Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

LIPCOWE 2,5-LATKI, CZ. 13

, małymi kroczkami w wielki świat :)
> , maÅ‚ymi kroczkami w wielki Å›wiat :)
Joanna 81
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:15
Mariuszu - Mężu Agutki dziękujemy za informacje. Uściskaj żonę od nas i ucałuj Kubusia i Tomcia od forumowych Cioć icon_smile.gif
Trzymam kciuki za debiut. Będzie dobrze!
Pozdrawiam
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:15
Post #41

Mariuszu - Mężu Agutki dziękujemy za informacje. Uściskaj żonę od nas i ucałuj Kubusia i Tomcia od forumowych Cioć icon_smile.gif
Trzymam kciuki za debiut. Będzie dobrze!
Pozdrawiam

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Bez_Nazwy :(
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:16
bosssko, Mężu Agutki!
Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:16
Post #42

bosssko, Mężu Agutki!
Joanna 81
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:19
Idziemy z pisaniem jak za dawnych czasów - wiem co piszę, dwa wieczory przeglądałam nasze opowieści 06.gif
To mi się podoba. Nawet Mała zawitała 08.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:19
Post #43

Idziemy z pisaniem jak za dawnych czasów - wiem co piszę, dwa wieczory przeglądałam nasze opowieści 06.gif
To mi się podoba. Nawet Mała zawitała 08.gif

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
MoniZ
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:20
GRATULACJE DLA TATUSIA i trzymam kciuki za debiut &&&

joasiu może kobieta z powołania ale chyba za dużo na głowie ma i wszystkich traktuje równo zresztą co to za lekarz który porządku nie trzyma w sensie tym, że na zabawkach miała kilogramowy kurz 37.gif nigdy więcej 21.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:20
Post #44

GRATULACJE DLA TATUSIA i trzymam kciuki za debiut &&&

joasiu może kobieta z powołania ale chyba za dużo na głowie ma i wszystkich traktuje równo zresztą co to za lekarz który porządku nie trzyma w sensie tym, że na zabawkach miała kilogramowy kurz 37.gif nigdy więcej 21.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
asia_b
piÄ…, 26 lut 2010 - 22:37
Zasmarkana siedzę nad Krzysiową prezentacją i... smarkam jeszcze bardziej, nie od kataru 41.gif M poszedł na próbę.
W niedzielę przybywa do nas na trzy dni teściowa, bo od poniedziałku mam studentów, więc będzie siedziała z chłopcami do południa 43.gif Za to na weekend jadę z maluchami do rodziców.
Michał z dzisiaj "nie, nie, nie, nie dawaj mi tej brukselki bo ona jest twarda i bardzo niedobra" Myślałam, że się przewrócę!
No i po fazie nieużywania garnków do gotowania ("bo się oparzą"), kubków do gorących napojów ("bo się oparzą"), mamy kolejną... nie możemy używać mydła w kostce... "bo będzie brudne" 03.gif
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post piÄ…, 26 lut 2010 - 22:37
Post #45

Zasmarkana siedzę nad Krzysiową prezentacją i... smarkam jeszcze bardziej, nie od kataru 41.gif M poszedł na próbę.
W niedzielę przybywa do nas na trzy dni teściowa, bo od poniedziałku mam studentów, więc będzie siedziała z chłopcami do południa 43.gif Za to na weekend jadę z maluchami do rodziców.
Michał z dzisiaj "nie, nie, nie, nie dawaj mi tej brukselki bo ona jest twarda i bardzo niedobra" Myślałam, że się przewrócę!
No i po fazie nieużywania garnków do gotowania ("bo się oparzą"), kubków do gorących napojów ("bo się oparzą"), mamy kolejną... nie możemy używać mydła w kostce... "bo będzie brudne" 03.gif

--------------------
.Angel
sob, 27 lut 2010 - 09:32
Asiu_b MichaÅ› jest boski 03.gif 03.gif 02.gif
Moni straszna ta lekarka 43.gif Gratuluję spaceru icon_smile.gif zobaczysz opanujesz do perfekcji wiem co mówię icon_biggrin.gif
Mężu Agutki mam nadzieję, że noc minęła spokojnie. Na pewno dacie radę, trzymam kciuki &&&
.Angel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,394
Dołączył: nie, 22 paź 06 - 15:41
SkÄ…d: ElblÄ…g
Nr użytkownika: 8,110




post sob, 27 lut 2010 - 09:32
Post #46

Asiu_b MichaÅ› jest boski 03.gif 03.gif 02.gif
Moni straszna ta lekarka 43.gif Gratuluję spaceru icon_smile.gif zobaczysz opanujesz do perfekcji wiem co mówię icon_biggrin.gif
Mężu Agutki mam nadzieję, że noc minęła spokojnie. Na pewno dacie radę, trzymam kciuki &&&

--------------------

Nikodem 07.07.07r 4125g 54cm

Szymon 03.07.03r 3550g 56cm
lillo
sob, 27 lut 2010 - 09:35
Czesc wam mamuski.

Rany , ale dawno mnie tu nie było . A tu takie wiesci i to juz na nowym wątku.

Agutka ogromnie ci gratuluje synusia. Witaj Tomciu po tej stronie brzuszka 06.gif

Joasiu, śliczna pierwsza stronka

Nie mam czasu ani na czytanie ani na pisanie do was, nad czym ogromnie ubolewam. Nawet jak mam chwilke i włącze komputer to zaraz Matuś walczy ze mną o bajki, jest płacz i histeria że on chce oglądać . Nawet w tym momencie.

Tak wiec pozdrawiam was i wasze dzieciaczki. I niestety ale musze znowu uciekać .

lillo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 941
Dołączył: śro, 14 mar 07 - 19:25
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 11,964




post sob, 27 lut 2010 - 09:35
Post #47

Czesc wam mamuski.

Rany , ale dawno mnie tu nie było . A tu takie wiesci i to juz na nowym wątku.

Agutka ogromnie ci gratuluje synusia. Witaj Tomciu po tej stronie brzuszka 06.gif

Joasiu, śliczna pierwsza stronka

Nie mam czasu ani na czytanie ani na pisanie do was, nad czym ogromnie ubolewam. Nawet jak mam chwilke i włącze komputer to zaraz Matuś walczy ze mną o bajki, jest płacz i histeria że on chce oglądać . Nawet w tym momencie.

Tak wiec pozdrawiam was i wasze dzieciaczki. I niestety ale musze znowu uciekać .



--------------------


MoniZ
sob, 27 lut 2010 - 09:49
hejka
ale dzisiaj mialam sliczna nocke 43.gif Maks zasnal kolo 20 pobudka o 3.30 i spanko prawie do 8 juz dawno tak nie spalismy icon_smile.gif wogole Maks jest spioszek bo michal w jego wieku niezle mi dal popalic w noc

asiu_b to zycze milego wyjazdu i nabieraj sil i zdrowka przytul.gif
angel dzieki no mam nadzieje ze jakos dojde do wprawy ze spacerkami z dwojka 06.gif wlasnie slonko wychodzi i zaraz wybywam na kolejny spacerek icon_smile.gif

no i mamy w koncu lezaczek odkupiony icon_biggrin.gif a zepsuty idzie zpowrotem do nich...

lillo milo cie widziec... szkoda ze tak absorbujacy jest mati 13.gif jak praca? i jak staranka?

Ten post edytował MoniZ sob, 27 lut 2010 - 09:51
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post sob, 27 lut 2010 - 09:49
Post #48

hejka
ale dzisiaj mialam sliczna nocke 43.gif Maks zasnal kolo 20 pobudka o 3.30 i spanko prawie do 8 juz dawno tak nie spalismy icon_smile.gif wogole Maks jest spioszek bo michal w jego wieku niezle mi dal popalic w noc

asiu_b to zycze milego wyjazdu i nabieraj sil i zdrowka przytul.gif
angel dzieki no mam nadzieje ze jakos dojde do wprawy ze spacerkami z dwojka 06.gif wlasnie slonko wychodzi i zaraz wybywam na kolejny spacerek icon_smile.gif

no i mamy w koncu lezaczek odkupiony icon_biggrin.gif a zepsuty idzie zpowrotem do nich...

lillo milo cie widziec... szkoda ze tak absorbujacy jest mati 13.gif jak praca? i jak staranka?

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
alcia
sob, 27 lut 2010 - 10:37
Agutka (Mariusz) migdałowe oczy zrobiły na mnie piorunujące wrażęnie 06.gif 06.gif Jak znajdziesz chwilę napisz jak nocka z Kubą i jak mama dochodzi do siebie icon_smile.gif

Lillo ale co u Ciebie ??? napisz więcej - plisss

Anusia a jak mama ?

Asia_b no wiesz brudne mydło to nie żarty 04.gif 04.gif

Ja zmykam bo troche mam do zrobienia.
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post sob, 27 lut 2010 - 10:37
Post #49

Agutka (Mariusz) migdałowe oczy zrobiły na mnie piorunujące wrażęnie 06.gif 06.gif Jak znajdziesz chwilę napisz jak nocka z Kubą i jak mama dochodzi do siebie icon_smile.gif

Lillo ale co u Ciebie ??? napisz więcej - plisss

Anusia a jak mama ?

Asia_b no wiesz brudne mydło to nie żarty 04.gif 04.gif

Ja zmykam bo troche mam do zrobienia.

--------------------


Bez_Nazwy :(
sob, 27 lut 2010 - 17:53
Asia, bosssskiego masz syncia. Jaka wrażliwość! 06.gif 06.gif 06.gif  

Ja właśnie wróciłam z basenu. Wypluta i wypruta. Bobek odnalazł się w wodzie bez reszty. Pływa podtrzymywany jedynie delikatnie pod brzuszek w głębokim basenie, a w brodziku w rękawkach, sam. Machał rękami i nogami udając pieska, nie ważne, że woda zalewała oczy i wlewała się do  buzi. 37.gif Zabawa była rewelacyjna! W pewnym momencie trochę się wkurzyłam, bo nie wiedział co wybrać. Kursował między brodzikiem a głębokim basenem z falami i minuta tu, minuta tu. Dwa razy wołał siusiu, raz zleciał z małej zjeżdżalni.  29.gif 29.gif 29.gif Poczuł się już na tyle swobodnie, że szybko chciał  na nią wchodzić, a stopnie zjeżdżalni zabezpieczone są takim jakby papierem ściernym, by się stopy nie ślizgały. Poplątały mu się nogi i po tym papierze zjechał w dół na brzuchu i nogach poprawiając brodą. Krzyknął głośno, niby zapłakał, kazał pocałować podrapania i poleciał dalej. Był w takiej euforii, że nawet bólu nie czuł. Oczywiście padł w samochodzie i śpi teraz w łóżku. Głodny. 04.gif Mysza też padła. Ona to tak się sforsowała... tak jej się nogi z wysiłku trzęsły, że nie mogła ze schodów zejść. 29.gif 04.gif 04.gif 04.gif Jej koleżanka, którą bierzemy ze sobą, też.

Ja mam jedynie czkawkÄ™ i pijÄ™ baaaardzo mocnÄ… kawÄ™. 06.gif 06.gif 06.gif

Lilo, witaj! Fajnie, że meldujesz się na początku tego pięknego wątku!

Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post sob, 27 lut 2010 - 17:53
Post #50

Asia, bosssskiego masz syncia. Jaka wrażliwość! 06.gif 06.gif 06.gif  

Ja właśnie wróciłam z basenu. Wypluta i wypruta. Bobek odnalazł się w wodzie bez reszty. Pływa podtrzymywany jedynie delikatnie pod brzuszek w głębokim basenie, a w brodziku w rękawkach, sam. Machał rękami i nogami udając pieska, nie ważne, że woda zalewała oczy i wlewała się do  buzi. 37.gif Zabawa była rewelacyjna! W pewnym momencie trochę się wkurzyłam, bo nie wiedział co wybrać. Kursował między brodzikiem a głębokim basenem z falami i minuta tu, minuta tu. Dwa razy wołał siusiu, raz zleciał z małej zjeżdżalni.  29.gif 29.gif 29.gif Poczuł się już na tyle swobodnie, że szybko chciał  na nią wchodzić, a stopnie zjeżdżalni zabezpieczone są takim jakby papierem ściernym, by się stopy nie ślizgały. Poplątały mu się nogi i po tym papierze zjechał w dół na brzuchu i nogach poprawiając brodą. Krzyknął głośno, niby zapłakał, kazał pocałować podrapania i poleciał dalej. Był w takiej euforii, że nawet bólu nie czuł. Oczywiście padł w samochodzie i śpi teraz w łóżku. Głodny. 04.gif Mysza też padła. Ona to tak się sforsowała... tak jej się nogi z wysiłku trzęsły, że nie mogła ze schodów zejść. 29.gif 04.gif 04.gif 04.gif Jej koleżanka, którą bierzemy ze sobą, też.

Ja mam jedynie czkawkÄ™ i pijÄ™ baaaardzo mocnÄ… kawÄ™. 06.gif 06.gif 06.gif

Lilo, witaj! Fajnie, że meldujesz się na początku tego pięknego wątku!

Żoanna
sob, 27 lut 2010 - 18:06
Ritta,ja też tak się czuje po basenie.
Marcel już w szatni woła jeść i już mam przygotowany jakiś jogurt.
Ostatnio wszyscy padliśmy,dziadkowie i ja a Marcel nie 04.gif

Lilo,witaj.Co u Ciebie?Mąż nadal w Hiszpanii? wybacz ale nie pamiętam już.

Mama już w domu,odpoczywa,wszystko poszło gładko.
podobno tylko nie mogli jej obudzić po narkozie,ale w przypadku mojej mamy to nic dziwnego 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post sob, 27 lut 2010 - 18:06
Post #51

Ritta,ja też tak się czuje po basenie.
Marcel już w szatni woła jeść i już mam przygotowany jakiś jogurt.
Ostatnio wszyscy padliśmy,dziadkowie i ja a Marcel nie 04.gif

Lilo,witaj.Co u Ciebie?Mąż nadal w Hiszpanii? wybacz ale nie pamiętam już.

Mama już w domu,odpoczywa,wszystko poszło gładko.
podobno tylko nie mogli jej obudzić po narkozie,ale w przypadku mojej mamy to nic dziwnego 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------


mim1980
sob, 27 lut 2010 - 18:45
Witajcie mamusie.
i ja witam się z wami w nowej odsłonce.
Gratulacje dla Agutki i całej rodzinki z okazji urodzin synusia.
Trochę was podczytałam ale nie mam szans aby wszystko nadrobić.
U mnie ciąża przebiega superowo mamy już 20 tydzień na liczniku i do końca coraz bliżej.
mim1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: pon, 06 lis 06 - 21:46
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 8,350




post sob, 27 lut 2010 - 18:45
Post #52

Witajcie mamusie.
i ja witam się z wami w nowej odsłonce.
Gratulacje dla Agutki i całej rodzinki z okazji urodzin synusia.
Trochę was podczytałam ale nie mam szans aby wszystko nadrobić.
U mnie ciąża przebiega superowo mamy już 20 tydzień na liczniku i do końca coraz bliżej.


--------------------




mim1980
sob, 27 lut 2010 - 18:54
wstawię 2 zdjęcia żeby pokazać jak się zmieniłyśmy


mim1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 957
Dołączył: pon, 06 lis 06 - 21:46
SkÄ…d: Lubin
Nr użytkownika: 8,350




post sob, 27 lut 2010 - 18:54
Post #53

wstawię 2 zdjęcia żeby pokazać jak się zmieniłyśmy




--------------------




*Anuszka*
sob, 27 lut 2010 - 19:00
Mim - fajnie, że się zameldowałyście! Wyglądacie fantastycznie, obie! Pozdrowionka...
*Anuszka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,688
Dołączył: pon, 19 lut 07 - 13:02
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 11,223

GG:


post sob, 27 lut 2010 - 19:00
Post #54

Mim - fajnie, że się zameldowałyście! Wyglądacie fantastycznie, obie! Pozdrowionka...

--------------------
344cm, 180kg ;-)

155cm, 50kg grubasek&
105cm, 15kg drobinka!


Anuszka (Ana Aqua Negra) ;-)

Bandziorek - 2 syneczek ;-)

"Kobieta bez m??czyzny jest wszystkim, ale tylko z m??czyzn? jest sob?" :)
Joanna 81
sob, 27 lut 2010 - 21:24
Mim ślicznie wyglądacie. Zdziwił mnie kolor włosów Majeczki. Miałam wrażenie, że ona była blondynką 37.gif

Anusia cieszę się, że mama w domu. Czyli operacja udana, tak?

Ritta a to dzieci Ci się wyszalały na całego. W końcu chwila odpoczynku i ciszy, cio ? 08.gif Wyobrażam sobie Igora zjeżdżającego po tym zabezpieczeniu, musiało bolećććć 48.gif

Moni oby każda kolejna noc była tak udana icon_smile.gif rozumiem, że leżak odkupili pożyczający ???

Lillo szkoda, że nie możesz posiedzieć z nami dłużej i napisać jak sobie radzisz z Matim i jak Wam się wiedzie ... A Mati nie lubi czasem malować farbkami czy bawić się ciastoliną ? Może wtedy znalazłabyś chwilę na napisanie kilku zdań ... Pozdrawiam!


Dziewczyny chciałam przeprosić za to, że nie wszystkie dzieciaczki zostały umieszczone na kolażach na 1-wszej stronce. Z uwagi na wiele zajęć ( w domu, pracy ) i mało czasu na stworzenie wątku wyszlo jak wyszło. Zdjęcia każego Lipcowego Słoneczka miałam na pulpicie ( przyłożyłam się do ich odnalezienia, choć w niektórych przypadkach ciężko było i przewertowałam wszystkie wątki dotychczasowe ), ale nie chciały się zrzucić na picassa i niestety nie ma na koażach wszystkich maluchów. Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony, jeśli komuś zrobilo się przykro.
Nie chciałam zawracać glowy i prosić o zdjęcia bo ostatnio i tak moje apele i prośby spełzły na niczym ( raptem na 28 miałam 7 zdjęć ), wrzuciłam to, co miałam, wyszło jak wyszło 41.gif

Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post sob, 27 lut 2010 - 21:24
Post #55

Mim ślicznie wyglądacie. Zdziwił mnie kolor włosów Majeczki. Miałam wrażenie, że ona była blondynką 37.gif

Anusia cieszę się, że mama w domu. Czyli operacja udana, tak?

Ritta a to dzieci Ci się wyszalały na całego. W końcu chwila odpoczynku i ciszy, cio ? 08.gif Wyobrażam sobie Igora zjeżdżającego po tym zabezpieczeniu, musiało bolećććć 48.gif

Moni oby każda kolejna noc była tak udana icon_smile.gif rozumiem, że leżak odkupili pożyczający ???

Lillo szkoda, że nie możesz posiedzieć z nami dłużej i napisać jak sobie radzisz z Matim i jak Wam się wiedzie ... A Mati nie lubi czasem malować farbkami czy bawić się ciastoliną ? Może wtedy znalazłabyś chwilę na napisanie kilku zdań ... Pozdrawiam!


Dziewczyny chciałam przeprosić za to, że nie wszystkie dzieciaczki zostały umieszczone na kolażach na 1-wszej stronce. Z uwagi na wiele zajęć ( w domu, pracy ) i mało czasu na stworzenie wątku wyszlo jak wyszło. Zdjęcia każego Lipcowego Słoneczka miałam na pulpicie ( przyłożyłam się do ich odnalezienia, choć w niektórych przypadkach ciężko było i przewertowałam wszystkie wątki dotychczasowe ), ale nie chciały się zrzucić na picassa i niestety nie ma na koażach wszystkich maluchów. Przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony, jeśli komuś zrobilo się przykro.
Nie chciałam zawracać glowy i prosić o zdjęcia bo ostatnio i tak moje apele i prośby spełzły na niczym ( raptem na 28 miałam 7 zdjęć ), wrzuciłam to, co miałam, wyszło jak wyszło 41.gif



--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Bez_Nazwy :(
sob, 27 lut 2010 - 23:32
Wyszło fajnie Joanna. Nie tłumacz się, bo nie trzeba. Mnie osobiście się podoba. Włożyłaś w stronę bardzo dużo wysiłku.

Anusia, świetnie, że tak szybko mamę wypuszczają. Jeśli nie ma komplikacji, więc chyba lepiej będzie jej dojść do siebie w domu. 

Mim, Majeczka jest przeurocza i śliczna. Ta grzyweczka!!!! Słodka! Razem wyszłyście ślicznie! Prześlicznie! Ciąża Ci służy. 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Anuszka, ale w ogóle się nie przygotowujesz do tego egzaminu? Może jednak znajdziesz trochę czasu... Szkoda trochę byś uwaliła testy... A tak, może zdasz praktykę szybciutko i bobik będzie Twój. 06.gif 06.gif 06.gif




Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post sob, 27 lut 2010 - 23:32
Post #56

Wyszło fajnie Joanna. Nie tłumacz się, bo nie trzeba. Mnie osobiście się podoba. Włożyłaś w stronę bardzo dużo wysiłku.

Anusia, świetnie, że tak szybko mamę wypuszczają. Jeśli nie ma komplikacji, więc chyba lepiej będzie jej dojść do siebie w domu. 

Mim, Majeczka jest przeurocza i śliczna. Ta grzyweczka!!!! Słodka! Razem wyszłyście ślicznie! Prześlicznie! Ciąża Ci służy. 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

Anuszka, ale w ogóle się nie przygotowujesz do tego egzaminu? Może jednak znajdziesz trochę czasu... Szkoda trochę byś uwaliła testy... A tak, może zdasz praktykę szybciutko i bobik będzie Twój. 06.gif 06.gif 06.gif




Maciejonka
sob, 27 lut 2010 - 23:57
Joanno- no coś Ty... pięknie wyszło. Cała reszta będzie w nastepnym wątku i tyle 03.gif
Mim- Maja to już powazna panienka icon_eek.gif i Ty kwitnaco wyglądasz. Szkoda, ze tak mało tu u nas gościsz.
Anusia- dobrze, ze mama lepiej siÄ™ czuje. Powolutku do przodu.
Ritta- już widzę Bobka na basenie i Ciebie próbującą za nim nadążyć icon_wink.gif zjazd musiał boleć. Dzielny Facet z niego.

A my po małej imprezce. między innymi dopingowaliśmy Justynie. Cieszę się, ze jej się udało. Fantastycznie pojechala (pobiegła?) I mówice co chcecie, ale o srebro też super powalczyła- o to własnie chodzi. Tak samo w łyżwiarstwie nogę wyrzucają do przodu. Inaczej sie nie da skoro tam ułamki sekund się liczą. Ja też bym nogi naciągala.

Piotrek dzisiaj pojeździł na hulajnodze. Kawał drogi przejechał i wogóle nie był zmeczonym Tyle ze mi się zimno zrobiło icon_wink.gif
Ciekawe czy u Agaty wszystko ok.
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post sob, 27 lut 2010 - 23:57
Post #57

Joanno- no coś Ty... pięknie wyszło. Cała reszta będzie w nastepnym wątku i tyle 03.gif
Mim- Maja to już powazna panienka icon_eek.gif i Ty kwitnaco wyglądasz. Szkoda, ze tak mało tu u nas gościsz.
Anusia- dobrze, ze mama lepiej siÄ™ czuje. Powolutku do przodu.
Ritta- już widzę Bobka na basenie i Ciebie próbującą za nim nadążyć icon_wink.gif zjazd musiał boleć. Dzielny Facet z niego.

A my po małej imprezce. między innymi dopingowaliśmy Justynie. Cieszę się, ze jej się udało. Fantastycznie pojechala (pobiegła?) I mówice co chcecie, ale o srebro też super powalczyła- o to własnie chodzi. Tak samo w łyżwiarstwie nogę wyrzucają do przodu. Inaczej sie nie da skoro tam ułamki sekund się liczą. Ja też bym nogi naciągala.

Piotrek dzisiaj pojeździł na hulajnodze. Kawał drogi przejechał i wogóle nie był zmeczonym Tyle ze mi się zimno zrobiło icon_wink.gif
Ciekawe czy u Agaty wszystko ok.

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
Bez_Nazwy :(
nie, 28 lut 2010 - 00:18
O tak! Kowalczyk dziś mnie usatysfakcjonowała w 150%. Świetnie pojechała... i ten finisz..... 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif Ale emocje... i pięknie, czysto przekroczyła metę. Należało się jej to złoto!

Ten post edytował Ritta nie, 28 lut 2010 - 00:19
Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post nie, 28 lut 2010 - 00:18
Post #58

O tak! Kowalczyk dziś mnie usatysfakcjonowała w 150%. Świetnie pojechała... i ten finisz..... 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif Ale emocje... i pięknie, czysto przekroczyła metę. Należało się jej to złoto!
Joanna 81
nie, 28 lut 2010 - 09:30
Witam, ale miałam sen - ludzie 37.gif

Czekam na wieczór jak na zbawienie - od tygodnia mamy 5 osób w domu więcej. Chyba nie muszę tłumaczyć nic więcej - zero prywatności, hałas i wszędzie wielki bałagan 29.gif Nie lubie tak, choć gości zdzierżę ...

Natalię mi coś wysypało 21.gif - pod samym oczkiem i po jednej stronie ust ma drobne kroski. Nie mam pojecia co to jest. Podałam wapno, teściowa poradziła posmarować cienko Alantanem, ale nie wiem czy mogę ( mogę ???? )

Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post nie, 28 lut 2010 - 09:30
Post #59

Witam, ale miałam sen - ludzie 37.gif

Czekam na wieczór jak na zbawienie - od tygodnia mamy 5 osób w domu więcej. Chyba nie muszę tłumaczyć nic więcej - zero prywatności, hałas i wszędzie wielki bałagan 29.gif Nie lubie tak, choć gości zdzierżę ...

Natalię mi coś wysypało 21.gif - pod samym oczkiem i po jednej stronie ust ma drobne kroski. Nie mam pojecia co to jest. Podałam wapno, teściowa poradziła posmarować cienko Alantanem, ale nie wiem czy mogę ( mogę ???? )



--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
.Angel
nie, 28 lut 2010 - 10:08
Mim wyglądacie pięknie icon_smile.gif
Kowalczyk pięknie walczyła. A widziałyście nasze panczenistki?? Jak one się cieszyły, jaka niespodzianka na koniec.
Joasiu nie wiem czy można Alantanem. Ja Nikosiowi smaruję zwykłym Nivea. Mam też krem na problemy skórne E45 jest rewelacyjny.



Ten post edytował .Angel nie, 28 lut 2010 - 10:11
.Angel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,394
Dołączył: nie, 22 paź 06 - 15:41
SkÄ…d: ElblÄ…g
Nr użytkownika: 8,110




post nie, 28 lut 2010 - 10:08
Post #60

Mim wyglądacie pięknie icon_smile.gif
Kowalczyk pięknie walczyła. A widziałyście nasze panczenistki?? Jak one się cieszyły, jaka niespodzianka na koniec.
Joasiu nie wiem czy można Alantanem. Ja Nikosiowi smaruję zwykłym Nivea. Mam też krem na problemy skórne E45 jest rewelacyjny.



--------------------

Nikodem 07.07.07r 4125g 54cm

Szymon 03.07.03r 3550g 56cm
> LIPCOWE 2,5-LATKI, CZ. 13, maÅ‚ymi kroczkami w wielki Å›wiat :)
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 14:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama