Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna  

Dwa słowa od moderatorek :)

> 
Ika
wto, 07 lut 2006 - 11:13
Jola, a jak miałby brzmieć taki zapis..?
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 07 lut 2006 - 11:13
Post #41

Jola, a jak miałby brzmieć taki zapis..?

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
JKP
wto, 07 lut 2006 - 14:50
Ika nie mam pojęcia , jak mi coś wpadnie do głowy natychmiast dam Ci znać- ale sama zobacz co się dzieje na ''sprzedam'' niektóre foremki zakładają po 8 ! postów sprzedam i każdy zawiera jedno ubranko reszta jest spychana na dalsze strony , a wiele z nas już tam nie zagląda i trzeba jak tu niektóre wołać hop hop.Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie problemem .Jola icon_smile.gif
JKP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: nie, 06 lut 05 - 14:21
Nr użytkownika: 2,642




post wto, 07 lut 2006 - 14:50
Post #42

Ika nie mam pojęcia , jak mi coś wpadnie do głowy natychmiast dam Ci znać- ale sama zobacz co się dzieje na ''sprzedam'' niektóre foremki zakładają po 8 ! postów sprzedam i każdy zawiera jedno ubranko reszta jest spychana na dalsze strony , a wiele z nas już tam nie zagląda i trzeba jak tu niektóre wołać hop hop.Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie problemem .Jola icon_smile.gif

--------------------
Jola
Ika
wto, 07 lut 2006 - 16:54
Jola, wiem, że niektóre tak robią, tylko nie mam pomysłu na rozwiązanie tego.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 07 lut 2006 - 16:54
Post #43

Jola, wiem, że niektóre tak robią, tylko nie mam pomysłu na rozwiązanie tego.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
JKP
wto, 07 lut 2006 - 17:39
Ika a moze tak:
Zaśmiecanie czyli zrzucanie innych watków poprzez zamieszczanie kilku pojedyńczych ogłoszeń typu np. sprzedam zamiast kumulowanie wszystkich ofert w jednym wątku przez tego samego urzytkownika forum, jest wyrazem braku kultury i szacunku dla innych urzytkowników.
Postępowanie takie będzie uważane za naruszenie porządku na forum i potraktowane banem.


jak coś zmoderujesz to się nie pogniewam byleby odniosło jakiś efekt , dodam tylko ze takie paragrafy w regulaminach już można spotkać na innych forach -może tylko nie o tematyce dzieci
JKP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: nie, 06 lut 05 - 14:21
Nr użytkownika: 2,642




post wto, 07 lut 2006 - 17:39
Post #44

Ika a moze tak:
Zaśmiecanie czyli zrzucanie innych watków poprzez zamieszczanie kilku pojedyńczych ogłoszeń typu np. sprzedam zamiast kumulowanie wszystkich ofert w jednym wątku przez tego samego urzytkownika forum, jest wyrazem braku kultury i szacunku dla innych urzytkowników.
Postępowanie takie będzie uważane za naruszenie porządku na forum i potraktowane banem.


jak coś zmoderujesz to się nie pogniewam byleby odniosło jakiś efekt , dodam tylko ze takie paragrafy w regulaminach już można spotkać na innych forach -może tylko nie o tematyce dzieci

--------------------
Jola
Ika
wto, 07 lut 2006 - 17:59
Bana może nałożyć wyłącznie administrator, nie moderator i raczej za dużo większe przewiny.

Jola, no dobrze, a w takim razie czy można założyć 10 wątków z podwójnymi ogłoszeniami? Wtedy już nie są pojedyncze...

A jeśli ktoś chce sprzedać body dziecięce i stary samochód, to ma je umieścić w jednym wątku?

Pokazuję tylko, że to jest kwestia, którą bardzo trudno ująć w ramy.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 07 lut 2006 - 17:59
Post #45

Bana może nałożyć wyłącznie administrator, nie moderator i raczej za dużo większe przewiny.

Jola, no dobrze, a w takim razie czy można założyć 10 wątków z podwójnymi ogłoszeniami? Wtedy już nie są pojedyncze...

A jeśli ktoś chce sprzedać body dziecięce i stary samochód, to ma je umieścić w jednym wątku?

Pokazuję tylko, że to jest kwestia, którą bardzo trudno ująć w ramy.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
JKP
wto, 07 lut 2006 - 19:49
Ika chodziło mi o ogłoszenia związane z jednym tematem przewodnim np. ciuszki to jeden wątek samochody drugi , a można też ująć przykładowo w temacie''Kilka ciuszków r.128+drobiazgi''mając np. perfumy czy inne takie., a nie robić kilka wątków -samochód to inna rzecz.
Nie chciałam być złośliwa . Piszesz ze ban jest za większe przewinienia -nie rozumiem( bo do dziś znajduję ogłoszenia z linkami przedmiotów do ''allegro''
czego regulamin zabrania ).Ban nie tak zaraz tylko np. powiedzmy umownie po dziesięciu przewinieniach.
Wiem że jestem tu ''świeża'' nie mam takiego stażu jak inni urzytkownicy , ale przejrzyj proszę dziś forum ''sprzedam'' zaglądając w każde z ogłoszeń zrozumiesz o czym piszę
Pozdrawiam icon_confused.gif
JKP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: nie, 06 lut 05 - 14:21
Nr użytkownika: 2,642




post wto, 07 lut 2006 - 19:49
Post #46

Ika chodziło mi o ogłoszenia związane z jednym tematem przewodnim np. ciuszki to jeden wątek samochody drugi , a można też ująć przykładowo w temacie''Kilka ciuszków r.128+drobiazgi''mając np. perfumy czy inne takie., a nie robić kilka wątków -samochód to inna rzecz.
Nie chciałam być złośliwa . Piszesz ze ban jest za większe przewinienia -nie rozumiem( bo do dziś znajduję ogłoszenia z linkami przedmiotów do ''allegro''
czego regulamin zabrania ).Ban nie tak zaraz tylko np. powiedzmy umownie po dziesięciu przewinieniach.
Wiem że jestem tu ''świeża'' nie mam takiego stażu jak inni urzytkownicy , ale przejrzyj proszę dziś forum ''sprzedam'' zaglądając w każde z ogłoszeń zrozumiesz o czym piszę
Pozdrawiam icon_confused.gif

--------------------
Jola
Ika
wto, 07 lut 2006 - 20:11
Jolu, ja rozumiem o czym piszesz, ale Ty musisz zrozumieć, że moderatorzy poruszają się według pewnych zasad. Dlatego pytam, jak to ma brzmieć, taki zapis w regulaminie i pokazuję jego mankamenty - żeby nie było tak, jak z naszym rządem, który klepie ustawę, a następnie łapie się za łeb, bo jest dziurawa i nikt nie jest w stanie egzekwować prawa. Bo ma ono luki.

Nie wiem, dlaczego odbierasz to jak jakąś złośliwość. Nic takiego nie ma tu miejsca.

Ban jest uniemożliwieniem użytkownikowi dostępu do forum Maluchy.pl i dlatego nie dostaje się go za takie przewinienia. Natomiast jeśli widzisz gdzieś posty z linkami do allegro, to bardzo proszę o informację. Staram się to wyłapywać, ale nie zawsze jestem w stanie przejrzeć wszystkie wątki.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 07 lut 2006 - 20:11
Post #47

Jolu, ja rozumiem o czym piszesz, ale Ty musisz zrozumieć, że moderatorzy poruszają się według pewnych zasad. Dlatego pytam, jak to ma brzmieć, taki zapis w regulaminie i pokazuję jego mankamenty - żeby nie było tak, jak z naszym rządem, który klepie ustawę, a następnie łapie się za łeb, bo jest dziurawa i nikt nie jest w stanie egzekwować prawa. Bo ma ono luki.

Nie wiem, dlaczego odbierasz to jak jakąś złośliwość. Nic takiego nie ma tu miejsca.

Ban jest uniemożliwieniem użytkownikowi dostępu do forum Maluchy.pl i dlatego nie dostaje się go za takie przewinienia. Natomiast jeśli widzisz gdzieś posty z linkami do allegro, to bardzo proszę o informację. Staram się to wyłapywać, ale nie zawsze jestem w stanie przejrzeć wszystkie wątki.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
mama_dudusia
sob, 11 lut 2006 - 09:31
Ika,prosze napisz w skrocie(moze wystarczy)jak wkleic zdjecia sprzedawanych rzeczy.Ja chetnie ale nie umiem,a nie chce szukac za dlugo,choc pewnie juz 50 razy ktos zamieszczal instrukcje. icon_redface.gif
mama_dudusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 335
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 14:29
Skąd: WROCŁAW
Nr użytkownika: 4,813




post sob, 11 lut 2006 - 09:31
Post #48

Ika,prosze napisz w skrocie(moze wystarczy)jak wkleic zdjecia sprzedawanych rzeczy.Ja chetnie ale nie umiem,a nie chce szukac za dlugo,choc pewnie juz 50 razy ktos zamieszczal instrukcje. icon_redface.gif

--------------------
user posted image
Ika
sob, 11 lut 2006 - 09:39
Mamo Dudusia, instrukcja zamieszczania zdjęć jest na podforum Sprawy Techniczne (a wydaje mi się, ze dodatkowo również na podforum Zdjęcia icon_wink.gif ). Tam najlepiej dziewczyny wytłumaczyły sposób zamieszczania fotek icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 11 lut 2006 - 09:39
Post #49

Mamo Dudusia, instrukcja zamieszczania zdjęć jest na podforum Sprawy Techniczne (a wydaje mi się, ze dodatkowo również na podforum Zdjęcia icon_wink.gif ). Tam najlepiej dziewczyny wytłumaczyły sposób zamieszczania fotek icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
mama_dudusia
sob, 11 lut 2006 - 09:51
Dobrze,lece tam.Przeprazam za oczywiste pytania,ale jestem nowa...wiec..troszke wyrozumialosci dla mnie,prosze icon_biggrin.gif
mama_dudusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 335
Dołączył: pią, 03 lut 06 - 14:29
Skąd: WROCŁAW
Nr użytkownika: 4,813




post sob, 11 lut 2006 - 09:51
Post #50

Dobrze,lece tam.Przeprazam za oczywiste pytania,ale jestem nowa...wiec..troszke wyrozumialosci dla mnie,prosze icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
Ika
sob, 11 lut 2006 - 10:01
Spoko, pytaj, kto pyta nie błądzi icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 11 lut 2006 - 10:01
Post #51

Spoko, pytaj, kto pyta nie błądzi icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
dori
nie, 19 lut 2006 - 22:25
Witaj Iko, mam pytanie co sie dzieje z ogłoszeniami, które były wystawione jakiś czas temu? Czy jeśli nie ma zainteresowania to są one w jakiś sposó kasowne?
Dziś szukałam mojego ogłoszenia i nie znalazłam, stąd moje pytanie...

Z góry dziękuje za odpowiedż....
dori


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,201
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 19:01
Skąd: Polkowice
Nr użytkownika: 2,372

GG:


post nie, 19 lut 2006 - 22:25
Post #52

Witaj Iko, mam pytanie co sie dzieje z ogłoszeniami, które były wystawione jakiś czas temu? Czy jeśli nie ma zainteresowania to są one w jakiś sposó kasowne?
Dziś szukałam mojego ogłoszenia i nie znalazłam, stąd moje pytanie...

Z góry dziękuje za odpowiedż....

--------------------
Pozdrawiam

user posted image

user posted image
tysia24
śro, 13 gru 2006 - 08:31
Hmmm tak się zastanawiam... Kilka dni temu zamieściłam ogłoszenie,że sprzedam nowy kombinezon, teraz chciałam dopisać,że to nieaktualne,ale nie mogę znaleźć mojego ogłoszenia. Możliwe, że zostało usunięte?Dlaczego?

Pozdrawiam icon_smile.gif
tysia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 720
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 23:03
Skąd: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 8,856

GG:


post śro, 13 gru 2006 - 08:31
Post #53

Hmmm tak się zastanawiam... Kilka dni temu zamieściłam ogłoszenie,że sprzedam nowy kombinezon, teraz chciałam dopisać,że to nieaktualne,ale nie mogę znaleźć mojego ogłoszenia. Możliwe, że zostało usunięte?Dlaczego?

Pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
TYSIA i CYPRIANEK

basiaewa
sob, 16 gru 2006 - 19:15
Witaj Iko ! Ja tak, jak tysia 24 na próżno szukam następnego dnia swojego ogłoszenia o używanych kozakach na Sprzedam ? Proszę odpowiedz, co przeskrobałam, że je usunięto? (w tym samym czasie zamieściłam ogłoszenie na Oddam... i to nie zniknęło...)
basiaewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 407
Dołączył: nie, 24 wrz 06 - 23:45
Skąd: Tczew
Nr użytkownika: 7,654

GG:


post sob, 16 gru 2006 - 19:15
Post #54

Witaj Iko ! Ja tak, jak tysia 24 na próżno szukam następnego dnia swojego ogłoszenia o używanych kozakach na Sprzedam ? Proszę odpowiedz, co przeskrobałam, że je usunięto? (w tym samym czasie zamieściłam ogłoszenie na Oddam... i to nie zniknęło...)

--------------------
Basia - mama Igi i nie tylko ;-)

sdw
sob, 16 gru 2006 - 19:33
Tysia, jeżeli w ogłoszeniu widniało, że kombinezon jest sprzedany, zostało ono usunięte. Czasem zdarza się, ze moderatorzy wyłapują zakończone pomyślnie transakcje nim sprzedający zdoła napsać, iż ogłoszenie się zdezaktualizowało icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post sob, 16 gru 2006 - 19:33
Post #55

Tysia, jeżeli w ogłoszeniu widniało, że kombinezon jest sprzedany, zostało ono usunięte. Czasem zdarza się, ze moderatorzy wyłapują zakończone pomyślnie transakcje nim sprzedający zdoła napsać, iż ogłoszenie się zdezaktualizowało icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Ika
sob, 16 gru 2006 - 20:08
CYTAT(basiaewa)
Witaj Iko ! Ja tak, jak tysia 24 na próżno szukam następnego dnia swojego ogłoszenia o używanych kozakach na Sprzedam ? Proszę odpowiedz, co przeskrobałam, że je usunięto? (w tym samym czasie zamieściłam ogłoszenie na Oddam... i to nie zniknęło...)


Basiaewa, po ostatnich zmianach i powstaniu nowego Regulaminu podforum sprzedam, ogłoszenia tutaj mogą zamieszczać stali, aktywni użytkownicy. W ustaleniach z adminami określony został minimalny dorobek - 200 postów na innych podforach, niż Sprzedam, Kupię, Oddam/Przyjmę.

Na temat ogłoszenia na Oddam nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie moderuję tamtego podforum.

Pozdrawiam.


P.S. Tysi już odpowiedziałam via pw.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 16 gru 2006 - 20:08
Post #56

CYTAT(basiaewa)
Witaj Iko ! Ja tak, jak tysia 24 na próżno szukam następnego dnia swojego ogłoszenia o używanych kozakach na Sprzedam ? Proszę odpowiedz, co przeskrobałam, że je usunięto? (w tym samym czasie zamieściłam ogłoszenie na Oddam... i to nie zniknęło...)


Basiaewa, po ostatnich zmianach i powstaniu nowego Regulaminu podforum sprzedam, ogłoszenia tutaj mogą zamieszczać stali, aktywni użytkownicy. W ustaleniach z adminami określony został minimalny dorobek - 200 postów na innych podforach, niż Sprzedam, Kupię, Oddam/Przyjmę.

Na temat ogłoszenia na Oddam nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie moderuję tamtego podforum.

Pozdrawiam.


P.S. Tysi już odpowiedziałam via pw.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
tysia24
sob, 16 gru 2006 - 21:00
wink.gif tak, tak, ja już wszystko wiem icon_cool.gif
tysia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 720
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 23:03
Skąd: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 8,856

GG:


post sob, 16 gru 2006 - 21:00
Post #57

wink.gif tak, tak, ja już wszystko wiem icon_cool.gif

--------------------
TYSIA i CYPRIANEK

basiaewa
sob, 16 gru 2006 - 21:59
Rozumiem! icon_wink.gif Dziękuję, Iko, za odpowiedź! Pozdrawiam!
basiaewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 407
Dołączył: nie, 24 wrz 06 - 23:45
Skąd: Tczew
Nr użytkownika: 7,654

GG:


post sob, 16 gru 2006 - 21:59
Post #58

Rozumiem! icon_wink.gif Dziękuję, Iko, za odpowiedź! Pozdrawiam!

--------------------
Basia - mama Igi i nie tylko ;-)

lornetka
wto, 06 mar 2007 - 18:11
a dlaczego mój temat ze sprzedażą kolczyków został usunięty??
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
Skąd: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 06 mar 2007 - 18:11
Post #59

a dlaczego mój temat ze sprzedażą kolczyków został usunięty??
Ika
wto, 06 mar 2007 - 18:25
CYTAT(Aguutka)
a dlaczego mój temat ze sprzedażą kolczyków został usunięty??


Nie przypominam sobie takiego tematu, ale jeśli kolczyki były produkcji własnej, to jest to niezgodne z regulaminem.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 06 mar 2007 - 18:25
Post #60

CYTAT(Aguutka)
a dlaczego mój temat ze sprzedażą kolczyków został usunięty??


Nie przypominam sobie takiego tematu, ale jeśli kolczyki były produkcji własnej, to jest to niezgodne z regulaminem.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
> Dwa słowa od moderatorek :)
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 01:02
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama