Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Lutowe maluszki 2012

> 
Duśka
wto, 06 mar 2012 - 12:41
Becik madra ta Twoja Oliwka. My puki co kolek nie mamy wiec ja nic nie pomoge. Dzis byla polozna. Wszystko w najleprzym porzadku tylko te moje piersi felerne.. Kazala smarowac tylko swoim mlekiem i wietrzyc.
Duśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 132
Dołączył: czw, 11 lis 04 - 00:15
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,299

GG:


post wto, 06 mar 2012 - 12:41
Post #21

Becik madra ta Twoja Oliwka. My puki co kolek nie mamy wiec ja nic nie pomoge. Dzis byla polozna. Wszystko w najleprzym porzadku tylko te moje piersi felerne.. Kazala smarowac tylko swoim mlekiem i wietrzyc.

--------------------


agaa.
wto, 06 mar 2012 - 13:41
A my byliśmy dzisiaj na pierwszym spacerku 06.gif
Mała się wywietrzyła a terazsmacznie spi, żeby tak w nocy spałahehe 29.gif

duszyczka- moja tez nie robi kup codziennie i tez czasami musze jej w tym pomóc
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post wto, 06 mar 2012 - 13:41
Post #22

A my byliśmy dzisiaj na pierwszym spacerku 06.gif
Mała się wywietrzyła a terazsmacznie spi, żeby tak w nocy spałahehe 29.gif

duszyczka- moja tez nie robi kup codziennie i tez czasami musze jej w tym pomóc

--------------------
Igusia

Kajeczka

agaa.
wto, 06 mar 2012 - 13:42
Ach, no i zapomniałabym, Duśka- mała słodka i włosy też takie długie jak u mojej

Ten post edytował agaa22 wto, 06 mar 2012 - 13:46
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post wto, 06 mar 2012 - 13:42
Post #23

Ach, no i zapomniałabym, Duśka- mała słodka i włosy też takie długie jak u mojej

--------------------
Igusia

Kajeczka

zaklin
wto, 06 mar 2012 - 15:13
Witajcie.

Widzę, że wszystkie nasze dzieciaczki cierpią na gazy. Moja daje mi czadu już trzecią noc z rzędu. Wybija gadzina 24 i daje mi popalić do 4 rano. Płacz kręcenie non stop i cyckanie, rano jestem pusta jak bęben. I wtedy analizuję, co mogłam zjeść takiego, że ją teraz brzuszek boli. Wykończy mnie jak tak dalej będzie funkcjonować.
Pomalutku wynoszę małą w foteliku na balkon, na początku wynosiłam na 5 minut, a tera już nawet na 20. Tylko to ubieranie mnie prze przeraża bo trzeba uważać na rączkę i tak za każdym razem. Nie wiem czy pisałam, przy porodzie złamali Lence obojczyk.
W poniedziałek idziemy ją zważyć, ciekawa jestem ile przytyła.
Zaczynają mi się goście oglądacze od weekendu, a na początek teściowa już jutro.
Teraz jeszcze nic nie podaję na kolkę, ale pamiętam, że Pola miała, wtedy to woda koperkowa robiła cuda, ale to było 10 lat temu, metody przestarzałe.

Duśka Twoja Olcia ma busz na głowie, śmiało można jej robić kucyki. Miłosz to będzie opędzał się od dziewczyn, przystojniak.
Becik moja też dostała takich krostek, dekolt i szyjka zasypana i to dziś w nocy dostała. Ach jak popatrzyłam na Wasze fotki to pozazdrościłam spacerku.
Brouczek Twoje nocki są bardzo podobne do moich. W dzień nie ma kiedy odespać i chodzę jak fleja po mieszkaniu z worami pod oczami. Jedną noc miałam, że wstawała co dwie godziny.
Agaa22 musisz mieć treściwy pokarm, że tak rzadko Igusia wstaje na papu.
zaklin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 697
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:37
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 14,140




post wto, 06 mar 2012 - 15:13
Post #24

Witajcie.

Widzę, że wszystkie nasze dzieciaczki cierpią na gazy. Moja daje mi czadu już trzecią noc z rzędu. Wybija gadzina 24 i daje mi popalić do 4 rano. Płacz kręcenie non stop i cyckanie, rano jestem pusta jak bęben. I wtedy analizuję, co mogłam zjeść takiego, że ją teraz brzuszek boli. Wykończy mnie jak tak dalej będzie funkcjonować.
Pomalutku wynoszę małą w foteliku na balkon, na początku wynosiłam na 5 minut, a tera już nawet na 20. Tylko to ubieranie mnie prze przeraża bo trzeba uważać na rączkę i tak za każdym razem. Nie wiem czy pisałam, przy porodzie złamali Lence obojczyk.
W poniedziałek idziemy ją zważyć, ciekawa jestem ile przytyła.
Zaczynają mi się goście oglądacze od weekendu, a na początek teściowa już jutro.
Teraz jeszcze nic nie podaję na kolkę, ale pamiętam, że Pola miała, wtedy to woda koperkowa robiła cuda, ale to było 10 lat temu, metody przestarzałe.

Duśka Twoja Olcia ma busz na głowie, śmiało można jej robić kucyki. Miłosz to będzie opędzał się od dziewczyn, przystojniak.
Becik moja też dostała takich krostek, dekolt i szyjka zasypana i to dziś w nocy dostała. Ach jak popatrzyłam na Wasze fotki to pozazdrościłam spacerku.
Brouczek Twoje nocki są bardzo podobne do moich. W dzień nie ma kiedy odespać i chodzę jak fleja po mieszkaniu z worami pod oczami. Jedną noc miałam, że wstawała co dwie godziny.
Agaa22 musisz mieć treściwy pokarm, że tak rzadko Igusia wstaje na papu.

--------------------

Becik
wto, 06 mar 2012 - 15:14
...

Ten post edytował Becik wto, 06 mar 2012 - 15:19
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post wto, 06 mar 2012 - 15:14
Post #25

...

--------------------
Becik
wto, 06 mar 2012 - 15:18
3 razy to samo 29.gif

Ten post edytował Becik wto, 06 mar 2012 - 15:19
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post wto, 06 mar 2012 - 15:18
Post #26

3 razy to samo 29.gif

--------------------
Becik
wto, 06 mar 2012 - 15:18
Jakieśte nasze Lutowo-marcowe dzieciaczki wszystkie takie ładne się urodziły..mówiłam ze szczęśliwy watek ciążowy założyłam
A te pryszcze to tak jak myślałam z chormonow.
zAklin-a moze twoja ma potówki?
A to nasze paszportowe foto icon_wink.gif

Ten post edytował Becik wto, 06 mar 2012 - 15:22
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post wto, 06 mar 2012 - 15:18
Post #27

Jakieśte nasze Lutowo-marcowe dzieciaczki wszystkie takie ładne się urodziły..mówiłam ze szczęśliwy watek ciążowy założyłam
A te pryszcze to tak jak myślałam z chormonow.
zAklin-a moze twoja ma potówki?
A to nasze paszportowe foto icon_wink.gif

--------------------
brouczek
wto, 06 mar 2012 - 19:11
Duszyczko, Borys jest na piersi. Żadnych modyfikowańców 06.gif A kładziesz na brzuszku? Nam to czasem pomaga, choć niekoniecznie w nocy. Wtedy nie mam sił na żadne roszady, bo oczy same mi się zamykają.

Becik, to zdrówkadla Oliwki i oby reszty rodzinki nie odpadło paskudztwo!
Śliczne zdjęcie icon_smile.gif Rany, też bym Wam pokazała Borysia, ale nie mam nawet czasu siąść żeby rozpykać to wstawianie fot 29.gif

Zaklin, biedna ta Twoja Lenka z obojczykiem 32.gif . Ma jakiÅ› gips, czy coÅ›? Bardzo jÄ… to boli/ogranicza?

Duśka, wietrz piersi i smaruj. Ja na początku też byłam obolała i stosowałam maść Maltan przez pierwsze dni w szpitalu. Teraz jest wszystko ok, i piersi się zahartowały. Mam nadzieję, że u Ciebie też wkrótce tak będzie icon_smile.gif

U nas w porządku. Borysek codziennie zalicza dwugodzinne spacerki, bo pogoda pysznie słoneczna 06.gif choć mroźna. Dziś nawet dość dużo śpi w ciągu dnia, co mam nadzieję, nie będzie miało negatywnego wpływu na sen w nocy 37.gif Piersi mam już tak wezbrane, że hej, ale mały książę śni, więc czekam cierpliwie 06.gif Mnie się dzisiaj też udało uciąć maleńką drzemkę w ciągu dnia, która zdziałała cuda z moim organizmem! Hehehe, bardzo potrzebowałam snu. Poza tym powoli zaczynamy jakoś bardziej się organizować i zgrywać z czasem, choć i tak pojutrze znów wszystko wywróci się do góry nogami, bo mąż wraca do pracy i zostaję sama na placu boju 32.gif Dżizus!
brouczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 297
Dołączył: wto, 28 cze 11 - 17:07
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 37,019




post wto, 06 mar 2012 - 19:11
Post #28

Duszyczko, Borys jest na piersi. Żadnych modyfikowańców 06.gif A kładziesz na brzuszku? Nam to czasem pomaga, choć niekoniecznie w nocy. Wtedy nie mam sił na żadne roszady, bo oczy same mi się zamykają.

Becik, to zdrówkadla Oliwki i oby reszty rodzinki nie odpadło paskudztwo!
Śliczne zdjęcie icon_smile.gif Rany, też bym Wam pokazała Borysia, ale nie mam nawet czasu siąść żeby rozpykać to wstawianie fot 29.gif

Zaklin, biedna ta Twoja Lenka z obojczykiem 32.gif . Ma jakiÅ› gips, czy coÅ›? Bardzo jÄ… to boli/ogranicza?

Duśka, wietrz piersi i smaruj. Ja na początku też byłam obolała i stosowałam maść Maltan przez pierwsze dni w szpitalu. Teraz jest wszystko ok, i piersi się zahartowały. Mam nadzieję, że u Ciebie też wkrótce tak będzie icon_smile.gif

U nas w porządku. Borysek codziennie zalicza dwugodzinne spacerki, bo pogoda pysznie słoneczna 06.gif choć mroźna. Dziś nawet dość dużo śpi w ciągu dnia, co mam nadzieję, nie będzie miało negatywnego wpływu na sen w nocy 37.gif Piersi mam już tak wezbrane, że hej, ale mały książę śni, więc czekam cierpliwie 06.gif Mnie się dzisiaj też udało uciąć maleńką drzemkę w ciągu dnia, która zdziałała cuda z moim organizmem! Hehehe, bardzo potrzebowałam snu. Poza tym powoli zaczynamy jakoś bardziej się organizować i zgrywać z czasem, choć i tak pojutrze znów wszystko wywróci się do góry nogami, bo mąż wraca do pracy i zostaję sama na placu boju 32.gif Dżizus!

--------------------


Becik
śro, 07 mar 2012 - 17:15
Ja tylko tak na chwilke ...przerabiam sobie fotki i mam cos dla Duski bo tylko jej tu jest..mam nadzieje ze sie nie pogniewa https://www5.zippyshare.com/v/93169281/file.html

Ten post edytował Becik śro, 07 mar 2012 - 17:18
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post śro, 07 mar 2012 - 17:15
Post #29

Ja tylko tak na chwilke ...przerabiam sobie fotki i mam cos dla Duski bo tylko jej tu jest..mam nadzieje ze sie nie pogniewa https://www5.zippyshare.com/v/93169281/file.html

--------------------
Becik
śro, 07 mar 2012 - 17:59
i dla agi choc jest male https://www48.zippyshare.com/v/50375864/file.html
bo takie tylko znalazlam

Ten post edytował Becik śro, 07 mar 2012 - 18:00
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post śro, 07 mar 2012 - 17:59
Post #30

i dla agi choc jest male https://www48.zippyshare.com/v/50375864/file.html
bo takie tylko znalazlam

--------------------
Becik
śro, 07 mar 2012 - 18:17
i duszyczki tez wyszukalam...ale jednak musialyby byc wieksze bo tak sie nic nie miesci https://www3.zippyshare.com/v/44557924/file.html

edit...pomylka dzieci...sorki icon_redface.gif

Ten post edytował Becik czw, 08 mar 2012 - 06:58
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post śro, 07 mar 2012 - 18:17
Post #31

i duszyczki tez wyszukalam...ale jednak musialyby byc wieksze bo tak sie nic nie miesci https://www3.zippyshare.com/v/44557924/file.html

edit...pomylka dzieci...sorki icon_redface.gif

--------------------
zaklin
śro, 07 mar 2012 - 21:31
Becik he he to Joachimek, ale fakt ja wstawiałam 04.gif
Ale jak fajnie to wykombinowałaś, super.
zaklin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 697
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:37
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 14,140




post śro, 07 mar 2012 - 21:31
Post #32

Becik he he to Joachimek, ale fakt ja wstawiałam 04.gif
Ale jak fajnie to wykombinowałaś, super.

--------------------

Becik
czw, 08 mar 2012 - 06:54
Hehe widzisz pomieszalam ...to dla forumowej cioci ZAKLIN 06.gif
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post czw, 08 mar 2012 - 06:54
Post #33

Hehe widzisz pomieszalam ...to dla forumowej cioci ZAKLIN 06.gif

--------------------
Becik
czw, 08 mar 2012 - 07:09
No to teraz chyba sie poprawilam co??? [img=https://www17.zippyshare.com/scaled/95790141/file.html][/img]

Wiecej pomylek nie zniose 37.gif

Jak chcecie to poslijcie mi wieksze foto icon_smile.gif
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post czw, 08 mar 2012 - 07:09
Post #34

No to teraz chyba sie poprawilam co??? [img=https://www17.zippyshare.com/scaled/95790141/file.html][/img]

Wiecej pomylek nie zniose 37.gif

Jak chcecie to poslijcie mi wieksze foto icon_smile.gif

--------------------
agaa.
czw, 08 mar 2012 - 09:34
Dziendoberek
Becik-super te fotki 06.gif

moje dziecie usnelo wczoraj o 19 i zrobilo pobudke o 1 na jedzenie, potem o 4 ale pozniej juz nie bylo tak kolorowo i obudzila sie o 5 i nie spala do 6.30
Ale i tak nie byla to najgorsza noc
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post czw, 08 mar 2012 - 09:34
Post #35

Dziendoberek
Becik-super te fotki 06.gif

moje dziecie usnelo wczoraj o 19 i zrobilo pobudke o 1 na jedzenie, potem o 4 ale pozniej juz nie bylo tak kolorowo i obudzila sie o 5 i nie spala do 6.30
Ale i tak nie byla to najgorsza noc

--------------------
Igusia

Kajeczka

agaa.
czw, 08 mar 2012 - 12:46
My juz po spacerku 06.gif boszzzzz jaka piękna dzisiaj pogoda, zeby juz tak zostalo i sie nie popsulo 06.gif

fotki z poprzedniego spaeru icon_biggrin.gif



Ten post edytował agaa22 czw, 08 mar 2012 - 12:56
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post czw, 08 mar 2012 - 12:46
Post #36

My juz po spacerku 06.gif boszzzzz jaka piękna dzisiaj pogoda, zeby juz tak zostalo i sie nie popsulo 06.gif

fotki z poprzedniego spaeru icon_biggrin.gif



--------------------
Igusia

Kajeczka

Duśka
czw, 08 mar 2012 - 16:03
Becik super

Dziewczyny chyba mnie deprecha zlapala. Koszmar jakis.. icon_sad.gif
Duśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 132
Dołączył: czw, 11 lis 04 - 00:15
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,299

GG:


post czw, 08 mar 2012 - 16:03
Post #37

Becik super

Dziewczyny chyba mnie deprecha zlapala. Koszmar jakis.. icon_sad.gif

--------------------


Becik
czw, 08 mar 2012 - 19:09
CYTAT(Duśka @ Thu, 08 Mar 2012 - 16:03) *
Becik super

Dziewczyny chyba mnie deprecha zlapala. Koszmar jakis.. icon_sad.gif


Pisz tu co Ci na sercu lezy....nie pozwalamy sie depresjonowac !!! 37.gif przytul.gif
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post czw, 08 mar 2012 - 19:09
Post #38

CYTAT(Duśka @ Thu, 08 Mar 2012 - 16:03) *
Becik super

Dziewczyny chyba mnie deprecha zlapala. Koszmar jakis.. icon_sad.gif


Pisz tu co Ci na sercu lezy....nie pozwalamy sie depresjonowac !!! 37.gif przytul.gif

--------------------
Duśka
piÄ…, 09 mar 2012 - 09:48
wszystko icon_sad.gif nie mam cierpliwosci do dzieci. najchetniej bym wogole zostawila to wszystko w cholere i gdzies sie zaszyla daleko z tad. moj maz nagle trzeci dzien z kolei "musi zostac dluzej w pracy" i wychodzac z domu 8.30 wraca kolo 21. caly dzien siedze sama a jak wraca to tylko pretensje ze ja jakas dziwna jestem, ze nie skacze z radosci i ze wszystko ma teraz na glowie i jestesmy tylko jego problemem. wszystko jest nie tak jak powinno byc. zmienil sie moj stosunek do milego. mala nieraz placze a ja czuje sie bezsilna i obojetna. to jest okropne. nie chce sie tak czuc w stosunku do swoich dzieci. przeciez bardzo je kocham. ja wiem ze to dopiero poczatek, ze musimy sie wszyscy przystosowac do nowej sytuacji , ale boje sie ze stanie sie cos zlego, nie odwracalnego. mam na mysli np to ze milosz odczuje jakies negatywne emocje z mojej strony i przez to bedzie sie zle czul, albo ze moj maz w koncu sie spakuje i odejdzie. boje sie bardzo, nie wiem co robic. ze wszystkim jestem sama
Duśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 132
Dołączył: czw, 11 lis 04 - 00:15
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,299

GG:


post piÄ…, 09 mar 2012 - 09:48
Post #39

wszystko icon_sad.gif nie mam cierpliwosci do dzieci. najchetniej bym wogole zostawila to wszystko w cholere i gdzies sie zaszyla daleko z tad. moj maz nagle trzeci dzien z kolei "musi zostac dluzej w pracy" i wychodzac z domu 8.30 wraca kolo 21. caly dzien siedze sama a jak wraca to tylko pretensje ze ja jakas dziwna jestem, ze nie skacze z radosci i ze wszystko ma teraz na glowie i jestesmy tylko jego problemem. wszystko jest nie tak jak powinno byc. zmienil sie moj stosunek do milego. mala nieraz placze a ja czuje sie bezsilna i obojetna. to jest okropne. nie chce sie tak czuc w stosunku do swoich dzieci. przeciez bardzo je kocham. ja wiem ze to dopiero poczatek, ze musimy sie wszyscy przystosowac do nowej sytuacji , ale boje sie ze stanie sie cos zlego, nie odwracalnego. mam na mysli np to ze milosz odczuje jakies negatywne emocje z mojej strony i przez to bedzie sie zle czul, albo ze moj maz w koncu sie spakuje i odejdzie. boje sie bardzo, nie wiem co robic. ze wszystkim jestem sama

--------------------


Becik
piÄ…, 09 mar 2012 - 12:04
Duska doskonale rozumiem co czujesz...ech..tez mielismy taki okres w zyciu ze myslalam ze to juz koniec..tez sie tak czulam w stosunku do dzieci...tzn.czulam ze je zaniedbuje ale tylko emocjonalnie (uczuciowo) nawet bajek im nie czytalam na dobranoc..nie mialam sily,ale wtedy moj maz byl 1000 km ode mnie a ja czulam sie strasznie.Dlatego zrobilam wszystko zebysmy byli znow razem,z tad wyjazd.
Moze poprostu porozmawiaj ze swoim mezem i powiedz mu jak sie czujesz.Ale najpierw przywitaj go mimo wszystko z usmiechem(wiem ze to nie proste) ale z doswiadczenia wiem ze facet nie lubi(NO niestesty) jak go "zmierzla baba " wita....choc naprawde wiem i rozumiem twoja mine czy zachowanie.Ale tu chodzi jednak o to zeby byc cwanszym to tak jak z dzieckiem ,raz przyjdzie wczesniej to go chwal a bedzie chcial to robic nadal.
A dlaczego piszesz ze wy jestescie dla niego problemem?Powiedzial Ci tak?
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post piÄ…, 09 mar 2012 - 12:04
Post #40

Duska doskonale rozumiem co czujesz...ech..tez mielismy taki okres w zyciu ze myslalam ze to juz koniec..tez sie tak czulam w stosunku do dzieci...tzn.czulam ze je zaniedbuje ale tylko emocjonalnie (uczuciowo) nawet bajek im nie czytalam na dobranoc..nie mialam sily,ale wtedy moj maz byl 1000 km ode mnie a ja czulam sie strasznie.Dlatego zrobilam wszystko zebysmy byli znow razem,z tad wyjazd.
Moze poprostu porozmawiaj ze swoim mezem i powiedz mu jak sie czujesz.Ale najpierw przywitaj go mimo wszystko z usmiechem(wiem ze to nie proste) ale z doswiadczenia wiem ze facet nie lubi(NO niestesty) jak go "zmierzla baba " wita....choc naprawde wiem i rozumiem twoja mine czy zachowanie.Ale tu chodzi jednak o to zeby byc cwanszym to tak jak z dzieckiem ,raz przyjdzie wczesniej to go chwal a bedzie chcial to robic nadal.
A dlaczego piszesz ze wy jestescie dla niego problemem?Powiedzial Ci tak?

--------------------
> Lutowe maluszki 2012
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 01:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama