Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)

> 
jaAga*
śro, 31 mar 2010 - 13:32
Odynko ta butelka na drugim planie z pierwszego zdjęcia jest bardzo wymowna icon_smile.gif.

Dziewczyny:


Edit. za duża fotka

Ten post edytował jaAga* śro, 31 mar 2010 - 13:33
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 31 mar 2010 - 13:32
Post #41

Odynko ta butelka na drugim planie z pierwszego zdjęcia jest bardzo wymowna icon_smile.gif.

Dziewczyny:


Edit. za duża fotka

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
odynka

Go??







post śro, 31 mar 2010 - 13:40
Post #42

jaaga noo wiem;) to był kulig w imieniny mojego taty i ognisko i tak ktoś bez sensu postawiłicon_wink.gif

kurcze ja chcę kucyka dla żaby:) super fota:D
lornetka
śro, 31 mar 2010 - 13:48
Jaaga ależ spostrzegawcza icon_wink.gif
Nelka zagrychę ma w dłoni więc wszystko jest icon_smile.gif

Nelly oczywiście modna i piękna icon_smile.gif
Karinka na kucyku rewelacja- Jaaga no wiesz, nie wstydź się dawaj się na koniu icon_smile.gif
i czekam na więcej- A Karinka jaka odmieniona! Włosów ma dużo, co?
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 13:48
Post #43

Jaaga ależ spostrzegawcza icon_wink.gif
Nelka zagrychę ma w dłoni więc wszystko jest icon_smile.gif

Nelly oczywiście modna i piękna icon_smile.gif
Karinka na kucyku rewelacja- Jaaga no wiesz, nie wstydź się dawaj się na koniu icon_smile.gif
i czekam na więcej- A Karinka jaka odmieniona! Włosów ma dużo, co?
zajka

Go??







post śro, 31 mar 2010 - 13:52
Post #44

Do przedszkola, do którego startowaliśmy (najbliżej domu i pracy) nie dostało się 54 dzieci. Nie wiem jakie były kryteria, bo koleżanki z pracy córka też się nie dostała. Dzwoniłyśmy do innego (najmniej obleganego) - 15 osób się nie dostało. Nie mamy chyba szans. Nie wiem jakie były kryteria, skoro dzieci rodziców pracujących nie dostały się.
Ech, będę pisać wniosek o ponowne rozpatrzenie, mam czas do końca czerwca, ale czy to coś da? Miało być więcej miejsc, a tymczasem okazało się, że zlikwidowano grupę 3-latków, bo trzeba utworzyć dodatkową grupę 5-latków... Jakieś to chore wszystko icon_sad.gif

Aguutko cieszę się, że z Niedźwiadkiem dobrze (przeczytałam dziś). Dziś mojej koleżanki synek miał zabieg. Też wszystko poszło dobrze. Takich optymistycznych wieści mi ostatnio trzeba, bo ciężko mi, oj ciężko icon_sad.gif

Ps. z domu postaram się jakies zdjęcie Grzeska wkleić.
jaAga*
śro, 31 mar 2010 - 13:57
Zajka no właśnie u nas też jest taka obawa, że nie utworzą grupy 3-latków, jak za dużo będzie 5 i 6-latków.....Trzymam za Was kciuki.

Aguutko, no własnie dopiero jak odynka napisała o kuligu to wróciłam i wtedy dojrzałam kiełbasę icon_wink.gif.
Karinka ma włosów więcej, w sensie, że zgęstniały, ale nadal są króciutkie, mniej ich niż u Dawidka chyba, ale kitki każe sobie wiązać, zazdrości koleżankom ze żłobka warkoczy...których za chiny nie da się jej zapleść.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 31 mar 2010 - 13:57
Post #45

Zajka no właśnie u nas też jest taka obawa, że nie utworzą grupy 3-latków, jak za dużo będzie 5 i 6-latków.....Trzymam za Was kciuki.

Aguutko, no własnie dopiero jak odynka napisała o kuligu to wróciłam i wtedy dojrzałam kiełbasę icon_wink.gif.
Karinka ma włosów więcej, w sensie, że zgęstniały, ale nadal są króciutkie, mniej ich niż u Dawidka chyba, ale kitki każe sobie wiązać, zazdrości koleżankom ze żłobka warkoczy...których za chiny nie da się jej zapleść.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pomidorro
śro, 31 mar 2010 - 14:02
odynko jakby było mało to ząb mnie zaczął boleć...a jeszcze 3 miiesiące temu mialam wszystkie poleczone a teraz znowu mam trzy do roboty...normalnie powinnam stały abonament wykupic do stomatologa! PO operacji teraczycy normalnie wydałam juz z 1000 na leczenie...co miesiąc cos nowego, odwapniaja się i za chwilę popsuty, ułamany....musze sie zastanowic nad koronami chyba bo zbankrutuję!
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 31 mar 2010 - 14:02
Post #46

odynko jakby było mało to ząb mnie zaczął boleć...a jeszcze 3 miiesiące temu mialam wszystkie poleczone a teraz znowu mam trzy do roboty...normalnie powinnam stały abonament wykupic do stomatologa! PO operacji teraczycy normalnie wydałam juz z 1000 na leczenie...co miesiąc cos nowego, odwapniaja się i za chwilę popsuty, ułamany....musze sie zastanowic nad koronami chyba bo zbankrutuję!

--------------------



nika*
śro, 31 mar 2010 - 14:19
zajka - odwołanie napisz ale w praktyce to nie widze by pomogło... przeciez nie wywalą dzieci juz przyjętych...kurcze no 21.gif przypuszczam ze było tak mało miejsc ze zapełniły sie one A)dziecmi znajmoych dyrektorki, B) dziecmi samotnych rodziców) C)dziecmi których rodzeństwo juz chodzi do tego przedszkola d) wszystkie odpowiedzi prawidłowe obstawiam to ostatnie icon_sad.gif

odynki Nelly to modelka normalnie wub.gif

Jaaga - Twojego nie widze bo mam zablokowane więc wybacz...

Chętnie pokazałabym wam Wikulę ale nie mam tu dostepu do fotosika icon_evil.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post śro, 31 mar 2010 - 14:19
Post #47

zajka - odwołanie napisz ale w praktyce to nie widze by pomogło... przeciez nie wywalą dzieci juz przyjętych...kurcze no 21.gif przypuszczam ze było tak mało miejsc ze zapełniły sie one A)dziecmi znajmoych dyrektorki, B) dziecmi samotnych rodziców) C)dziecmi których rodzeństwo juz chodzi do tego przedszkola d) wszystkie odpowiedzi prawidłowe obstawiam to ostatnie icon_sad.gif

odynki Nelly to modelka normalnie wub.gif

Jaaga - Twojego nie widze bo mam zablokowane więc wybacz...

Chętnie pokazałabym wam Wikulę ale nie mam tu dostepu do fotosika icon_evil.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
odynka

Go??







post śro, 31 mar 2010 - 14:38
Post #48

justa pełnia minie na dobre i znów będzie lepiej - trzymam mocno kciuki:)

a ja posprzątałam pokój, odkurzyłam i wstawiłam pranie i padłam na pyszczek zadyszana jakbym w maratonie biegła... masakra jakaś tak się w tej ciąży szybko męczę...

dostałam pierwsza wypłatę - chwaliłam sie Wam?icon_smile.gif cieszę się bardzo bo choć kaska nie duża to już Kuba nie może powiedzieć że tylko on zarabia hihi

jutro przyjeżdża moja przyjaciółka - Nellka juz się cieszy i mówi "będę spać z ciocią moris w moim łóżku, będzie mi czytać książkę" hehe Moris zawsze jest rysowana na obrazkach rodzinnych - super że mam kogoś takiego:D

a u żaby włos się plącze bo pokręcony okrutnie i nadal lichy... cóz mam nadzieję że się zmieni - trzebaby podciąć...
pati.n
śro, 31 mar 2010 - 14:43
Zajka ja mam wyniki koło 15 kwietnia i też bardzo się boję. Trzymam kciuki za wasze odwołanie.

Jaaga dziewczyny super icon_smile.gif U nas prywatne 800-1000zł, ale wolnych miejsc nie ma od roku, zresztą cena zaporowa icon_sad.gif

Aguutka
cieszę się, że u Was okey. Chłopaki uśmiechnięte 03.gif

Justa
Wiki była taka u*****li.wa jak była chora i jeszcze te zastrzyki, ciągle trzeba było się nad nią trzęść, a mnie brzuch tak bolał...więc rozumię Twój ból przytul.gif przytul.gif U Wiki pomagają negocjacje przy łykaniu syropków, alebo udawanie, że ktoś inny chce jej go zjeść (pies ogrodnika) icon_wink.gif

odi Nelly urocza.

Wiki z wczorajszych tańców








pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 31 mar 2010 - 14:43
Post #49

Zajka ja mam wyniki koło 15 kwietnia i też bardzo się boję. Trzymam kciuki za wasze odwołanie.

Jaaga dziewczyny super icon_smile.gif U nas prywatne 800-1000zł, ale wolnych miejsc nie ma od roku, zresztą cena zaporowa icon_sad.gif

Aguutka
cieszę się, że u Was okey. Chłopaki uśmiechnięte 03.gif

Justa
Wiki była taka u*****li.wa jak była chora i jeszcze te zastrzyki, ciągle trzeba było się nad nią trzęść, a mnie brzuch tak bolał...więc rozumię Twój ból przytul.gif przytul.gif U Wiki pomagają negocjacje przy łykaniu syropków, alebo udawanie, że ktoś inny chce jej go zjeść (pies ogrodnika) icon_wink.gif

odi Nelly urocza.

Wiki z wczorajszych tańców










--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pati.n
śro, 31 mar 2010 - 14:47
Gruszka z subtelnym opóźnieniem, ale wklejam torebkę icon_smile.gif

Ona jest matowa 21.gif



pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 31 mar 2010 - 14:47
Post #50

Gruszka z subtelnym opóźnieniem, ale wklejam torebkę icon_smile.gif

Ona jest matowa 21.gif





--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Gruszka
śro, 31 mar 2010 - 14:54
CYTAT(zajka @ Wed, 31 Mar 2010 - 12:14) *
Ooooo, tematy wakacyjne zaczęłyście...

A ja właśnie dowiedziałam się, że Grześ nie dostał się do przedszkola 41.gif Ryczeć mi się chce, bo nie będę miała co z nim zrobić. Chyba będę musiała się zwolnić...


Zajka, a nie ma prywatnych przedszkoli takich w cenie państwowego mniej więcej? u nas się takie zdarzają...
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 31 mar 2010 - 14:54
Post #51

CYTAT(zajka @ Wed, 31 Mar 2010 - 12:14) *
Ooooo, tematy wakacyjne zaczęłyście...

A ja właśnie dowiedziałam się, że Grześ nie dostał się do przedszkola 41.gif Ryczeć mi się chce, bo nie będę miała co z nim zrobić. Chyba będę musiała się zwolnić...


Zajka, a nie ma prywatnych przedszkoli takich w cenie państwowego mniej więcej? u nas się takie zdarzają...


--------------------
jaAga*
śro, 31 mar 2010 - 14:58
U nas jest takie przedszkole prywatne, z taki cenami (w sumie nie zaporowe, ale dla przeciętnego zamościanina niestety wysokie- podejrzewam, że problemów z miejscami nie ma): https://www.przedszkolesloneczko.zam.pl/rekrutacja.html
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 31 mar 2010 - 14:58
Post #52

U nas jest takie przedszkole prywatne, z taki cenami (w sumie nie zaporowe, ale dla przeciętnego zamościanina niestety wysokie- podejrzewam, że problemów z miejscami nie ma): https://www.przedszkolesloneczko.zam.pl/rekrutacja.html

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
śro, 31 mar 2010 - 15:26
jaaga - fajnie wyglada to niepubliczne przedszkole icon_smile.gif i cena niewygórowana mi sie wydaje, jak na warszawę to megapromocyjna wręcz icon_wink.gif

Ten post edytował nika* śro, 31 mar 2010 - 15:27
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post śro, 31 mar 2010 - 15:26
Post #53

jaaga - fajnie wyglada to niepubliczne przedszkole icon_smile.gif i cena niewygórowana mi sie wydaje, jak na warszawę to megapromocyjna wręcz icon_wink.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
zajka

Go??







post śro, 31 mar 2010 - 17:54
Post #54

Oj, zdaję sobie sprawę z tego, że odwołanie to takie mydlenie oczu. Ale ponosi mnie, kiedy pomyślę sobie, że płacę podatki i mam z tego całe g.... Ja nawet poszłam do drekcji z prośbą o uzasadnienie decyzji. Dyrektorki nie było, ale sekretarka mnie poinformowała, że uzasadnień nie ma (chodź w karcie jest miejsce na uzasadnienie). Po prostu się nie dostał i już. Ręce mi opadły.
Niestety prwatnych przedszkoli w moim "Zadupkowie" nie ma. Tzn jest, ale to raczej przechowalnia i na dłuższą metę nie wchodzi w grę... Tylko wiesz, Gruszko, jak się tak temu bliżej przyjrzeć, to dostanie się do przedszkola państwowego (i nie tylko w tej kwestii) raczej należy się tym, którzy od Państwa wyciągają więcej pieniędzy niż wkładają. W nosie mam taki układ.
zajka

Go??







post śro, 31 mar 2010 - 19:46
Post #55

No to dodaję obiecane zdjęcie


Za długo mnie tu nie było, bo miałam normalnie problem ze wstawieniem tego zdjęcia icon_redface.gif
lornetka
śro, 31 mar 2010 - 20:00
Zajka gdy byłam w szpitalu rozmawiałam z pewną dziewczyną- mamą żłobkowicza.On w pierwszym terminie nie dostał się i ona postanowiła napisać odwołanie do żłobka i do burmistrza- napisała tam, że jest dyskryminowana ze względu na małżeństwo itd.
skutek był taki, że otworzyli jeszcze jedną grupę żłobkową do której przyjęli wszystkich którzy się odwołali!

Ten post edytował Aguutka śro, 31 mar 2010 - 20:02
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 20:00
Post #56

Zajka gdy byłam w szpitalu rozmawiałam z pewną dziewczyną- mamą żłobkowicza.On w pierwszym terminie nie dostał się i ona postanowiła napisać odwołanie do żłobka i do burmistrza- napisała tam, że jest dyskryminowana ze względu na małżeństwo itd.
skutek był taki, że otworzyli jeszcze jedną grupę żłobkową do której przyjęli wszystkich którzy się odwołali!
zajka

Go??







post śro, 31 mar 2010 - 20:50
Post #57

Aguutko dajesz mi nadziejÄ™ icon_smile.gif

PS. Grzesiu chory icon_sad.gif
asia_b
śro, 31 mar 2010 - 21:27
Muszę i ja w końcu wypełnić podanie o przedszkole. Brak mi trochę motywacji, skoro już jesteśmy zapisani do tego prywatnego. Z drugiej strony być może mamy szansę dostać się i płacić znacznie mniej, więc chyba zaraz się zmobilizuję icon_wink.gif
A jutro popołudniu jedziemy do moich rodziców na Święta icon_smile.gif

Dzieciaki słodkie! Nelka na pierwszym zdjęciu ubrana wystrzałowo, Wiki śliczna jest, Grześ - przystojniak i wygląda na bardzo pogodnego chłopca, a maluchy Aguutki rozbroiły mnie zupełnie! I jacy do siebie podobni!
Tylko JaAgowego zdjęcia nie mogę powiększyć...

Wypadałoby pokazać moje trolle icon_wink.gif





a tak się wspólnie icon_wink.gif bawią


Ten post edytował asia_b śro, 31 mar 2010 - 21:28
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post śro, 31 mar 2010 - 21:27
Post #58

Muszę i ja w końcu wypełnić podanie o przedszkole. Brak mi trochę motywacji, skoro już jesteśmy zapisani do tego prywatnego. Z drugiej strony być może mamy szansę dostać się i płacić znacznie mniej, więc chyba zaraz się zmobilizuję icon_wink.gif
A jutro popołudniu jedziemy do moich rodziców na Święta icon_smile.gif

Dzieciaki słodkie! Nelka na pierwszym zdjęciu ubrana wystrzałowo, Wiki śliczna jest, Grześ - przystojniak i wygląda na bardzo pogodnego chłopca, a maluchy Aguutki rozbroiły mnie zupełnie! I jacy do siebie podobni!
Tylko JaAgowego zdjęcia nie mogę powiększyć...

Wypadałoby pokazać moje trolle icon_wink.gif





a tak się wspólnie icon_wink.gif bawią


--------------------
ziowik
czw, 01 kwi 2010 - 10:57
no to jeszcze moja watacha icon_razz.gif



z kuzynem


na spacerku








Asiu ładnie to tak dziecko za siatką chować? icon_biggrin.gif heehehe icon_biggrin.gif ale przynajmniej nie zdemoluje Miskowi zabawy icon_razz.gif świetne chłopaki icon_smile.gif rośnie kolejne pokolenie muzykow? icon_biggrin.gif

Justa szczerze współczuje... myśle że niejedzenie z bólu gardła wynika.. jeśli nie chce syropów to czopek - może to ją przekona, że lepiej syrop (ale gorączkuje jeszcze??) a Ty zadbaj też troche o siebie.. musisz troche odpocząć.. a M nie przekona Ali do łykania leków??
psikanie próbowałaś? niech popsika misia czy cuś...

Jaaga ho ho już na kucyku jeździ Karina? super icon_biggrin.gif

Nika no własnie ja nie wiem na co Ty czekasz icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif jedziemy ze znajomymi, oni zajmują sie rezerwacją bo już tam byli, dzisiaj ma chyba rezerwować. mam nadzieje że damy rade finansowo.. ale fajnie, bo będziemy mieli duże studio (2 pokoje plus salonik i łazienka), basen, place zabaw, wyżywienie, i jakieś 2min do plaży icon_smile.gif mam nadzieje że w drugiej połowie czerwca będzie już ładnie i cieplutko icon_biggrin.gif

Odi Nelka super, świetne ma te getry icon_smile.gif co do włosów- bardzo polecam nawet drobne podcięcie. Kamilce po kazdym nawet mini podcinaniu włosy dostają kopa i ładnie sie zagęszczają.. dalej ma krótkie, kręcą sie pierony okropnie, czasem nie sposób ich opanować, ale coraz ich więcej, nareszcie icon_smile.gif

Zajka fajny Grzecho icon_smile.gif przykro mi z powodu przedszkola icon_sad.gif icon_sad.gif a w okolicy? jakby dowozić? kicha... ile u Was kosztuje opiekunka? bo u nas to masakra, lepiej nie mówić.. ja nie wiem co będzie z Kacperkiem, licze że uda sie załatwić mu żłobek jak nie to będzie katastrofa...

Aguutko świetnych masz chłopaków. Michałek to prawdziwy Niedźwiadek icon_biggrin.gif (ale jak patrze na swojego to też niezła pyza z niego icon_razz.gif ) i coraz bardziej podobni do siebie icon_biggrin.gif czekam kiedy Kacpik będzie tak elegancko siedział, bo na razie to sie rwie i wkurza a potem klap i leży...

Pati Witka świetna.. fajne ma włoski, już można kucyki icon_smile.gif
wiecie że ja sie tak przyzwyczaiłam do krótkich włosów Kamilki że nie potrafie sobie wyobrazic jej z dlugimi? icon_biggrin.gif nie mam pojęcia jak będzie wyglądała icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 01 kwi 2010 - 10:57
Post #59

no to jeszcze moja watacha icon_razz.gif



z kuzynem


na spacerku








Asiu ładnie to tak dziecko za siatką chować? icon_biggrin.gif heehehe icon_biggrin.gif ale przynajmniej nie zdemoluje Miskowi zabawy icon_razz.gif świetne chłopaki icon_smile.gif rośnie kolejne pokolenie muzykow? icon_biggrin.gif

Justa szczerze współczuje... myśle że niejedzenie z bólu gardła wynika.. jeśli nie chce syropów to czopek - może to ją przekona, że lepiej syrop (ale gorączkuje jeszcze??) a Ty zadbaj też troche o siebie.. musisz troche odpocząć.. a M nie przekona Ali do łykania leków??
psikanie próbowałaś? niech popsika misia czy cuś...

Jaaga ho ho już na kucyku jeździ Karina? super icon_biggrin.gif

Nika no własnie ja nie wiem na co Ty czekasz icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif jedziemy ze znajomymi, oni zajmują sie rezerwacją bo już tam byli, dzisiaj ma chyba rezerwować. mam nadzieje że damy rade finansowo.. ale fajnie, bo będziemy mieli duże studio (2 pokoje plus salonik i łazienka), basen, place zabaw, wyżywienie, i jakieś 2min do plaży icon_smile.gif mam nadzieje że w drugiej połowie czerwca będzie już ładnie i cieplutko icon_biggrin.gif

Odi Nelka super, świetne ma te getry icon_smile.gif co do włosów- bardzo polecam nawet drobne podcięcie. Kamilce po kazdym nawet mini podcinaniu włosy dostają kopa i ładnie sie zagęszczają.. dalej ma krótkie, kręcą sie pierony okropnie, czasem nie sposób ich opanować, ale coraz ich więcej, nareszcie icon_smile.gif

Zajka fajny Grzecho icon_smile.gif przykro mi z powodu przedszkola icon_sad.gif icon_sad.gif a w okolicy? jakby dowozić? kicha... ile u Was kosztuje opiekunka? bo u nas to masakra, lepiej nie mówić.. ja nie wiem co będzie z Kacperkiem, licze że uda sie załatwić mu żłobek jak nie to będzie katastrofa...

Aguutko świetnych masz chłopaków. Michałek to prawdziwy Niedźwiadek icon_biggrin.gif (ale jak patrze na swojego to też niezła pyza z niego icon_razz.gif ) i coraz bardziej podobni do siebie icon_biggrin.gif czekam kiedy Kacpik będzie tak elegancko siedział, bo na razie to sie rwie i wkurza a potem klap i leży...

Pati Witka świetna.. fajne ma włoski, już można kucyki icon_smile.gif
wiecie że ja sie tak przyzwyczaiłam do krótkich włosów Kamilki że nie potrafie sobie wyobrazic jej z dlugimi? icon_biggrin.gif nie mam pojęcia jak będzie wyglądała icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
pati.n
czw, 01 kwi 2010 - 11:11
A ja po póżno wieczornych wycieczkach po lekarzach bo zaczęłam krwawić icon_sad.gif Na szczęście to nie miało nic wspólnego z dzieckiem jak się okazalo po badaniach tylko najprawdopodobniej zapalenie układu moczowego i pochwy-dziś robiłam rano badanie moczu -zobaczymy co wykaże. Ale co się strachu najadłam to moje 32.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 01 kwi 2010 - 11:11
Post #60

A ja po póżno wieczornych wycieczkach po lekarzach bo zaczęłam krwawić icon_sad.gif Na szczęście to nie miało nic wspólnego z dzieckiem jak się okazalo po badaniach tylko najprawdopodobniej zapalenie układu moczowego i pochwy-dziś robiłam rano badanie moczu -zobaczymy co wykaże. Ale co się strachu najadłam to moje 32.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
> Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 10:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama