Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
47 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Wrześniowe Małe Wielkie Przedszkolaki cz. VII

, czyli mamine tęsknoty i odcinanie pępowiny :)
> , czyli mamine tÄ™sknoty i odcinanie pÄ™powiny :)
Madziara78
sob, 03 lip 2010 - 10:50
Kejti cudooooo ależ pięknie wyglądasz!!!! A Brzusio - śliczny, taki okrąglutki i zgrabniutki!!!!!! Nic tylko rodzić dzieci z takim wyglądem ciążowym... 03.gif 03.gif 03.gif

Niewidzialna jeszcze raz dziękuję za niespodziankę -wiesz karteczka stoi na honorowym miejscu w dużym pokoju i kiedy nie przechodzę to się na nią spoglądam i się uśmiecham pod nosem! 03.gif

Ptasia pokaż się wreszcie to my ocenimy jak wyglądasz - bo ty to chyba masz w domu jakieś krzywe lustra! 04.gif

Agitusek jak się czujesz?? Kicasz już troszkę więcej?
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post sob, 03 lip 2010 - 10:50
Post #41

Kejti cudooooo ależ pięknie wyglądasz!!!! A Brzusio - śliczny, taki okrąglutki i zgrabniutki!!!!!! Nic tylko rodzić dzieci z takim wyglądem ciążowym... 03.gif 03.gif 03.gif

Niewidzialna jeszcze raz dziękuję za niespodziankę -wiesz karteczka stoi na honorowym miejscu w dużym pokoju i kiedy nie przechodzę to się na nią spoglądam i się uśmiecham pod nosem! 03.gif

Ptasia pokaż się wreszcie to my ocenimy jak wyglądasz - bo ty to chyba masz w domu jakieś krzywe lustra! 04.gif

Agitusek jak się czujesz?? Kicasz już troszkę więcej?

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

Ptasia
pon, 05 lip 2010 - 11:08
Proszę bardzo same chciałyscie 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post pon, 05 lip 2010 - 11:08
Post #42

Proszę bardzo same chciałyscie 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif


--------------------

Madziara78
pon, 05 lip 2010 - 14:27
Ptasia a nie mówiłyśmy że przesadzasz.... śliczny masz brzusio!!!! i bardzo ładnie wyglądasz! Tobie chyba hormony zaślepiły oczy 43.gif 04.gif 04.gif
A Oliwka sprawdza czy jej też brzusio urósł? 04.gif

Ależ nam dzieciaki porosły.... 06.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post pon, 05 lip 2010 - 14:27
Post #43

Ptasia a nie mówiłyśmy że przesadzasz.... śliczny masz brzusio!!!! i bardzo ładnie wyglądasz! Tobie chyba hormony zaślepiły oczy 43.gif 04.gif 04.gif
A Oliwka sprawdza czy jej też brzusio urósł? 04.gif

Ależ nam dzieciaki porosły.... 06.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

kala101
pon, 05 lip 2010 - 17:23
Ptasiu ty jak zwykle kwitnÄ…co wyglÄ…dasz icon_smile.gif

kejti brzusio śliczny i nie taki mały icon_razz.gif:)

agitusku mam nadzieje że już coraz lepiej z nogą u męża poprawa ale tylko dla tego że wójo pokazał co i jak bo ze służby zdrowia to dziś lekarz na wizycie mu powiedział że on coś zleci jako ze służby za 2-3 miesiące jak już się kości pozrastają a teraz róbta co chceta, ale że jano powiedział że wójek rehabilitant to przepisał mu jakąś tam rehabilitacje a wójo znowu musi dopilnować aby to były odpowiednie ćwiczenia (i załatwił mu dodatkową rehabilitacje na akademi wychowania fizycznego u kolegi wiec myśle że będzie coraz lepiej)
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post pon, 05 lip 2010 - 17:23
Post #44

Ptasiu ty jak zwykle kwitnÄ…co wyglÄ…dasz icon_smile.gif

kejti brzusio śliczny i nie taki mały icon_razz.gif:)

agitusku mam nadzieje że już coraz lepiej z nogą u męża poprawa ale tylko dla tego że wójo pokazał co i jak bo ze służby zdrowia to dziś lekarz na wizycie mu powiedział że on coś zleci jako ze służby za 2-3 miesiące jak już się kości pozrastają a teraz róbta co chceta, ale że jano powiedział że wójek rehabilitant to przepisał mu jakąś tam rehabilitacje a wójo znowu musi dopilnować aby to były odpowiednie ćwiczenia (i załatwił mu dodatkową rehabilitacje na akademi wychowania fizycznego u kolegi wiec myśle że będzie coraz lepiej)

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
niewidzialna
pon, 05 lip 2010 - 18:01
Witam

Madziara78 bardzo sie ciesze ze taka radosc moglam sprawic, mimo mi ze tak bardzo to doceniasz, mialam odpowiedziec wczesniej ale jakos mi uknelo icon_redface.gif

Ptasia wygladasz slicznie, no wlasie Oliwka tez brzuszek pokazuje hihihi

kala101 dobrze ze macie jaka pomoc, nieduigo Jano bedzie biegal icon_wink.gif

....a ja juz chyba zaczne odliczac dni do wyjazdu do PL icon_cool.gif

pozdrawiam
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post pon, 05 lip 2010 - 18:01
Post #45

Witam

Madziara78 bardzo sie ciesze ze taka radosc moglam sprawic, mimo mi ze tak bardzo to doceniasz, mialam odpowiedziec wczesniej ale jakos mi uknelo icon_redface.gif

Ptasia wygladasz slicznie, no wlasie Oliwka tez brzuszek pokazuje hihihi

kala101 dobrze ze macie jaka pomoc, nieduigo Jano bedzie biegal icon_wink.gif

....a ja juz chyba zaczne odliczac dni do wyjazdu do PL icon_cool.gif

pozdrawiam

--------------------
TakaSobieJedna



kejti_80
wto, 06 lip 2010 - 10:16
Witajcie Kochane!

Dzięki za miłe opinie n/t mojego wyglądu, aż się zaczerwieniłam icon_redface.gif 29.gif ale i tak wolę siebie bez tych dodatkowych kg i już nie mogę się doczekać ich utraty 06.gif jeszcze miesiąc rozpusty i dogadzania sobie a poźniej trzeba pasa zacisnąć 29.gif 29.gif 29.gif

Ptasiu a Ty jak zwykle przesadzasz 06.gif , chyba jakieś krzywe lustra masz w domu i stąd Twoje zaślepienie 29.gif
Pięknie wyglądasz i brzusio ślicznie rośnie! A Oli cudnie podkreśla swój brzuszek hihihi
A co z praca? Nadal pracujesz czy już w domku leniuchujesz? icon_smile.gif

Agitusku proszę się zameldować z dalekiego kraju co tam słychać???

Niewidzialna a kiedy ten wielki dzień przyjazdu do PL???

Kala to dobrze, że wujek zna się na rzeczy i trochę Wam pomaga ... bo na naszą służbę zdrowia nie ma co liczyć 21.gif
A jak Ty sie czujesz? Jak prawko????

U nas w niedzielę były imprezy WOŚP na rzecz sprzętu dla straży pożarnej i tym samym mnóstwo strażaków, wozów strażackich - Barto był zachwycony 06.gif do tego mnóstwo dzieci i nie można go było stamtąd wyciągnąć poźniej 04.gif
Tak jak patrzę na to moje dziecię to nie mogę uwierzyć, że już taki duży i samodzielny ... ależ ten czas pędzi!

Pozdrawiam icon_smile.gif
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post wto, 06 lip 2010 - 10:16
Post #46

Witajcie Kochane!

Dzięki za miłe opinie n/t mojego wyglądu, aż się zaczerwieniłam icon_redface.gif 29.gif ale i tak wolę siebie bez tych dodatkowych kg i już nie mogę się doczekać ich utraty 06.gif jeszcze miesiąc rozpusty i dogadzania sobie a poźniej trzeba pasa zacisnąć 29.gif 29.gif 29.gif

Ptasiu a Ty jak zwykle przesadzasz 06.gif , chyba jakieś krzywe lustra masz w domu i stąd Twoje zaślepienie 29.gif
Pięknie wyglądasz i brzusio ślicznie rośnie! A Oli cudnie podkreśla swój brzuszek hihihi
A co z praca? Nadal pracujesz czy już w domku leniuchujesz? icon_smile.gif

Agitusku proszę się zameldować z dalekiego kraju co tam słychać???

Niewidzialna a kiedy ten wielki dzień przyjazdu do PL???

Kala to dobrze, że wujek zna się na rzeczy i trochę Wam pomaga ... bo na naszą służbę zdrowia nie ma co liczyć 21.gif
A jak Ty sie czujesz? Jak prawko????

U nas w niedzielę były imprezy WOŚP na rzecz sprzętu dla straży pożarnej i tym samym mnóstwo strażaków, wozów strażackich - Barto był zachwycony 06.gif do tego mnóstwo dzieci i nie można go było stamtąd wyciągnąć poźniej 04.gif
Tak jak patrzę na to moje dziecię to nie mogę uwierzyć, że już taki duży i samodzielny ... ależ ten czas pędzi!

Pozdrawiam icon_smile.gif


--------------------



#Margola
wto, 06 lip 2010 - 10:25
Czesc dziewczyny...
Kejti , Ptasia... piękne brzuchole!!!! ślicznie wyglądacie:)))
Kala dobrze ze masz dodatkowÄ… pomoc bo dzisiaj to roznie bywa z leczeniem.....
Niewidzialna wracasz na stałe czy tylko na "chwile"?
Agitusku.... jak noga?
#Margola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 20 kwi 07 - 11:30
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 13,129

GG:


post wto, 06 lip 2010 - 10:25
Post #47

Czesc dziewczyny...
Kejti , Ptasia... piękne brzuchole!!!! ślicznie wyglądacie:)))
Kala dobrze ze masz dodatkowÄ… pomoc bo dzisiaj to roznie bywa z leczeniem.....
Niewidzialna wracasz na stałe czy tylko na "chwile"?
Agitusku.... jak noga?

--------------------
Natalia (21.01.1998)
Julia   (06.09.2007)

Ptasia
wto, 06 lip 2010 - 10:36
Chwilowo siedze w domu na urlopie. Niestety nie mogłam isc na L4 bo nadal podpisuje wyniki. 16 jest audyt po którym bede miała juz zastepstwo i ide na L4.

Choć prawde mówiac chyba bardziej odpoczywam w pracy niz w domu z Oliwią 29.gif 04.gif
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post wto, 06 lip 2010 - 10:36
Post #48

Chwilowo siedze w domu na urlopie. Niestety nie mogłam isc na L4 bo nadal podpisuje wyniki. 16 jest audyt po którym bede miała juz zastepstwo i ide na L4.

Choć prawde mówiac chyba bardziej odpoczywam w pracy niz w domu z Oliwią 29.gif 04.gif

--------------------

kala101
wto, 06 lip 2010 - 15:14
Kejti moje prawko w jak należytym porządalu własnie wróciłam z egzaminu wewnętrznego i dziś lub jutro moje dokumenty jadą do ośrodka egzaminacyjnego i będę miała wyznaczony termin egzaminu (max 2 tyg) do tego czasu cały czas będe jeździć więc będzie oki icon_smile.gificon_smile.gif musi być
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post wto, 06 lip 2010 - 15:14
Post #49

Kejti moje prawko w jak należytym porządalu własnie wróciłam z egzaminu wewnętrznego i dziś lub jutro moje dokumenty jadą do ośrodka egzaminacyjnego i będę miała wyznaczony termin egzaminu (max 2 tyg) do tego czasu cały czas będe jeździć więc będzie oki icon_smile.gificon_smile.gif musi być


--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
Dzaga
czw, 08 lip 2010 - 22:17
zazdroszcze brzuszków...echhh

a my ostatnio dzien w dizen siedzimy w domu - tzn na podwórku ... ja jak murzyn... dzieci tez... i padam na ryj....
małż wzial urlop i pomalował sciany na pietrze.. teraz uklada podloge, a za tydzien przyjada drzwi... wiec jak rano idzie na góre tak wraca ok 22 i tak od rana do polozenia dzieciaków sama samiusienka z nimi.... echhhhhh padam na ryjek

ale pocieszajÄ…ce ze jeszcze tylko barierka na schody a potem juz tylko mebelki do naszych sypialni i mozna sie przenosic icon_smile.gif

madziara na pewno sie zgłoszę do Ciebie jak juz nasz wyjazd sie wyklaruje icon_smile.gif
a Wy wybieracie sie gdzies w tym roku?
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post czw, 08 lip 2010 - 22:17
Post #50

zazdroszcze brzuszków...echhh

a my ostatnio dzien w dizen siedzimy w domu - tzn na podwórku ... ja jak murzyn... dzieci tez... i padam na ryj....
małż wzial urlop i pomalował sciany na pietrze.. teraz uklada podloge, a za tydzien przyjada drzwi... wiec jak rano idzie na góre tak wraca ok 22 i tak od rana do polozenia dzieciaków sama samiusienka z nimi.... echhhhhh padam na ryjek

ale pocieszajÄ…ce ze jeszcze tylko barierka na schody a potem juz tylko mebelki do naszych sypialni i mozna sie przenosic icon_smile.gif

madziara na pewno sie zgłoszę do Ciebie jak juz nasz wyjazd sie wyklaruje icon_smile.gif
a Wy wybieracie sie gdzies w tym roku?


--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
niewidzialna
piÄ…, 09 lip 2010 - 01:11
Hejka icon_wink.gif

Wyjeżdżam 30 lipca,wracam 20 sierpnia, niestety tylko na 3 tygodnie.
#Margola a jak tam u Ciebie? Fajnie, ze do nas zajrzałaśicon_wink.gif

kala101
to trzymam kciuki na zaÅ› icon_wink.gif

kejti_80 oj zazdroszczę Wam tych wozów strażackich icon_wink.gif, tez mnie Pitu zaskakuje co dnia, a jakie historyjki opowiada i wypadeczkow coraz mniej...a czy u Was tez jest faza na "głupie"?U nas jak mu cos nie pasuje to jest "głupie"

Ptasia
niestety tak to jest, ja jestem czasem szczęśliwa gdy do pracy idę ;P

Dzaga ale mimo wszystko fajnie, ze będziecie mieli odnowione pięknie mieszkanko;)

I mam jeszcze newsa, dziś się dowiedziałam, ze ciocia zostanę, brata dziewczyna jest w ciąży icon_wink.gif
padam już na twarz wiec milej nocki Wam życzę
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post piÄ…, 09 lip 2010 - 01:11
Post #51

Hejka icon_wink.gif

Wyjeżdżam 30 lipca,wracam 20 sierpnia, niestety tylko na 3 tygodnie.
#Margola a jak tam u Ciebie? Fajnie, ze do nas zajrzałaśicon_wink.gif

kala101
to trzymam kciuki na zaÅ› icon_wink.gif

kejti_80 oj zazdroszczę Wam tych wozów strażackich icon_wink.gif, tez mnie Pitu zaskakuje co dnia, a jakie historyjki opowiada i wypadeczkow coraz mniej...a czy u Was tez jest faza na "głupie"?U nas jak mu cos nie pasuje to jest "głupie"

Ptasia
niestety tak to jest, ja jestem czasem szczęśliwa gdy do pracy idę ;P

Dzaga ale mimo wszystko fajnie, ze będziecie mieli odnowione pięknie mieszkanko;)

I mam jeszcze newsa, dziś się dowiedziałam, ze ciocia zostanę, brata dziewczyna jest w ciąży icon_wink.gif
padam już na twarz wiec milej nocki Wam życzę


--------------------
TakaSobieJedna



kala101
piÄ…, 09 lip 2010 - 08:54
niewidzialna moja ma zakaz muwienia głupie i głupi i wymyśliła sobie łosiowaty icon_smile.gificon_smile.gif więc teraz ciągle jak coś jej nie pasuje lub ktoś coś zrobi nie po jej myśli to jest łosiowaty icon_smile.gificon_smile.gif

Kończe bo zaraz mam jazdy icon_smile.gificon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post piÄ…, 09 lip 2010 - 08:54
Post #52

niewidzialna moja ma zakaz muwienia głupie i głupi i wymyśliła sobie łosiowaty icon_smile.gificon_smile.gif więc teraz ciągle jak coś jej nie pasuje lub ktoś coś zrobi nie po jej myśli to jest łosiowaty icon_smile.gificon_smile.gif

Kończe bo zaraz mam jazdy icon_smile.gificon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
♫ agitusek ♫
piÄ…, 09 lip 2010 - 09:17
witam witam,
widze ze dziewczyny ostro do pisania sie wziely 06.gif
i dobrze!!!!!

Dzaga jejku to wyobrazam sobie jak mozesz byc zmeczona,
ale pamietaj, to tylko okres przejsciowy jest,
dziewczyny podrosna,
Ty bedzie z gazetka w reku siedziec a aj z uwieszona Malena u nogi,
bo brak towarzystwa do zabawy bedzie jej doskwieral.

Ptasiu alez pieknie wygladacie,
no wlasnei Oliwia tez widze brzuszek cudnei prezentuje 29.gif

Kala Ty to jestes nie do zdracia kobieto,
prawo jazdy robisz. Gratuluje!!!!!

Margola co tam u Was?

Kejti,
nie wierze oczom, matko kochana Wy zaraz na porodwce wyladujecie!!!!
Kiedy ten czas minal, no kiedy?!?!

Niewidzilalna
,
my tez do Poslki byc moze, jak z noga bedzie okej,
bo to juz dwa tygodnie po operacji,
a ja nadal z kulami chodze.... 41.gif 41.gif 41.gif
Poza tym nie wiadomo czy urzad miasta mnie posci,
widizs musze stawiac sie na nieoczekiwanie wizyty...
ech, myslalam ze po dwoch tygodniach to ja bede juz chodzic w maire pewnie.
trudno.... 41.gif


Milej podrozy!!!! 03.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 09 lip 2010 - 09:17
Post #53

witam witam,
widze ze dziewczyny ostro do pisania sie wziely 06.gif
i dobrze!!!!!

Dzaga jejku to wyobrazam sobie jak mozesz byc zmeczona,
ale pamietaj, to tylko okres przejsciowy jest,
dziewczyny podrosna,
Ty bedzie z gazetka w reku siedziec a aj z uwieszona Malena u nogi,
bo brak towarzystwa do zabawy bedzie jej doskwieral.

Ptasiu alez pieknie wygladacie,
no wlasnei Oliwia tez widze brzuszek cudnei prezentuje 29.gif

Kala Ty to jestes nie do zdracia kobieto,
prawo jazdy robisz. Gratuluje!!!!!

Margola co tam u Was?

Kejti,
nie wierze oczom, matko kochana Wy zaraz na porodwce wyladujecie!!!!
Kiedy ten czas minal, no kiedy?!?!

Niewidzilalna
,
my tez do Poslki byc moze, jak z noga bedzie okej,
bo to juz dwa tygodnie po operacji,
a ja nadal z kulami chodze.... 41.gif 41.gif 41.gif
Poza tym nie wiadomo czy urzad miasta mnie posci,
widizs musze stawiac sie na nieoczekiwanie wizyty...
ech, myslalam ze po dwoch tygodniach to ja bede juz chodzic w maire pewnie.
trudno.... 41.gif


Milej podrozy!!!! 03.gif

--------------------


♫ agitusek ♫
piÄ…, 09 lip 2010 - 09:17
o Kejti cos stuka,
i stuka i stuka 29.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post piÄ…, 09 lip 2010 - 09:17
Post #54

o Kejti cos stuka,
i stuka i stuka 29.gif

--------------------


kejti_80
piÄ…, 09 lip 2010 - 09:24
Kala odjazdowy tekst " łosiowaty" 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif ale się uśmiałam 03.gif

u nas było przez chwilę powiedzenie: Ty głupkuu 29.gif ... ale ostatnio nawet cisza

Niewidzialna dobre i 3 tyg., dzieciaki pobędą z rodzinką, pewno już się cieszą icon_smile.gif a mężyk też jedzie czy zostaje???

Dzaga ach te remonty ... wrr.... ja już ich mam dość, ale jak się nie ma kasy, żeby wyczystko na tip top zrobić i żeby ekipa robiła to się męczymy pomalutku i własnymi siłami.
U nas co tydzień małża nie ma już od czwartku do późnej soboty .... wykorzystuje zaległy urlop z tamtego roku, bo na raz nie chcieli mu dać..... a tak ma wolne co piątek i spędza ten czas na dłubaniu, skrobaniu ścian itd.
Dobrze, że chociaż pogoda jest, bo gdyby padało to można by ześwirować z dzieciakami w domu 43.gif

Pozdrawiam Dziewczynki icon_smile.gif
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post piÄ…, 09 lip 2010 - 09:24
Post #55

Kala odjazdowy tekst " łosiowaty" 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif ale się uśmiałam 03.gif

u nas było przez chwilę powiedzenie: Ty głupkuu 29.gif ... ale ostatnio nawet cisza

Niewidzialna dobre i 3 tyg., dzieciaki pobędą z rodzinką, pewno już się cieszą icon_smile.gif a mężyk też jedzie czy zostaje???

Dzaga ach te remonty ... wrr.... ja już ich mam dość, ale jak się nie ma kasy, żeby wyczystko na tip top zrobić i żeby ekipa robiła to się męczymy pomalutku i własnymi siłami.
U nas co tydzień małża nie ma już od czwartku do późnej soboty .... wykorzystuje zaległy urlop z tamtego roku, bo na raz nie chcieli mu dać..... a tak ma wolne co piątek i spędza ten czas na dłubaniu, skrobaniu ścian itd.
Dobrze, że chociaż pogoda jest, bo gdyby padało to można by ześwirować z dzieciakami w domu 43.gif

Pozdrawiam Dziewczynki icon_smile.gif

--------------------



Madziara78
sob, 10 lip 2010 - 14:57
Kala Å‚osiowaty 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif Natala jest rewelacyjna!!!!!

Dzaguś ja właśnie siedzę jak w norze - okna pozasłaniane, klima chodzi i mimo wszystko ledwo żyję... tak to jest jak się ma mieszkanie na 4 piętrze na poddaszu.... okropność!
i jeszcze ten beton... jak wyjdę z dziećmi na dwór to aż bije gorąco od niego... jejku jak ja marzę o tym domku i kawałku ogródka... 06.gif 43.gif

Ale powiem ci że też mam nadzieję że jak dzieciaki podrosną to będą się ładnie bawić razem... wtedy już będzie podwórko i ja będę mieć taki stolik o którym pisze Agitusek i bedę siedzieć pić kawkę i czytać gazetkę 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Nie martw się, damy radę... z dnia na dzień będzie łatwiej! najgorsze już za nami! 03.gif 04.gif

A co do wyjazdu - chciałabym... ale zobaczymy, narazie mam M. po zabiegu leżącego z nogami w górze 29.gif więc jak mu się palce pogoją to może jakieś last minute uda się upolować...
jak coś będziesz chciała wiedzieć to pytaj spokojnie, jak będę mogła to pomogę!

Agitusek bidulko... teraz już musi być tylko lepiej... musisz uzbroić się w cierpliwość... przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Niewidzialna super -3 tyg to sporo czasu, naładujesz sobie konkretnie baterie!!! 03.gif No właśnie, a co z meżykiem - zostaje czy przylatuje z Wami?

Ciężarówki a jak znosicie upały?

Kala dawaj znać kiedy będzie egzamin - będziemy zaciskać kciukiiii!!!!

Uffff gorąco... idę robić mrożoną kawusię bo zaraz padnę... jeszcze coś głowa mnie dziś pobolewa 29.gif 37.gif

Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post sob, 10 lip 2010 - 14:57
Post #56

Kala Å‚osiowaty 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif Natala jest rewelacyjna!!!!!

Dzaguś ja właśnie siedzę jak w norze - okna pozasłaniane, klima chodzi i mimo wszystko ledwo żyję... tak to jest jak się ma mieszkanie na 4 piętrze na poddaszu.... okropność!
i jeszcze ten beton... jak wyjdę z dziećmi na dwór to aż bije gorąco od niego... jejku jak ja marzę o tym domku i kawałku ogródka... 06.gif 43.gif

Ale powiem ci że też mam nadzieję że jak dzieciaki podrosną to będą się ładnie bawić razem... wtedy już będzie podwórko i ja będę mieć taki stolik o którym pisze Agitusek i bedę siedzieć pić kawkę i czytać gazetkę 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Nie martw się, damy radę... z dnia na dzień będzie łatwiej! najgorsze już za nami! 03.gif 04.gif

A co do wyjazdu - chciałabym... ale zobaczymy, narazie mam M. po zabiegu leżącego z nogami w górze 29.gif więc jak mu się palce pogoją to może jakieś last minute uda się upolować...
jak coś będziesz chciała wiedzieć to pytaj spokojnie, jak będę mogła to pomogę!

Agitusek bidulko... teraz już musi być tylko lepiej... musisz uzbroić się w cierpliwość... przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Niewidzialna super -3 tyg to sporo czasu, naładujesz sobie konkretnie baterie!!! 03.gif No właśnie, a co z meżykiem - zostaje czy przylatuje z Wami?

Ciężarówki a jak znosicie upały?

Kala dawaj znać kiedy będzie egzamin - będziemy zaciskać kciukiiii!!!!

Uffff gorąco... idę robić mrożoną kawusię bo zaraz padnę... jeszcze coś głowa mnie dziś pobolewa 29.gif 37.gif



--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

kala101
pon, 12 lip 2010 - 13:28
Witam dziewczyny

Co do egzaminu to w firmie mi załatwiają termin i chyba jutro się dowiem kiedy dokładnie mam egzamin :)Ależ mi się już marzy to prawko i wyjazd nad wode czy gdzieś bez proszenia się.
Byliśy na weekend na wsi wszystko fajnie ładnie tylko jestem po tym weekendzie tak zmęczona żę szok niby nic nie robiła ale psychicznie z dziadkami janusza nie wytrzymuje jeszce ich autem jechaliśmy wszystko po ich myśli masakra oni nie rozumieją żę dziecko to nie robot któy da się nakręcić wtedy kiedy się chce i wyłączyć wtedy kiedy oni mają na to ochote. Ale nic tam przynajmniej w domu chłodek był a u nas w bloku jedna wielka duchota. Ale jak to móią wszędzie dobrze ale w domu najlepiej icon_smile.gificon_smile.gif

agitusku powoli do przodu widze że mój tej powoli coraz więcej ruchów i może jednak do tego września się rozrusza przynajmniej na tyle aby o jednej kuli chodzić icon_smile.gif

madziarka a co ten twój chłop zrobił bo chyba pisałaś ale ja jakąś skleproze mam. A z dzieciaczkami to ja tak samo sądze teraz mała różnica wieku więc szybciutko razem się będa bawić a by wkońcu kiedyś usiądziemy i napijemy się spokojnie kawki icon_smile.gificon_smile.gif

A co do tekstu łosiowaty to tak natala ochrzaniła dziadków i ich ustawiła w trakcie tego weekendu że nikt przy niej się nie odwarzył powiedzieć głupie, głupi czy coś w tym rodzaju wszystko musiało być łosiowate icon_smile.gificon_smile.gif

Ten post edytował kala101 pon, 12 lip 2010 - 13:30
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post pon, 12 lip 2010 - 13:28
Post #57

Witam dziewczyny

Co do egzaminu to w firmie mi załatwiają termin i chyba jutro się dowiem kiedy dokładnie mam egzamin :)Ależ mi się już marzy to prawko i wyjazd nad wode czy gdzieś bez proszenia się.
Byliśy na weekend na wsi wszystko fajnie ładnie tylko jestem po tym weekendzie tak zmęczona żę szok niby nic nie robiła ale psychicznie z dziadkami janusza nie wytrzymuje jeszce ich autem jechaliśmy wszystko po ich myśli masakra oni nie rozumieją żę dziecko to nie robot któy da się nakręcić wtedy kiedy się chce i wyłączyć wtedy kiedy oni mają na to ochote. Ale nic tam przynajmniej w domu chłodek był a u nas w bloku jedna wielka duchota. Ale jak to móią wszędzie dobrze ale w domu najlepiej icon_smile.gificon_smile.gif

agitusku powoli do przodu widze że mój tej powoli coraz więcej ruchów i może jednak do tego września się rozrusza przynajmniej na tyle aby o jednej kuli chodzić icon_smile.gif

madziarka a co ten twój chłop zrobił bo chyba pisałaś ale ja jakąś skleproze mam. A z dzieciaczkami to ja tak samo sądze teraz mała różnica wieku więc szybciutko razem się będa bawić a by wkońcu kiedyś usiądziemy i napijemy się spokojnie kawki icon_smile.gificon_smile.gif

A co do tekstu łosiowaty to tak natala ochrzaniła dziadków i ich ustawiła w trakcie tego weekendu że nikt przy niej się nie odwarzył powiedzieć głupie, głupi czy coś w tym rodzaju wszystko musiało być łosiowate icon_smile.gificon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
niewidzialna
pon, 12 lip 2010 - 20:14
Odmeldowuje się wreszcie, bo ostatnio mało czasu na cokolwiek.
Do Pl jadę tylko z dziećmi,menz se wynalazł prace tu na ten czas, przykro jest mi tego powodu a i moja rodzina tez zawiedziona.

♫ agitusek ♫ nie martw siÄ™, przecież nie mogÅ‚aÅ› przewidzieć jak szybko dojdziesz do siebie, operacja to operacja, mam nadzieje ze niebawem bÄ™dzie lepiej...może akurat w Pl siÄ™ spotkamy icon_wink.gif

kala101 "losowaty" super tekst icon_wink.gif i trzymam kciuki za Twoj egzamin, moja siostra dzi drugi raz oblala, za tydzien w czwartek ma kolejny.

spadam bo musze leciec, bo wolaja ;P
Posylam Wam nieco chlodu, ale deszczu tylko troszeczke icon_wink.gif
pozdrawiam
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post pon, 12 lip 2010 - 20:14
Post #58

Odmeldowuje się wreszcie, bo ostatnio mało czasu na cokolwiek.
Do Pl jadę tylko z dziećmi,menz se wynalazł prace tu na ten czas, przykro jest mi tego powodu a i moja rodzina tez zawiedziona.

♫ agitusek ♫ nie martw siÄ™, przecież nie mogÅ‚aÅ› przewidzieć jak szybko dojdziesz do siebie, operacja to operacja, mam nadzieje ze niebawem bÄ™dzie lepiej...może akurat w Pl siÄ™ spotkamy icon_wink.gif

kala101 "losowaty" super tekst icon_wink.gif i trzymam kciuki za Twoj egzamin, moja siostra dzi drugi raz oblala, za tydzien w czwartek ma kolejny.

spadam bo musze leciec, bo wolaja ;P
Posylam Wam nieco chlodu, ale deszczu tylko troszeczke icon_wink.gif
pozdrawiam

--------------------
TakaSobieJedna



ღ magda ღ
wto, 13 lip 2010 - 16:37
Witam kochane ja się kłaniam po remoncie mam super dużo sprzątania ale są takie upały u nas od 2 tygodni że nie mam siły ruszyć palcem, poza tym znowu choruję na oskrzela i mam zapalenie krtani z utratą głosu więc o naszym wyjeżdzie nad morze możemy zapomnieć

Kaluś odezwij się kochana kiedy będziesz mobilna bo mam do ciebie prośbę odnośnie Ikei hihihihi 29.gif

Dzaguś pamiętasz o mnie 06.gif
ღ magda ღ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,921
Dołączył: czw, 15 lut 07 - 17:07
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 11,086

GG:


post wto, 13 lip 2010 - 16:37
Post #59

Witam kochane ja się kłaniam po remoncie mam super dużo sprzątania ale są takie upały u nas od 2 tygodni że nie mam siły ruszyć palcem, poza tym znowu choruję na oskrzela i mam zapalenie krtani z utratą głosu więc o naszym wyjeżdzie nad morze możemy zapomnieć

Kaluś odezwij się kochana kiedy będziesz mobilna bo mam do ciebie prośbę odnośnie Ikei hihihihi 29.gif

Dzaguś pamiętasz o mnie 06.gif

--------------------


kala101
wto, 13 lip 2010 - 21:30
madziu ikea to dopiero albo jak ja prawko zrobie albo jak noga J dojdzie do takiego stanu że da rade jeździć puki co sama nie moge się doprosić nikogo aby mnie zawiózł a tak mi brak tych wizyt w ikei icon_sad.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post wto, 13 lip 2010 - 21:30
Post #60

madziu ikea to dopiero albo jak ja prawko zrobie albo jak noga J dojdzie do takiego stanu że da rade jeździć puki co sama nie moge się doprosić nikogo aby mnie zawiózł a tak mi brak tych wizyt w ikei icon_sad.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
> WrzeÅ›niowe MaÅ‚e Wielkie Przedszkolaki cz. VII, czyli mamine tÄ™sknoty i odcinanie pÄ™powiny :)
Start new topic
Reply to this topic
47 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 17:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama