Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
64 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia   

Kwietniowe przedszkolaki :D

> 
Ewaaa
pon, 15 wrz 2008 - 20:01
a to moje tancerki

dziekujemy za uwage icon_razz.gif
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post pon, 15 wrz 2008 - 20:01
Post #81

a to moje tancerki

dziekujemy za uwage icon_razz.gif

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


madziarex
pon, 15 wrz 2008 - 21:52
Ewaaa film the best brawo_bis.gif brawo_bis.gif 03.gif Kapitalne laski icon_biggrin.gif

Ps- ależ macie dom fajowy !!!!!!!!!!!!!!!!

Agunia u nas codziennie jest niby pójście z "chęcią" ale jednocześnie ze znakiem zapytania..Najgorzej jest po chorobach 21.gif

Dziś mam się lepiej , chłopakci w domu szaleją , a ja czekam na weekend icon_razz.gif

Pozdro!
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 15 wrz 2008 - 21:52
Post #82

Ewaaa film the best brawo_bis.gif brawo_bis.gif 03.gif Kapitalne laski icon_biggrin.gif

Ps- ależ macie dom fajowy !!!!!!!!!!!!!!!!

Agunia u nas codziennie jest niby pójście z "chęcią" ale jednocześnie ze znakiem zapytania..Najgorzej jest po chorobach 21.gif

Dziś mam się lepiej , chłopakci w domu szaleją , a ja czekam na weekend icon_razz.gif

Pozdro!

--------------------
Ewaaa
wto, 16 wrz 2008 - 07:48
witam
u mnie wyjscie do szkoly bez problemow
oli zawsze zadowolona, jak na razie i oby tak bylo nadal
a dom , bedzie fajowy, to co widac to jest nie ruszane od zakupu, na razie robimy na gorze wszystko, a na dole jak i na gorze sciany i sufity beda nowe, elektryka tez,a teraz ogrzewanie to priorytet, maja w tym tyg skonczyc, stare bylo malo ekonomiczne iwogole stare, na razie grzejemy kominkiem, troche chlodno rano, ale spox
a wy sie kurujcie chorowitki
,oj spadam nolka sie obudzila

pozdrowka
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post wto, 16 wrz 2008 - 07:48
Post #83

witam
u mnie wyjscie do szkoly bez problemow
oli zawsze zadowolona, jak na razie i oby tak bylo nadal
a dom , bedzie fajowy, to co widac to jest nie ruszane od zakupu, na razie robimy na gorze wszystko, a na dole jak i na gorze sciany i sufity beda nowe, elektryka tez,a teraz ogrzewanie to priorytet, maja w tym tyg skonczyc, stare bylo malo ekonomiczne iwogole stare, na razie grzejemy kominkiem, troche chlodno rano, ale spox
a wy sie kurujcie chorowitki
,oj spadam nolka sie obudzila

pozdrowka

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


aj80
wto, 16 wrz 2008 - 08:40
Ewaaa świetne tancerki szczególnie Nola wymiata, i te okrzyki icon_smile.gif))
Agunia też cieszę się, że parka, zawsze to nowe doświadczenie icon_smile.gif Grześ wolałby braciszka, ale powoli go ustawiam. Narazie mu nie mówiliśmy, jak po połówkowym się wyjaśni to mu powiemy.
Madziarex nie ignoruję Cię, jakoś tak wychodzi. Jak ze zdrowiem lepiej?

Kupiliśmy nowy monitor, znów jestem come back.
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post wto, 16 wrz 2008 - 08:40
Post #84

Ewaaa świetne tancerki szczególnie Nola wymiata, i te okrzyki icon_smile.gif))
Agunia też cieszę się, że parka, zawsze to nowe doświadczenie icon_smile.gif Grześ wolałby braciszka, ale powoli go ustawiam. Narazie mu nie mówiliśmy, jak po połówkowym się wyjaśni to mu powiemy.
Madziarex nie ignoruję Cię, jakoś tak wychodzi. Jak ze zdrowiem lepiej?

Kupiliśmy nowy monitor, znów jestem come back.

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
justin
wto, 16 wrz 2008 - 10:12
Ewaa, film świetny.
Starsza siostra niezłe ma ruchy (początek filmu) 03.gif , a potem ta podłoga, the best 03.gif
No a Nola, no po prostu zachwyt, tata nie ma lekko, mała sie daje mu spokoju 03.gif .
Co to się stało na koniec, jakiś wypadek kamerzystki 03.gif
Dom też mi się bardzo podoba, ile przestrzeni, wow, super.

aguniu, u mnie jak dzieci są w przeszkolu/żłobku to ja się rzucam w wir pracy. Podłogi, okna, gotwanie, pranie i takie tam i niestety niewiele mam czasu na pisanie.

aniu, dobrze że u Ciebie wszystko ok.
Jak będziesz wiedziała o jakieś ciekawej imprezie na ten weekend to daj znać. 03.gif

Narazie planuję pojechać do Opola do teatru lalki i aktora na
20.09.2008 SOBOTA
16.00 BAŚNIOWY SALONIK Baśnie niderlandzkie /KLUB „POD SCENĄ” - 4 zł - od 4 lat/
03.gif 03.gif 03.gif

madziarex, dobrze, że jest lepiej. Mnie cos gardło pobolewa, a dopiero co w sobotę skończyłam antybiotyk 21.gif

a to nasze wczorajsze popłudnie - jest cudnie 03.gif



06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 16 wrz 2008 - 10:12
Post #85

Ewaa, film świetny.
Starsza siostra niezłe ma ruchy (początek filmu) 03.gif , a potem ta podłoga, the best 03.gif
No a Nola, no po prostu zachwyt, tata nie ma lekko, mała sie daje mu spokoju 03.gif .
Co to się stało na koniec, jakiś wypadek kamerzystki 03.gif
Dom też mi się bardzo podoba, ile przestrzeni, wow, super.

aguniu, u mnie jak dzieci są w przeszkolu/żłobku to ja się rzucam w wir pracy. Podłogi, okna, gotwanie, pranie i takie tam i niestety niewiele mam czasu na pisanie.

aniu, dobrze że u Ciebie wszystko ok.
Jak będziesz wiedziała o jakieś ciekawej imprezie na ten weekend to daj znać. 03.gif

Narazie planuję pojechać do Opola do teatru lalki i aktora na
20.09.2008 SOBOTA
16.00 BAŚNIOWY SALONIK Baśnie niderlandzkie /KLUB „POD SCENĄ” - 4 zł - od 4 lat/
03.gif 03.gif 03.gif

madziarex, dobrze, że jest lepiej. Mnie cos gardło pobolewa, a dopiero co w sobotę skończyłam antybiotyk 21.gif

a to nasze wczorajsze popłudnie - jest cudnie 03.gif



06.gif 06.gif 06.gif 06.gif



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
justin
śro, 17 wrz 2008 - 08:52
Helooooooooł, dzieńdobry.

Dziewczyny, gdzie się podziewacie?

Witam w kolejny kiepski dzień.

Ja juz mam pranie za sobą, chyba czeka nas wymiana, bo pralka ledwo zipie 03.gif
Idę na śniadanko i kawkę, a potem zobaczymy, może jakiś chlebek upiekę 03.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 17 wrz 2008 - 08:52
Post #86

Helooooooooł, dzieńdobry.

Dziewczyny, gdzie się podziewacie?

Witam w kolejny kiepski dzień.

Ja juz mam pranie za sobą, chyba czeka nas wymiana, bo pralka ledwo zipie 03.gif
Idę na śniadanko i kawkę, a potem zobaczymy, może jakiś chlebek upiekę 03.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
aj80
śro, 17 wrz 2008 - 11:57
Właśnie wróciłam z miasta. Byłam załatwić wymianę prawa jazdy (będę miała już bezterminowa HURRA), chyba pół godziny minęło zanim zaparkowałam, kupiłam dwie bluzki ciążowe. Nie wiem jak to jest, ale na tym zwolnieniu dzień w dzień gdzieś jeżdżę. Wczoraj lekarz, w poniedziałek do pracy, kupić monitor i zamówić pomniczek dla Marcinka. Jutro alergolog Grzesia i basen. Normalnie idzie się wykończyć. A tu jeszcze prasowanie, obiad.

Acha, byłam u dentysty i inleye, które miałam założyć na dwa zęby nie wchodzą w grę, potrzebne są wkłady koronowe czy jakoś tak. Załamałam się, to jakieś 800 zł za ząb. No i będę musiała zrobić to dopiero po porodzie chyba, bo prześwietlenie muszę zrobić, a gin pewnie pozwolenia przynajmniej narazie nie da (z tego co kojarzę, w trzecim trymestrze już chyba niektórzy pozwalają).
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post śro, 17 wrz 2008 - 11:57
Post #87

Właśnie wróciłam z miasta. Byłam załatwić wymianę prawa jazdy (będę miała już bezterminowa HURRA), chyba pół godziny minęło zanim zaparkowałam, kupiłam dwie bluzki ciążowe. Nie wiem jak to jest, ale na tym zwolnieniu dzień w dzień gdzieś jeżdżę. Wczoraj lekarz, w poniedziałek do pracy, kupić monitor i zamówić pomniczek dla Marcinka. Jutro alergolog Grzesia i basen. Normalnie idzie się wykończyć. A tu jeszcze prasowanie, obiad.

Acha, byłam u dentysty i inleye, które miałam założyć na dwa zęby nie wchodzą w grę, potrzebne są wkłady koronowe czy jakoś tak. Załamałam się, to jakieś 800 zł za ząb. No i będę musiała zrobić to dopiero po porodzie chyba, bo prześwietlenie muszę zrobić, a gin pewnie pozwolenia przynajmniej narazie nie da (z tego co kojarzę, w trzecim trymestrze już chyba niektórzy pozwalają).

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
justin
śro, 17 wrz 2008 - 12:04
aniu, to faktycznie jesteś ciągle w ruchu 03.gif
a co to są inleye ???
Na początku tez miała prawko terminowe ze względu na okulery, słabiutka wada, ale miałam lekarza s...na.
Dopiero po jakims czasie trafiłam na kobiete, która zgodziła się ze mną i dała mi pozwolenie na bezterminowe.
Ja wczoraj akurat zarejestrowałam się do alergologa ( na 4 listopada 43.gif ), musze jeszcze wyszarpać od mojego rodzinnego skierowanie 21.gif .
Poza tym wsadziłam na ogrodzie chyba z 50 cebulek tulipanów 03.gif , a w domu pachnie wspaniale, bo w piekarniku piecze się chlebek, mniam 03.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 17 wrz 2008 - 12:04
Post #88

aniu, to faktycznie jesteś ciągle w ruchu 03.gif
a co to są inleye ???
Na początku tez miała prawko terminowe ze względu na okulery, słabiutka wada, ale miałam lekarza s...na.
Dopiero po jakims czasie trafiłam na kobiete, która zgodziła się ze mną i dała mi pozwolenie na bezterminowe.
Ja wczoraj akurat zarejestrowałam się do alergologa ( na 4 listopada 43.gif ), musze jeszcze wyszarpać od mojego rodzinnego skierowanie 21.gif .
Poza tym wsadziłam na ogrodzie chyba z 50 cebulek tulipanów 03.gif , a w domu pachnie wspaniale, bo w piekarniku piecze się chlebek, mniam 03.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
aj80
śro, 17 wrz 2008 - 13:12
Jednak wkłady koronowe to to samo co inelye, ja mam mieć te drugie, czuję się jak babcia, cholera, szkoda że protezy mi nie założą icon_wink.gif

Wkłady koronowe (inleye).

Wkładami koronowymi uzupełnia się twarde tkanki korony zęba uszkodzone lub utracone w takim stopniu, że niemożliwa jest trwała odbudowa metodami zachowawczymi, czyli przez wykonanie wypełnienia. Wkłady wykonuje się najczęściej z porcelany, nowoczesnych materiałów złożonych, odpowiadających jakością ceramice oraz stopów złota. Po opracowaniu ubytku, pobrany jest wycisk, a technik wykonuje uzupełnienie. Następnie inley jest odpowiednio cementowany do zęba. Ta metoda eliminuje wiele wad, które mają niestety materiały kompozytowe stosowane przy wypełnieniach - tak zwanych "plombach".

Wkłady koronowo-korzeniowe.

Są to konstrukcjie protetyczne stosowane w przypadku znacznego lub całkowitego uszkodzenia koron zębów własnych. Warukniem kwalifikacji zęba do wkłądu koronowo-korzeniowego jest prawidłowo przeleczony kanał korzenowy bez zmian patologicznych w okolicy wierzchołka, a uszkodzenie zęba nie powinno znajdować się poniżej brzegu kości. Wkłądy koronowo-korzeniowe służą najczęściej jako umocowanie pojedynczej korony protetycznej lub będącej filarem mostu protetycznego.

W wyniku szybkiego postępu technicznego indywidualne wkłądy koronowo-korzeniowe odlewane w labolatorium są zastępowane wkłądami standardowymi wykonywanymi z kompozytu wzmocnionego włóknami szklanymi lub stopu metalu. Umożliwiają one odbudowę rdzenia zęba w czasie jednej wizyty, jednak nie we wszystkich przypadkach. Często trzeba skorzystać z indywidualnie przez technika przygotowanych wkłądów z metalu lub ceramiki.


Co do prawka to ja tez miałam terminowe ze względu na wadę wzroku, ale jednak i wtedy można mieć bezterminowe. Wymiana prawka kosztowała mnie prawie dwie stówy icon_twisted.gif

Ten post edytował aj80 śro, 17 wrz 2008 - 13:13
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post śro, 17 wrz 2008 - 13:12
Post #89

Jednak wkłady koronowe to to samo co inelye, ja mam mieć te drugie, czuję się jak babcia, cholera, szkoda że protezy mi nie założą icon_wink.gif

Wkłady koronowe (inleye).

Wkładami koronowymi uzupełnia się twarde tkanki korony zęba uszkodzone lub utracone w takim stopniu, że niemożliwa jest trwała odbudowa metodami zachowawczymi, czyli przez wykonanie wypełnienia. Wkłady wykonuje się najczęściej z porcelany, nowoczesnych materiałów złożonych, odpowiadających jakością ceramice oraz stopów złota. Po opracowaniu ubytku, pobrany jest wycisk, a technik wykonuje uzupełnienie. Następnie inley jest odpowiednio cementowany do zęba. Ta metoda eliminuje wiele wad, które mają niestety materiały kompozytowe stosowane przy wypełnieniach - tak zwanych "plombach".

Wkłady koronowo-korzeniowe.

Są to konstrukcjie protetyczne stosowane w przypadku znacznego lub całkowitego uszkodzenia koron zębów własnych. Warukniem kwalifikacji zęba do wkłądu koronowo-korzeniowego jest prawidłowo przeleczony kanał korzenowy bez zmian patologicznych w okolicy wierzchołka, a uszkodzenie zęba nie powinno znajdować się poniżej brzegu kości. Wkłądy koronowo-korzeniowe służą najczęściej jako umocowanie pojedynczej korony protetycznej lub będącej filarem mostu protetycznego.

W wyniku szybkiego postępu technicznego indywidualne wkłądy koronowo-korzeniowe odlewane w labolatorium są zastępowane wkłądami standardowymi wykonywanymi z kompozytu wzmocnionego włóknami szklanymi lub stopu metalu. Umożliwiają one odbudowę rdzenia zęba w czasie jednej wizyty, jednak nie we wszystkich przypadkach. Często trzeba skorzystać z indywidualnie przez technika przygotowanych wkłądów z metalu lub ceramiki.


Co do prawka to ja tez miałam terminowe ze względu na wadę wzroku, ale jednak i wtedy można mieć bezterminowe. Wymiana prawka kosztowała mnie prawie dwie stówy icon_twisted.gif

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
madziarex
czw, 18 wrz 2008 - 20:48
Jestem w końcu- hej!

Kuba ma się lepiej , choć po wygłupach dzisiejszych zaczął tak kasłać , ze mnie zatkało 21.gif 43.gif
Ja ma się nienajlepiej.Od 4 kasłałam tak , ze skończyło się na wymiotach w wc 37.gif 48.gif Chyba w końcu wezmę antybiotyk , który przepisała mi lakraka. Chciała mnie na L4 wysłać ,ale się nie zgodziłam , bo nie mam jak iść...
Zdycham , kaszlę co chwilę- nie pamiętam kiedy mnie tak rozłożyło 21.gif 32.gif

Co poza tym - robota , robota , kombinowanie osób , które mogą z Q siedzieć.Oby w pn mógł pójść do p-la.

Co do zębów , wolę milczeć 48.gif Sama obiecałam sobie systematyczne leczenie ,ale od maja boję się iść , zwłaszcza że 6 robiona 2h , odbudowywana , leczona kanałowo znowu się posypała 37.gif Nie cierpię stomatologii i mamm stressss.W końcu jednak trzeba będzie pójść i zrobić porządek , zwłaszcza , ze robią mi się ( dziedziczne) dziury przyszyjkowe 43.gif 43.gif 43.gif

Nie marudzę Wam , idę lulki niebawem bo noc była kiepska ( jeszcze , żeby dopełnić szczęścia - jakiś pijak o 4 dzwonił nam do drzwi- myślałam, ze mu otworzę w mordę trzasnę-co za debile !!!!!)

Póki co pozdrawiam i idę odpoczywać - pa !

Ten post edytował madziarex czw, 18 wrz 2008 - 20:50
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 18 wrz 2008 - 20:48
Post #90

Jestem w końcu- hej!

Kuba ma się lepiej , choć po wygłupach dzisiejszych zaczął tak kasłać , ze mnie zatkało 21.gif 43.gif
Ja ma się nienajlepiej.Od 4 kasłałam tak , ze skończyło się na wymiotach w wc 37.gif 48.gif Chyba w końcu wezmę antybiotyk , który przepisała mi lakraka. Chciała mnie na L4 wysłać ,ale się nie zgodziłam , bo nie mam jak iść...
Zdycham , kaszlę co chwilę- nie pamiętam kiedy mnie tak rozłożyło 21.gif 32.gif

Co poza tym - robota , robota , kombinowanie osób , które mogą z Q siedzieć.Oby w pn mógł pójść do p-la.

Co do zębów , wolę milczeć 48.gif Sama obiecałam sobie systematyczne leczenie ,ale od maja boję się iść , zwłaszcza że 6 robiona 2h , odbudowywana , leczona kanałowo znowu się posypała 37.gif Nie cierpię stomatologii i mamm stressss.W końcu jednak trzeba będzie pójść i zrobić porządek , zwłaszcza , ze robią mi się ( dziedziczne) dziury przyszyjkowe 43.gif 43.gif 43.gif

Nie marudzę Wam , idę lulki niebawem bo noc była kiepska ( jeszcze , żeby dopełnić szczęścia - jakiś pijak o 4 dzwonił nam do drzwi- myślałam, ze mu otworzę w mordę trzasnę-co za debile !!!!!)

Póki co pozdrawiam i idę odpoczywać - pa !

--------------------
justin
czw, 18 wrz 2008 - 22:29
madziarko, trzeba było lutnąć temu pijaczynie, przynajmniej byś sobie ulżyła 43.gif
cieszę się, że coś skrobnęłaś do nas.
Skoro kaszel skończył się tak jak piszesz, to może pozbyłaś się w ten sposób zalegającej Ci flegmy i teraz będzie lepiej.
Trzymajcie się zdrowo, bo pogoda okropna, okropna.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 18 wrz 2008 - 22:29
Post #91

madziarko, trzeba było lutnąć temu pijaczynie, przynajmniej byś sobie ulżyła 43.gif
cieszę się, że coś skrobnęłaś do nas.
Skoro kaszel skończył się tak jak piszesz, to może pozbyłaś się w ten sposób zalegającej Ci flegmy i teraz będzie lepiej.
Trzymajcie się zdrowo, bo pogoda okropna, okropna.


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
pią, 19 wrz 2008 - 08:27
Allo icon_smile.gif

Weekend za pasem , jeszcze kilka godzin i laba icon_smile.gif
Nie wiem jak u Was , ale w Łodzi jest paskudnie , zimno , deszczowo-nie znoszę takiej pogody i dwóch nadchodzących pór roku bleeeeeeeee icon_rolleyes.gif icon_mad.gif

Piszcie cuś laski icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 19 wrz 2008 - 08:27
Post #92

Allo icon_smile.gif

Weekend za pasem , jeszcze kilka godzin i laba icon_smile.gif
Nie wiem jak u Was , ale w Łodzi jest paskudnie , zimno , deszczowo-nie znoszę takiej pogody i dwóch nadchodzących pór roku bleeeeeeeee icon_rolleyes.gif icon_mad.gif

Piszcie cuś laski icon_smile.gif

--------------------
justin
pią, 19 wrz 2008 - 15:05
ja też nienawidzę takiej pogody.
Właśnie wstałam 04.gif , jestem po nocce i ledwo kontaktuję, zwłaszcza w taką pogodę.
Idę robić obiad dla familii.
Ryyyyybbbbbbbbbbaaaa na stole dzisiaj 03.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 19 wrz 2008 - 15:05
Post #93

ja też nienawidzę takiej pogody.
Właśnie wstałam 04.gif , jestem po nocce i ledwo kontaktuję, zwłaszcza w taką pogodę.
Idę robić obiad dla familii.
Ryyyyybbbbbbbbbbaaaa na stole dzisiaj 03.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
sob, 20 wrz 2008 - 14:18
Hello icon_smile.gif Jak weekend?
My jedziemy niebawem do znajomych - Kubuś już się cieszy icon_smile.gif

Poza tym znowu zimno , paskunie , a ja kaszlę jak gruźlik 21.gif No nic- może w końcu kiedyś mi minie 37.gif

Miłego popłudnia !

Ps. Patison - wróciłaś już???
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post sob, 20 wrz 2008 - 14:18
Post #94

Hello icon_smile.gif Jak weekend?
My jedziemy niebawem do znajomych - Kubuś już się cieszy icon_smile.gif

Poza tym znowu zimno , paskunie , a ja kaszlę jak gruźlik 21.gif No nic- może w końcu kiedyś mi minie 37.gif

Miłego popłudnia !

Ps. Patison - wróciłaś już???

--------------------
justin
sob, 20 wrz 2008 - 19:28
Patison pewnie przedłużyła pobyt u rodziców 03.gif
Pogoda okropna, zimno przeraźliwie, a u mamy jej pewnie dobrze 03.gif
Objadłam się dzisiaj oponkami, robiłyśmy z Natalką, ale były pyszne 03.gif
Dzisiaj w pracy pechowo jakoś stanęłam i skręciłam nogę w kostce, ale miałam szczęście w nieszczęściu. Zrobiło mi się potwornie słabo, myślałam, że odjadę. Jeszcze w uszach mam ten zgrzyt. Lekarz nogę pooglądał, pomacał, ponieważ nie bolało tam gdzie niby powinno boleć, to stwierdził, że nie jest to nic poważnego i kazał tylko nosić bandaż elastyczny . Sópka jednak pobolewa w kostce, zwłaszcza jak chodzę. Eh, niezdara ze mnie icon_biggrin.gif

Ten post edytował justin sob, 20 wrz 2008 - 19:33
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post sob, 20 wrz 2008 - 19:28
Post #95

Patison pewnie przedłużyła pobyt u rodziców 03.gif
Pogoda okropna, zimno przeraźliwie, a u mamy jej pewnie dobrze 03.gif
Objadłam się dzisiaj oponkami, robiłyśmy z Natalką, ale były pyszne 03.gif
Dzisiaj w pracy pechowo jakoś stanęłam i skręciłam nogę w kostce, ale miałam szczęście w nieszczęściu. Zrobiło mi się potwornie słabo, myślałam, że odjadę. Jeszcze w uszach mam ten zgrzyt. Lekarz nogę pooglądał, pomacał, ponieważ nie bolało tam gdzie niby powinno boleć, to stwierdził, że nie jest to nic poważnego i kazał tylko nosić bandaż elastyczny . Sópka jednak pobolewa w kostce, zwłaszcza jak chodzę. Eh, niezdara ze mnie icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
wto, 23 wrz 2008 - 19:27
Hop hop- a gdzie Wy się podzewacie?????

Weeken minął jak z bicza strzelił , czekam na kolejny icon_biggrin.gif

Praca , przedszkole itd. Standard. Czeka mnie niebawem szkolenie gdzieś pod Borami Tucholskimi , do którch nie ma jak od nas dojechać ,a mam sama z Łodzi ruszyć- rewelacja............ icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Nie wiem czym , z kim i jak dojadę na te chol...ne dwa dni .Jestem wściekła na maxa icon_evil.gif Dobrze , ze nie jadę w pierwszym terminie , bo dodatkowo bałabym się o włąsne życie ( musiałabym jechać z kimś , z kim do auta bym nie wsiadła na 100% ). Rewelacja...

Poza tym stare dzieja- buziaki-pa
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 23 wrz 2008 - 19:27
Post #96

Hop hop- a gdzie Wy się podzewacie?????

Weeken minął jak z bicza strzelił , czekam na kolejny icon_biggrin.gif

Praca , przedszkole itd. Standard. Czeka mnie niebawem szkolenie gdzieś pod Borami Tucholskimi , do którch nie ma jak od nas dojechać ,a mam sama z Łodzi ruszyć- rewelacja............ icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Nie wiem czym , z kim i jak dojadę na te chol...ne dwa dni .Jestem wściekła na maxa icon_evil.gif Dobrze , ze nie jadę w pierwszym terminie , bo dodatkowo bałabym się o włąsne życie ( musiałabym jechać z kimś , z kim do auta bym nie wsiadła na 100% ). Rewelacja...

Poza tym stare dzieja- buziaki-pa

--------------------
madziarex
śro, 24 wrz 2008 - 22:46
Oooo sama tu jestem .................... 13.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 24 wrz 2008 - 22:46
Post #97

Oooo sama tu jestem .................... 13.gif

--------------------
madziarex
czw, 25 wrz 2008 - 20:46
...................... jakiś nowy wątek macie , o którym nie wiem ?
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 25 wrz 2008 - 20:46
Post #98

...................... jakiś nowy wątek macie , o którym nie wiem ?

--------------------
justin
czw, 25 wrz 2008 - 22:00
CYTAT(madziarex @ Thu, 25 Sep 2008 - 21:46) *
...................... jakiś nowy wątek macie , o którym nie wiem ?


madziarex, no nieźle mnie rozbawiłaś 04.gif
Wywalczyłam w pracy zmianę zmian 03.gif , do końca roku pracuje od pn. do pt. JUHUUUU.
Bardzo się cieszę, koniec z systemem zmianowym.
Poza tym ostatnio będąc w pracy dostałam telefon od męża z pytaniem czy mogę odebrać dzieci z odpowiednic instytucji bo ona miał stłuczkę. Wjechał mu w dupę jak się okazało mój kolega z pracy, którego na dodatek jakoś nie trawię. Na szczęście da się samochodem jeżdzić, no ale zderzak do wymiany i nie wiemy czy coś jeszcze, czekamy na rzeczoznawcę.
Mam jedno pytanko, czy będzie jeszcze jakieś słoneczko tej jesieni?

A gdziez to zniknął Patison? Ani widu, ani słychu.

Madziarwx, a ty nie wątpij kobieto, tylko dawaj no tu, smaruj coś. 03.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 25 wrz 2008 - 22:00
Post #99

CYTAT(madziarex @ Thu, 25 Sep 2008 - 21:46) *
...................... jakiś nowy wątek macie , o którym nie wiem ?


madziarex, no nieźle mnie rozbawiłaś 04.gif
Wywalczyłam w pracy zmianę zmian 03.gif , do końca roku pracuje od pn. do pt. JUHUUUU.
Bardzo się cieszę, koniec z systemem zmianowym.
Poza tym ostatnio będąc w pracy dostałam telefon od męża z pytaniem czy mogę odebrać dzieci z odpowiednic instytucji bo ona miał stłuczkę. Wjechał mu w dupę jak się okazało mój kolega z pracy, którego na dodatek jakoś nie trawię. Na szczęście da się samochodem jeżdzić, no ale zderzak do wymiany i nie wiemy czy coś jeszcze, czekamy na rzeczoznawcę.
Mam jedno pytanko, czy będzie jeszcze jakieś słoneczko tej jesieni?

A gdziez to zniknął Patison? Ani widu, ani słychu.

Madziarwx, a ty nie wątpij kobieto, tylko dawaj no tu, smaruj coś. 03.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
pią, 26 wrz 2008 - 18:52
Justin widać zostałyśmy tu same.... nienie.gif

Gratuluję unormowania czasu pracy- sama wiem jak potrzebna jest taka stabilizacja...
Co do stłuczki - świat jest mały- nie ? 21.gif 48.gif diabel.gif Dobrze , ze mąż cały!

U nas cisza ...dogorywam po tym wariackim tygodniu icon_neutral.gif Miałam mega zasów i powiem Wam , że padam na nos. Poza tym od rana walczę z mega tępym bólem głowy , a ponieważ tabletki nie pomogły , czekam na cud .Może pifko zimne mi pomoże 08.gif
Kubuś zadowolony z przedszkola , dwa dni pod rząd byli w parku na spacerze , a dziś nawet poszli kaczki karmić icon_smile.gif Mam cichutką nadzieję , że dzieci , które słyszałam dziś w p--lu w szatni nie zarażą go. Ludzie są niewyjęci - prowadzają tak chore dzieci , że ręce opadają icon_twisted.gif 13.gif diabel.gif

co więcej ? Planów na weekend niet , zamierzam odpocząć i poleniuchować.

Kliknijcie coś laski - toż to weekend !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 26 wrz 2008 - 18:52
Post #100

Justin widać zostałyśmy tu same.... nienie.gif

Gratuluję unormowania czasu pracy- sama wiem jak potrzebna jest taka stabilizacja...
Co do stłuczki - świat jest mały- nie ? 21.gif 48.gif diabel.gif Dobrze , ze mąż cały!

U nas cisza ...dogorywam po tym wariackim tygodniu icon_neutral.gif Miałam mega zasów i powiem Wam , że padam na nos. Poza tym od rana walczę z mega tępym bólem głowy , a ponieważ tabletki nie pomogły , czekam na cud .Może pifko zimne mi pomoże 08.gif
Kubuś zadowolony z przedszkola , dwa dni pod rząd byli w parku na spacerze , a dziś nawet poszli kaczki karmić icon_smile.gif Mam cichutką nadzieję , że dzieci , które słyszałam dziś w p--lu w szatni nie zarażą go. Ludzie są niewyjęci - prowadzają tak chore dzieci , że ręce opadają icon_twisted.gif 13.gif diabel.gif

co więcej ? Planów na weekend niet , zamierzam odpocząć i poleniuchować.

Kliknijcie coś laski - toż to weekend !

--------------------
> Kwietniowe przedszkolaki :D
Start new topic
Reply to this topic
64 Stron V  « poprzednia 3 4 5 6 7 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 27 wrz 2024 - 09:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama