Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

skrzep krwi!

> 
AgaS
pon, 24 sty 2005 - 13:32
Witam dziewczyny! baaardzo się cieszę, że trafiłam do tego forum - świetna sprawa, w szczególności, że jestem straszny nerwus i wszystkim się przejmuję. Dziś się przejmuję chyba obiektywnie poważną sprawą: po nocy odkryłam u siebie mały brązowy skrzep. Wcześniej ani później nie miałam żadnych dolegliwości. Zaczęłam 10 tydz. i już zaliczyłam 1 krwawienie- przez 2 godz w 7 tyg. Czy przyczyną może być zakładanie globulek? a zaspokojenie seksualne bez penetracji? Lekarz zalecił zwiększenie progesteronu i nospę. Ale skąd można mieć pewność, że nie był to obumarły embrion??? ratunku! z góry dziękuję i wszystkich pozdrawiam!
AgaS


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 24 sty 05 - 12:49
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,574




post pon, 24 sty 2005 - 13:32
Post #1

Witam dziewczyny! baaardzo się cieszę, że trafiłam do tego forum - świetna sprawa, w szczególności, że jestem straszny nerwus i wszystkim się przejmuję. Dziś się przejmuję chyba obiektywnie poważną sprawą: po nocy odkryłam u siebie mały brązowy skrzep. Wcześniej ani później nie miałam żadnych dolegliwości. Zaczęłam 10 tydz. i już zaliczyłam 1 krwawienie- przez 2 godz w 7 tyg. Czy przyczyną może być zakładanie globulek? a zaspokojenie seksualne bez penetracji? Lekarz zalecił zwiększenie progesteronu i nospę. Ale skąd można mieć pewność, że nie był to obumarły embrion??? ratunku! z góry dziękuję i wszystkich pozdrawiam!
moniak
pon, 24 sty 2005 - 13:42
Agas koniecznie musisz isc do lekarza, ja mialam krwawienie w 7 tygodniu, zrobili usg dopochwowe i wtedy wiedza czy jest wszystko oki, u mnei bylo, bralam jeszcze lek na podtrzymanie, polezalam, podobno jest tak ze moze wystapic krwawienie w okresie kiedy normalnie wystapilaby miesiaczka, ale lekarz bedzie najlepiej wiedziec co jest grane
pozdrowki
moniak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: czw, 21 paź 04 - 14:21
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,223

GG:


post pon, 24 sty 2005 - 13:42
Post #2

Agas koniecznie musisz isc do lekarza, ja mialam krwawienie w 7 tygodniu, zrobili usg dopochwowe i wtedy wiedza czy jest wszystko oki, u mnei bylo, bralam jeszcze lek na podtrzymanie, polezalam, podobno jest tak ze moze wystapic krwawienie w okresie kiedy normalnie wystapilaby miesiaczka, ale lekarz bedzie najlepiej wiedziec co jest grane
pozdrowki

--------------------
user posted image
dori
pon, 24 sty 2005 - 13:44
Witaj AgaS


Być może uspokoisz się troszke po tym co ci napisze.Ja miałam krwawienie około 10 tygodnia i okazało się,że mam krwiaka,który po 6 tygodniach leżenia w łóżku wchłonął się.Ale po tym krwawieniu prze 5 tygodni miałam take brudzenia brązowawe.Raz większe raz mniejsze.

Polecam wizyte u lekarza,wtedy będziesz wiedziała co się dzieje.Ale mam nadzieje,że wszystko będzie O.K!!!!

IDZÅ» DO LEKARZA!!!!

Trzymam za ciebie kciuki.


_____________________________
Mama Adrianka i Fasolki
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
SkÄ…d: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post pon, 24 sty 2005 - 13:44
Post #3

Witaj AgaS


Być może uspokoisz się troszke po tym co ci napisze.Ja miałam krwawienie około 10 tygodnia i okazało się,że mam krwiaka,który po 6 tygodniach leżenia w łóżku wchłonął się.Ale po tym krwawieniu prze 5 tygodni miałam take brudzenia brązowawe.Raz większe raz mniejsze.

Polecam wizyte u lekarza,wtedy będziesz wiedziała co się dzieje.Ale mam nadzieje,że wszystko będzie O.K!!!!

IDZÅ» DO LEKARZA!!!!

Trzymam za ciebie kciuki.


_____________________________
Mama Adrianka i Fasolki

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
Rambla
pon, 21 mar 2005 - 22:53
Na pewno musisz wybrac sie do lekarza.
Ja mialam rowniez krwiaka i zdnia na dzien musialam wylaczyc sie z normalnego zycia i po prostu lezec, lezec, lezec...
Pomoglo - krwiak po 2 miesiacach calkowicie sie wchlonal
Rambla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 22:16
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 2,900




post pon, 21 mar 2005 - 22:53
Post #4

Na pewno musisz wybrac sie do lekarza.
Ja mialam rowniez krwiaka i zdnia na dzien musialam wylaczyc sie z normalnego zycia i po prostu lezec, lezec, lezec...
Pomoglo - krwiak po 2 miesiacach calkowicie sie wchlonal

--------------------
user posted image
MilenaMaa
czw, 13 gru 2018 - 15:13
A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
MilenaMaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 13 gru 18 - 15:06
Nr użytkownika: 52,434




post czw, 13 gru 2018 - 15:13
Post #5

A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.

--------------------
Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.
> skrzep krwi!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 15:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama