Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
32 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

MARCOWE Gwiazdeczki 2009 cz. II.

> 
carrot
śro, 03 lut 2010 - 15:26


Z kroniki wspomnień, czyli nasze kangurzenie
oraz Część I: Kraina Marcepanków.

Marcowe Gwiadeczki: Część II
w rolach głównych
udział biorą:


clio i Timi



carrot i Samek



madzianix i Maja



flo i Gabi



Anielicaaa28a i Antosia



Dzaga i Oliwka



bob.budowniczy i JaÅ›



emysza i SamuÅ›



Magdamelka i Laura



vika38 i Klaudia



edi4 i AduÅ›



ggabrysia i Juleczka



vika i Nadia



agak i KubuÅ›



agnecha i Rafałek



ponadto udział brały/sporadycznie biorą:
  • Marta Adamczyk i Julcia
  • gosiagosia i SzymuÅ›
  • Camilsha i Adrianka
  • Adasia i Bogusia
  • Ivette i StaÅ›
  • Lorienna i MikoÅ‚ajek
  • Cornuss i Ida
  • myla i MichaÅ›
  • macio i Olo
  • Nii-ka i Jessica
  • SaaRaa i Klaudia
Tym, którym nie było dane być z nami ofiarujemy modlitwę...
Aniołki Gochy1978, Kamci_89 oraz Dosiek



---

Zapraszam icon_smile.gif



Ten post edytował carrot pią, 18 cze 2010 - 23:14
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post śro, 03 lut 2010 - 15:26
Post #1



Z kroniki wspomnień, czyli nasze kangurzenie
oraz Część I: Kraina Marcepanków.

Marcowe Gwiadeczki: Część II
w rolach głównych
udział biorą:


clio i Timi



carrot i Samek



madzianix i Maja



flo i Gabi



Anielicaaa28a i Antosia



Dzaga i Oliwka



bob.budowniczy i JaÅ›



emysza i SamuÅ›



Magdamelka i Laura



vika38 i Klaudia



edi4 i AduÅ›



ggabrysia i Juleczka



vika i Nadia



agak i KubuÅ›



agnecha i Rafałek



ponadto udział brały/sporadycznie biorą:
  • Marta Adamczyk i Julcia
  • gosiagosia i SzymuÅ›
  • Camilsha i Adrianka
  • Adasia i Bogusia
  • Ivette i StaÅ›
  • Lorienna i MikoÅ‚ajek
  • Cornuss i Ida
  • myla i MichaÅ›
  • macio i Olo
  • Nii-ka i Jessica
  • SaaRaa i Klaudia
Tym, którym nie było dane być z nami ofiarujemy modlitwę...
Aniołki Gochy1978, Kamci_89 oraz Dosiek



---

Zapraszam icon_smile.gif



--------------------


vika
czw, 04 lut 2010 - 12:41
carrot ale robotę niezłą wykonałaś, ho,ho:) podziwiam, mnie by się nie chciało.

To gdzie teraz pisać?

bob współczuję, że tyle Twoje maluchy chorująicon_sad.gif jeśli chcesz, mogę dać Ci namiary na świetnego pediatrę, naprawdę świetnego, przyjeżdża do domu. Dużo zdrowia Wam życzę;

agak jak się przedrę przez te bagna, w których tkwię, to prosto po Ciebie w ten muł pędzęicon_wink.gif

Idę bandę karmić.

Ten post edytował vika czw, 04 lut 2010 - 15:23
vika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,101
Dołączył: pon, 20 lut 06 - 10:49
Nr użytkownika: 4,981




post czw, 04 lut 2010 - 12:41
Post #2

carrot ale robotę niezłą wykonałaś, ho,ho:) podziwiam, mnie by się nie chciało.

To gdzie teraz pisać?

bob współczuję, że tyle Twoje maluchy chorująicon_sad.gif jeśli chcesz, mogę dać Ci namiary na świetnego pediatrę, naprawdę świetnego, przyjeżdża do domu. Dużo zdrowia Wam życzę;

agak jak się przedrę przez te bagna, w których tkwię, to prosto po Ciebie w ten muł pędzęicon_wink.gif

Idę bandę karmić.
Anielicaaa28a
czw, 04 lut 2010 - 15:07
Carrot stronka bardzo ładna !!! brawo_bis.gif tylko co teraz już tu się przenosimy czy do 1 urodzinek na starym wątku????

Leceeeee bo racuchy musze jeszcze porobic , krem brokułowy gotowy icon_wink.gif
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post czw, 04 lut 2010 - 15:07
Post #3

Carrot stronka bardzo ładna !!! brawo_bis.gif tylko co teraz już tu się przenosimy czy do 1 urodzinek na starym wątku????

Leceeeee bo racuchy musze jeszcze porobic , krem brokułowy gotowy icon_wink.gif
edi4
sob, 06 lut 2010 - 16:45
Carrot gratuluje nowego wątku super wyszedł !!! brawo_bis.gif


Dziewczyny w końcu gdzie piszemy na starym , czy na nowym wątku??
edi4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 97
Dołączył: nie, 31 sie 08 - 11:50
Nr użytkownika: 21,475




post sob, 06 lut 2010 - 16:45
Post #4

Carrot gratuluje nowego wątku super wyszedł !!! brawo_bis.gif


Dziewczyny w końcu gdzie piszemy na starym , czy na nowym wątku??


--------------------


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 09 lut 2010 - 13:49
Post #5

carrot, dobra robota!
flo
piÄ…, 12 lut 2010 - 10:47
czesc dziewczyny

czas ruszyc tn watek, bo chyba w sen zimowy zapadlyscie albo was zasypalo icon_biggrin.gif

Ja zebiagana i w ogole zarobiona i na nic nie mam czasu. Do tego niewyspana jestem straszliwie, ale jakos zyje icon_smile.gif

Dziewczyny codziennie mi jakies niespodzianki robia. Gabi pokazuje oko, uch, nos, bruch, glowe, wlosy usta (moze juz o tym pisalam?). Wczoraj bylam kupic zabezpieczenia na szafki i szuflady i bramke na schody, bo jednak chyba bez nich sie nie da.

Wlasnie pokazuja na tvn mode ciazowa. Ja niemoge patrzec na te modelki. Takie brzuchy a takie szczuple? Czy to w ogole mozliwe? Boshh jak sobie o mnie pomysle to ja rzeczywiscie ieloryb bylam icon_sad.gif

Wracam do pracy.

Pozdrowionka icon_smile.gif
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 10:47
Post #6

czesc dziewczyny

czas ruszyc tn watek, bo chyba w sen zimowy zapadlyscie albo was zasypalo icon_biggrin.gif

Ja zebiagana i w ogole zarobiona i na nic nie mam czasu. Do tego niewyspana jestem straszliwie, ale jakos zyje icon_smile.gif

Dziewczyny codziennie mi jakies niespodzianki robia. Gabi pokazuje oko, uch, nos, bruch, glowe, wlosy usta (moze juz o tym pisalam?). Wczoraj bylam kupic zabezpieczenia na szafki i szuflady i bramke na schody, bo jednak chyba bez nich sie nie da.

Wlasnie pokazuja na tvn mode ciazowa. Ja niemoge patrzec na te modelki. Takie brzuchy a takie szczuple? Czy to w ogole mozliwe? Boshh jak sobie o mnie pomysle to ja rzeczywiscie ieloryb bylam icon_sad.gif

Wracam do pracy.

Pozdrowionka icon_smile.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
flo
piÄ…, 12 lut 2010 - 12:05
jeszcze cos icon_smile.gif Pewnie znacie, ale to fajne icon_biggrin.gif

https://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

Moj wymarzony psiak icon_smile.gif
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 12:05
Post #7

jeszcze cos icon_smile.gif Pewnie znacie, ale to fajne icon_biggrin.gif

https://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

Moj wymarzony psiak icon_smile.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
agak
piÄ…, 12 lut 2010 - 21:55
zamknęłam stary wątek, żeby nie było problemów gdzie pisać

catrot Å‚adny poczÄ…tek

vika widzisz światełko w tunelu?

flo też to oglądałam, jakoś nie ciążowo wyglądały tylko te brzuchy....

Kubala pokazuje tylko oko i tylko jak ma dobry humor.
Robi sobie rundki wokół pokoju chodząc przy ścianach, meblach i itp.

Waży 11 kg! W krótkim czasie przybył mu kilogram ale nie ma się co dziwić bo ciągle je.
Wstaje o 7 i kaszkę, 9-10 śpi, potem jogurt z owocami, ok 12 obiad, potem śpi, 14 kaszka i znów śpi, jak wstanie to deserek i przed snem o 20 kaszka. W dodatku przeżuwa mnie. Nie je jakichś wielkich porcji bo ok 100-150 ml ale to i tak dużo jak na malucha, który niedawno nie chciał jeść.
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 21:55
Post #8

zamknęłam stary wątek, żeby nie było problemów gdzie pisać

catrot Å‚adny poczÄ…tek

vika widzisz światełko w tunelu?

flo też to oglądałam, jakoś nie ciążowo wyglądały tylko te brzuchy....

Kubala pokazuje tylko oko i tylko jak ma dobry humor.
Robi sobie rundki wokół pokoju chodząc przy ścianach, meblach i itp.

Waży 11 kg! W krótkim czasie przybył mu kilogram ale nie ma się co dziwić bo ciągle je.
Wstaje o 7 i kaszkę, 9-10 śpi, potem jogurt z owocami, ok 12 obiad, potem śpi, 14 kaszka i znów śpi, jak wstanie to deserek i przed snem o 20 kaszka. W dodatku przeżuwa mnie. Nie je jakichś wielkich porcji bo ok 100-150 ml ale to i tak dużo jak na malucha, który niedawno nie chciał jeść.

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

ggabrysia
piÄ…, 12 lut 2010 - 21:58
melduję , że żyję

fajnie tu na nowym wątku- trzeba go koniecznie rozkulać icon_smile.gif
jak patrzę na paseczki urodzinowe to w leki stres wpadam..to już tak blisko, roczek!

flo psiak mi kanapkę oblizał hm...icon_smile.gif

dzieciaki śpią a mi się nic nie chce. ostatnio trochę chorowałam i natchnienia nie miałam na pisanie, ale jestem już zdrowa, więc wkrótce Was pomęczę moimi wypocinami icon_wink.gif

Ten post edytował ggabrysia pią, 12 lut 2010 - 21:59
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post piÄ…, 12 lut 2010 - 21:58
Post #9

melduję , że żyję

fajnie tu na nowym wątku- trzeba go koniecznie rozkulać icon_smile.gif
jak patrzę na paseczki urodzinowe to w leki stres wpadam..to już tak blisko, roczek!

flo psiak mi kanapkę oblizał hm...icon_smile.gif

dzieciaki śpią a mi się nic nie chce. ostatnio trochę chorowałam i natchnienia nie miałam na pisanie, ale jestem już zdrowa, więc wkrótce Was pomęczę moimi wypocinami icon_wink.gif

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

PiotruÅ› (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
flo
piÄ…, 12 lut 2010 - 22:13
agak, swietnie, ze Kubala zaczal jesc no i widac, ze mu smakuje jedzenie. Niezla ma juz wage. Ja czekam az Gabi dobrze do 9 kg dojdzie, bo niedlugo trzeba bedzie chyba foteliki dziewczynom wymienic.

te brzuchy rzeczywiscie jakies takie balonowe byly icon_biggrin.gif

Gabi za to lazi wokol stolika i wszystko zruca albo po prostu robi przysiady czyli cwiczy kucanie i wstawanie i strasznie sie przy tym cieszy krzyczac BACH

Gabrysiu, dobrze, ze problemy zdrowotne to juz przeszlosc.

Ja jestem sama w domu, dziewczyny spia i mi tez sie nic nie chce. glowa mnie boli, jakas zmeczona jestem. Powinnam isc wczesniej spac, ale tego tez mi sie nie chce icon_biggrin.gif
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 22:13
Post #10

agak, swietnie, ze Kubala zaczal jesc no i widac, ze mu smakuje jedzenie. Niezla ma juz wage. Ja czekam az Gabi dobrze do 9 kg dojdzie, bo niedlugo trzeba bedzie chyba foteliki dziewczynom wymienic.

te brzuchy rzeczywiscie jakies takie balonowe byly icon_biggrin.gif

Gabi za to lazi wokol stolika i wszystko zruca albo po prostu robi przysiady czyli cwiczy kucanie i wstawanie i strasznie sie przy tym cieszy krzyczac BACH

Gabrysiu, dobrze, ze problemy zdrowotne to juz przeszlosc.

Ja jestem sama w domu, dziewczyny spia i mi tez sie nic nie chce. glowa mnie boli, jakas zmeczona jestem. Powinnam isc wczesniej spac, ale tego tez mi sie nie chce icon_biggrin.gif

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
ggabrysia
piÄ…, 12 lut 2010 - 22:34
flo no to stawiam dobrą herbatkę...mam b. duży wybór icon_smile.gif

Julia raczkuje jak torpeda i grzebie mi ciągle tam gdzie nie powinna- słoiki w kuchni, ziemniaki, szufelka, śmieci itp. obgryza kable, żuje pantofle i robi przy tym minę chochlika icon_smile.gif

coś jej na łapce i nodze wyskoczyło, sucha czerwona plama- na samą myśl o alergii robi mi się niedobrze- Piotrek ledwo co z tego wyszedł a tu...wycofam gluten i zobaczę ( mała uwielbia żuć chlebek)

mój zakład pracy właśnie został wystawiony do sprzedaży- prywatyzacja niestety
ciekawe czy będę miała do czego wrócić po wakacjach...
poza tym, szukamy mieszkania icon_sad.gif musimy do końca czerwca się wyprowadzić
póki nie wrócę do pracy musimy coś wynajmować, z dwójką dzieci będzie nie lada problem...
ale jestem dobrej myśli

agak
super , że synuś tak ruszył z jedzeniem! brawo!
ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post piÄ…, 12 lut 2010 - 22:34
Post #11

flo no to stawiam dobrą herbatkę...mam b. duży wybór icon_smile.gif

Julia raczkuje jak torpeda i grzebie mi ciągle tam gdzie nie powinna- słoiki w kuchni, ziemniaki, szufelka, śmieci itp. obgryza kable, żuje pantofle i robi przy tym minę chochlika icon_smile.gif

coś jej na łapce i nodze wyskoczyło, sucha czerwona plama- na samą myśl o alergii robi mi się niedobrze- Piotrek ledwo co z tego wyszedł a tu...wycofam gluten i zobaczę ( mała uwielbia żuć chlebek)

mój zakład pracy właśnie został wystawiony do sprzedaży- prywatyzacja niestety
ciekawe czy będę miała do czego wrócić po wakacjach...
poza tym, szukamy mieszkania icon_sad.gif musimy do końca czerwca się wyprowadzić
póki nie wrócę do pracy musimy coś wynajmować, z dwójką dzieci będzie nie lada problem...
ale jestem dobrej myśli

agak
super , że synuś tak ruszył z jedzeniem! brawo!

--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

PiotruÅ› (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
Anielicaaa28a
piÄ…, 12 lut 2010 - 23:11
Hej dziewczyny!

To i ja melduje siÄ™ na nowym wÄ…tku icon_wink.gif

My z mężem właśnie skończyliśmy porżadki ,żeby jutro miec cała sobote wolną i spędzimy ja razem . Tośka szaleje na całego wstaje , raczkuje, znowu wstaje i tak cały dzień , tu się złapac , tam coś otworzyc i radocha jak nie wiem jest taka kochana i pogodna icon_biggrin.gif Z jedzeniem tez dobrze prawie wszystko gotuje jej sama , ostatnio robiłam mus malinowy i wcinała jak nie wiem icon_biggrin.gif
Fajnie też już zakodowała,że po spaniu pokazuje gdzie jest nocnik i siku po spaniu do różowego nocnika a jak zagra melodia to bije brawo aparatka moja kochana icon_biggrin.gif
flo psiak fajny ojjj tęsknie za psami bo u mnie w domu zawsze były a w blokach duże mieszkanie ale oboje z mężem uważamy ,że dla psa musi byc ogród , więc musze poczekac aż wybudujemy dom;) aaa u mojej mamy jest zakupiony nowy psiak rasy Nowofunland tośka będzie miała kogo tarmosic icon_biggrin.gif

Gabrysiu dobrze ,ze zdrówko wróciło -u mnie już lepiej ale kaszel jeszcze został. Co do zmian pewnie ,ze trzeba byc dobrej myśli wszystko się poukłada zobaczysz . Ja narazie luty w pracy a w marcu raczej wróce na wychowawczy też się to wszystko poplątało ale co sie zrobi...

agak super ,że Kubala ma taki apetyt icon_biggrin.gif
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 23:11
Post #12

Hej dziewczyny!

To i ja melduje siÄ™ na nowym wÄ…tku icon_wink.gif

My z mężem właśnie skończyliśmy porżadki ,żeby jutro miec cała sobote wolną i spędzimy ja razem . Tośka szaleje na całego wstaje , raczkuje, znowu wstaje i tak cały dzień , tu się złapac , tam coś otworzyc i radocha jak nie wiem jest taka kochana i pogodna icon_biggrin.gif Z jedzeniem tez dobrze prawie wszystko gotuje jej sama , ostatnio robiłam mus malinowy i wcinała jak nie wiem icon_biggrin.gif
Fajnie też już zakodowała,że po spaniu pokazuje gdzie jest nocnik i siku po spaniu do różowego nocnika a jak zagra melodia to bije brawo aparatka moja kochana icon_biggrin.gif
flo psiak fajny ojjj tęsknie za psami bo u mnie w domu zawsze były a w blokach duże mieszkanie ale oboje z mężem uważamy ,że dla psa musi byc ogród , więc musze poczekac aż wybudujemy dom;) aaa u mojej mamy jest zakupiony nowy psiak rasy Nowofunland tośka będzie miała kogo tarmosic icon_biggrin.gif

Gabrysiu dobrze ,ze zdrówko wróciło -u mnie już lepiej ale kaszel jeszcze został. Co do zmian pewnie ,ze trzeba byc dobrej myśli wszystko się poukłada zobaczysz . Ja narazie luty w pracy a w marcu raczej wróce na wychowawczy też się to wszystko poplątało ale co sie zrobi...

agak super ,że Kubala ma taki apetyt icon_biggrin.gif
carrot
sob, 13 lut 2010 - 11:51
Hej icon_smile.gif Hurtem dziękuję bardzo za komplementy dotyczący pierwszego postu (posta? postu? jak się odmienia?) icon_smile.gif

Samek praktycznie wagi Kubali - 11,5. Flo pisze o wymianie fotelika a ja nie pamiętam już kiedy myśmy to zrobili. Październik? Jakoś tak.. Tak czy inaczej z wyboru jesteśmy zadowoleni (Ramatti Formuła).

Tak ogólnie, to jest u nas jak u Gabrysi - Samek torpeduje na czworakach a na nóziach (za rączki) czasem mam wrażenie, że bawi się w "im szybciej tym lepiej". Chwyta kufer na zabawki, który ma na kółeczkach i idzie przed siebie pchając go. Z nowych umiejętności posiadł picie przez rurkę i obsługę wieży (ulubione radio: RMF CLassic icon_wink.gif ). Poza tym nie umie pokazywać (a może po prostu nie lubi zabawy w zwierzątko z zoo? icon_wink.gif) ucha, nosa, itd. ale za to pokazuje lampę. Menu obfituje w mączne dania (kopytka rządzą a za nimi leniwe, pierożki z jabłkami i wszelakie makarony), od czasu do czasu mięsko zje ale musi mieć ochotę. Powoli wracamy do słoiczkowych deserków, polubił picie herbatki. No i wreszcie się troszkę ustabilizowały pory snu i jedzenia - śpi dwa razy za dnia (ok. 10 i 15).

A ja zmęczona ale rozkwitam, bo mam chwilowe zajęcie. Znowu organizuje akcję zamawiania kreatywnych gadżetów (dziurkaczy) i padam ze zmęczenia i radości icon_biggrin.gif Lubię mieć coś na głowie...

Flo, ten pies jest taki śmieszny, że nie sposób się nie uśmiechnać icon_biggrin.gif A co do ciążowych czasów... Wieloryb? Ja z całą pewnością wyglądałam jak człowiek w przebraniu wieloryba. Teraz jak sobie pomyślę, że mogłam TYLE ważyć, to się za głowę łapię. Absolutnie nie chcę takiej powtórki, dlatego obiecałam sobie, że na wiosnę muszę jeszcze troszkę zrzucić...

Ten post edytował carrot sob, 13 lut 2010 - 11:52
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post sob, 13 lut 2010 - 11:51
Post #13

Hej icon_smile.gif Hurtem dziękuję bardzo za komplementy dotyczący pierwszego postu (posta? postu? jak się odmienia?) icon_smile.gif

Samek praktycznie wagi Kubali - 11,5. Flo pisze o wymianie fotelika a ja nie pamiętam już kiedy myśmy to zrobili. Październik? Jakoś tak.. Tak czy inaczej z wyboru jesteśmy zadowoleni (Ramatti Formuła).

Tak ogólnie, to jest u nas jak u Gabrysi - Samek torpeduje na czworakach a na nóziach (za rączki) czasem mam wrażenie, że bawi się w "im szybciej tym lepiej". Chwyta kufer na zabawki, który ma na kółeczkach i idzie przed siebie pchając go. Z nowych umiejętności posiadł picie przez rurkę i obsługę wieży (ulubione radio: RMF CLassic icon_wink.gif ). Poza tym nie umie pokazywać (a może po prostu nie lubi zabawy w zwierzątko z zoo? icon_wink.gif) ucha, nosa, itd. ale za to pokazuje lampę. Menu obfituje w mączne dania (kopytka rządzą a za nimi leniwe, pierożki z jabłkami i wszelakie makarony), od czasu do czasu mięsko zje ale musi mieć ochotę. Powoli wracamy do słoiczkowych deserków, polubił picie herbatki. No i wreszcie się troszkę ustabilizowały pory snu i jedzenia - śpi dwa razy za dnia (ok. 10 i 15).

A ja zmęczona ale rozkwitam, bo mam chwilowe zajęcie. Znowu organizuje akcję zamawiania kreatywnych gadżetów (dziurkaczy) i padam ze zmęczenia i radości icon_biggrin.gif Lubię mieć coś na głowie...

Flo, ten pies jest taki śmieszny, że nie sposób się nie uśmiechnać icon_biggrin.gif A co do ciążowych czasów... Wieloryb? Ja z całą pewnością wyglądałam jak człowiek w przebraniu wieloryba. Teraz jak sobie pomyślę, że mogłam TYLE ważyć, to się za głowę łapię. Absolutnie nie chcę takiej powtórki, dlatego obiecałam sobie, że na wiosnę muszę jeszcze troszkę zrzucić...

--------------------


agak
sob, 13 lut 2010 - 12:16
carrot jak Ci się udało nauczyć dziecię pić przez słomkę? ja nawet przy nauce picia z niekapka poległam

Kub nauczył sie TV wyłączać i musielimy sprzęt przenieść icon_smile.gif

czasami puszcza siÄ™ mebli i stoi
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post sob, 13 lut 2010 - 12:16
Post #14

carrot jak Ci się udało nauczyć dziecię pić przez słomkę? ja nawet przy nauce picia z niekapka poległam

Kub nauczył sie TV wyłączać i musielimy sprzęt przenieść icon_smile.gif

czasami puszcza siÄ™ mebli i stoi

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.



Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 13 lut 2010 - 22:26
Post #15

flo, tez ogladalam wtedy ta moda ciazowa, razem z kolezanka, i jak agak uwazam, ze nieciazowe te brzuchy. wygladaly identycznie i za kraglo jakos, a panie, jak po pobycie w spa..miesiecznym jakims..hehe..wiec nie przejmuj sie, tylko pic na wode:-)
carrot..no picie przez slomke..niezle osiagniecie, nawet nie probowalam jeszcze

o zmianie fotelika tez myslimy. znaczy laurka dostanie po meli, a meli nowy kupimy.
sorry, ze rzadko zagladam, ale duoz pracuje, a jeszcze te dwa szkraby, duza ciagle malej dokucza...uff..dobrze, ze jutro przyjezdza mama
gosiagosia
sob, 13 lut 2010 - 22:32
czesc dziewuszki icon_smile.gif jakos zapomnialam tu zagladac, a teraz wchodze, patrze, ze i o nas pamiec jest... az mi glupio icon_neutral.gif ale to bardzo mile, w koncu Szymek mimo, ze lutowy to jednak z marca chlopak icon_smile.gif
pozdrawiamy wszystkie marcowki i ich pociechy przytul.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 13 lut 2010 - 22:32
Post #16

czesc dziewuszki icon_smile.gif jakos zapomnialam tu zagladac, a teraz wchodze, patrze, ze i o nas pamiec jest... az mi glupio icon_neutral.gif ale to bardzo mile, w koncu Szymek mimo, ze lutowy to jednak z marca chlopak icon_smile.gif
pozdrawiamy wszystkie marcowki i ich pociechy przytul.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Anielicaaa28a
nie, 14 lut 2010 - 22:50
hej

Jeśli chodzi o fotelik to u nas też już wymieniony jakies miesiąc temu;) firma Ramtii i też jesteśmy bardzo zadowolenie z niego a w szczególnosci Tośka icon_biggrin.gif

Ja napiekłam wczoraj ciasteczek same serducha i tak pojadłam icon_wink.gif Tośka szaleje a dziś w kościele to normalnie mały łobuziak albo machała papa do każdego kto przechodził albo w ławce chciała wszystkim robic titi na nosku icon_biggrin.gif mieliśmy zniej taki ubaw no i w takich sytułacjach to taka odważna do innych a do babci taki ryczek;)
Ja jutro na rano do pracy , jutro mam dużo godzin za to we wtorek 10:30 już po icon_wink.gif

Jej tak myśle o ubraniu na roczek dla Tośki impreza u nas 14 marca w naszym kościele dziś na mszy dla rocznych dzieci dziewczynki takie wystrojone ,że szok i królowała biel a ja myślałam o pastelach a jak u Was jakies plany już są???
Anielicaaa28a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 699
Dołączył: pią, 11 lip 08 - 21:01
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 20,682

GG:


post nie, 14 lut 2010 - 22:50
Post #17

hej

Jeśli chodzi o fotelik to u nas też już wymieniony jakies miesiąc temu;) firma Ramtii i też jesteśmy bardzo zadowolenie z niego a w szczególnosci Tośka icon_biggrin.gif

Ja napiekłam wczoraj ciasteczek same serducha i tak pojadłam icon_wink.gif Tośka szaleje a dziś w kościele to normalnie mały łobuziak albo machała papa do każdego kto przechodził albo w ławce chciała wszystkim robic titi na nosku icon_biggrin.gif mieliśmy zniej taki ubaw no i w takich sytułacjach to taka odważna do innych a do babci taki ryczek;)
Ja jutro na rano do pracy , jutro mam dużo godzin za to we wtorek 10:30 już po icon_wink.gif

Jej tak myśle o ubraniu na roczek dla Tośki impreza u nas 14 marca w naszym kościele dziś na mszy dla rocznych dzieci dziewczynki takie wystrojone ,że szok i królowała biel a ja myślałam o pastelach a jak u Was jakies plany już są???
AsiaKG
pon, 15 lut 2010 - 08:36
Clio- piszę tu też bo w końcu pewnie częściej na Marzec zaglądasz;-)))

Wszystkiego naj naj jeszcze raz!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post pon, 15 lut 2010 - 08:36
Post #18

Clio- piszę tu też bo w końcu pewnie częściej na Marzec zaglądasz;-)))

Wszystkiego naj naj jeszcze raz!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------



flo
pon, 15 lut 2010 - 09:29
witam na chwilke

Dzsiaj mam wolne to jedziemy z mezem do Hamburga sobie troche po sklepach poszalec icon_biggrin.gif Moze w koncu uda mi se kupic jakis dobry stanik, bo jeszcze w tym do karmienia chodze icon_sad.gif

Gabrysiu, trzymam kciuki aby to nie byla alergia. Moze to jakies obtarcie albo reakcja na grzanie w domu? Louisa czesto ma takie suche plamki sezonowo, przewaznie na zime. Tak samo jak sucha buzie.

carrot, co to za akcja z dziurkaczami? Sam tak samo spi jak Gabrysia, no chyba ze uda sie ja polozyc raz dziennie. Super, ze pije przez slomke. Tz bede musiala sprobowac, bo jakos o tym zapomnialam, a Louisa bardzo lubila.

Kurcze ladna wage maja Sam i Kuba. Prawie jak moja Lou hihi


No tak myslalam, ze te brzuchy to jakis pic na wode. W dodatku tekst "ta pani ma szczuple nogi, nie przytylo jej sie duzo...". Lubie DDTVN,ale czasami mi sie wydaje, ze ostatnio coraz wiecej takich oszustw.

gosiagosa, zapraszamy czesciej icon_smile.gif


AsiuKG, clio niestety ostatnio bardzo zaganiana i nie ma czasu na zagladanie. Dzieki, ze przynajmniej wrocilas uwage, ze ma swieto icon_smile.gif

clio, duzo usmiechu i wytrwalosci!!!

Anielica, u nas roczek Gabi bedzie spokojny w gronie rodzinnym. Nic specjalnego. Nawet nie wiedzialam, ze w kosciele takie imprezy roczkowe organizuja,a le ja malo koscielna icon_biggrin.gif

Boshh szybkie jestescie z ta wymiana fotelikow. U mnie bedzie podobnie jak u Magdy, Lou dostanie nowy od 15 kg a Gabi po Louisie. Mamy MAxi cosi priorifix i nie kupilabym innego icon_biggrin.gif

My w ramach walentynek bylismy na Avatarze 3D. Ciesze sie, ze w koncu udalo nam sie pojsc. Bardzo mi sie podobal.

Maz mnie pogania musze isc. Milego dnia
flo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,215
Dołączył: pon, 07 sie 06 - 12:49
SkÄ…d: Niemcy
Nr użytkownika: 6,882

GG:


post pon, 15 lut 2010 - 09:29
Post #19

witam na chwilke

Dzsiaj mam wolne to jedziemy z mezem do Hamburga sobie troche po sklepach poszalec icon_biggrin.gif Moze w koncu uda mi se kupic jakis dobry stanik, bo jeszcze w tym do karmienia chodze icon_sad.gif

Gabrysiu, trzymam kciuki aby to nie byla alergia. Moze to jakies obtarcie albo reakcja na grzanie w domu? Louisa czesto ma takie suche plamki sezonowo, przewaznie na zime. Tak samo jak sucha buzie.

carrot, co to za akcja z dziurkaczami? Sam tak samo spi jak Gabrysia, no chyba ze uda sie ja polozyc raz dziennie. Super, ze pije przez slomke. Tz bede musiala sprobowac, bo jakos o tym zapomnialam, a Louisa bardzo lubila.

Kurcze ladna wage maja Sam i Kuba. Prawie jak moja Lou hihi


No tak myslalam, ze te brzuchy to jakis pic na wode. W dodatku tekst "ta pani ma szczuple nogi, nie przytylo jej sie duzo...". Lubie DDTVN,ale czasami mi sie wydaje, ze ostatnio coraz wiecej takich oszustw.

gosiagosa, zapraszamy czesciej icon_smile.gif


AsiuKG, clio niestety ostatnio bardzo zaganiana i nie ma czasu na zagladanie. Dzieki, ze przynajmniej wrocilas uwage, ze ma swieto icon_smile.gif

clio, duzo usmiechu i wytrwalosci!!!

Anielica, u nas roczek Gabi bedzie spokojny w gronie rodzinnym. Nic specjalnego. Nawet nie wiedzialam, ze w kosciele takie imprezy roczkowe organizuja,a le ja malo koscielna icon_biggrin.gif

Boshh szybkie jestescie z ta wymiana fotelikow. U mnie bedzie podobnie jak u Magdy, Lou dostanie nowy od 15 kg a Gabi po Louisie. Mamy MAxi cosi priorifix i nie kupilabym innego icon_biggrin.gif

My w ramach walentynek bylismy na Avatarze 3D. Ciesze sie, ze w koncu udalo nam sie pojsc. Bardzo mi sie podobal.

Maz mnie pogania musze isc. Milego dnia

--------------------
Zapraszam do wspólnego gotowania:
FLOWEREK.COM

Odwiedz mnie na FACEBOOKU

Louisa 14.12.2006

Gabriela 04.03.2009

"I´m fat, and I´m lazy, and I´m proud of it ! " Garfield
carrot
pon, 15 lut 2010 - 15:35
Ja też na momencik, bo idziemy z Samkiem spać zaraz.

Flo, akcja zamówieniowa. Zbieram dziewczyny chętne na dziurkacze ozdobne icon_smile.gif Tzn właściwie już finalizujemy zbieranie zamówień, teraz oczekiwania na wpłaty i wysyłam zamówienie. Aż się boję sprawdzania potem tego wszystkiego i rozsyłania paczek ale co tam,będzie fajnie icon_biggrin.gif

Anielica, też macie Formułę czy może Venus (chyba jakoś tak)? Ten nasz, to fajny fotelik ale na początku choroby dostawałam jak miałam wpiąć pasy icon_smile.gif

Aga, Magda, Flo, z tym naszym piciem przez słomkę to było zabawnie icon_smile.gif Ale Samek "sam" sobie wybrał kubeczek-bidonik w sklepie i jeździł z nim w wózku przez całe zakupy a w domu nalałam mu wody i pokazywałam jak fajnie można bulgotać po czym sama pokazywałam jak się pije i już bez pomocy słomek robiłam takie "wdechy" żeby załapał jak ma ciągnąć dziubkiem żeby tam coś doleciało. Udało się icon_biggrin.gif Nie jestem taką złą nauczycielką icon_wink.gif
Ale muszę Wam to pokazać... icon_biggrin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=advMx58rppo - Samek i bidonik
no i jeszcze to: Sami i jego ulubiona zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=asc3u6SFr2o

Zmykam, bo już czas spania... icon_smile.gif
carrot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 750
Dołączył: wto, 21 paź 08 - 20:24
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 22,842

GG:


post pon, 15 lut 2010 - 15:35
Post #20

Ja też na momencik, bo idziemy z Samkiem spać zaraz.

Flo, akcja zamówieniowa. Zbieram dziewczyny chętne na dziurkacze ozdobne icon_smile.gif Tzn właściwie już finalizujemy zbieranie zamówień, teraz oczekiwania na wpłaty i wysyłam zamówienie. Aż się boję sprawdzania potem tego wszystkiego i rozsyłania paczek ale co tam,będzie fajnie icon_biggrin.gif

Anielica, też macie Formułę czy może Venus (chyba jakoś tak)? Ten nasz, to fajny fotelik ale na początku choroby dostawałam jak miałam wpiąć pasy icon_smile.gif

Aga, Magda, Flo, z tym naszym piciem przez słomkę to było zabawnie icon_smile.gif Ale Samek "sam" sobie wybrał kubeczek-bidonik w sklepie i jeździł z nim w wózku przez całe zakupy a w domu nalałam mu wody i pokazywałam jak fajnie można bulgotać po czym sama pokazywałam jak się pije i już bez pomocy słomek robiłam takie "wdechy" żeby załapał jak ma ciągnąć dziubkiem żeby tam coś doleciało. Udało się icon_biggrin.gif Nie jestem taką złą nauczycielką icon_wink.gif
Ale muszę Wam to pokazać... icon_biggrin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=advMx58rppo - Samek i bidonik
no i jeszcze to: Sami i jego ulubiona zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=asc3u6SFr2o

Zmykam, bo już czas spania... icon_smile.gif

--------------------


> MARCOWE Gwiazdeczki 2009 cz. II.
Start new topic
Reply to this topic
32 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 11:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama