Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Fotelik montowany tyłem do 700 zł

> 
Firestone
sob, 26 sie 2017 - 16:34
Szukam fotelika samochodowego do Audi A6 montowanego na isofix i koniecznie tyłem, bo dziecko ma dopiero 6 miesięcy. Budżet przewidziany na kupno fotelika to 700 zł. Czy jest to kwota, w której się zmieszczę?
Firestone


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 26 sie 17 - 16:30
Nr użytkownika: 50,288




post sob, 26 sie 2017 - 16:34
Post #1

Szukam fotelika samochodowego do Audi A6 montowanego na isofix i koniecznie tyłem, bo dziecko ma dopiero 6 miesięcy. Budżet przewidziany na kupno fotelika to 700 zł. Czy jest to kwota, w której się zmieszczę?
kuna87
pon, 28 sie 2017 - 21:56
I tak warto przymierzyć fotelik
Dlaczego już chcecie zmieniać łupinkę ?
Siada dziecko już samo ?
Chyba Jolie jest w tym przedziale cenowym
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pon, 28 sie 2017 - 21:56
Post #2

I tak warto przymierzyć fotelik
Dlaczego już chcecie zmieniać łupinkę ?
Siada dziecko już samo ?
Chyba Jolie jest w tym przedziale cenowym

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
marzena94
wto, 19 wrz 2017 - 16:07
Może wcześniej kupili nosidełko z zestawu 3w1 i dziecko już wyrosło? Niektóre te łupinki są bardzo małe, nie trzeba czekać do roczku, żeby dziecku zaczęła wystawać główka. (nie jestem zwolennikiem takich fotelików bez atestów, ale nie będę tu narzucać swojego zdania i wygłaszać kazań)
6 miesięcy to super czas na kupienie fotelika RWF z pozycją leżącą, który posłuży dziecku dłużej - dobrze jeśli jeździłoby tyłem minimum do 2,5 roku. Modele do 700 zł to Joie Steadi, Jane Protect. Nieco powyżej tej sumy: Joie Stages, Joie Every Stage i Axkid Wolmax. Warto wspomnieć, że Axkid to jedyny z wymienionych przeze mnie fotelik, którego nie trzeba odwracać przodem po osiagnięciu przez dziecko 9 kg. Takie rozwiązanie jest 5 razy bezpieczniejsze, ale niestety też droższe icon_sad.gif
marzena94


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 19 wrz 17 - 14:55
Nr użytkownika: 50,482




post wto, 19 wrz 2017 - 16:07
Post #3

Może wcześniej kupili nosidełko z zestawu 3w1 i dziecko już wyrosło? Niektóre te łupinki są bardzo małe, nie trzeba czekać do roczku, żeby dziecku zaczęła wystawać główka. (nie jestem zwolennikiem takich fotelików bez atestów, ale nie będę tu narzucać swojego zdania i wygłaszać kazań)
6 miesięcy to super czas na kupienie fotelika RWF z pozycją leżącą, który posłuży dziecku dłużej - dobrze jeśli jeździłoby tyłem minimum do 2,5 roku. Modele do 700 zł to Joie Steadi, Jane Protect. Nieco powyżej tej sumy: Joie Stages, Joie Every Stage i Axkid Wolmax. Warto wspomnieć, że Axkid to jedyny z wymienionych przeze mnie fotelik, którego nie trzeba odwracać przodem po osiagnięciu przez dziecko 9 kg. Takie rozwiązanie jest 5 razy bezpieczniejsze, ale niestety też droższe icon_sad.gif
Yomka
śro, 16 maj 2018 - 18:15
Za 850 zł masz najtańszy fotelik z sensownym testem (szwedzki Test Plus). Jest to Babysafe Akita montowany na pasy oczywiście tyłem do kierunku jazdy. Takie małe dziecko nie powinno jeździć w innym foteliku. Tylko RWF.
Yomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: pon, 26 gru 16 - 22:08
Nr użytkownika: 48,608




post śro, 16 maj 2018 - 18:15
Post #4

Za 850 zł masz najtańszy fotelik z sensownym testem (szwedzki Test Plus). Jest to Babysafe Akita montowany na pasy oczywiście tyłem do kierunku jazdy. Takie małe dziecko nie powinno jeździć w innym foteliku. Tylko RWF.
> Fotelik montowany tyÅ‚em do 700 zÅ‚
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 08:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama