ciąży robiłam sobie mikro i nie miałam wcale większych podrażnień za to wiem że kawitacji nie powinno się wykonywac w ciąży icon_smile.gif
moniqe
wto, 29 paź 2013 - 10:12
całą ciążę czekałam aż będę mogła zrobić sobie mikro i peeling kawitacyjny icon_smile.gif) strasznie egoistycznie ale te zabiegi mnie ratują icon_smile.gif) i moge polecić plus kwasy jeśli mam jakieś przebarwienia czy krostki icon_smile.gif brawo_bis.gif ja robie od lat zabiegi (edycja moderatora - reklama) dobry sprzęt icon_smile.gif pozdrawiam!

Ten post edytował amania pon, 04 lis 2013 - 16:27
moniqe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 29 paź 13 - 10:06
Nr użytkownika: 43,088




post wto, 29 paź 2013 - 10:12
Post #40

całą ciążę czekałam aż będę mogła zrobić sobie mikro i peeling kawitacyjny icon_smile.gif) strasznie egoistycznie ale te zabiegi mnie ratują icon_smile.gif) i moge polecić plus kwasy jeśli mam jakieś przebarwienia czy krostki icon_smile.gif brawo_bis.gif ja robie od lat zabiegi (edycja moderatora - reklama) dobry sprzęt icon_smile.gif pozdrawiam!
> Peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja diamentowa
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 17:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama