Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

MAJUSIE cz VIII

, najdłuższy wątek ;)
> , najdłuższy wątek ;)
TAQILLA
wto, 24 lut 2009 - 00:33
Witamy z Olivią serdecznie wszystkie na ósmej już odsłonie naszego dziecięcego tematu....



Rozgoście się jak u siebie 29.gif i piszcie dużo i często....







Ciekawych naszych wcześniejszych szaleństw forumowych zapraszamy tutaj:
MAJ 2007 - jeszcze wszystkie 2w1
MAJUSIE 2007 - część 1
MAJUSIE 2007 - odsłona 2
MAJUSIE 2007 - rozdanie 3
MAJUSIE 2007 - cz. 4 - Świątecznie
MAJUSIE 2007 - cz. V
MAJUSIE cz. VI - WIOSENNIE (urodzinowo)
MAJUSIE cz. VII


Ten post edytował TAQILLA śro, 10 lut 2010 - 21:22
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post wto, 24 lut 2009 - 00:33
Post #1

Witamy z Olivią serdecznie wszystkie na ósmej już odsłonie naszego dziecięcego tematu....



Rozgoście się jak u siebie 29.gif i piszcie dużo i często....







Ciekawych naszych wcześniejszych szaleństw forumowych zapraszamy tutaj:
MAJ 2007 - jeszcze wszystkie 2w1
MAJUSIE 2007 - część 1
MAJUSIE 2007 - odsłona 2
MAJUSIE 2007 - rozdanie 3
MAJUSIE 2007 - cz. 4 - Świątecznie
MAJUSIE 2007 - cz. V
MAJUSIE cz. VI - WIOSENNIE (urodzinowo)
MAJUSIE cz. VII


--------------------
Olivia 2007
♫ agitusek ♫
wto, 24 lut 2009 - 06:21
wierny Wasz podczytywacz melduje sie 08.gif i zyczy Wam duzo slonka i usmiechu i radosci z kazdego dnia.
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
Skąd: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post wto, 24 lut 2009 - 06:21
Post #2

wierny Wasz podczytywacz melduje sie 08.gif i zyczy Wam duzo slonka i usmiechu i radosci z kazdego dnia.

--------------------


dankin-82
wto, 24 lut 2009 - 07:07







Julka córeczka Dankin-82 - 20 ząbków
Martynka córeczka Marioli*** - 20 ząbków
Wiktorek synuś Natalikluk - 20 ząbków
Emilka córeczka Tusi - 20 ząbków
Szymek synuś Rozan - 18 ząbków
Franuś synuś Eve69 - 17 ząbków
Lechu synuś Nińki - 16 ząbków
Kasieńka córeczka Atage- 16 ząbków
Olivia córeczka Taqilli - 14 ząbków
Olaf synuś Ilonki - 12 ząbków
Kasia córeczka Mongi - 12 ząbków
Natalia córeczka Basi_N - 11 ząbków
Igorek synuś Aneczki2121 - 11 ząbków
Martynka córeczka Gosikolo - 10 ząbków
Emilka córeczka M&B - 9 ząbków
Ewa córeczka Chaton- 9 ząbków
Ksawery synuś Hexi - 8 ząbków
Kubuś synuś Akorolka - 8 ząbków
Patrycja córeczka Agusi760 - 8 ząbków
Oskarek synuś Banshee - 8 ząbków
Oleńka córeczka Kajki - 7 ząbków





Uprasza się:
o wpisywanie kolorem CZERWONYM ząbki nowo wyklute 06.gif żebym nikogo nie pominęła 08.gif

Ten post edytował dankin-82 sob, 03 paź 2009 - 09:25
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post wto, 24 lut 2009 - 07:07
Post #3








Julka córeczka Dankin-82 - 20 ząbków
Martynka córeczka Marioli*** - 20 ząbków
Wiktorek synuś Natalikluk - 20 ząbków
Emilka córeczka Tusi - 20 ząbków
Szymek synuś Rozan - 18 ząbków
Franuś synuś Eve69 - 17 ząbków
Lechu synuś Nińki - 16 ząbków
Kasieńka córeczka Atage- 16 ząbków
Olivia córeczka Taqilli - 14 ząbków
Olaf synuś Ilonki - 12 ząbków
Kasia córeczka Mongi - 12 ząbków
Natalia córeczka Basi_N - 11 ząbków
Igorek synuś Aneczki2121 - 11 ząbków
Martynka córeczka Gosikolo - 10 ząbków
Emilka córeczka M&B - 9 ząbków
Ewa córeczka Chaton- 9 ząbków
Ksawery synuś Hexi - 8 ząbków
Kubuś synuś Akorolka - 8 ząbków
Patrycja córeczka Agusi760 - 8 ząbków
Oskarek synuś Banshee - 8 ząbków
Oleńka córeczka Kajki - 7 ząbków





Uprasza się:
o wpisywanie kolorem CZERWONYM ząbki nowo wyklute 06.gif żebym nikogo nie pominęła 08.gif

--------------------
dankin-82
wto, 24 lut 2009 - 07:07
No to i ja się melduję icon_wink.gif


Taqilla
no cuuudo, tylko Kotuś to już cz. VIII icon_smile.gif

Ten post edytował dankin-82 wto, 24 lut 2009 - 07:10
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post wto, 24 lut 2009 - 07:07
Post #4

No to i ja się melduję icon_wink.gif


Taqilla
no cuuudo, tylko Kotuś to już cz. VIII icon_smile.gif

--------------------
TAQILLA
wto, 24 lut 2009 - 07:17
CYTAT(dankin-82 @ Tue, 24 Feb 2009 - 07:07) *

Taqilla
no cuuudo, tylko Kotuś to już cz. VIII icon_smile.gif


hahahaha... ale wtopa! Wydało sie - do 10 uczciwie policzyć nie umiem 29.gif
Poprawiłam ofkors 06.gif
i idę się douczyć 04.gif
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post wto, 24 lut 2009 - 07:17
Post #5

CYTAT(dankin-82 @ Tue, 24 Feb 2009 - 07:07) *

Taqilla
no cuuudo, tylko Kotuś to już cz. VIII icon_smile.gif


hahahaha... ale wtopa! Wydało sie - do 10 uczciwie policzyć nie umiem 29.gif
Poprawiłam ofkors 06.gif
i idę się douczyć 04.gif

--------------------
Olivia 2007
dankin-82
wto, 24 lut 2009 - 07:39
No to przedstawiam Wam moją Łobuziarrę icon_wink.gif































dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post wto, 24 lut 2009 - 07:39
Post #6

No to przedstawiam Wam moją Łobuziarrę icon_wink.gif

































--------------------
Tusia8
wto, 24 lut 2009 - 10:08
Dzień dobry w nowej części!

Taqilla, ale fajny pomysł! Bardzo mi się podoba icon_smile.gif

Co tą biedną Olivkę tak męczy? Bardzo mi jej szkoda, ciepłe myśli ku wyzdrowieniu przesyłam!

Dankin, śliczna córcia...aż mi się tęskno zrobiło....

A my dziś jedziemy do ikea, zaopatrzyć dziecia w zabawki-talerzyki, garnuszki itd. itp.
Tusia8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,128
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 14:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,466




post wto, 24 lut 2009 - 10:08
Post #7

Dzień dobry w nowej części!

Taqilla, ale fajny pomysł! Bardzo mi się podoba icon_smile.gif

Co tą biedną Olivkę tak męczy? Bardzo mi jej szkoda, ciepłe myśli ku wyzdrowieniu przesyłam!

Dankin, śliczna córcia...aż mi się tęskno zrobiło....

A my dziś jedziemy do ikea, zaopatrzyć dziecia w zabawki-talerzyki, garnuszki itd. itp.

--------------------


dankin-82
wto, 24 lut 2009 - 10:47
D mówi że jest 2:0 dla niego bo żadna z cór do mnie podobna nie będzie icon_smile.gif bo niby wyglądają jak bliźniaczki
























dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post wto, 24 lut 2009 - 10:47
Post #8

D mówi że jest 2:0 dla niego bo żadna z cór do mnie podobna nie będzie icon_smile.gif bo niby wyglądają jak bliźniaczki


























--------------------
Gosiakolo
wto, 24 lut 2009 - 12:06
Cześć dziewczyny przytul.gif
Melduje że żyjemy icon_biggrin.gif widzę że już kolejna cześć się rozpoczęła icon_rolleyes.gif
Taqillarozpoczęcie SUPERRRRRRRRRRRR zdjecia śliczne ale Wasze dzieciaczki wyrosły icon_biggrin.gif
POZDRAWIAMY icon_biggrin.gif
Gosiakolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 326
Dołączył: sob, 03 mar 07 - 22:31
Nr użytkownika: 11,608

GG:


post wto, 24 lut 2009 - 12:06
Post #9

Cześć dziewczyny przytul.gif
Melduje że żyjemy icon_biggrin.gif widzę że już kolejna cześć się rozpoczęła icon_rolleyes.gif
Taqillarozpoczęcie SUPERRRRRRRRRRRR zdjecia śliczne ale Wasze dzieciaczki wyrosły icon_biggrin.gif
POZDRAWIAMY icon_biggrin.gif

--------------------


MARTYNKA 15 MAJ 2007


NASZ ?LUB 15 LIPIEC 2006
TAQILLA
wto, 24 lut 2009 - 16:36
dankin-82 ja tam cienka jestem w ocenianiu podobieństwa jesli chodzi o dzieci "wewnętrzne" - się wypowiem jak już Natka będzie po tej stronie. 06.gif Jedno co mnie zachwyciło niezmiernie - ależ ona ma długie paluszki u dłoni 23.gif Cudne - pianistka jak nic z niej będzie, albo dusza artystyczna jakaś. Julia też takie długie ma ? Fajnei, że wszystko w porządku, teraz to już poleci do końca jak z bicza strzelił......


U nas lepiej - zdecydowanie! Dzieć obudziła się o 3:30 z hasłem: mama am am 06.gif Uraczyłam ją więc kaszką ryżową na wodzie 29.gif Na drugie sniadanie spróbujemy bułę i jajo na miękkko bo Młoda odkąd wstała pilnuje lodówki i domaga się "łała" icon_wink.gif I humor jej dopisuje, i zywsza jest i taka wogóle już bardziej moja 02.gif


Miłego dnia...
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post wto, 24 lut 2009 - 16:36
Post #10

dankin-82 ja tam cienka jestem w ocenianiu podobieństwa jesli chodzi o dzieci "wewnętrzne" - się wypowiem jak już Natka będzie po tej stronie. 06.gif Jedno co mnie zachwyciło niezmiernie - ależ ona ma długie paluszki u dłoni 23.gif Cudne - pianistka jak nic z niej będzie, albo dusza artystyczna jakaś. Julia też takie długie ma ? Fajnei, że wszystko w porządku, teraz to już poleci do końca jak z bicza strzelił......


U nas lepiej - zdecydowanie! Dzieć obudziła się o 3:30 z hasłem: mama am am 06.gif Uraczyłam ją więc kaszką ryżową na wodzie 29.gif Na drugie sniadanie spróbujemy bułę i jajo na miękkko bo Młoda odkąd wstała pilnuje lodówki i domaga się "łała" icon_wink.gif I humor jej dopisuje, i zywsza jest i taka wogóle już bardziej moja 02.gif


Miłego dnia...

--------------------
Olivia 2007
Nataliia
wto, 24 lut 2009 - 21:17
Cześ wszystkim 06.gif

Melduję, ze żyjemy choc troszkę zakatarzeni. WIktorek po malutku wychodzi z kaszelku a ja wciąż osmarkana chodzę 41.gif
Podczytywałam was sle szczerze mówiąc nie pamiętam co komu miałam napisac. Jakoś nie mam głowy ostatnio do niczego. Problemy z bratem ciąg dalszy i wiąż problemów i zmartwień przybywa 41.gif 41.gif

W zeszył tygodniu nareszcie przyszła paczka dla Wiktorka z prezentem gwiazdkowym od chrzesnej. Była już przed świętami, ale zepsuta. Trzeba było ją odesłac i dopiero teraz po wszystkich formalnościach przyjechała. Wiktorek w niebo wzięty 03.gif



W sobotę byliśmy za zabawie karnawałowej i było bardzo fajnie. Mieliśmy super ekipę i bawiliśmy się do 3 rano 06.gif




ok to tak w skrócie 08.gif musze uciekac bo mąż pcha się do kompa ( w laptopie internet nam nie działa i musimy dzielic sie jednym kompem)

Ten post edytował Nataliia wto, 24 lut 2009 - 21:22
Nataliia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,449
Dołączył: sob, 03 lut 07 - 02:58
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 10,629

GG:


post wto, 24 lut 2009 - 21:17
Post #11

Cześ wszystkim 06.gif

Melduję, ze żyjemy choc troszkę zakatarzeni. WIktorek po malutku wychodzi z kaszelku a ja wciąż osmarkana chodzę 41.gif
Podczytywałam was sle szczerze mówiąc nie pamiętam co komu miałam napisac. Jakoś nie mam głowy ostatnio do niczego. Problemy z bratem ciąg dalszy i wiąż problemów i zmartwień przybywa 41.gif 41.gif

W zeszył tygodniu nareszcie przyszła paczka dla Wiktorka z prezentem gwiazdkowym od chrzesnej. Była już przed świętami, ale zepsuta. Trzeba było ją odesłac i dopiero teraz po wszystkich formalnościach przyjechała. Wiktorek w niebo wzięty 03.gif



W sobotę byliśmy za zabawie karnawałowej i było bardzo fajnie. Mieliśmy super ekipę i bawiliśmy się do 3 rano 06.gif




ok to tak w skrócie 08.gif musze uciekac bo mąż pcha się do kompa ( w laptopie internet nam nie działa i musimy dzielic sie jednym kompem)

--------------------




Tusia8
wto, 24 lut 2009 - 21:32
Cześć i czołem

Taqilla, dobre wieści, cieszę się, że dziecko Ci wraca do żywych icon_wink.gif

Dankin, no podobieństwo widać-ale niezmiennie zadziwia mnie, jaki pucuś był z Julki po urodzeniu-moje taka chudzina była...

Natalia, nio zajefajny ten motor!! Widać, że Wiktorowi się podoba icon_smile.gif A zabawy zazdroszczę prze-o-krutnie icon_sad.gif Pięknie wyglądałaś, laska że hoho.

Ja nie mam dużo czasu, więc tylko dla przypomnienia kilka zdjęć, z dziś: (moje dziecko z piękną już skórą icon_mrgreen.gif )

Rano, po śniadanku i w piżamce jeszcze:


Dziś po południu, Emilka-artystka icon_wink.gif





Lecę, bo prasowanie w ilości porażającej czeka...
Tusia8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,128
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 14:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,466




post wto, 24 lut 2009 - 21:32
Post #12

Cześć i czołem

Taqilla, dobre wieści, cieszę się, że dziecko Ci wraca do żywych icon_wink.gif

Dankin, no podobieństwo widać-ale niezmiennie zadziwia mnie, jaki pucuś był z Julki po urodzeniu-moje taka chudzina była...

Natalia, nio zajefajny ten motor!! Widać, że Wiktorowi się podoba icon_smile.gif A zabawy zazdroszczę prze-o-krutnie icon_sad.gif Pięknie wyglądałaś, laska że hoho.

Ja nie mam dużo czasu, więc tylko dla przypomnienia kilka zdjęć, z dziś: (moje dziecko z piękną już skórą icon_mrgreen.gif )

Rano, po śniadanku i w piżamce jeszcze:


Dziś po południu, Emilka-artystka icon_wink.gif





Lecę, bo prasowanie w ilości porażającej czeka...

--------------------


dankin-82
śro, 25 lut 2009 - 07:45
Taqilla skoro Olivci już lepiej to ja się baaardzo z tego faktu cieszę i proszę byś wstawiła foteczkę młodej, a co icon_wink.gif

Natalia
no widać że zabawa był przednia i ślicznie wyglądaliście, ja to tylko bym się pewnie toczyła icon_smile.gif a prezent super taki typowy powiedziałabym "pod tatusia"

Tusia
skóra Emilkowa wróciła do formy ufffff i najważniejsze że widać iż młoda o tym chyba nie pamięta za to artystką jest rewelacyjną icon_smile.gif



...zgadnijcie, ja już mam gościa, koleżanka z Holandii wpadła a ja jeszcze niezdążyłam oczu otworzyć 37.gif no ale ma plusa bo przyniosła moje ulubione pączusie icon_wink.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post śro, 25 lut 2009 - 07:45
Post #13

Taqilla skoro Olivci już lepiej to ja się baaardzo z tego faktu cieszę i proszę byś wstawiła foteczkę młodej, a co icon_wink.gif

Natalia
no widać że zabawa był przednia i ślicznie wyglądaliście, ja to tylko bym się pewnie toczyła icon_smile.gif a prezent super taki typowy powiedziałabym "pod tatusia"

Tusia
skóra Emilkowa wróciła do formy ufffff i najważniejsze że widać iż młoda o tym chyba nie pamięta za to artystką jest rewelacyjną icon_smile.gif



...zgadnijcie, ja już mam gościa, koleżanka z Holandii wpadła a ja jeszcze niezdążyłam oczu otworzyć 37.gif no ale ma plusa bo przyniosła moje ulubione pączusie icon_wink.gif

--------------------
Gosiakolo
śro, 25 lut 2009 - 13:19
Cześć to znowu my:)
dankin zdjecia z USG super Faktycznie jest podobieństwo miedzy dziewczynkami 06.gif szkoda ze nie mam takich zdjec Martynki:(

A tarz pare zdjec dla przypomnienia







Gosiakolo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 326
Dołączył: sob, 03 mar 07 - 22:31
Nr użytkownika: 11,608

GG:


post śro, 25 lut 2009 - 13:19
Post #14

Cześć to znowu my:)
dankin zdjecia z USG super Faktycznie jest podobieństwo miedzy dziewczynkami 06.gif szkoda ze nie mam takich zdjec Martynki:(

A tarz pare zdjec dla przypomnienia









--------------------


MARTYNKA 15 MAJ 2007


NASZ ?LUB 15 LIPIEC 2006
rozan
śro, 25 lut 2009 - 13:43
hejka icon_smile.gif

Taqilla super zrobiłaś z tymi zdjęciami na pierwszą stronkę icon_smile.gif

Dankin icon_smile.gif faktycznie Natka jest podobna do Kulki icon_smile.gif

Taqilla dobrze, że Olivka już czuje się lepiej icon_smile.gif Pewnie już o całej sprawie nie pamięta i zaraz zacznie brykać icon_smile.gif

Nataliia przytul.gif
i motorek suuuuuper icon_smile.gif. Pewnie Wiktorek nie zsiada z niego icon_wink.gif. Fajnie, że zabawa była udana, grunt to dobre towarzystwo icon_smile.gif

Tusia hehe podoba się Emilce malowanie farbami. ja się zbieram, żeby pomalować coś z Szymkiem, ale lekko mnie to przeraża........ icon_wink.gif

Dankin nie żartuj, że do Ciebie przychodzą goście o tej porze icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif podziwiam icon_smile.gif

Gosia super wyglądacie. Widzę, że lubicie las icon_smile.gif. A Martynka jaka zadowolona icon_smile.gif

U nas w miarę OK. Szymo znów dzisiaj odkrył niesamowita rzecz. Oglądaliśmy książeczkę z dzikimi zwierzętami i Szymo pokazał na małpkę. Pytam się go: "A co małpki jedzą??" (kiedyś tam mówiłam mu, że banany icon_wink.gif ), a on myśli, myśli i w końcu słyszę: "Małpy nie jedzą ości...... małpy tylko wąchają" 29.gif 03.gif 03.gif 03.gif rozbawił mnie tym icon_wink.gif

A poza tym ja złapałam jakiegoś doła..... najgorsze jest to, że sama nie wiem o co mi chodzi.......

A teraz kilka foteczek............. znowu icon_wink.gif

na reszcie zabawy z tatą icon_wink.gif



a oto co udało nam się stworzyć wczoraj icon_smile.gif




jakość niestety fatalna, ale zdjęcia robione... telefonem 29.gif
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post śro, 25 lut 2009 - 13:43
Post #15

hejka icon_smile.gif

Taqilla super zrobiłaś z tymi zdjęciami na pierwszą stronkę icon_smile.gif

Dankin icon_smile.gif faktycznie Natka jest podobna do Kulki icon_smile.gif

Taqilla dobrze, że Olivka już czuje się lepiej icon_smile.gif Pewnie już o całej sprawie nie pamięta i zaraz zacznie brykać icon_smile.gif

Nataliia przytul.gif
i motorek suuuuuper icon_smile.gif. Pewnie Wiktorek nie zsiada z niego icon_wink.gif. Fajnie, że zabawa była udana, grunt to dobre towarzystwo icon_smile.gif

Tusia hehe podoba się Emilce malowanie farbami. ja się zbieram, żeby pomalować coś z Szymkiem, ale lekko mnie to przeraża........ icon_wink.gif

Dankin nie żartuj, że do Ciebie przychodzą goście o tej porze icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif podziwiam icon_smile.gif

Gosia super wyglądacie. Widzę, że lubicie las icon_smile.gif. A Martynka jaka zadowolona icon_smile.gif

U nas w miarę OK. Szymo znów dzisiaj odkrył niesamowita rzecz. Oglądaliśmy książeczkę z dzikimi zwierzętami i Szymo pokazał na małpkę. Pytam się go: "A co małpki jedzą??" (kiedyś tam mówiłam mu, że banany icon_wink.gif ), a on myśli, myśli i w końcu słyszę: "Małpy nie jedzą ości...... małpy tylko wąchają" 29.gif 03.gif 03.gif 03.gif rozbawił mnie tym icon_wink.gif

A poza tym ja złapałam jakiegoś doła..... najgorsze jest to, że sama nie wiem o co mi chodzi.......

A teraz kilka foteczek............. znowu icon_wink.gif

na reszcie zabawy z tatą icon_wink.gif



a oto co udało nam się stworzyć wczoraj icon_smile.gif




jakość niestety fatalna, ale zdjęcia robione... telefonem 29.gif


--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
Tusia8
śro, 25 lut 2009 - 13:55
rozan, ja podejrzewam, że ten dół to taki z braku wiosny icon_wink.gif A fotki super, na ostatnim zdjęciu Szymek wygląda jak krasnal icon_smile.gif Małpy wąchają ości, powiadasz? 04.gif

A malowania nic się nie bój-ja wczoraj stolik zasłoniłam kartkami papieru, młoda (jak widać) ma na sobie moją starą bluzkę-a do malowania kupiłam taki duży blok techniczny. Mówię Ci, zabawa była świetna! I tylko parę śladów było na podłodze, zmyłam chusteczką do pupy icon_wink.gif
Tusia8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,128
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 14:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,466




post śro, 25 lut 2009 - 13:55
Post #16

rozan, ja podejrzewam, że ten dół to taki z braku wiosny icon_wink.gif A fotki super, na ostatnim zdjęciu Szymek wygląda jak krasnal icon_smile.gif Małpy wąchają ości, powiadasz? 04.gif

A malowania nic się nie bój-ja wczoraj stolik zasłoniłam kartkami papieru, młoda (jak widać) ma na sobie moją starą bluzkę-a do malowania kupiłam taki duży blok techniczny. Mówię Ci, zabawa była świetna! I tylko parę śladów było na podłodze, zmyłam chusteczką do pupy icon_wink.gif

--------------------


rozan
śro, 25 lut 2009 - 13:59
Tusia chyba masz rację z tym dołem, bo ciągle chodzę i coś bym zmieniła. Tu przestawiam, tam coś zmienię...... Do tego dochodzi mój brak zorganizowania sobie porządnie dni. Już mnie to strasznie denerwuje...... Za dużo chciałabym robić, a wiecznie mam za mało czasu..........

Z farbami spróbuję. A używacie takich zwykłych plakatówek??
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post śro, 25 lut 2009 - 13:59
Post #17

Tusia chyba masz rację z tym dołem, bo ciągle chodzę i coś bym zmieniła. Tu przestawiam, tam coś zmienię...... Do tego dochodzi mój brak zorganizowania sobie porządnie dni. Już mnie to strasznie denerwuje...... Za dużo chciałabym robić, a wiecznie mam za mało czasu..........

Z farbami spróbuję. A używacie takich zwykłych plakatówek??

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
Tusia8
śro, 25 lut 2009 - 14:03
Akurat wczoraj kupiłam w osiedlowym sklepie zwykłe plakatówki. Ale zamierzam nabyć takie: https://www.mojebambino.pl/go/_info/?id=767 Fajne są, bo są w butelkach, o jest to po pół litra, więc na długo starczą.

Ale plakatówki sprawdziły się wczoraj świetnie. icon_smile.gif

Ja też już mam dość tej pogody, tego błota i zimna. Wiosny chcę...
Tusia8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,128
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 14:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,466




post śro, 25 lut 2009 - 14:03
Post #18

Akurat wczoraj kupiłam w osiedlowym sklepie zwykłe plakatówki. Ale zamierzam nabyć takie: https://www.mojebambino.pl/go/_info/?id=767 Fajne są, bo są w butelkach, o jest to po pół litra, więc na długo starczą.

Ale plakatówki sprawdziły się wczoraj świetnie. icon_smile.gif

Ja też już mam dość tej pogody, tego błota i zimna. Wiosny chcę...

--------------------


rozan
śro, 25 lut 2009 - 14:04
z resztą jak się spojrzy na zdjęcie, to widać.........
ehhhhhhhhh jakaś nie dzisiejsza jestem
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post śro, 25 lut 2009 - 14:04
Post #19

z resztą jak się spojrzy na zdjęcie, to widać.........
ehhhhhhhhh jakaś nie dzisiejsza jestem

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
rozan
śro, 25 lut 2009 - 14:07
dzięki Tusia będę coś myśleć icon_smile.gif
W niedzielę kupiliśmy Szymkowi malowankę, taką co maluje się tylko wodą. Rozłożyliśmy się na stoliku i wzięłam pędzel zamoczyłam w wodzie( woda była w miseczce) , żeby pokazać Szymkowi o co chodzi. i zanim sie spostrzegłam, to ten łobuziak wylał wodę na szczęście tylko na stolik. Więc raczej pewne, że nie będzie go interesować malowanie tylko np, zawartość pudełek, zamykanie ich i otwieranie i takie tam icon_wink.gif. Ale spróbuję.....

o jeszcze tefarby są fajne icon_smile.gif
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post śro, 25 lut 2009 - 14:07
Post #20

dzięki Tusia będę coś myśleć icon_smile.gif
W niedzielę kupiliśmy Szymkowi malowankę, taką co maluje się tylko wodą. Rozłożyliśmy się na stoliku i wzięłam pędzel zamoczyłam w wodzie( woda była w miseczce) , żeby pokazać Szymkowi o co chodzi. i zanim sie spostrzegłam, to ten łobuziak wylał wodę na szczęście tylko na stolik. Więc raczej pewne, że nie będzie go interesować malowanie tylko np, zawartość pudełek, zamykanie ich i otwieranie i takie tam icon_wink.gif. Ale spróbuję.....

o jeszcze tefarby są fajne icon_smile.gif


--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
> MAJUSIE cz VIII, najdłuższy wątek ;)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 03:07
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama