Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 97 98 99  

--------> PAŹDZIERNIK 2009 <--------

, Mamy coraz więcej siły i pomału się podnosimy
> , Mamy coraz wiÄ™cej siÅ‚y i pomaÅ‚u siÄ™ podnosimy
Orinoko
pon, 23 sty 2012 - 10:56
Ewelka, 3mam kciuki, odezwij się koniecznie jak będziesz PO!
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pon, 23 sty 2012 - 10:56
Post #1961

Ewelka, 3mam kciuki, odezwij się koniecznie jak będziesz PO!

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
ewela
pon, 23 sty 2012 - 21:28
hejka

Operacja odbedzie sie w przeciagu 2tyg,bo....
miałam miec operację 27stycznia-ale w tym czasie-bede przed lub w trakcie @ i tak jak myslałam (i chciałam)-to mnie dyskwalifikuje do operacji.

Co powiedział lekarz...no cóz rózowo nie bedzie i mnóstwo roboty.
Oprócz artoskopii,oczyszania,wyssysania itp to kolejne cięcie w dół-rekonstrukcja więzadła podrzepkowego,do tego jedna z łąkotek poległa.....
Prawdopdobnie czeka mnie i druga operacja.......ale to pozniej=rekonstrukcja więzadeł pobocznych.

i tak oto stałam się kaleką..."inwestując" w siebie


41.gif 41.gif 41.gif

Ten post edytował ewela pon, 23 sty 2012 - 21:29
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 23 sty 2012 - 21:28
Post #1962

hejka

Operacja odbedzie sie w przeciagu 2tyg,bo....
miałam miec operację 27stycznia-ale w tym czasie-bede przed lub w trakcie @ i tak jak myslałam (i chciałam)-to mnie dyskwalifikuje do operacji.

Co powiedział lekarz...no cóz rózowo nie bedzie i mnóstwo roboty.
Oprócz artoskopii,oczyszania,wyssysania itp to kolejne cięcie w dół-rekonstrukcja więzadła podrzepkowego,do tego jedna z łąkotek poległa.....
Prawdopdobnie czeka mnie i druga operacja.......ale to pozniej=rekonstrukcja więzadeł pobocznych.

i tak oto stałam się kaleką..."inwestując" w siebie


41.gif 41.gif 41.gif
Orinoko
pon, 23 sty 2012 - 21:48
nienie.gif Nawet tak nie myśl. Nie będziesz kaleką, wierzę, że operacje pomogą Ci powrócić do sprawności.
Tak naprawdę to przecież nigdy nie wiadomo, jakie scenariusze napisze los.
Mocno Cię ściskam. Operacja nadal w Pzn? W którym miejscu?
Jakby co, to wiesz...
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pon, 23 sty 2012 - 21:48
Post #1963

nienie.gif Nawet tak nie myśl. Nie będziesz kaleką, wierzę, że operacje pomogą Ci powrócić do sprawności.
Tak naprawdę to przecież nigdy nie wiadomo, jakie scenariusze napisze los.
Mocno Cię ściskam. Operacja nadal w Pzn? W którym miejscu?
Jakby co, to wiesz...

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
ewela
wto, 24 sty 2012 - 16:55
Orinoko przytul.gif

Koniec jęczenia...przynajmniej dzisiaj 08.gif

Korzystajac z okazji,ze byłam "w pracy" zawiesc l4 i dokumenty itp itd.....wpadłam do ginekolog, na przegląd podwozia 08.gif
I co usłyszałam.................."nówka sztuka,brak nadżerki....pięknie"........Pobrała mi cytologie-wynik za tydzien.
Było miło, ze śłowami otuchy i wparcia. Zrobiła mi usg- fotografując mnie 08.gif

Jezuuu dawno ise tak dobrze nie czułam- usłyszałam coś,czego się nie spodziewałam- bo zawsze miałam wielką nadżerkę i brak czasu by ją wyleczyc

Pozdrawiam
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 24 sty 2012 - 16:55
Post #1964

Orinoko przytul.gif

Koniec jęczenia...przynajmniej dzisiaj 08.gif

Korzystajac z okazji,ze byłam "w pracy" zawiesc l4 i dokumenty itp itd.....wpadłam do ginekolog, na przegląd podwozia 08.gif
I co usłyszałam.................."nówka sztuka,brak nadżerki....pięknie"........Pobrała mi cytologie-wynik za tydzien.
Było miło, ze śłowami otuchy i wparcia. Zrobiła mi usg- fotografując mnie 08.gif

Jezuuu dawno ise tak dobrze nie czułam- usłyszałam coś,czego się nie spodziewałam- bo zawsze miałam wielką nadżerkę i brak czasu by ją wyleczyc

Pozdrawiam
gładka
śro, 25 sty 2012 - 09:46
Ewela dziwne że się samo wyleczylo... fajnie by było gdybo kolano zechciało w ten sam sposób.
Nikodemus -chorus. M z Zuzą na nartach a ja chyba pierwsyz raz od pół roku na zwolnieniu z Nikim. Podobno to wirus i mam nadzieję, że mu przejdzie bez powazniejszych lekarstw.
gładka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:43
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4,477

GG:


post śro, 25 sty 2012 - 09:46
Post #1965

Ewela dziwne że się samo wyleczylo... fajnie by było gdybo kolano zechciało w ten sam sposób.
Nikodemus -chorus. M z Zuzą na nartach a ja chyba pierwsyz raz od pół roku na zwolnieniu z Nikim. Podobno to wirus i mam nadzieję, że mu przejdzie bez powazniejszych lekarstw.

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>





ewela
śro, 25 sty 2012 - 14:36
gladka- sama bylam zdziwiona.Lekarka zagladnela w dokumenty i faktycznie wpisana mialam nadzerkÄ™. hihihi
a tu "niespodziewanka"
Szkoda,szkoda....ze kolano nie chce siÄ™ tak zagoic.

Dziisja mnie moj m wk................
stwierdził,ze jak bede miała zalozone jakies dreny itp,to on nie bedzie zap..300km dziennie,by zmieniono opartunek,wyciagnieto dreny itp
A wlasciwie,to po co robic ta operacje...jak mozliwa jest i druga......itp itd..............szlak mnie trafił

Wiem,ze jestem wyjatkowo trudna do "wspolzycia" ostatnio....najchetniej bym sie zamknęla w jakims pokoju wygłuszonym i krzyczała....krzyczała...krzyczała....

Domagam się od m,by mnie wspierał...jak to robi- to mnie szlak trafia....
moje poczucie humoru- tekst "gdyby kózka nie skakała"- przestało mnie to smieszyc...i najchetniej bym zasadziłą mu kopa w d...ale boje się,ze uszkodze drugą nogę 37.gif

niech juz mnie @ ........................bo wybuchnÄ™...................




Duzo zdrowiusa dla Nikodemusa:-)

pozdr

ps mało nam.......tesciu własnie wylądował w szpitalu.....................- a we wtorek ma miał mieć operację na oko........

Ten post edytował ewela śro, 25 sty 2012 - 18:37
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post śro, 25 sty 2012 - 14:36
Post #1966

gladka- sama bylam zdziwiona.Lekarka zagladnela w dokumenty i faktycznie wpisana mialam nadzerkÄ™. hihihi
a tu "niespodziewanka"
Szkoda,szkoda....ze kolano nie chce siÄ™ tak zagoic.

Dziisja mnie moj m wk................
stwierdził,ze jak bede miała zalozone jakies dreny itp,to on nie bedzie zap..300km dziennie,by zmieniono opartunek,wyciagnieto dreny itp
A wlasciwie,to po co robic ta operacje...jak mozliwa jest i druga......itp itd..............szlak mnie trafił

Wiem,ze jestem wyjatkowo trudna do "wspolzycia" ostatnio....najchetniej bym sie zamknęla w jakims pokoju wygłuszonym i krzyczała....krzyczała...krzyczała....

Domagam się od m,by mnie wspierał...jak to robi- to mnie szlak trafia....
moje poczucie humoru- tekst "gdyby kózka nie skakała"- przestało mnie to smieszyc...i najchetniej bym zasadziłą mu kopa w d...ale boje się,ze uszkodze drugą nogę 37.gif

niech juz mnie @ ........................bo wybuchnÄ™...................




Duzo zdrowiusa dla Nikodemusa:-)

pozdr

ps mało nam.......tesciu własnie wylądował w szpitalu.....................- a we wtorek ma miał mieć operację na oko........
ivy
śro, 25 sty 2012 - 21:16
orinoko: marek bierze z boiron calcarea carbonica i sambucus nigra. no i zyrtec.
ewela: nie wiem czy chrapiesz z tej samej przyczyny 03.gif w kazdym razie trzymym kciuki za kolanko albo trzymam tylko za kolanko 03.gif

niemiec chory i zrzedzi....
marek ma troche kataru ale poza tym w porzadku.
mnie swedza rece....(neurodermitis)

aa.. urzad mnie przesladuje bo jeszcze nie zrobilam bilansu dwulatka... a u naszego lekarza tlumy chorych dzieci....
w ogole to ten jugendamt mnie wkurza. czepiaja sie zapracowanych ludzi zamiast sie interesowac rodzinami dysfunkcyjnymi.... wrrr...

kolezanka rodzi... i nie moze urodzic... w weekend wziela olej rycynowy nawet dwa razy i nic... dzis caly dzien miala skurcze ale na wieczor sie uspokoilo...
ide prasowac..jestem przyparta do muru.. ..niemcowi sie koszule skonczyly... 37.gif
ivy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,370
Dołączył: czw, 26 cze 08 - 22:34
SkÄ…d: Berlin
Nr użytkownika: 20,491

GG:


post śro, 25 sty 2012 - 21:16
Post #1967

orinoko: marek bierze z boiron calcarea carbonica i sambucus nigra. no i zyrtec.
ewela: nie wiem czy chrapiesz z tej samej przyczyny 03.gif w kazdym razie trzymym kciuki za kolanko albo trzymam tylko za kolanko 03.gif

niemiec chory i zrzedzi....
marek ma troche kataru ale poza tym w porzadku.
mnie swedza rece....(neurodermitis)

aa.. urzad mnie przesladuje bo jeszcze nie zrobilam bilansu dwulatka... a u naszego lekarza tlumy chorych dzieci....
w ogole to ten jugendamt mnie wkurza. czepiaja sie zapracowanych ludzi zamiast sie interesowac rodzinami dysfunkcyjnymi.... wrrr...

kolezanka rodzi... i nie moze urodzic... w weekend wziela olej rycynowy nawet dwa razy i nic... dzis caly dzien miala skurcze ale na wieczor sie uspokoilo...
ide prasowac..jestem przyparta do muru.. ..niemcowi sie koszule skonczyly... 37.gif


--------------------



waga niestety constans.. idzie w gore...
ewela
czw, 26 sty 2012 - 21:45
DOBIJAMY DO SETKI....

ZAPRASZAM NA NOWĄ STRONKĘ NASZYCH ROZMÓW

POZDRAWIAM


stronka jest w wersji roboczej....jezeli chcecie bym umiesciła fotki- prosze adresy na na pw


Pozdrawiam

Ten post edytował ewela czw, 26 sty 2012 - 21:59
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 21:45
Post #1968

DOBIJAMY DO SETKI....

ZAPRASZAM NA NOWĄ STRONKĘ NASZYCH ROZMÓW

POZDRAWIAM


stronka jest w wersji roboczej....jezeli chcecie bym umiesciła fotki- prosze adresy na na pw


Pozdrawiam
> --------> PAŹDZIERNIK 2009 <--------, Mamy coraz wiÄ™cej siÅ‚y i pomaÅ‚u siÄ™ podnosimy
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 97 98 99
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 08:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama