Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

gdzie robicie zakupy ?

> 
Gosia83
czw, 01 mar 2012 - 20:10
My zdecydowaną większość kupujemy właśnie w lidlu. Resztę w intermarche. Lubię wędliny z intermarche. Kiedyś faworytem było tesco. Teraz za względu na dogodniejsze położenie przerzuciliśmy się na lidl i intermarche.
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post czw, 01 mar 2012 - 20:10
Post #21

My zdecydowaną większość kupujemy właśnie w lidlu. Resztę w intermarche. Lubię wędliny z intermarche. Kiedyś faworytem było tesco. Teraz za względu na dogodniejsze położenie przerzuciliśmy się na lidl i intermarche.

--------------------

Agalu
czw, 01 mar 2012 - 20:39
My od kilku miesięcy kupujemy większość w Biedronce, oprócz mięsa i wędlin ,które kupuję tylko w mięsnym w moim mieście ,nawet warzywa i owoce zaczęłam kupować w Biedronce gdzie jeszcze powiedzmy z pół roku temu czy rok zawsze w warzywniaku dużym ,gdzie wszystko piękne i ładne przyciągało chęcią zakupu ,ale ceny w osiedlowych warzywniakach są tak wysokie że maskara i niestety ale coraz cześciej kupuję tylko w marketach
auchan mam blisko jak coś jest w promocji to jadęicon_smile.gif
są produkty których nie ma w Biedronce i w te zaopatruję się raz w na początku miesiąca w tesco lub auchan
najgorsze jak czegoś zabraknie i trzeba isć do osiedlowego najbliższego sklepiku - przebitka prawie 100 proc, 37.gif
widać że na żywność coraz więcej idzie z portfela ale też mam wrażenie więcej jemy niż kiedys, dzieci rosną, maja coraz większe apetyty:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post czw, 01 mar 2012 - 20:39
Post #22

My od kilku miesięcy kupujemy większość w Biedronce, oprócz mięsa i wędlin ,które kupuję tylko w mięsnym w moim mieście ,nawet warzywa i owoce zaczęłam kupować w Biedronce gdzie jeszcze powiedzmy z pół roku temu czy rok zawsze w warzywniaku dużym ,gdzie wszystko piękne i ładne przyciągało chęcią zakupu ,ale ceny w osiedlowych warzywniakach są tak wysokie że maskara i niestety ale coraz cześciej kupuję tylko w marketach
auchan mam blisko jak coś jest w promocji to jadęicon_smile.gif
są produkty których nie ma w Biedronce i w te zaopatruję się raz w na początku miesiąca w tesco lub auchan
najgorsze jak czegoś zabraknie i trzeba isć do osiedlowego najbliższego sklepiku - przebitka prawie 100 proc, 37.gif
widać że na żywność coraz więcej idzie z portfela ale też mam wrażenie więcej jemy niż kiedys, dzieci rosną, maja coraz większe apetyty:)

--------------------




Marta M
czw, 01 mar 2012 - 21:51
zakupy robię w auchanie,biedrobce i netto,jeśli jest coś co interesuje mnie z promocji w innym supermarkecie,wtedy tam jadę,dla mnie real w razie koniczności istnieje,drogi sklep
mięso kupuję w mięsnym koło domu,a wędliny,część kiełbas produkują dla nas teściowie

Ten post edytował Marta M pią, 02 mar 2012 - 07:40
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 28,604




post czw, 01 mar 2012 - 21:51
Post #23

zakupy robię w auchanie,biedrobce i netto,jeśli jest coś co interesuje mnie z promocji w innym supermarkecie,wtedy tam jadę,dla mnie real w razie koniczności istnieje,drogi sklep
mięso kupuję w mięsnym koło domu,a wędliny,część kiełbas produkują dla nas teściowie
Carrie
czw, 01 mar 2012 - 22:04
rossmann, stokrotka, lidl

mięso w małym sklepiku mięsnym - ale tylko mięso - sama mielę, doprawiam etc.

warzywa i owoce na rynku sa koszmarnie drogie - stokrotka zdecydowanie ratuje portfel przed ruinÄ…

real, auchan, carrefour - w ogóle tam nie zaglądamy na mniejsze czy wieksze zakupy - nie lubię wielkich sklepów, czasu jaki pożerają no i te ceny...

edit: poza tym my bardzo zdyscyplinowani jesteśmy w czasie zakupów icon_cool.gif lecimy wg listy i wychodzimy
ceny produktów codziennych na pamięć znamy więc musimy trafić na bardzo dobrą ofertę, żeby nas pokusiło

Ten post edytował Carrie czw, 01 mar 2012 - 22:08
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post czw, 01 mar 2012 - 22:04
Post #24

rossmann, stokrotka, lidl

mięso w małym sklepiku mięsnym - ale tylko mięso - sama mielę, doprawiam etc.

warzywa i owoce na rynku sa koszmarnie drogie - stokrotka zdecydowanie ratuje portfel przed ruinÄ…

real, auchan, carrefour - w ogóle tam nie zaglądamy na mniejsze czy wieksze zakupy - nie lubię wielkich sklepów, czasu jaki pożerają no i te ceny...

edit: poza tym my bardzo zdyscyplinowani jesteśmy w czasie zakupów icon_cool.gif lecimy wg listy i wychodzimy
ceny produktów codziennych na pamięć znamy więc musimy trafić na bardzo dobrą ofertę, żeby nas pokusiło

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
semi
czw, 01 mar 2012 - 22:16
netto, lidl, czaasem intermarche.poza tym w naszym miescie jest tylko biedronka- czasem zagladam, ale rzadko. wedliny w lokalnym markecie, pyszne i swieze. bedac w szczecinie robimy zakupy w auchan, czasem w tesco-głownie ciuszki cherooke dla tosi. warzywa i owoce w lidlu-ladne i tanie.latem-z wlasnej działki.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post czw, 01 mar 2012 - 22:16
Post #25

netto, lidl, czaasem intermarche.poza tym w naszym miescie jest tylko biedronka- czasem zagladam, ale rzadko. wedliny w lokalnym markecie, pyszne i swieze. bedac w szczecinie robimy zakupy w auchan, czasem w tesco-głownie ciuszki cherooke dla tosi. warzywa i owoce w lidlu-ladne i tanie.latem-z wlasnej działki.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

Latte_macchiato
piÄ…, 02 mar 2012 - 00:35
Carrefour, Stokrotka, Piotr i Paweł (internetowy) i Auchan + z bólem lokalne sklepiki
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post piÄ…, 02 mar 2012 - 00:35
Post #26

Carrefour, Stokrotka, Piotr i Paweł (internetowy) i Auchan + z bólem lokalne sklepiki

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
ewqa
piÄ…, 02 mar 2012 - 00:35
duże zakupy w auchanie raz w miesiącu . wędliny w mięsnym , zwykle dwa raz yw tygodniu . warzywa i owoce na rynku lub w biedronce. w biedronce kupuję również niektóre produkty i często to co na bierząco jest potrzebne.
do innych hipermarketów jeżdże po produkty w promocji , jeśli to rzeczywiście się opłaca. ostatnio częściej zaglądam do tesco, choć jak dla mnie bardzo drogie,ale blisko i czynne całą dobę .
ewqa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,512
Dołączył: pią, 11 wrz 09 - 13:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 29,066

GG:


post piÄ…, 02 mar 2012 - 00:35
Post #27

duże zakupy w auchanie raz w miesiącu . wędliny w mięsnym , zwykle dwa raz yw tygodniu . warzywa i owoce na rynku lub w biedronce. w biedronce kupuję również niektóre produkty i często to co na bierząco jest potrzebne.
do innych hipermarketów jeżdże po produkty w promocji , jeśli to rzeczywiście się opłaca. ostatnio częściej zaglądam do tesco, choć jak dla mnie bardzo drogie,ale blisko i czynne całą dobę .

--------------------
ania32sz
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:21
Co weekend większe zakupy w Biedronce. Mięso i wędliny w lokalnym mięsnym bo dobre i sprawdzone. Chemia (pasty, szampony, podpaski), kosmetyki przeważnie w Rossmanie. Jakieś drobne zakupy typu"zapomniałam" w Carfurze express.
ania32sz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 231
Dołączył: sob, 09 kwi 11 - 13:00
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 36,374

GG:


post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:21
Post #28

Co weekend większe zakupy w Biedronce. Mięso i wędliny w lokalnym mięsnym bo dobre i sprawdzone. Chemia (pasty, szampony, podpaski), kosmetyki przeważnie w Rossmanie. Jakieś drobne zakupy typu"zapomniałam" w Carfurze express.

--------------------
Gabrysia

Magdalenka
Mafia
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:29
Jeśli naprawdę jest potrzeba wybrania jakiegoś jednego marketu, to trzeba sobie zdefiniować koszyk zakupów i sprawdzić ceny konkretnych produktów. Tylko tak bedziesz wiedziała gdzie się opłaca Tobie robić zakupy.

Natomiast obserwuję w dalszej rodzinie zupełny szał na promocje i oferty z gazetek. Ostatnio ta osoba pojechała specjalnie do reala po 2kg ziemniaków, po czym pokonała (samochodem) ok. 5 km by kupić 2kg mandarynek w promocji w tesco. 06.gif A jaka była dumna, że TAK tanio kupiła.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:29
Post #29

Jeśli naprawdę jest potrzeba wybrania jakiegoś jednego marketu, to trzeba sobie zdefiniować koszyk zakupów i sprawdzić ceny konkretnych produktów. Tylko tak bedziesz wiedziała gdzie się opłaca Tobie robić zakupy.

Natomiast obserwuję w dalszej rodzinie zupełny szał na promocje i oferty z gazetek. Ostatnio ta osoba pojechała specjalnie do reala po 2kg ziemniaków, po czym pokonała (samochodem) ok. 5 km by kupić 2kg mandarynek w promocji w tesco. 06.gif A jaka była dumna, że TAK tanio kupiła.

--------------------
Mafia
Edi Zet :)
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:34
Robię zakupy w Biedronce, takie spożywcze, chemię kupuję w Rossmanie.
BTW, gdzie dostanÄ™ najtaniej pampki? Pampersy?
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:34
Post #30

Robię zakupy w Biedronce, takie spożywcze, chemię kupuję w Rossmanie.
BTW, gdzie dostanÄ™ najtaniej pampki? Pampersy?


--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
mim0za
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:39
CYTAT(Mafia @ Fri, 02 Mar 2012 - 16:29) *
Natomiast obserwuję w dalszej rodzinie zupełny szał na promocje i oferty z gazetek. Ostatnio ta osoba pojechała specjalnie do reala po 2kg ziemniaków, po czym pokonała (samochodem) ok. 5 km by kupić 2kg mandarynek w promocji w tesco. 06.gif A jaka była dumna, że TAK tanio kupiła.

Przypomniał mi się serial Rodzina zastępcza (czy jakoś tak). Bogata pani chciał robić zakupy jak wszyscy. Wyszukiwała artykuły w promocyjnych cenach i jeździła po nie taksówkami. 06.gif
mim0za


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,560
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 14:34
Nr użytkownika: 9,076




post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:39
Post #31

CYTAT(Mafia @ Fri, 02 Mar 2012 - 16:29) *
Natomiast obserwuję w dalszej rodzinie zupełny szał na promocje i oferty z gazetek. Ostatnio ta osoba pojechała specjalnie do reala po 2kg ziemniaków, po czym pokonała (samochodem) ok. 5 km by kupić 2kg mandarynek w promocji w tesco. 06.gif A jaka była dumna, że TAK tanio kupiła.

Przypomniał mi się serial Rodzina zastępcza (czy jakoś tak). Bogata pani chciał robić zakupy jak wszyscy. Wyszukiwała artykuły w promocyjnych cenach i jeździła po nie taksówkami. 06.gif
Carrie
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:39
ale że Pampersy -Pampersy?
czy inne jednorazówki?
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:39
Post #32

ale że Pampersy -Pampersy?
czy inne jednorazówki?

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
Edi Zet :)
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:43
CYTAT(Carrie @ Fri, 02 Mar 2012 - 16:39) *
ale że Pampersy -Pampersy?
czy inne jednorazówki?

Pampersy Pampers icon_smile.gif
Od innych moja trójka miała tyłki czerwone jak pawiany icon_sad.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:43
Post #33

CYTAT(Carrie @ Fri, 02 Mar 2012 - 16:39) *
ale że Pampersy -Pampersy?
czy inne jednorazówki?

Pampersy Pampers icon_smile.gif
Od innych moja trójka miała tyłki czerwone jak pawiany icon_sad.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Carrie
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:52
musisz pobawić się w przewertowanie gazetek on-line i najzwyczajniej w świecie przekalkulować - gdzie sa ciekawe oferty ( powtarzalne, w dobrej cenie i w miarę blisko) - masz jeszcze trochę czasu - to sprawdzisz gdzie będzie pasowało Ci

my używaliśmy Huggies i okazało się, że Superpharm ma bardzo dobre oferty cenowe na nie, powtarzali regularnie więc kupowaliśmy od promocji do promocji - bardzo nam się sprawdziła ta taktyka, no i blisko mamy

Teraz znaleźliśmy w Tesco fajne pieluszki ( no na razie my tak oceniamy - zobaczymy jak skóra młodej zareaguje) w dobrej, regularnej cenie - więc jeśli się sprawdzą - tesco jest na trasie do pracy i będą tam kupowane

nie ganiamy po całym mieście - ani czasu ani pieniędzy

Ten post edytował Carrie pią, 02 mar 2012 - 14:56
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:52
Post #34

musisz pobawić się w przewertowanie gazetek on-line i najzwyczajniej w świecie przekalkulować - gdzie sa ciekawe oferty ( powtarzalne, w dobrej cenie i w miarę blisko) - masz jeszcze trochę czasu - to sprawdzisz gdzie będzie pasowało Ci

my używaliśmy Huggies i okazało się, że Superpharm ma bardzo dobre oferty cenowe na nie, powtarzali regularnie więc kupowaliśmy od promocji do promocji - bardzo nam się sprawdziła ta taktyka, no i blisko mamy

Teraz znaleźliśmy w Tesco fajne pieluszki ( no na razie my tak oceniamy - zobaczymy jak skóra młodej zareaguje) w dobrej, regularnej cenie - więc jeśli się sprawdzą - tesco jest na trasie do pracy i będą tam kupowane

nie ganiamy po całym mieście - ani czasu ani pieniędzy

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:55
Post #35

CYTAT(Mafia @ Fri, 02 Mar 2012 - 14:29) *
Jeśli naprawdę jest potrzeba wybrania jakiegoś jednego marketu, to trzeba sobie zdefiniować koszyk zakupów i sprawdzić ceny konkretnych produktów. Tylko tak bedziesz wiedziała gdzie się opłaca Tobie robić zakupy.

Natomiast obserwuję w dalszej rodzinie zupełny szał na promocje i oferty z gazetek. Ostatnio ta osoba pojechała specjalnie do reala po 2kg ziemniaków, po czym pokonała (samochodem) ok. 5 km by kupić 2kg mandarynek w promocji w tesco. 06.gif A jaka była dumna, że TAK tanio kupiła.


Ja robię zakupy we frisco. Niby drożej, ale miesięcznie wcale nie wydaję więcej niż jak robiłam zakupy w auchan. Bo kupuję to co nam potrzebne, nie nawrzucam do koszyka niczego, czego nie potrzebuję. No i oszczędność czasu i paliwa - ja już dawno przeliczyłam ile mój czas kosztuje- bo to bardzo często umyka, gdy próbuje się robić oszczędności a jest też przecież ważnym czynnikiem czy coś się nam opłaca (np. jechać x km do sklepu i zmarnować np. 3 godziny), czy nie.

gosiagosia
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:57
akurat,w realu na pampersy czesto sa promocje. w porownaniu z kerfurem wychodzi taniej. ale no jak kiedys kupowalam mlodemu zupki hippa, to w realu bylo drozej na sloiku o ponadf 50gr


postawiliby 3 markety obok siebie. zaparkowalabym przy ktoryms, przeszla przez kazdy, wybrala najtansze towary, zapakowala w auto i wrocila zadowolona
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:57
Post #36

akurat,w realu na pampersy czesto sa promocje. w porownaniu z kerfurem wychodzi taniej. ale no jak kiedys kupowalam mlodemu zupki hippa, to w realu bylo drozej na sloiku o ponadf 50gr


postawiliby 3 markety obok siebie. zaparkowalabym przy ktoryms, przeszla przez kazdy, wybrala najtansze towary, zapakowala w auto i wrocila zadowolona

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Edi Zet :)
piÄ…, 02 mar 2012 - 14:59
Ja nie cierpię robienia zakupów w hipermarketach, ale nie mam wyjścia. Na naszą rodzinę zakupy=wózek wypełniony z górką = 2 x w miesiącu i 300 zł za każdym razem pęknie. Drobiazgi dokupuję w sklepie tzw. geesie w mnie na wsi, typu chleb, wędlina, drobny nabiał.
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post piÄ…, 02 mar 2012 - 14:59
Post #37

Ja nie cierpię robienia zakupów w hipermarketach, ale nie mam wyjścia. Na naszą rodzinę zakupy=wózek wypełniony z górką = 2 x w miesiącu i 300 zł za każdym razem pęknie. Drobiazgi dokupuję w sklepie tzw. geesie w mnie na wsi, typu chleb, wędlina, drobny nabiał.


--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Carrie
piÄ…, 02 mar 2012 - 15:06
A no właśnie - nie znoszę hiperów.
Nie zarabiają na nas bo my zakupy robimy z musu ( rzeczone pieluszki kiedyś czy mleko w dobrej cenie) - ale to tylko po jakiś konkret - wpadł i wypadł
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post piÄ…, 02 mar 2012 - 15:06
Post #38

A no właśnie - nie znoszę hiperów.
Nie zarabiają na nas bo my zakupy robimy z musu ( rzeczone pieluszki kiedyś czy mleko w dobrej cenie) - ale to tylko po jakiś konkret - wpadł i wypadł

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
gosiagosia
piÄ…, 02 mar 2012 - 15:14
serio? 2x w mcu i tylko 300zl na 5 osob? my jezdzimy raz w tygodniu i wydajemy wiecej. zastanawiam sie w sumie czemu tak nam to rosnie ciagle. tzn mlody dostaje tam jakies autka i inne takie, ale nawet jak to odjac, to i tak sporo zostaje wyciagniete z kieszeni.

jak nawet zrobie liste i wychodzi ok 200zl, to nagle okazuje sie ze cos awaryjnie trzeba kupic. np ost okazalo sie, ze nie mam salaterek i potluklam miski, wiec ich tez nie mialam. niby kazde po 4, 7, 14zl, ale jak sie zebralo wszystko to wyszlo ponad 50. pieluchy 100, raz na jakis czas, ale jednak, mleko 40.

za kazdym razem kupujemy na pewno mielone, udka i jaja. wedliny praktycznie nie jemy, w ogole chleba prawie nie, mlody tylko bulki z maslem je, wiec co jakis czas maslo. te jego nims2.
wczesniej skonczyly sie kostki do zmywarki i pach! 50zl, wczesniej chemia, znowu ponad 50zl, co tydzien mineralna ale to 10zl, co 2 tyg zgrzewka mleka, 35zl, co jakis czas make, cukier itd. worki na smieci x2, 13zl, moja pasta co 2 tyg 13zl,
naprawde nie wiem na co nam te pieniadze ida. racamy ze sklepu, wypakuje wszystko a lodowka i tak 3 polki wolne ma

a, jeszcze soki, to tez co tydzien nam wychodzi 20zl na to.

gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post piÄ…, 02 mar 2012 - 15:14
Post #39

serio? 2x w mcu i tylko 300zl na 5 osob? my jezdzimy raz w tygodniu i wydajemy wiecej. zastanawiam sie w sumie czemu tak nam to rosnie ciagle. tzn mlody dostaje tam jakies autka i inne takie, ale nawet jak to odjac, to i tak sporo zostaje wyciagniete z kieszeni.

jak nawet zrobie liste i wychodzi ok 200zl, to nagle okazuje sie ze cos awaryjnie trzeba kupic. np ost okazalo sie, ze nie mam salaterek i potluklam miski, wiec ich tez nie mialam. niby kazde po 4, 7, 14zl, ale jak sie zebralo wszystko to wyszlo ponad 50. pieluchy 100, raz na jakis czas, ale jednak, mleko 40.

za kazdym razem kupujemy na pewno mielone, udka i jaja. wedliny praktycznie nie jemy, w ogole chleba prawie nie, mlody tylko bulki z maslem je, wiec co jakis czas maslo. te jego nims2.
wczesniej skonczyly sie kostki do zmywarki i pach! 50zl, wczesniej chemia, znowu ponad 50zl, co tydzien mineralna ale to 10zl, co 2 tyg zgrzewka mleka, 35zl, co jakis czas make, cukier itd. worki na smieci x2, 13zl, moja pasta co 2 tyg 13zl,
naprawde nie wiem na co nam te pieniadze ida. racamy ze sklepu, wypakuje wszystko a lodowka i tak 3 polki wolne ma

a, jeszcze soki, to tez co tydzien nam wychodzi 20zl na to.



--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
jaAga*
piÄ…, 02 mar 2012 - 15:17
Biedronka, Kaufland, Lidl, Rossman czasem Carrefour.
Ceny rzeczywiście poleciały w górę, jajka - najtańsze obecnie w Biedronce są po 4,99 za 10 szt, w zeszłym roku były po 3,99 zł, więc podwyżka o 25%.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 02 mar 2012 - 15:17
Post #40

Biedronka, Kaufland, Lidl, Rossman czasem Carrefour.
Ceny rzeczywiście poleciały w górę, jajka - najtańsze obecnie w Biedronce są po 4,99 za 10 szt, w zeszłym roku były po 3,99 zł, więc podwyżka o 25%.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
> gdzie robicie zakupy ?
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 01:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama