Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

rozstepy-ratunku

> 
Bea _tka
śro, 31 maj 2006 - 13:25
Witam:)

u mnie końcowka 8 miesiaca i na szczeście roztępy pojawiły sie tylko na pleckach (pare kresek) juz w 4 miesiącu, bo tam się nie smarowalamm - zapomnialam!!!

A tak inne części ciala smarowalam roznymi kremami nawilżającymi ale bardzo fajny byl zel DaxCosmetics taki pomarańczowy z granulkami - troche się lepi ale szybko mija to uczucie- i po tym kremie oztepy mi troche zanikly. Ja uwazam że nie ma idealnego kremu na roztępy wazne zeby nawilżać skore i smarować i smarować.

I znalazlam gdzieś w necie ze na istniejące juz roztepy swietnie dziala maść na blizny CEPAN. Po ciąży wyprobuje:)

pozdrawiam - jak zobaczymy dzidzie zapomnimy o rozstępach icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Bea _tka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:43
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 5,684

GG:


post śro, 31 maj 2006 - 13:25
Post #21

Witam:)

u mnie końcowka 8 miesiaca i na szczeście roztępy pojawiły sie tylko na pleckach (pare kresek) juz w 4 miesiącu, bo tam się nie smarowalamm - zapomnialam!!!

A tak inne części ciala smarowalam roznymi kremami nawilżającymi ale bardzo fajny byl zel DaxCosmetics taki pomarańczowy z granulkami - troche się lepi ale szybko mija to uczucie- i po tym kremie oztepy mi troche zanikly. Ja uwazam że nie ma idealnego kremu na roztępy wazne zeby nawilżać skore i smarować i smarować.

I znalazlam gdzieś w necie ze na istniejące juz roztepy swietnie dziala maść na blizny CEPAN. Po ciąży wyprobuje:)

pozdrawiam - jak zobaczymy dzidzie zapomnimy o rozstępach icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

--------------------
"?ycie to ci?g?e po??danie — im mniej pragnie? tym mniej ?ycia"

user posted imageuser posted image
Karolka18
śro, 31 maj 2006 - 13:39
CYTAT(Bea _tka)
jak zobaczymy dzidzie zapomnimy o rozstępach icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif


oj nieprawda icon_sad.gif wtedy bedziesz chudnac i rozstepy jeszcze bardziej sie uwidocznią i beda spędzały ci sen z powiek icon_wink.gif

Ja stosuje mustele na blizny i rozstępy i chwale sobie jak zaden inny krem icon_smile.gif Rozstepy na biuodrach zanikły-nie całkiem bo skura taka perłowata sie zrobiła,ale chodze na solarium i prawie tego juz nie widac icon_smile.gif A smarowałam sie jakies 3 tygodnie icon_smile.gif
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post śro, 31 maj 2006 - 13:39
Post #22

CYTAT(Bea _tka)
jak zobaczymy dzidzie zapomnimy o rozstępach icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif


oj nieprawda icon_sad.gif wtedy bedziesz chudnac i rozstepy jeszcze bardziej sie uwidocznią i beda spędzały ci sen z powiek icon_wink.gif

Ja stosuje mustele na blizny i rozstępy i chwale sobie jak zaden inny krem icon_smile.gif Rozstepy na biuodrach zanikły-nie całkiem bo skura taka perłowata sie zrobiła,ale chodze na solarium i prawie tego juz nie widac icon_smile.gif A smarowałam sie jakies 3 tygodnie icon_smile.gif
mamuśka.chłidz...
śro, 31 maj 2006 - 13:42
Karolka masz jeden argument nie do przebicia . Wiek. Skóra jest bardziej jędrna i nawizona. Jedna mama mojej wychowanki mi powiedziała, że jak się ma dziecko w młodym wieku to skóra i organizm szybciej dochodza do siebie i się regenerują. Wtedy się uśmiechnęłam, a teraz no cóż...
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post śro, 31 maj 2006 - 13:42
Post #23

Karolka masz jeden argument nie do przebicia . Wiek. Skóra jest bardziej jędrna i nawizona. Jedna mama mojej wychowanki mi powiedziała, że jak się ma dziecko w młodym wieku to skóra i organizm szybciej dochodza do siebie i się regenerują. Wtedy się uśmiechnęłam, a teraz no cóż...

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
ania 82
śro, 31 maj 2006 - 14:21
A ja czuje sie jak jeden wielki rozstep icon_lol.gif icon_lol.gif dopiero teraz jak urodzilam widac ile ich jest... icon_rolleyes.gif brzuch, uda, posladki, piersi... icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Karolka tez mam te mustele na roztepy i blizny, mam nadzieje ze tez mi pomoze.. smaruje dopiero tydzien:) Piersi tez smaruje tym kremem, przed karmieniem myje wacikiem brodawki, mam nadzije ze to niezaszkodzi Michalkowi.
ania 82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 780
Dołączył: wto, 13 gru 05 - 12:04
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 4,283




post śro, 31 maj 2006 - 14:21
Post #24

A ja czuje sie jak jeden wielki rozstep icon_lol.gif icon_lol.gif dopiero teraz jak urodzilam widac ile ich jest... icon_rolleyes.gif brzuch, uda, posladki, piersi... icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Karolka tez mam te mustele na roztepy i blizny, mam nadzieje ze tez mi pomoze.. smaruje dopiero tydzien:) Piersi tez smaruje tym kremem, przed karmieniem myje wacikiem brodawki, mam nadzije ze to niezaszkodzi Michalkowi.

--------------------


atena29

Go??







post śro, 31 maj 2006 - 15:45
Post #25

ale chodze na solarium i prawie tego juz nie widac .


to prawda. ja tez przed ciaza juz mialam rozstempy ,a udach, biodrach, i tylku i piersiach i jakos wcale sie tym nie przejmowalam. ale to prawda po solarium rozstempy sa niewidoczne.

ale najwazniejsze jest to, ze jak narzekam na moje rozsempy to moj partner za kazdym razem caluje moj brzunio i mowi , ze kocha moj brzunio i to co jest w nim w srodku icon_biggrin.gif .

a wlasciwie to jak sie pisze : ROZSęPY, CZY ROZSTEMPY icon_confused.gif
asia77

Go??







post śro, 31 maj 2006 - 15:55
Post #26

atenko29 pisze się ROZSTĘPY icon_wink.gif
a mnie moje ciało zaskoczyło bo... nie mam rozstępów w ciąży. wcześniej jak dojrzewałam i za szybko urosłam to pojawiły sie na biodrach i trochę na biuście, jak zaszłam w ciążę byłam pewna , że mnie nie ominą ale jednak ominęły icon_wink.gif uffff
może dlatego, że nie tyłam dużo i gwałtownie (przytyłam ok 17kg) i codziennie nawilżałam skórę??? sama nie wiem, może faktycznie od właściwości skóry dużo zależy
Karolka18
śro, 31 maj 2006 - 16:01
asia,mi rozstepy pojawiły sie dopiero po porodzie icon_sad.gif jedynie na biodrach sie pojawiły kilka tygodni przed porodem,ale przytyłam 22kg icon_confused.gif
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post śro, 31 maj 2006 - 16:01
Post #27

asia,mi rozstepy pojawiły sie dopiero po porodzie icon_sad.gif jedynie na biodrach sie pojawiły kilka tygodni przed porodem,ale przytyłam 22kg icon_confused.gif
asia77

Go??







post śro, 31 maj 2006 - 16:04
Post #28

karolka, mam nadzieję, że jednak skubańce się nie pojawią icon_wink.gif a jeśli tak to trudno, trzeba będzie z nimi walczyć...
Karolka18
śro, 31 maj 2006 - 16:42
moze jestes jedną z tych szczęściar których rozstępy nie dopadają icon_smile.gif Jeśli tak to zazdroszcze icon_twisted.gif
Karolka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,723
Dołączył: nie, 04 wrz 05 - 17:06
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,589

GG:


post śro, 31 maj 2006 - 16:42
Post #29

moze jestes jedną z tych szczęściar których rozstępy nie dopadają icon_smile.gif Jeśli tak to zazdroszcze icon_twisted.gif
tissaia
czw, 01 cze 2006 - 09:03
Hej Mamuśki! Ja do tej pory smarowałam brzusio i okolice oliwką Bambino, od wczoraj przerzuciłam się na krem Gerbera. Mam nadzieję,że pomoże i rozstępy się nie pojawią icon_smile.gif Chociaż nie jestem zbytnią optymistką w tej dziedzinie - wiem,że mam duża skłonność do rozstępów - pierwszych w ogromnych ilościach nabawiłam się w wieku 17 lat, kiedy po operacji schudłam baaaardzo szybko -ok.10 kilo w tydzień icon_confused.gif I wiem, jak wygląda nierówna walka z tymi paskudztwami icon_twisted.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post czw, 01 cze 2006 - 09:03
Post #30

Hej Mamuśki! Ja do tej pory smarowałam brzusio i okolice oliwką Bambino, od wczoraj przerzuciłam się na krem Gerbera. Mam nadzieję,że pomoże i rozstępy się nie pojawią icon_smile.gif Chociaż nie jestem zbytnią optymistką w tej dziedzinie - wiem,że mam duża skłonność do rozstępów - pierwszych w ogromnych ilościach nabawiłam się w wieku 17 lat, kiedy po operacji schudłam baaaardzo szybko -ok.10 kilo w tydzień icon_confused.gif I wiem, jak wygląda nierówna walka z tymi paskudztwami icon_twisted.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
(nie)dzielna
czw, 01 cze 2006 - 09:25
Hej hej ja dopiero zaczynam 12 tydzień, ale brzuszek wyskoczył mi starsznie szybko. Ja smaruję się Fissanem, jak spytałam babeczki w aptece to właśnie ten poleciła i mówiła, że spokojnie mogę nawet w 3 miesiącu, mimo, że na opakowaniu mowa jest o 4. Kosztuje jakieś 25 zł za 100ml więc nie tak tragicznie.
Skłonność do rozstępów jest dziedziczna, moja mama nie miała ani jednego (w czasach, gdzie jedynym kremem na rynku była Nivea icon_lol.gif ), tylko, że ona przytyła raptem 9 kg. Ja już mam ze 3 na plusie icon_cry.gif
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post czw, 01 cze 2006 - 09:25
Post #31

Hej hej ja dopiero zaczynam 12 tydzień, ale brzuszek wyskoczył mi starsznie szybko. Ja smaruję się Fissanem, jak spytałam babeczki w aptece to właśnie ten poleciła i mówiła, że spokojnie mogę nawet w 3 miesiącu, mimo, że na opakowaniu mowa jest o 4. Kosztuje jakieś 25 zł za 100ml więc nie tak tragicznie.
Skłonność do rozstępów jest dziedziczna, moja mama nie miała ani jednego (w czasach, gdzie jedynym kremem na rynku była Nivea icon_lol.gif ), tylko, że ona przytyła raptem 9 kg. Ja już mam ze 3 na plusie icon_cry.gif

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
malflu
czw, 01 cze 2006 - 10:18
Przy pierwszej ciąży nabawiłam się "przepięknych rozstępów" po mimo stosowania kremu Mustella. Teraz od 4 miesiąca stosuję krem fissan - jestem bardzo zadowolona i nic noewego mi nie przybyło (trzeba się przyzwyczaić do dośc tłustej konsystencji w internecie znalazłam go za 17, 99 zł!)
malflu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,248
Dołączył: sob, 12 lip 03 - 16:09
Skąd: Z prowincji choć wolałabym Prowansji
Nr użytkownika: 900

GG:


post czw, 01 cze 2006 - 10:18
Post #32

Przy pierwszej ciąży nabawiłam się "przepięknych rozstępów" po mimo stosowania kremu Mustella. Teraz od 4 miesiąca stosuję krem fissan - jestem bardzo zadowolona i nic noewego mi nie przybyło (trzeba się przyzwyczaić do dośc tłustej konsystencji w internecie znalazłam go za 17, 99 zł!)

--------------------


"Dzisiaj było jutrem wczoraj"
Choco.
czw, 01 cze 2006 - 10:25
Ja stosuję Mustelę i Foliacti (Pharmaeris) dodatkowo pod prysznicem robię masaż szorstką stroną gąbki i peeling- jeszcze nic nie przytyłam w ciąży więc rozstępy się nie pojawiają ale to dopiero 17tydzień i wszystko się może zdarzyć...
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post czw, 01 cze 2006 - 10:25
Post #33

Ja stosuję Mustelę i Foliacti (Pharmaeris) dodatkowo pod prysznicem robię masaż szorstką stroną gąbki i peeling- jeszcze nic nie przytyłam w ciąży więc rozstępy się nie pojawiają ale to dopiero 17tydzień i wszystko się może zdarzyć...

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
deka.dentka
czw, 01 cze 2006 - 11:02
ja właśnie też jeszcze nie przytyłam i mam stracha, że mi walnie od razu 10kg icon_rolleyes.gif
moja mama też specjalnie nie prztyła, rozstępów nie miała - tak się pocieszam...
nie stosuję kremów (choć może powinnam), ale raz w tygodniu robię sobie peeling
(4 łyżki cukru, łyżka mleka, łyżka oliwy z oliwek, trochę cytryny, dla zapachu dodaję też ciut kakao icon_razz.gif)
i codziennie masuję skórę pod prysznicem (po kąpieli tylko oliwka)
icon_cool.gif
deka.dentka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,183
Dołączył: pon, 27 lut 06 - 12:28
SkÄ…d: Åšwidnik Town k/Lublin City
Nr użytkownika: 5,068




post czw, 01 cze 2006 - 11:02
Post #34

ja właśnie też jeszcze nie przytyłam i mam stracha, że mi walnie od razu 10kg icon_rolleyes.gif
moja mama też specjalnie nie prztyła, rozstępów nie miała - tak się pocieszam...
nie stosuję kremów (choć może powinnam), ale raz w tygodniu robię sobie peeling
(4 łyżki cukru, łyżka mleka, łyżka oliwy z oliwek, trochę cytryny, dla zapachu dodaję też ciut kakao icon_razz.gif)
i codziennie masuję skórę pod prysznicem (po kąpieli tylko oliwka)
icon_cool.gif


--------------------
Choco.
czw, 01 cze 2006 - 11:04
moja mama jak szła rodzić mojego brata to ważyła 47kg (ja nawet przed ciążą nie mogłam pomarzyć o takiej wadze) a jak mnie to ważyła 85kg!!! mam nadzieję, że ja raczej wdam się w nią z pierwszej ciąży:) też się boje, że te moje nie-tycie to cisza przed burzą:)
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post czw, 01 cze 2006 - 11:04
Post #35

moja mama jak szła rodzić mojego brata to ważyła 47kg (ja nawet przed ciążą nie mogłam pomarzyć o takiej wadze) a jak mnie to ważyła 85kg!!! mam nadzieję, że ja raczej wdam się w nią z pierwszej ciąży:) też się boje, że te moje nie-tycie to cisza przed burzą:)

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
deka.dentka
czw, 01 cze 2006 - 11:15
CYTAT((nie)dzielna)
Hej hej ja dopiero zaczynam 12 tydzień, ale brzuszek wyskoczył mi starsznie szybko.


(nie)dzielna
chciałam Ci powiedzieć, że ja też w 12t miała dość duży brzuszek, ale gdzieś w 16t wrócił do normy -
po prostu męczyły mnie straszne wzdęcia i zaparcia, też się przeraziłam,
bo przytyłam niemal od razu 3 kg (które potem zrzuciłam) - wyglądałam jak napompowana icon_exclaim.gif
nie przerażaj się na zapas, bo różnie może być przytul.gif
taki typowo ciążowy brzuszek wyskoczył mi ze dwa tygodnie temu icon_twisted.gif i wciąż się powiększa icon_cool.gif


Franca
"cisza przed burzÄ…", hehe, icon_biggrin.gif , dobre icon_biggrin.gif
moja Mama to np. straszna chudzina, ale ja mam skłonności do okrągłości i dziwię się, że jeszcze mnie tycie nie dopadło...
wiesz, ja się niemal całe życie użeram z lekką nadwagą, a teraz to tak, jakbym jej wcale nie miała -
no przecież wiadmo, że nie płaczę z tego powodu - chodzi mi tylko o zdrowie i prawidłowy rozwój mojego Dzidka icon_cool.gif
idę na USG do innego lekarza (niż dotychczas chodziłam) i zamierzam go o wszystko wypytać, o to moje nieprzybieranie na wadze też...

ps. moja Mama po urodzeniu mnie i mojej siostry ważyła 45 icon_eek.gif i była wtedy strasznie z tego zadowolona icon_eek.gif
deka.dentka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,183
Dołączył: pon, 27 lut 06 - 12:28
SkÄ…d: Åšwidnik Town k/Lublin City
Nr użytkownika: 5,068




post czw, 01 cze 2006 - 11:15
Post #36

CYTAT((nie)dzielna)
Hej hej ja dopiero zaczynam 12 tydzień, ale brzuszek wyskoczył mi starsznie szybko.


(nie)dzielna
chciałam Ci powiedzieć, że ja też w 12t miała dość duży brzuszek, ale gdzieś w 16t wrócił do normy -
po prostu męczyły mnie straszne wzdęcia i zaparcia, też się przeraziłam,
bo przytyłam niemal od razu 3 kg (które potem zrzuciłam) - wyglądałam jak napompowana icon_exclaim.gif
nie przerażaj się na zapas, bo różnie może być przytul.gif
taki typowo ciążowy brzuszek wyskoczył mi ze dwa tygodnie temu icon_twisted.gif i wciąż się powiększa icon_cool.gif


Franca
"cisza przed burzÄ…", hehe, icon_biggrin.gif , dobre icon_biggrin.gif
moja Mama to np. straszna chudzina, ale ja mam skłonności do okrągłości i dziwię się, że jeszcze mnie tycie nie dopadło...
wiesz, ja się niemal całe życie użeram z lekką nadwagą, a teraz to tak, jakbym jej wcale nie miała -
no przecież wiadmo, że nie płaczę z tego powodu - chodzi mi tylko o zdrowie i prawidłowy rozwój mojego Dzidka icon_cool.gif
idę na USG do innego lekarza (niż dotychczas chodziłam) i zamierzam go o wszystko wypytać, o to moje nieprzybieranie na wadze też...

ps. moja Mama po urodzeniu mnie i mojej siostry ważyła 45 icon_eek.gif i była wtedy strasznie z tego zadowolona icon_eek.gif

--------------------
(nie)dzielna
czw, 01 cze 2006 - 11:20
deka.dentka nie jestem przerażona.
Ja wiedziałam, że szybko mi brzuszek wyskoczy, bo lekarz przy każdym badaniu zaznacza, że mam macicę bardzo wysunięta do przodu.
Nie martwię się lecz cieszę, tyle czekaliśmy na ten brzuszek icon_lol.gif
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post czw, 01 cze 2006 - 11:20
Post #37

deka.dentka nie jestem przerażona.
Ja wiedziałam, że szybko mi brzuszek wyskoczy, bo lekarz przy każdym badaniu zaznacza, że mam macicę bardzo wysunięta do przodu.
Nie martwię się lecz cieszę, tyle czekaliśmy na ten brzuszek icon_lol.gif

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
deka.dentka
czw, 01 cze 2006 - 11:39
a to chyba że icon_twisted.gif
ja nie chciałam mieć tak wcześnie widocznego, ale to przez sytuację rodzinną, teraz i tak się już nie daje ukryć icon_cool.gif
deka.dentka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,183
Dołączył: pon, 27 lut 06 - 12:28
SkÄ…d: Åšwidnik Town k/Lublin City
Nr użytkownika: 5,068




post czw, 01 cze 2006 - 11:39
Post #38

a to chyba że icon_twisted.gif
ja nie chciałam mieć tak wcześnie widocznego, ale to przez sytuację rodzinną, teraz i tak się już nie daje ukryć icon_cool.gif


--------------------
Bea _tka
czw, 01 cze 2006 - 11:40
Moja mama po dwojce dzieci byla bardzo szpupła i zero roztępów, dopiero przy trzecim przytyla:) Tez bym tak chciala:) Narazie jest nieźle bo juz poczatek 9 miesiąca i pare kresek roztępowym tylko na plecach, ale wiem ze dziewczyny pisaly ze nawet 2 tygodnie przed porodem pojawiają sie rozstępy wrrrr.

A najgorsze jest to ze uwidaczniaja sie dopiero po porodzie.... ale jabky cos to trzeba z nimi będzie walczyć chociaz jak napisala Tissaia to nierowna walka icon_razz.gif:P:P
Bea _tka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 11:43
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 5,684

GG:


post czw, 01 cze 2006 - 11:40
Post #39

Moja mama po dwojce dzieci byla bardzo szpupła i zero roztępów, dopiero przy trzecim przytyla:) Tez bym tak chciala:) Narazie jest nieźle bo juz poczatek 9 miesiąca i pare kresek roztępowym tylko na plecach, ale wiem ze dziewczyny pisaly ze nawet 2 tygodnie przed porodem pojawiają sie rozstępy wrrrr.

A najgorsze jest to ze uwidaczniaja sie dopiero po porodzie.... ale jabky cos to trzeba z nimi będzie walczyć chociaz jak napisala Tissaia to nierowna walka icon_razz.gif:P:P

--------------------
"?ycie to ci?g?e po??danie — im mniej pragnie? tym mniej ?ycia"

user posted imageuser posted image
mamuśka.chłidz...
czw, 01 cze 2006 - 11:47
Bea _tka aleś mnie mamą pocieszyła 37.gif . Jednak widze już po sobie, że to prawda icon_rolleyes.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post czw, 01 cze 2006 - 11:47
Post #40

Bea _tka aleś mnie mamą pocieszyła 37.gif . Jednak widze już po sobie, że to prawda icon_rolleyes.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
> rozstepy-ratunku
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 17:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama