Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
55 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Kwietniowe Kwiatuszki :)

, do wspólnego wychowywania podejście TRZECIE...
> , do wspólnego wychowywania podejście TRZECIE...
ANITA:)
śro, 19 mar 2008 - 16:01
CYTAT
Widze, ze watek nam zamiera ... gdzie jestescie dziewczyny???

oj zamiera zamiera 41.gif

Powoli zaczynam "myśleć" o świętach. Niestety tym razem Wielkanoc u nas, a myślałam że się wykpię 08.gif a tu niestety babcie pierwsze to zrobiły 29.gif
dzisiaj udało nam się już zrobić grubsze zakupy, została mi właściwie do kupienia tylko wędlinka i jakieś tam drobiazgi, ale to już na sam koniec no i jeszcze będę się musiała udać w poszukiwania "białych" jajek bo dzisiaj nie dostaliśmy, a do malowania te brązowe to nię nic a nic nie nadają, no chyba że do cebuli. Ciasta już jakieś tam zamówiłam, resztę upieką babcie 08.gif

Remisia fajnie że już wychodzicie z choróbska, i przesyłam fluidki o które prosiłaś &&&&&&&&&&&& mam nadzieję że pomogą.
Ja ostatnio się cieszyłam ze dzieciaki już powyłaziły ze wszystkiego, a dzisiaj Ola coś mi zaczęła podejrzanie pokasływać 21.gif Dałam już jej syropki i mam nadzieję że się nie rozwinie. A co do włażenia na kolana to też coś wiem na ten temat. Ze mnie Szym nie schodził po powrocie z Anglii, aż sama byłam zdziwiona że aż tak bardzo się stęsknił. Normalnie plasterek z niego był cały dzień nie to że marudził czy kaprysił tylko cały czas wtulony we mnie. I też nic nie mogłam robić a sprzątanko i prasowanko aż piszczało 29.gif

Petelasia niemożliwie niebieskie oczęta ma ten twój synuś 06.gif

CYTAT
Keth trzymam! Ale to przeciez jasne, ze wszystko bedzie dobrze

i ja się dołączam 06.gif

a to dzisiejszy poranny Trójmiejski krajobraz 29.gif Normalnie masakra 29.gif i taka ma być Wielkanoc ???!!!! 37.gif



i troche aktualnych fotek

troszke się "zaplułem", ale to nic prawda?


i tak jestem szczęśliwy 06.gif

no i ciągle mam te wielkie oczy


koniecznie chciałem mamusi pomóc przy rozpakowaniu walizki po powrocie


Oleńka w stroju któy dostała od cioci chrzestnej z Anglii 03.gif


pozowaniu nie było końca 08.gif



zwariowana mam w Londynie 04.gif


nasz przyjaciel Mr Bond 04.gif


Ten post edytował ANITA:) śro, 19 mar 2008 - 16:30
ANITA:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 647
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:07
Skąd: TRÓJMIASTO
Nr użytkownika: 7,161

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 16:01
Post #41

CYTAT
Widze, ze watek nam zamiera ... gdzie jestescie dziewczyny???

oj zamiera zamiera 41.gif

Powoli zaczynam "myśleć" o świętach. Niestety tym razem Wielkanoc u nas, a myślałam że się wykpię 08.gif a tu niestety babcie pierwsze to zrobiły 29.gif
dzisiaj udało nam się już zrobić grubsze zakupy, została mi właściwie do kupienia tylko wędlinka i jakieś tam drobiazgi, ale to już na sam koniec no i jeszcze będę się musiała udać w poszukiwania "białych" jajek bo dzisiaj nie dostaliśmy, a do malowania te brązowe to nię nic a nic nie nadają, no chyba że do cebuli. Ciasta już jakieś tam zamówiłam, resztę upieką babcie 08.gif

Remisia fajnie że już wychodzicie z choróbska, i przesyłam fluidki o które prosiłaś &&&&&&&&&&&& mam nadzieję że pomogą.
Ja ostatnio się cieszyłam ze dzieciaki już powyłaziły ze wszystkiego, a dzisiaj Ola coś mi zaczęła podejrzanie pokasływać 21.gif Dałam już jej syropki i mam nadzieję że się nie rozwinie. A co do włażenia na kolana to też coś wiem na ten temat. Ze mnie Szym nie schodził po powrocie z Anglii, aż sama byłam zdziwiona że aż tak bardzo się stęsknił. Normalnie plasterek z niego był cały dzień nie to że marudził czy kaprysił tylko cały czas wtulony we mnie. I też nic nie mogłam robić a sprzątanko i prasowanko aż piszczało 29.gif

Petelasia niemożliwie niebieskie oczęta ma ten twój synuś 06.gif

CYTAT
Keth trzymam! Ale to przeciez jasne, ze wszystko bedzie dobrze

i ja się dołączam 06.gif

a to dzisiejszy poranny Trójmiejski krajobraz 29.gif Normalnie masakra 29.gif i taka ma być Wielkanoc ???!!!! 37.gif



i troche aktualnych fotek

troszke się "zaplułem", ale to nic prawda?


i tak jestem szczęśliwy 06.gif

no i ciągle mam te wielkie oczy


koniecznie chciałem mamusi pomóc przy rozpakowaniu walizki po powrocie


Oleńka w stroju któy dostała od cioci chrzestnej z Anglii 03.gif


pozowaniu nie było końca 08.gif



zwariowana mam w Londynie 04.gif


nasz przyjaciel Mr Bond 04.gif


--------------------


NuuŚka
śro, 19 mar 2008 - 16:13
CYTAT
Widze, ze watek nam zamiera ... gdzie jestescie dziewczyny???


Remisiu jesteśmy, tylko ten okres przed świętami jest dosyć szalony i obowiązków jeszcze więcej. Co prawda my jedziemy w góry do rodziców na Święta ale w pracy mam niezly natłok roboty, do tego probuję posprzątać choć troszkę w domu, przyzwyczajamy Olusię do nowej opiekunki (tym razem starsza pani) i tak czas ucieka...

Dziewczyny w sumie to Candy dawno tu nie było ale przegapiłyśmy PIERWSZY ROCZEK KWIETNIOWEGO KWIATUSZKA!!!! STO LAT MARCELKU!

BUZIAKI
NuuŚka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
Skąd: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post śro, 19 mar 2008 - 16:13
Post #42

CYTAT
Widze, ze watek nam zamiera ... gdzie jestescie dziewczyny???


Remisiu jesteśmy, tylko ten okres przed świętami jest dosyć szalony i obowiązków jeszcze więcej. Co prawda my jedziemy w góry do rodziców na Święta ale w pracy mam niezly natłok roboty, do tego probuję posprzątać choć troszkę w domu, przyzwyczajamy Olusię do nowej opiekunki (tym razem starsza pani) i tak czas ucieka...

Dziewczyny w sumie to Candy dawno tu nie było ale przegapiłyśmy PIERWSZY ROCZEK KWIETNIOWEGO KWIATUSZKA!!!! STO LAT MARCELKU!

BUZIAKI

--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
xyzzz
śro, 19 mar 2008 - 18:20
A ja egoistycznie wpadam prosić o kciuki i dobre słowo. 41.gif

Jutro mam biopsję piersi i strasznie się boję, chociaż sama nie wiem czy bardziej badania, czy bardziej wyników?

Pozdrawiam Was serdecznie
xyzzz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 454
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 16:16
Nr użytkownika: 7,029

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 18:20
Post #43

A ja egoistycznie wpadam prosić o kciuki i dobre słowo. 41.gif

Jutro mam biopsję piersi i strasznie się boję, chociaż sama nie wiem czy bardziej badania, czy bardziej wyników?

Pozdrawiam Was serdecznie

--------------------
Serdecznie polecam Pensjonat nad morzem :)
kethry
śro, 19 mar 2008 - 20:06
PATI trzymam, na pewno bedzie dobrze &&&
kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post śro, 19 mar 2008 - 20:06
Post #44

PATI trzymam, na pewno bedzie dobrze &&&

--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
ANITA:)
śro, 19 mar 2008 - 20:38
pati-pat ja wierzę że może być tylko dobrze i trzymam kciukasy
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ten post edytował ANITA:) śro, 19 mar 2008 - 20:39
ANITA:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 647
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:07
Skąd: TRÓJMIASTO
Nr użytkownika: 7,161

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 20:38
Post #45

pati-pat ja wierzę że może być tylko dobrze i trzymam kciukasy
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

--------------------


pluszak
śro, 19 mar 2008 - 20:43
ojej jak mnie dawno tu nie było, a to dlatego że ciągle się coś dzieje, czasu brakuje, często nawet wcale komputerka nie mam kiedy włączyć icon_sad.gif

Pati - trzymam kciukasy, nic się nie martw wszystko będzie ok icon_smile.gif

MARCELKU STO LAT, NASZ PIERWSZY KWIATUSZKOWY ROCZNAK!!!

Anita - zdjęcia jak zwykle super icon_smile.gif a jak Oleńska pozuje pięknie, no i te oczy Szymka...

Petelasiu Twój niebieskooki łobuziak czad... przypomina mi Piotrusiową groźną minkę icon_smile.gif

keth - i ja trzymam, będzie ok, głowa do góry icon_smile.gif przytul.gif

monyka - gratuluje postępów w budowie icon_smile.gif to musi być niezła frajda icon_smile.gif a zdjęcia małego super icon_smile.gif jak te dzieciaczki rosną icon_smile.gif

Nusia - Oleńka to już piękna pannica i taka słodka w tej sukieniusi icon_smile.gif

a u nas tak w skórcie - mały złapał wirusa, ale własciwe nic mu nie jest, katar zwalczyliśmy raz dwa wodą morską, aż sama jestem zdziwona że tak pomaga:), moja mam dochodzi do siebie po operacji i wszystko ok, jedziemy do nich na swieta; M wciaż pracuje, mają dosłownie maraton, bo niedługo premiera, więc całymi dniami próby, nawet wczoraj w nocy jeszcze coś nagrywali, to już trwa tak długo, jestey wszyscy wykończeniu; teraz uziemniona w domku z Piotrkiem, pogoda okropna, mały chory więc nie ma jak wyjść, więc póki co tylko planuję zakupy świąteczne i staram sie pożądki zrobić, a Piotrek ostatnio taka przylepa, papuga i łobuziak, że praktycznie nic nie mogę zrobić

no to tak w skrócie, smutno mi tak siedzieć w domku, tak mi brakuje tych spacerków, niech tylko Piotrula szybka zdrowieje i akurat jak się ładnie zrobi pójdziemy sobie na piękny spacerek icon_smile.gif

dobranoc
pluszak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: wto, 21 lis 06 - 19:17
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 8,613

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 20:43
Post #46

ojej jak mnie dawno tu nie było, a to dlatego że ciągle się coś dzieje, czasu brakuje, często nawet wcale komputerka nie mam kiedy włączyć icon_sad.gif

Pati - trzymam kciukasy, nic się nie martw wszystko będzie ok icon_smile.gif

MARCELKU STO LAT, NASZ PIERWSZY KWIATUSZKOWY ROCZNAK!!!

Anita - zdjęcia jak zwykle super icon_smile.gif a jak Oleńska pozuje pięknie, no i te oczy Szymka...

Petelasiu Twój niebieskooki łobuziak czad... przypomina mi Piotrusiową groźną minkę icon_smile.gif

keth - i ja trzymam, będzie ok, głowa do góry icon_smile.gif przytul.gif

monyka - gratuluje postępów w budowie icon_smile.gif to musi być niezła frajda icon_smile.gif a zdjęcia małego super icon_smile.gif jak te dzieciaczki rosną icon_smile.gif

Nusia - Oleńka to już piękna pannica i taka słodka w tej sukieniusi icon_smile.gif

a u nas tak w skórcie - mały złapał wirusa, ale własciwe nic mu nie jest, katar zwalczyliśmy raz dwa wodą morską, aż sama jestem zdziwona że tak pomaga:), moja mam dochodzi do siebie po operacji i wszystko ok, jedziemy do nich na swieta; M wciaż pracuje, mają dosłownie maraton, bo niedługo premiera, więc całymi dniami próby, nawet wczoraj w nocy jeszcze coś nagrywali, to już trwa tak długo, jestey wszyscy wykończeniu; teraz uziemniona w domku z Piotrkiem, pogoda okropna, mały chory więc nie ma jak wyjść, więc póki co tylko planuję zakupy świąteczne i staram sie pożądki zrobić, a Piotrek ostatnio taka przylepa, papuga i łobuziak, że praktycznie nic nie mogę zrobić

no to tak w skrócie, smutno mi tak siedzieć w domku, tak mi brakuje tych spacerków, niech tylko Piotrula szybka zdrowieje i akurat jak się ładnie zrobi pójdziemy sobie na piękny spacerek icon_smile.gif

dobranoc


--------------------
Pozdrowionka :)

a tak wygl?da?em w zesz?ym roku :)
antenka
śro, 19 mar 2008 - 23:18
Witam!

pati - kciuki mocno zaciśniete &&&&&

Anita - zdjęcia super, Szymek cudne ma oczęta - moje marzenie icon_biggrin.gif

Petelasia - Szymonek Groźny jest naprawdę groźny icon_smile.gif niezła ta minka.

Remisiu - jak dobrze, że gorączka poszła precz, a kysz!

kethry - kciuki baaaardzo mocno zaciśnięte, na pewno będzie wszystko ok. Napisz koniecznie. &&&&&

Pluszak - wkleiłabyś jakieś nowe zdjęcia najmłodszego kwiatuszka, dawno go tu nie było. icon_smile.gif

U nas nic nowego. Jutro planuję zakup spacerówki parasolki, jak kupię to sfotografuję i pokażę. Dzisiaj byłam z małą u lekarza, bo mam wrażenie, że ciąga się za ucho i przy myciu uszu z jednej strony mi się jakby wygina. Dała babeczka skierowanie do laryngologa. Jak jeszcze zauważę jakieś niepokojące objawy to pójdę. Martynka waży 11 kg. 03.gif Pierwszy raz dzisiaj była ważona na wadze dla starszaków, czyli takiej starej, zwykłej wadze, na której się stoi, a pani przesuwa takim jakby odważnikiem. (nie wiem czy wiecie o czym tu piszę) 04.gif

Na koniec kilka zdjęć, bo jak zwykle nie mogę się powstrzymać. 06.gif







przeróbka:
antenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 959
Dołączył: nie, 01 paź 06 - 18:36
Skąd: Biała Podlaska
Nr użytkownika: 7,768

GG:


post śro, 19 mar 2008 - 23:18
Post #47

Witam!

pati - kciuki mocno zaciśniete &&&&&

Anita - zdjęcia super, Szymek cudne ma oczęta - moje marzenie icon_biggrin.gif

Petelasia - Szymonek Groźny jest naprawdę groźny icon_smile.gif niezła ta minka.

Remisiu - jak dobrze, że gorączka poszła precz, a kysz!

kethry - kciuki baaaardzo mocno zaciśnięte, na pewno będzie wszystko ok. Napisz koniecznie. &&&&&

Pluszak - wkleiłabyś jakieś nowe zdjęcia najmłodszego kwiatuszka, dawno go tu nie było. icon_smile.gif

U nas nic nowego. Jutro planuję zakup spacerówki parasolki, jak kupię to sfotografuję i pokażę. Dzisiaj byłam z małą u lekarza, bo mam wrażenie, że ciąga się za ucho i przy myciu uszu z jednej strony mi się jakby wygina. Dała babeczka skierowanie do laryngologa. Jak jeszcze zauważę jakieś niepokojące objawy to pójdę. Martynka waży 11 kg. 03.gif Pierwszy raz dzisiaj była ważona na wadze dla starszaków, czyli takiej starej, zwykłej wadze, na której się stoi, a pani przesuwa takim jakby odważnikiem. (nie wiem czy wiecie o czym tu piszę) 04.gif

Na koniec kilka zdjęć, bo jak zwykle nie mogę się powstrzymać. 06.gif







przeróbka:


--------------------
Martynka 31.03.2007. 3150g




Mo?e dla ?wiata to tylko dzieci.
Dla mnie TE dzieci to ca?y ?wiat.
NuuŚka
czw, 20 mar 2008 - 21:43
Pati &&&&&&&&&&&&&&&&&

Keth &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Anitko, Antenko zdjęcia i dzieciaczki Super icon_smile.gif

a my pakowanie i jutro w drogę. Pa
NuuŚka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
Skąd: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post czw, 20 mar 2008 - 21:43
Post #48

Pati &&&&&&&&&&&&&&&&&

Keth &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Anitko, Antenko zdjęcia i dzieciaczki Super icon_smile.gif

a my pakowanie i jutro w drogę. Pa

--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
Remisia
pią, 21 mar 2008 - 09:19
Takie slodkie zyczenia podkradlam od kolezanki... i Wam je przekazuje moje forumowe Siostry! Dzieki, ze jestescie! przytul.gif

**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego,
życzy Remisia z rodzinką
Remisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 962
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 13:18
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 7,024




post pią, 21 mar 2008 - 09:19
Post #49

Takie slodkie zyczenia podkradlam od kolezanki... i Wam je przekazuje moje forumowe Siostry! Dzieki, ze jestescie! przytul.gif

**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego,
życzy Remisia z rodzinką


--------------------
Adam 08.04.2007
Maciej i Piotr 25.06.2013
Remisia
pią, 21 mar 2008 - 09:24
Pati mocno trzymam kciuki i mysle o Tobie! Jak tylko bedziesz cos wiedziala i bedziesz chciala sie tym podzielic - daj znac!!!

Keth wyniki sa swietne - prawda???

Antenko alez ta Twoja Panna ma wspaniale zeby 02.gif i ten usmiech pucaty 03.gif slodkosci!!!

Anitko Szymek ma stanowczo za powazne spojrzenie, jak na mezczyzne w jego wieku 01.gif ciekawe ile panienek "poleci" na te jego oczyska...?

Nuusiu szerokiej drogi!

My wybywamy jutro... juz sie boje. Tak nie lubie podrozy w tym przedswiatecznym tloku! I jeszcze ta pogoda!!!

Pa Sloneczka moje przytul.gif do zobaczenia po swietach!
Remisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 962
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 13:18
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 7,024




post pią, 21 mar 2008 - 09:24
Post #50

Pati mocno trzymam kciuki i mysle o Tobie! Jak tylko bedziesz cos wiedziala i bedziesz chciala sie tym podzielic - daj znac!!!

Keth wyniki sa swietne - prawda???

Antenko alez ta Twoja Panna ma wspaniale zeby 02.gif i ten usmiech pucaty 03.gif slodkosci!!!

Anitko Szymek ma stanowczo za powazne spojrzenie, jak na mezczyzne w jego wieku 01.gif ciekawe ile panienek "poleci" na te jego oczyska...?

Nuusiu szerokiej drogi!

My wybywamy jutro... juz sie boje. Tak nie lubie podrozy w tym przedswiatecznym tloku! I jeszcze ta pogoda!!!

Pa Sloneczka moje przytul.gif do zobaczenia po swietach!

--------------------
Adam 08.04.2007
Maciej i Piotr 25.06.2013
Niky
pią, 21 mar 2008 - 10:49
Słońca, szczęścia, pomyślności,
w pierwsze święto dużo gości,
w drugie święto dużo wody-
to dla zdrowia i urody! 06.gif
Mnóstwo jajek kolorowych,
świąt wesołych oraz zdrowych!!!

Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
Skąd: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post pią, 21 mar 2008 - 10:49
Post #51

Słońca, szczęścia, pomyślności,
w pierwsze święto dużo gości,
w drugie święto dużo wody-
to dla zdrowia i urody! 06.gif
Mnóstwo jajek kolorowych,
świąt wesołych oraz zdrowych!!!



--------------------
Niky
pią, 21 mar 2008 - 11:02
Kochane spokojnych i zdrowych przede wszystkim! Wszystkim potrzebującym przesyłam pozytywne fluidki, zaciskam też mocno kciukasy - wszystko będzie dobrze, bo w końcu inaczej być nie może!
I u nas wiecznie czasu brak. Święta (pierwszy dzień) spędzamy u teściowej, a drugi tez poza domem, więc udało nam się w tym roku 08.gif
Pisanki już mam gotowe, zakupy prawie wszystkie porobione, ciast część upieczona, część dziś (a na marginesie ja już pękam, a święta się jeszcze nie zaczęły 43.gif ) Mieszkanko wysprzątane, nawet od tygodnia udekorowane 06.gif więc teraz (mam nadzieje) troszkę odpoczniemy - czego i wam z całego serducha zyczę!

A teraz coś z zupełnie innej beczki - czy może któraś z was ma jakieś doświadczenia z Nuva Ring? Mam juz dość łykaniaTriquilar-u 21.gif

Wasze pisklaczki coraz doroslejsze i aż ytrudno uwierzyc, że to prawie rok za nami 37.gif

ANTENKA moja Zuza tez ciągle się ciągnie a to za jedno, a to za drugie uszko. Również bałam sie o np: zapalenie ucha, ale lekarka stwierdziła, ze to upłynnianie sie woskowiny, albo ząbki. Wystarczy, że mocniej naciśniesz za uchem i jak Martynka zacznie sie wyrywać, odepchnie twojego paluszka, lub zacznie płakac - dopiero wówczas masz powody do zmanrtwienia. Jeśli więc nie gorączkuje, je normalnie i nie traci energii - dzieci po prostu tak już mają icon_wink.gif Dlaczego mówi sie, ze jak się oparzysz złap się za ucho, a przestanie boleć ;>? Na pewno jest u was wszystko dobrze!

Ok - niestety mój czas sie skończył, a tyle chciałam napisać 13.gif
Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
Skąd: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post pią, 21 mar 2008 - 11:02
Post #52

Kochane spokojnych i zdrowych przede wszystkim! Wszystkim potrzebującym przesyłam pozytywne fluidki, zaciskam też mocno kciukasy - wszystko będzie dobrze, bo w końcu inaczej być nie może!
I u nas wiecznie czasu brak. Święta (pierwszy dzień) spędzamy u teściowej, a drugi tez poza domem, więc udało nam się w tym roku 08.gif
Pisanki już mam gotowe, zakupy prawie wszystkie porobione, ciast część upieczona, część dziś (a na marginesie ja już pękam, a święta się jeszcze nie zaczęły 43.gif ) Mieszkanko wysprzątane, nawet od tygodnia udekorowane 06.gif więc teraz (mam nadzieje) troszkę odpoczniemy - czego i wam z całego serducha zyczę!

A teraz coś z zupełnie innej beczki - czy może któraś z was ma jakieś doświadczenia z Nuva Ring? Mam juz dość łykaniaTriquilar-u 21.gif

Wasze pisklaczki coraz doroslejsze i aż ytrudno uwierzyc, że to prawie rok za nami 37.gif

ANTENKA moja Zuza tez ciągle się ciągnie a to za jedno, a to za drugie uszko. Również bałam sie o np: zapalenie ucha, ale lekarka stwierdziła, ze to upłynnianie sie woskowiny, albo ząbki. Wystarczy, że mocniej naciśniesz za uchem i jak Martynka zacznie sie wyrywać, odepchnie twojego paluszka, lub zacznie płakac - dopiero wówczas masz powody do zmanrtwienia. Jeśli więc nie gorączkuje, je normalnie i nie traci energii - dzieci po prostu tak już mają icon_wink.gif Dlaczego mówi sie, ze jak się oparzysz złap się za ucho, a przestanie boleć ;>? Na pewno jest u was wszystko dobrze!

Ok - niestety mój czas sie skończył, a tyle chciałam napisać 13.gif

--------------------
monyka
pią, 21 mar 2008 - 13:39
Cześc dziewczynki!

Zdrowych, spokojnych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy

Pati- oczywiście tzymamy kciuki wszystko będzie dobrze, ściskam cię mocno!

Anita mała myszka super a Szym też cała mamusia, 06.gif

Antenka mała świtna dama a jakie policzki superaśne pozdrowionka

Pluszaczku zdrówka dla piotrusia nie wiem jak u was ale u nas pogoda do spacerów nie najlepsza także nie masz za czym tęsknic, a co nieobecności męża wiem jak to jest i 32.gif cierpliwości ci życzę 06.gif

Ja placuchy popieczone, mama pomogła mi posprzątać dom, (po tym jak wcześniej mnie opieprz... że tak brudno- ale byłam na nią zła 21.gif , z drugiej strony miała trochę racji nie wiem jak wy ale ja największy problem ma m z półkami, szfami robienie porządku w nich mnie dobija , bo co chwolę trzeba to robić) pozatym święta spędzamy w domciu, mam ochotę troche poleniuchować i zwolnić czego wam wszystkim życzę pa

Wszystkim udającym się w podróż szerokiej drogi i szybko do nas wracajcie pa

Ten post edytował monyka pią, 21 mar 2008 - 13:40
monyka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 392
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:18
Skąd: Leżajsk-podkarpackie
Nr użytkownika: 6,798




post pią, 21 mar 2008 - 13:39
Post #53

Cześc dziewczynki!

Zdrowych, spokojnych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy

Pati- oczywiście tzymamy kciuki wszystko będzie dobrze, ściskam cię mocno!

Anita mała myszka super a Szym też cała mamusia, 06.gif

Antenka mała świtna dama a jakie policzki superaśne pozdrowionka

Pluszaczku zdrówka dla piotrusia nie wiem jak u was ale u nas pogoda do spacerów nie najlepsza także nie masz za czym tęsknic, a co nieobecności męża wiem jak to jest i 32.gif cierpliwości ci życzę 06.gif

Ja placuchy popieczone, mama pomogła mi posprzątać dom, (po tym jak wcześniej mnie opieprz... że tak brudno- ale byłam na nią zła 21.gif , z drugiej strony miała trochę racji nie wiem jak wy ale ja największy problem ma m z półkami, szfami robienie porządku w nich mnie dobija , bo co chwolę trzeba to robić) pozatym święta spędzamy w domciu, mam ochotę troche poleniuchować i zwolnić czego wam wszystkim życzę pa

Wszystkim udającym się w podróż szerokiej drogi i szybko do nas wracajcie pa

--------------------


Remisia
pią, 21 mar 2008 - 13:43
I jeszcze swiatecznie icon_wink.gif
JAJECZKO
Remisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 962
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 13:18
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 7,024




post pią, 21 mar 2008 - 13:43
Post #54

I jeszcze swiatecznie icon_wink.gif
JAJECZKO

--------------------
Adam 08.04.2007
Maciej i Piotr 25.06.2013
Niky
pią, 21 mar 2008 - 16:53
Remisia ja skończę jak kolorowy omlet 04.gif
Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
Skąd: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post pią, 21 mar 2008 - 16:53
Post #55

Remisia ja skończę jak kolorowy omlet 04.gif

--------------------
kethry
pią, 21 mar 2008 - 19:31
ja na szybkiego. wszystko w porządku! icon_smile.gif

WESOŁYCH I POGODNYCH KOCHANE!
kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post pią, 21 mar 2008 - 19:31
Post #56

ja na szybkiego. wszystko w porządku! icon_smile.gif

WESOŁYCH I POGODNYCH KOCHANE!

--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
ANITA:)
sob, 22 mar 2008 - 00:59



Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!




Ten post edytował ANITA:) sob, 22 mar 2008 - 01:05
ANITA:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 647
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:07
Skąd: TRÓJMIASTO
Nr użytkownika: 7,161

GG:


post sob, 22 mar 2008 - 00:59
Post #57




Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!




--------------------


NuuŚka
nie, 23 mar 2008 - 21:06
hej kochane!

Dzięki za życzenia szerokiej drogi - była na oprawde szeroka i bezproblemowa, oby taka sama pozostała jutro wieczorem.

Nie mam możliwości wrzucić Wam tu żadnych pisanek, zajączków i innych ślicznych ozdób, ale całą rodzinką życzymy Wam

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I WESOłYCH śWIąT WIELKANOCNYCH,
SMACZNEGO JAJKA, MOKREGO DYNGUSA I BłOGOSłAWIEńSTWA ZMARTWYCHWSTAłEGO CHRYSTUSA NA KAżDY DZIEń !


BUZIACZKI
NuuŚka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
Skąd: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post nie, 23 mar 2008 - 21:06
Post #58

hej kochane!

Dzięki za życzenia szerokiej drogi - była na oprawde szeroka i bezproblemowa, oby taka sama pozostała jutro wieczorem.

Nie mam możliwości wrzucić Wam tu żadnych pisanek, zajączków i innych ślicznych ozdób, ale całą rodzinką życzymy Wam

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I WESOłYCH śWIąT WIELKANOCNYCH,
SMACZNEGO JAJKA, MOKREGO DYNGUSA I BłOGOSłAWIEńSTWA ZMARTWYCHWSTAłEGO CHRYSTUSA NA KAżDY DZIEń !


BUZIACZKI

--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
NuuŚka
nie, 23 mar 2008 - 21:08
aha i jeszcze chciałam Wam się pochwalić że wczoraj Ola zrobiła pierwsze samodzielne 3 kroczki !!!!!!!!! i w ogóle przez to ze urodziła się w niedzielę wielkanocną to przyznam że ciągle mi się zdaje że ona ma już roczek... icon_redface.gif icon_redface.gif
NuuŚka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
Skąd: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post nie, 23 mar 2008 - 21:08
Post #59

aha i jeszcze chciałam Wam się pochwalić że wczoraj Ola zrobiła pierwsze samodzielne 3 kroczki !!!!!!!!! i w ogóle przez to ze urodziła się w niedzielę wielkanocną to przyznam że ciągle mi się zdaje że ona ma już roczek... icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
monyka
nie, 23 mar 2008 - 22:23
Musze powiedzieć że ja też jakoś szczególnie też odczuwam te święta, tyle emocji było podczas poprzednich świąt że teraz nie mogę sie powstrzymać ja co prawda rodziłam w poniedziałek Wielkim tygodniu ale w Wielki czwartek byłam w domciu i całe święta nic a nic nie jadłam.... za to teraz sobie używam do woli 06.gif 06.gif , boshe co będzie po świętach chyba zrobię sobie kolejny post bo zwyczajnie w nic się nie wejde pozdrowieńka dla was

a to moje świąteczne chłopaki 06.gif 06.gif 06.gif








to na polku spaceruje mały odkrywca a ... jeszscze jedna wiadomość mój Dawid nauczył sie dzisiaj jeździć na rowerze juupi!!!!! ale mamusia była z niego dumna




monyka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 392
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:18
Skąd: Leżajsk-podkarpackie
Nr użytkownika: 6,798




post nie, 23 mar 2008 - 22:23
Post #60

Musze powiedzieć że ja też jakoś szczególnie też odczuwam te święta, tyle emocji było podczas poprzednich świąt że teraz nie mogę sie powstrzymać ja co prawda rodziłam w poniedziałek Wielkim tygodniu ale w Wielki czwartek byłam w domciu i całe święta nic a nic nie jadłam.... za to teraz sobie używam do woli 06.gif 06.gif , boshe co będzie po świętach chyba zrobię sobie kolejny post bo zwyczajnie w nic się nie wejde pozdrowieńka dla was

a to moje świąteczne chłopaki 06.gif 06.gif 06.gif








to na polku spaceruje mały odkrywca a ... jeszscze jedna wiadomość mój Dawid nauczył sie dzisiaj jeździć na rowerze juupi!!!!! ale mamusia była z niego dumna






--------------------


> Kwietniowe Kwiatuszki :), do wspólnego wychowywania podejście TRZECIE...
Start new topic
Reply to this topic
55 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 03:35
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama