Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Przedszkolaki i nieprzedszkolaki

, z czerwcowo-LIPCOWO-sierpniowej 14-stej paki
> , z czerwcowo-LIPCOWO-sierpniowej 14-stej paki
Żoanna
wto, 27 lip 2010 - 21:40
wynalazłam zdjęcia na pierwszą stronkę,ale reszta się nie obija nienie.gif
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
Skąd: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post wto, 27 lip 2010 - 21:40
Post #41

wynalazłam zdjęcia na pierwszą stronkę,ale reszta się nie obija nienie.gif

--------------------


Bez_Nazwy :(
wto, 27 lip 2010 - 21:45
Zapuszczam fotę na leniucha... powtarzam się, wiem, w dodatku przeklejam z Facebooka.  29.gif



Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post wto, 27 lip 2010 - 21:45
Post #42

Zapuszczam fotę na leniucha... powtarzam się, wiem, w dodatku przeklejam z Facebooka.  29.gif



Bez_Nazwy :(
wto, 27 lip 2010 - 21:49
Się właśnie zreflektowałam, że jesteśmy już na wokandzie. 06.gif Ale zdjęcia nie będę  edytować, niech sobie powisi.
Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post wto, 27 lip 2010 - 21:49
Post #43

Się właśnie zreflektowałam, że jesteśmy już na wokandzie. 06.gif Ale zdjęcia nie będę  edytować, niech sobie powisi.
Żoanna
wto, 27 lip 2010 - 21:52
ale by Go ciotka wycałowała 03.gif

Ten post edytował anusia12 wto, 27 lip 2010 - 21:53
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
Skąd: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post wto, 27 lip 2010 - 21:52
Post #44

ale by Go ciotka wycałowała 03.gif

--------------------


MoniZ
śro, 28 lip 2010 - 08:22
no to my tez sie wkleimy 06.gif


i braciszek icon_smile.gif


icon_smile.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 28 lip 2010 - 08:22
Post #45

no to my tez sie wkleimy 06.gif


i braciszek icon_smile.gif


icon_smile.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Żoanna
śro, 28 lip 2010 - 08:39
Moni jestem z Ciebie dumna. 06.gif
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
Skąd: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post śro, 28 lip 2010 - 08:39
Post #46

Moni jestem z Ciebie dumna. 06.gif

--------------------


MoniZ
śro, 28 lip 2010 - 08:49
anusia za to ze sie wzielam za fotki 06.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 28 lip 2010 - 08:49
Post #47

anusia za to ze sie wzielam za fotki 06.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
MoniZ
śro, 28 lip 2010 - 08:55
JAKUBIE


Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny...
Składa ciocia Monika z Michałkiem i Maksiem.
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 28 lip 2010 - 08:55
Post #48

JAKUBIE


Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce...
A uśmiech Twój radosny
przypominał zapach wiosny...
Składa ciocia Monika z Michałkiem i Maksiem.


--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
lillo
śro, 28 lip 2010 - 09:57
Kubusiu, Wszystkiego Najlepszego z Dniu Twojego Świeta. Sto lat , masy zabawek i wiecznego uśmiechu na buźce
lillo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 941
Dołączył: śro, 14 mar 07 - 19:25
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 11,964




post śro, 28 lip 2010 - 09:57
Post #49

Kubusiu, Wszystkiego Najlepszego z Dniu Twojego Świeta. Sto lat , masy zabawek i wiecznego uśmiechu na buźce

--------------------


Joleńka
śro, 28 lip 2010 - 10:41
Witam

Agutko jestem w szoku nad ilością kleszczy w ogrodzie. Z pewnością czeka Was opryskanie całego ogrodu(jeżeli nie teraz to po sezonie jagodowym).
Co do guzka to obawiam się, że wizyta u chirurga dziecięcego zakończy się również tym samym stwierdzeniem czyli wycinać.
Co do mówienia Kuby to nie dziwię się twojej euforii, ja też uwielbiam słuchać Szymusia 03.gif . Który ostatnio bardzo dużo mówi i jeszcze więcej powtarza za nami. Nawet nas dyscyplinuje(jak mówimy brzydko). Mam tez fazę na brzydkie słowa, tzn. jak powie jakieś nowe słowo to pyta się czy to brzydko czy może tak mówić.

Alciu
wg mnie to bardzo słuszną podjęliście decyzję, my wprawdzie nie będziemy szczepić dodatkowo(tylko zaległe szczepienia nas czekają) ale już w tej chwili stosuje kurację witaminową i czosnkową. Nie wiem na ile to uchroni go przed poważniejszym chorobami ale chce zrobić choć tyle.
A papierówek zazdroszczę, u nas niestety nie obrodziły w tym roku(tzn. u rodziców) icon_sad.gif

Mim gratuluję !!!

Lillo nasz synek też nie mówi „r”, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza. Wydaje mi się że mają jeszcze czas. Zresztą sama widzisz że większość z lipcowych maluchów ma tą samą przypadłość icon_smile.gif


Moni zdrówka dla Michasia życzę i dla Ciebie

Anuszka wzruszyłam się Twoją wypowiedzią, trzymam za was kciuki żeby udało wam się poukładać tak życie byście byli razem, blisko.


A u Nas hmm
Cóż szczególnie nic nowego nie ma.
Czerwiec i początek lipca były bardzo intensywne ale już jest spokojniej, mogę sobie pospać dłużej
Ostatnio zauważyłam, że im więcej mam zajęć tym bardziej jestem zorganizowana.
Może za dużo biorę na swoje barki ale lepiej się czuję jak coś robię z moim życiem a nie stoję w miejscu. Chciała bym żeby moja rodzina była dumna ze mnie i chciała bym sama być dumna z tego co osiągnęłam/zrobiłam.
Zaangażowałam się w życie społeczne gminy i mam nadzieję, że władze gminy nie ostudzą mojego zapału. Pożyjemy zobaczymy

Co do przedszkola to my również powoli szykujemy się na pójście Szymona do przedszkola. Na razie tylko wirtualnie. Mówimy o przedszkolu, czytamy i opowiadamy co mama lub tata robili w przedszkolu(aspekty negatywne też są omawiane). Póki co Szymon już nie może się doczekać , ale zobaczymy co powie we wrześniu.

Dobra uciekam
Buziaki dla wszystkich trzylatków, a zwłaszcza za dzisiejszego - zdrówka dla Kubusia brawo_bis.gif
Joleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 626
Dołączył: czw, 17 maj 07 - 08:19
Skąd: znad dwóch rzek
Nr użytkownika: 14,328




post śro, 28 lip 2010 - 10:41
Post #50

Witam

Agutko jestem w szoku nad ilością kleszczy w ogrodzie. Z pewnością czeka Was opryskanie całego ogrodu(jeżeli nie teraz to po sezonie jagodowym).
Co do guzka to obawiam się, że wizyta u chirurga dziecięcego zakończy się również tym samym stwierdzeniem czyli wycinać.
Co do mówienia Kuby to nie dziwię się twojej euforii, ja też uwielbiam słuchać Szymusia 03.gif . Który ostatnio bardzo dużo mówi i jeszcze więcej powtarza za nami. Nawet nas dyscyplinuje(jak mówimy brzydko). Mam tez fazę na brzydkie słowa, tzn. jak powie jakieś nowe słowo to pyta się czy to brzydko czy może tak mówić.

Alciu
wg mnie to bardzo słuszną podjęliście decyzję, my wprawdzie nie będziemy szczepić dodatkowo(tylko zaległe szczepienia nas czekają) ale już w tej chwili stosuje kurację witaminową i czosnkową. Nie wiem na ile to uchroni go przed poważniejszym chorobami ale chce zrobić choć tyle.
A papierówek zazdroszczę, u nas niestety nie obrodziły w tym roku(tzn. u rodziców) icon_sad.gif

Mim gratuluję !!!

Lillo nasz synek też nie mówi „r”, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza. Wydaje mi się że mają jeszcze czas. Zresztą sama widzisz że większość z lipcowych maluchów ma tą samą przypadłość icon_smile.gif


Moni zdrówka dla Michasia życzę i dla Ciebie

Anuszka wzruszyłam się Twoją wypowiedzią, trzymam za was kciuki żeby udało wam się poukładać tak życie byście byli razem, blisko.


A u Nas hmm
Cóż szczególnie nic nowego nie ma.
Czerwiec i początek lipca były bardzo intensywne ale już jest spokojniej, mogę sobie pospać dłużej
Ostatnio zauważyłam, że im więcej mam zajęć tym bardziej jestem zorganizowana.
Może za dużo biorę na swoje barki ale lepiej się czuję jak coś robię z moim życiem a nie stoję w miejscu. Chciała bym żeby moja rodzina była dumna ze mnie i chciała bym sama być dumna z tego co osiągnęłam/zrobiłam.
Zaangażowałam się w życie społeczne gminy i mam nadzieję, że władze gminy nie ostudzą mojego zapału. Pożyjemy zobaczymy

Co do przedszkola to my również powoli szykujemy się na pójście Szymona do przedszkola. Na razie tylko wirtualnie. Mówimy o przedszkolu, czytamy i opowiadamy co mama lub tata robili w przedszkolu(aspekty negatywne też są omawiane). Póki co Szymon już nie może się doczekać , ale zobaczymy co powie we wrześniu.

Dobra uciekam
Buziaki dla wszystkich trzylatków, a zwłaszcza za dzisiejszego - zdrówka dla Kubusia brawo_bis.gif


--------------------

Bez_Nazwy :(
śro, 28 lip 2010 - 15:29
KUBUSIU, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!![/color]

WSPANIAŁEGO DZIECIŃSTWA W MIŁOŚCI I BEZTROSCE!

[color="#8b0000"]

Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post śro, 28 lip 2010 - 15:29
Post #51

KUBUSIU, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!![/color]

WSPANIAŁEGO DZIECIŃSTWA W MIŁOŚCI I BEZTROSCE!

[color="#8b0000"]

sylwia13
śro, 28 lip 2010 - 17:41
Kubusiu w dniu urodzin najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości z dzieciństwa, powodzenia w zmaganiach przedszkolnych!!!
sylwia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,259
Dołączył: śro, 21 mar 07 - 15:54
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 12,187




post śro, 28 lip 2010 - 17:41
Post #52

Kubusiu w dniu urodzin najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości z dzieciństwa, powodzenia w zmaganiach przedszkolnych!!!

--------------------




Agutka
śro, 28 lip 2010 - 20:32
Kubuś dziekuje za życzenia

... i stawia piwko wszystkim chętnym
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post śro, 28 lip 2010 - 20:32
Post #53

Kubuś dziekuje za życzenia

... i stawia piwko wszystkim chętnym

--------------------
MoniZ
śro, 28 lip 2010 - 21:29
a mi rece opadaja normalnie tylko usiasc i ryczec jak juz wyszlismy z zapalenie spojowek to teraz Michal znow ma zapalenie jamy ustnej 41.gif musze pomyslec co on przed tem bral
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 28 lip 2010 - 21:29
Post #54

a mi rece opadaja normalnie tylko usiasc i ryczec jak juz wyszlismy z zapalenie spojowek to teraz Michal znow ma zapalenie jamy ustnej 41.gif musze pomyslec co on przed tem bral

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
viki.
śro, 28 lip 2010 - 21:39
Witam Was cieplutko,
ja to jakoś się nie wyrabiam żeby pisać ale na bieżąco śledzę mniej lub więcej co się dzieje, więc serdecznie dziękuję w imieniu Tosi tym ciociom co o niej pamiętały i za piękne życzenia przytul.gif
Moni dla Was specjalnie dużo zdrówka icon_smile.gif mocno wysyłam ...
Wiem co to znaczy taka czarna seria, u nas tak od kwietnia do czerwca było, aż ja zapaleniem płuc zakończyłam...

Mim gratulacje!!![
Moni, Ritta cudne zdjęcia...

I oczywiście prosto z serducha składamy wszyskim jubilatom lipcowym najśliczniejsze życzenia!


Ten post edytował viki. śro, 28 lip 2010 - 21:40
viki.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,199
Dołączył: pon, 29 sty 07 - 10:29
Skąd: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 10,412




post śro, 28 lip 2010 - 21:39
Post #55

Witam Was cieplutko,
ja to jakoś się nie wyrabiam żeby pisać ale na bieżąco śledzę mniej lub więcej co się dzieje, więc serdecznie dziękuję w imieniu Tosi tym ciociom co o niej pamiętały i za piękne życzenia przytul.gif
Moni dla Was specjalnie dużo zdrówka icon_smile.gif mocno wysyłam ...
Wiem co to znaczy taka czarna seria, u nas tak od kwietnia do czerwca było, aż ja zapaleniem płuc zakończyłam...

Mim gratulacje!!![
Moni, Ritta cudne zdjęcia...

I oczywiście prosto z serducha składamy wszyskim jubilatom lipcowym najśliczniejsze życzenia!


--------------------
Viki mama Tosi




Joanna 81
śro, 28 lip 2010 - 21:56
Kubusiu kochany




Dziś Twoje święto, więc z tej okazji chciałam życzyć Ci

wielu radosnych chwil,

spełnienia malutkich i tych dużych marzeń
,

uśmiechu na buziaczku
,

fajnych prezentów


oraz wszystkiego tego, co sobie życzysz przytul.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
Skąd: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post śro, 28 lip 2010 - 21:56
Post #56

Kubusiu kochany




Dziś Twoje święto, więc z tej okazji chciałam życzyć Ci

wielu radosnych chwil,

spełnienia malutkich i tych dużych marzeń
,

uśmiechu na buziaczku
,

fajnych prezentów


oraz wszystkiego tego, co sobie życzysz przytul.gif


--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
MoniZ
czw, 29 lip 2010 - 09:11
a ja dzisiaj stawiam za skonczony 7 miesiac Maksia icon_biggrin.gif
a od wczoraj raczkujemy jeszcze troszke nieporadnie ale jest brawo_bis.gif

Ten post edytował MoniZ czw, 29 lip 2010 - 15:07
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
Skąd: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post czw, 29 lip 2010 - 09:11
Post #57

a ja dzisiaj stawiam za skonczony 7 miesiac Maksia icon_biggrin.gif
a od wczoraj raczkujemy jeszcze troszke nieporadnie ale jest brawo_bis.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
asia_b
czw, 29 lip 2010 - 13:22
Przelotem jesteśmy w domku. Rano wróciliśmy od moich rodziców, a jutro teoretycznie jedziemy do treściowej. O ile mi przejdzie złość na M, który przez nieuwagę wyrzucił do śmieci reklamówkę z rzeczami dzieci 21.gif 37.gif Fakt, że było to mokre pranie, które przez noc nie wyschło i rano w pośpiechu wrzuciłam je do worka na śmieci ani trochę go nie usprawiedliwia. Wybaczam letnie koszulki i spodenki chłopców (takie do ogrodu icon_wink.gif) ale zielonego kapelusika Krzysia, którego nie pamiętam gdzie kupiłam, nie wybaczam!

U rodziców było świetnie. Fajniej niż w czerwcu, może dlatego, że nie było tak gorąco. Nie, żebym odpoczęła, a już na pewno nie od dzieci, ale dla mnie to naprawdę wiele, że mogłam pobyć z bliskimi, poplotkować, pośmiać się z mamą, dzielić radość z obserwowania maluchów i ze wspólnych zabaw. Fizycznie umęczona byłam nawet bardziej niż w domu, bo dom rodziców, zwłaszcza ogród, pełen jest niebezpieczeństw icon_wink.gif, ale podbudowałam się psychicznie icon_smile.gif Choć gdzie tam w duszy lęgnie się od niedawna stres związany z pracą...

Mam mnóstwo wrażeń, przemyśleń, zdjęć ale nie mam kiedy się nimi podzielić.
No i chciałabym na spokojnie doczytać co u Was...
Oczywiście składam serdeczne życzenia zaległym Jubilatom! brawo_bis.gif

Tymczasem pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
Skąd: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post czw, 29 lip 2010 - 13:22
Post #58

Przelotem jesteśmy w domku. Rano wróciliśmy od moich rodziców, a jutro teoretycznie jedziemy do treściowej. O ile mi przejdzie złość na M, który przez nieuwagę wyrzucił do śmieci reklamówkę z rzeczami dzieci 21.gif 37.gif Fakt, że było to mokre pranie, które przez noc nie wyschło i rano w pośpiechu wrzuciłam je do worka na śmieci ani trochę go nie usprawiedliwia. Wybaczam letnie koszulki i spodenki chłopców (takie do ogrodu icon_wink.gif) ale zielonego kapelusika Krzysia, którego nie pamiętam gdzie kupiłam, nie wybaczam!

U rodziców było świetnie. Fajniej niż w czerwcu, może dlatego, że nie było tak gorąco. Nie, żebym odpoczęła, a już na pewno nie od dzieci, ale dla mnie to naprawdę wiele, że mogłam pobyć z bliskimi, poplotkować, pośmiać się z mamą, dzielić radość z obserwowania maluchów i ze wspólnych zabaw. Fizycznie umęczona byłam nawet bardziej niż w domu, bo dom rodziców, zwłaszcza ogród, pełen jest niebezpieczeństw icon_wink.gif, ale podbudowałam się psychicznie icon_smile.gif Choć gdzie tam w duszy lęgnie się od niedawna stres związany z pracą...

Mam mnóstwo wrażeń, przemyśleń, zdjęć ale nie mam kiedy się nimi podzielić.
No i chciałabym na spokojnie doczytać co u Was...
Oczywiście składam serdeczne życzenia zaległym Jubilatom! brawo_bis.gif

Tymczasem pozdrawiam serdecznie icon_smile.gif

--------------------
alcia
czw, 29 lip 2010 - 20:57
ja nadal w dwupaku 21.gif

coś mi się mdło zrobiło ......
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post czw, 29 lip 2010 - 20:57
Post #59

ja nadal w dwupaku 21.gif

coś mi się mdło zrobiło ......

--------------------


Cornuss
pią, 30 lip 2010 - 08:41
Hej dziewczyny!

Ja jak zwykle mam wahania nastroju. Ale ostatnio raczej same doły... Z M prawie nie rozmawiamy - po prostu nie potrafimy się dogadać. Najchętniej bym się wyprowadziła. Ale to nie jest takie proste..... Aż się boję weekendu... Za dużo czasu razem...

Ale... nie myslę już o tym..

Grunt że mam super córki icon_smile.gif Z pracy też jestem BAAAARDZO zadowolona, to taka moja odskocznia od problemów.

Dom niestety nie chce się sprzedać, ale może kiedyś się uda, bo znowu ktoś przyszedł oglądać drugi raz... Ale teraz na szczęście będzie się duzo działo, bo muszę Dalię przygotować do nowej szkoły, Lilkę do przedszkola. U nas wyprawka jest długa. I pościel i szczotka do zębów, piżamka chyba też, juz nie pamiętam, muszę tę karteczkę odnaleźć i zacząć robić zakupy. Nie obędzie się bez zakupów ubraniowych. Dalii z kolei obiecałam wymianę całej garderoby przed pójściem do liceum na taką bardziej dorosłą. Oj będzie wydatków w sierpniu... Jeszcze podręczniki i wszystkie szkolne rzeczy.. Ale trudno. I tak chciałam wrócić do pracy dopiero od sierpnia, żeby mieć jeszcze miesiąc wakacji - ale M się uparł i wyrzucił mnie z domu - a ja sobie w duchu przyrzekłam, że całą lipcową pensję przepuszczę na takie dodatkowe wydatki dla córek. Dali już dostała wymarzony aparat foto, który jej obiecałam za dostanie się do liceum. A dostała się do najlpepszego w Warszawie muszę się pochwalić icon_smile.gif

Asiu_b, ubranek bym nie darowała icon_wink.gif też zawsze mam stresy, że jakaś siatka mi się gdzieś wyrzuci...

Alciu, dom sprzedajemy, bo... zawsze mieliśmy go sprzedać. To była inwestycja... A ja chcę teraz do wynajmowanego mieszkania w bloku, przy pracy.....

Agutko, współczuję bardzo problemów z guzkiem... Ale może to coś zupełnie niegroźnego? Ja też mam taki guzek, za uchem, na szyi. Odkryłam go jak miałam z 10 lat. Lekarze go obejrzeli, kazali się nie przejmować. Teraz cały czas jest taki sam - od 25 lat. U mnie to pewnie jakiś tłuszczak. Wyciąć niby zawsze można.....
Co do ogrzewania to my mamy gaz ze zbiornika i to cholerstwo jest strasznie drogie. W duży mróz płaciliśmy nawet 2,5 tys miesięcznie !!!!

Anuszko, trzymam bardzo kciuki za Was!!!! BArdzo! To ważne że chcecie.... Bo my już nie chcemy walczyć...............


No to jeszcze wkleję ze dwa zdjęcia... Strasznie stare, ale nie mam żadenego nowego zdjęcia Lilki. Za tydzień wyprawimy jej urodziny (spóźnione o miesiąc) to może popstrykam kilka...






Pozdrowienia!!!



Cornuss


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: pon, 13 lis 06 - 10:29
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 8,452




post pią, 30 lip 2010 - 08:41
Post #60

Hej dziewczyny!

Ja jak zwykle mam wahania nastroju. Ale ostatnio raczej same doły... Z M prawie nie rozmawiamy - po prostu nie potrafimy się dogadać. Najchętniej bym się wyprowadziła. Ale to nie jest takie proste..... Aż się boję weekendu... Za dużo czasu razem...

Ale... nie myslę już o tym..

Grunt że mam super córki icon_smile.gif Z pracy też jestem BAAAARDZO zadowolona, to taka moja odskocznia od problemów.

Dom niestety nie chce się sprzedać, ale może kiedyś się uda, bo znowu ktoś przyszedł oglądać drugi raz... Ale teraz na szczęście będzie się duzo działo, bo muszę Dalię przygotować do nowej szkoły, Lilkę do przedszkola. U nas wyprawka jest długa. I pościel i szczotka do zębów, piżamka chyba też, juz nie pamiętam, muszę tę karteczkę odnaleźć i zacząć robić zakupy. Nie obędzie się bez zakupów ubraniowych. Dalii z kolei obiecałam wymianę całej garderoby przed pójściem do liceum na taką bardziej dorosłą. Oj będzie wydatków w sierpniu... Jeszcze podręczniki i wszystkie szkolne rzeczy.. Ale trudno. I tak chciałam wrócić do pracy dopiero od sierpnia, żeby mieć jeszcze miesiąc wakacji - ale M się uparł i wyrzucił mnie z domu - a ja sobie w duchu przyrzekłam, że całą lipcową pensję przepuszczę na takie dodatkowe wydatki dla córek. Dali już dostała wymarzony aparat foto, który jej obiecałam za dostanie się do liceum. A dostała się do najlpepszego w Warszawie muszę się pochwalić icon_smile.gif

Asiu_b, ubranek bym nie darowała icon_wink.gif też zawsze mam stresy, że jakaś siatka mi się gdzieś wyrzuci...

Alciu, dom sprzedajemy, bo... zawsze mieliśmy go sprzedać. To była inwestycja... A ja chcę teraz do wynajmowanego mieszkania w bloku, przy pracy.....

Agutko, współczuję bardzo problemów z guzkiem... Ale może to coś zupełnie niegroźnego? Ja też mam taki guzek, za uchem, na szyi. Odkryłam go jak miałam z 10 lat. Lekarze go obejrzeli, kazali się nie przejmować. Teraz cały czas jest taki sam - od 25 lat. U mnie to pewnie jakiś tłuszczak. Wyciąć niby zawsze można.....
Co do ogrzewania to my mamy gaz ze zbiornika i to cholerstwo jest strasznie drogie. W duży mróz płaciliśmy nawet 2,5 tys miesięcznie !!!!

Anuszko, trzymam bardzo kciuki za Was!!!! BArdzo! To ważne że chcecie.... Bo my już nie chcemy walczyć...............


No to jeszcze wkleję ze dwa zdjęcia... Strasznie stare, ale nie mam żadenego nowego zdjęcia Lilki. Za tydzień wyprawimy jej urodziny (spóźnione o miesiąc) to może popstrykam kilka...






Pozdrowienia!!!





--------------------



> Przedszkolaki i nieprzedszkolaki, z czerwcowo-LIPCOWO-sierpniowej 14-stej paki
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 06:04
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama