Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

@--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz czwarty!

, pora na kolejny wątek
> , pora na kolejny wątek
izabell30
sob, 13 mar 2010 - 11:03
Miatka temperatura u dziecka to 37 nie jest niepokojąca trzymam kciuki żeby wyższa nie była.
Nie wiem czy już pisałam ale u mnie pomogła dużo ta maść PULMEX BABY Szymon już zero kaszlu i zero kataru syrop nie pomógł tak jak ta maść.
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post sob, 13 mar 2010 - 11:03
Post #21

Miatka temperatura u dziecka to 37 nie jest niepokojąca trzymam kciuki żeby wyższa nie była.
Nie wiem czy już pisałam ale u mnie pomogła dużo ta maść PULMEX BABY Szymon już zero kaszlu i zero kataru syrop nie pomógł tak jak ta maść.

--------------------




Arwena.
sob, 13 mar 2010 - 11:48
Miatka, ja tam zawsze mówię, że stan podgorączkowy albo ogólnie temperatura do 38,5 to dobra oznaka. Bo organizm się broni i absolutnie nie należy jej wtedy zbijać. Dużo pić, udrażniać nos i może znowu uda się wyjść obronną ręką.

A poza tym gratulacje awansowe icon_wink.gif, fajnie, że praca się sprawdza i jesteś zadowolona.
Ja póki co nadal szukam, Asia to szkolenie to sama sobie wyszukałam w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.


Idziemy piec jabłecznik icon_wink.gif.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post sob, 13 mar 2010 - 11:48
Post #22

Miatka, ja tam zawsze mówię, że stan podgorączkowy albo ogólnie temperatura do 38,5 to dobra oznaka. Bo organizm się broni i absolutnie nie należy jej wtedy zbijać. Dużo pić, udrażniać nos i może znowu uda się wyjść obronną ręką.

A poza tym gratulacje awansowe icon_wink.gif, fajnie, że praca się sprawdza i jesteś zadowolona.
Ja póki co nadal szukam, Asia to szkolenie to sama sobie wyszukałam w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych.


Idziemy piec jabłecznik icon_wink.gif.

--------------------
everybody lies
lunka
sob, 13 mar 2010 - 14:04
Miatka ekspresowo robisz karierę icon_smile.gif dopiero zaczęłaś tam pracować i już awans gratulacje icon_smile.gif Trzymam kciuki za Matylka coby wyzdrowiała szybko.

Asia u Was na pewno będzie inaczej, bo mniejsza różnica wieku, więc będzie na bank lepiej niż u mnie z tą zazdrością eh...
lunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: czw, 23 wrz 04 - 12:53
Skąd: Zagłębie
Nr użytkownika: 2,121




post sob, 13 mar 2010 - 14:04
Post #23

Miatka ekspresowo robisz karierę icon_smile.gif dopiero zaczęłaś tam pracować i już awans gratulacje icon_smile.gif Trzymam kciuki za Matylka coby wyzdrowiała szybko.

Asia u Was na pewno będzie inaczej, bo mniejsza różnica wieku, więc będzie na bank lepiej niż u mnie z tą zazdrością eh...

--------------------
Agalu
sob, 13 mar 2010 - 19:50
Asia - mój chłopczyk też lubi torebki i kosmetyki z mojej kosmetyczki, oj ale mam wtedy spokój ,przekłada, ogląda w tą i z powrotem 03.gif

Miatka - podziwiam Cię że wstajesz tak wcześnie, praca ,odm ,dziecko
zdrówka dla Matyldy przytul.gif

Zasypianie wygląda u nas podobnie jak u Ciebie ,wkładamy Tomka do łóżeczka leży tam jego mały miś Kubuś Puchatek mówimy"Tomeszek idzie spać do kubusia, przytul Kubusia , on się przytyla i zasypia odrazu jest cisza od jakis 3 tygodni tak jest ,bo wcześniej to ryczał och jak bym chciałą żeby mu to zostało 43.gif

Tomek katar nadal ma ale zupełnie biały nie zielony jak często bywa i zdecydoanie mniej więc jest szansa że go zwalczymy zanim pojawi się kaszel

na zapchany nos polecam Mucofluid

Arewna - mniam szarlotka:)
ja upiełkam wczoraj ciasto z paczki czekoladowe wieże :)murzynek przekładany kremem budyniowym i z galarteką ,za chwilę będę kosztowała:)

miłego weekendu wszystkim:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post sob, 13 mar 2010 - 19:50
Post #24

Asia - mój chłopczyk też lubi torebki i kosmetyki z mojej kosmetyczki, oj ale mam wtedy spokój ,przekłada, ogląda w tą i z powrotem 03.gif

Miatka - podziwiam Cię że wstajesz tak wcześnie, praca ,odm ,dziecko
zdrówka dla Matyldy przytul.gif

Zasypianie wygląda u nas podobnie jak u Ciebie ,wkładamy Tomka do łóżeczka leży tam jego mały miś Kubuś Puchatek mówimy"Tomeszek idzie spać do kubusia, przytul Kubusia , on się przytyla i zasypia odrazu jest cisza od jakis 3 tygodni tak jest ,bo wcześniej to ryczał och jak bym chciałą żeby mu to zostało 43.gif

Tomek katar nadal ma ale zupełnie biały nie zielony jak często bywa i zdecydoanie mniej więc jest szansa że go zwalczymy zanim pojawi się kaszel

na zapchany nos polecam Mucofluid

Arewna - mniam szarlotka:)
ja upiełkam wczoraj ciasto z paczki czekoladowe wieże :)murzynek przekładany kremem budyniowym i z galarteką ,za chwilę będę kosztowała:)

miłego weekendu wszystkim:)

--------------------




aj80
sob, 13 mar 2010 - 23:16
a Kaśka i kataru się pozbyła, tylko ten kaszel w nocy, no jeszcze się nie skończył, choć w mniejszym stopniu jest, w sumie to jak dal mnie mogłaby iść do żłobka, no ale skoro lekarka kazała, to obijamy się jeszcze tydzień ...
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post sob, 13 mar 2010 - 23:16
Post #25

a Kaśka i kataru się pozbyła, tylko ten kaszel w nocy, no jeszcze się nie skończył, choć w mniejszym stopniu jest, w sumie to jak dal mnie mogłaby iść do żłobka, no ale skoro lekarka kazała, to obijamy się jeszcze tydzień ...

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
AsiaKG
nie, 14 mar 2010 - 08:54
Miatka- super gratuluję awansu 06.gif
Tylko nie wiem gdzie to Twoje nowe miejsce pracy będzie 37.gif

Zdrówka dla Matylka.. mam nadzieje, że dzis już lepiej;-)))))

Lunka obyś miała rację z tą małą różnicą 03.gif

Czy u Was też taka "piękna" zima? diabel.gif diabel.gif diabel.gif
Ja już wysiadam.. normalnie jakaś depresja mnie dopada 13.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post nie, 14 mar 2010 - 08:54
Post #26

Miatka- super gratuluję awansu 06.gif
Tylko nie wiem gdzie to Twoje nowe miejsce pracy będzie 37.gif

Zdrówka dla Matylka.. mam nadzieje, że dzis już lepiej;-)))))

Lunka obyś miała rację z tą małą różnicą 03.gif

Czy u Was też taka "piękna" zima? diabel.gif diabel.gif diabel.gif
Ja już wysiadam.. normalnie jakaś depresja mnie dopada 13.gif

--------------------



Arwena.
nie, 14 mar 2010 - 14:20
Taa, u nas też sypie. diabel.gif

Pociesza mnie tylko fakt, że zarezerwowałam tydzien nad morzem i już planuję rowery, plażę, spacery icon_wink.gif. I może jeszcze jakiś babsko-dzieciowy wypad nad jeziora w czerwcu.

W sprawie torebkowej, hehe - Lila codziennie domaga się założenia letniego płaszczyka z kapturem, do tego gołe stopy obowiązkowo (ukradkiem zdejmuje skarpety jak nie patrzę) plus moja torebka na szyi i tak popyla po salonie. 06.gif Może kiedyś uda mi się to nakręcić, to Wam pokażę.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post nie, 14 mar 2010 - 14:20
Post #27

Taa, u nas też sypie. diabel.gif

Pociesza mnie tylko fakt, że zarezerwowałam tydzien nad morzem i już planuję rowery, plażę, spacery icon_wink.gif. I może jeszcze jakiś babsko-dzieciowy wypad nad jeziora w czerwcu.

W sprawie torebkowej, hehe - Lila codziennie domaga się założenia letniego płaszczyka z kapturem, do tego gołe stopy obowiązkowo (ukradkiem zdejmuje skarpety jak nie patrzę) plus moja torebka na szyi i tak popyla po salonie. 06.gif Może kiedyś uda mi się to nakręcić, to Wam pokażę.

--------------------
everybody lies
miatka
nie, 14 mar 2010 - 14:24
Wczoraj popołudniu temperatura skoczyła jej do 38,4 st. Mierzyłam w pupce, czy wtedy odejmuje się ileś kresek od wyniku? Bo coś takiego słyszałam icon_rolleyes.gif
Podaję jej antybiotyk, na który miałam awaryjnie przepisaną receptę, bo jednak zwątpiłam. Biedna moja malutka 32.gif
Teraz śpi, w sumie już ze 3 godz tej drzemki będzie z przerwą na flachę..

Poza tym mnie też się dostało, od wczorajszego popołudnia chodzę śnięta, na razie mam stan podgorączkowy, ale skóra mnie tak drażni, że ledwie dotyk ubrania znoszę 37.gif W zasadzie dzisiaj cały dzień w łóżku, żeby maksymalnie się wyleżeć 29.gif

A co do żłobka, to doszłam w ogóle do wniosku, że dam sobie spokój z wożeniem jej na siłę codziennie, żeby się przyzwyczaiła. I tak będę potrzebować go 2, 3 razy w tygodniu, a może te choróbska mniej ją będą męczyć icon_confused.gif

Arwena zrób filmik, bo widok musi być nieziemski 06.gif
miatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 958
Dołączył: śro, 27 lut 08 - 07:12
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 18,436




post nie, 14 mar 2010 - 14:24
Post #28

Wczoraj popołudniu temperatura skoczyła jej do 38,4 st. Mierzyłam w pupce, czy wtedy odejmuje się ileś kresek od wyniku? Bo coś takiego słyszałam icon_rolleyes.gif
Podaję jej antybiotyk, na który miałam awaryjnie przepisaną receptę, bo jednak zwątpiłam. Biedna moja malutka 32.gif
Teraz śpi, w sumie już ze 3 godz tej drzemki będzie z przerwą na flachę..

Poza tym mnie też się dostało, od wczorajszego popołudnia chodzę śnięta, na razie mam stan podgorączkowy, ale skóra mnie tak drażni, że ledwie dotyk ubrania znoszę 37.gif W zasadzie dzisiaj cały dzień w łóżku, żeby maksymalnie się wyleżeć 29.gif

A co do żłobka, to doszłam w ogóle do wniosku, że dam sobie spokój z wożeniem jej na siłę codziennie, żeby się przyzwyczaiła. I tak będę potrzebować go 2, 3 razy w tygodniu, a może te choróbska mniej ją będą męczyć icon_confused.gif

Arwena zrób filmik, bo widok musi być nieziemski 06.gif

--------------------
AsiaKG
pon, 15 mar 2010 - 08:25
CYTAT(miatka @ Sun, 14 Mar 2010 - 14:24) *
Poza tym mnie też się dostało, od wczorajszego popołudnia chodzę śnięta, na razie mam stan podgorączkowy, ale skóra mnie tak drażni, że ledwie dotyk ubrania znoszę 37.gif W zasadzie dzisiaj cały dzień w łóżku, żeby maksymalnie się wyleżeć 29.gif


No to zdrówka dla Was obu...

A co do temp. to chyba 5 kresek się odejmuje jak mierzysz w pupie.

U nas pierwszorzędna zima-normalnie pochlastać się można diabel.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post pon, 15 mar 2010 - 08:25
Post #29

CYTAT(miatka @ Sun, 14 Mar 2010 - 14:24) *
Poza tym mnie też się dostało, od wczorajszego popołudnia chodzę śnięta, na razie mam stan podgorączkowy, ale skóra mnie tak drażni, że ledwie dotyk ubrania znoszę 37.gif W zasadzie dzisiaj cały dzień w łóżku, żeby maksymalnie się wyleżeć 29.gif


No to zdrówka dla Was obu...

A co do temp. to chyba 5 kresek się odejmuje jak mierzysz w pupie.

U nas pierwszorzędna zima-normalnie pochlastać się można diabel.gif


--------------------



lunka
pon, 15 mar 2010 - 08:46
miatka zdrówka Wam obu życzymy icon_smile.gif

U nas zima również w pełnej krasie 21.gif dzisiaj zamarzły mi ręce jak drapałam szyby w aucie, mam tego już serdecznie dosyć. Ogłądałyście film "Dzień świstaka"? Mnie się teraz ta sytuacja tylko z tym kojarzy. Wstaję rano codziennie z nadzieją, że nie będzie śniegu, wyglądam przez okno i co widzę? Piękny świeżo nasypany śnieżek diabel.gif

A ja wczoraj byłam z Olką na Alicji w krainie czarów w 3D, super było icon_smile.gif
lunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: czw, 23 wrz 04 - 12:53
Skąd: Zagłębie
Nr użytkownika: 2,121




post pon, 15 mar 2010 - 08:46
Post #30

miatka zdrówka Wam obu życzymy icon_smile.gif

U nas zima również w pełnej krasie 21.gif dzisiaj zamarzły mi ręce jak drapałam szyby w aucie, mam tego już serdecznie dosyć. Ogłądałyście film "Dzień świstaka"? Mnie się teraz ta sytuacja tylko z tym kojarzy. Wstaję rano codziennie z nadzieją, że nie będzie śniegu, wyglądam przez okno i co widzę? Piękny świeżo nasypany śnieżek diabel.gif

A ja wczoraj byłam z Olką na Alicji w krainie czarów w 3D, super było icon_smile.gif

--------------------
AsiaKG
pon, 15 mar 2010 - 10:11
CYTAT(lunka @ Mon, 15 Mar 2010 - 08:46) *
A ja wczoraj byłam z Olką na Alicji w krainie czarów w 3D, super było icon_smile.gif


Ech..zazdroszczę 37.gif
A poza tym ja uwielbiam Tima Burtona i każdy jego film 03.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post pon, 15 mar 2010 - 10:11
Post #31

CYTAT(lunka @ Mon, 15 Mar 2010 - 08:46) *
A ja wczoraj byłam z Olką na Alicji w krainie czarów w 3D, super było icon_smile.gif


Ech..zazdroszczę 37.gif
A poza tym ja uwielbiam Tima Burtona i każdy jego film 03.gif

--------------------



izabell30
pon, 15 mar 2010 - 11:22
U nas też zima na całego 32.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post pon, 15 mar 2010 - 11:22
Post #32

U nas też zima na całego 32.gif

--------------------




Agalu
pon, 15 mar 2010 - 11:51
a u nas słońce i bez śniegu prawie 08.gif
ale za to mroźny zimny wiatr
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
Skąd: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post pon, 15 mar 2010 - 11:51
Post #33

a u nas słońce i bez śniegu prawie 08.gif
ale za to mroźny zimny wiatr

--------------------




Arwena.
pon, 15 mar 2010 - 11:58
U nas wszystko płynie, ale wczoraj tośmy z Kubą bałwana lepili diabel.gif

Asia, odezwę się później, dawaj adres bo i tak najpierw muszę wysłać, żeby wiedzieć ile wyniesie przesyłka.


Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pon, 15 mar 2010 - 11:58
Post #34

U nas wszystko płynie, ale wczoraj tośmy z Kubą bałwana lepili diabel.gif

Asia, odezwę się później, dawaj adres bo i tak najpierw muszę wysłać, żeby wiedzieć ile wyniesie przesyłka.




--------------------
everybody lies
AsiaKG
wto, 16 mar 2010 - 08:20
Ej zasypało Was? 29.gif 29.gif 29.gif

Widze Lunkę...

U nas zima, zima i zima.. jak wczoraj to białe g...wno stopniało do dosypało nowego 21.gif
Ale ponoć to ostatni podryg zimy.. no oby 37.gif
Co prawda jeszcze się dopinam w zimowej kurtce ale zakładanie kozaków to już wysiłek (no że o majtkach nie wspomnę 37.gif )

Czyje dziecię jeszcze nie łazi?
Tylko młoda i Lilak?
Mam wrażenie że ona do 2 lat nie zacznie 43.gif .. serio- zero postępów.. nawet za łapkę jak się ją prowadzi to gibie się jak rezus 03.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post wto, 16 mar 2010 - 08:20
Post #35

Ej zasypało Was? 29.gif 29.gif 29.gif

Widze Lunkę...

U nas zima, zima i zima.. jak wczoraj to białe g...wno stopniało do dosypało nowego 21.gif
Ale ponoć to ostatni podryg zimy.. no oby 37.gif
Co prawda jeszcze się dopinam w zimowej kurtce ale zakładanie kozaków to już wysiłek (no że o majtkach nie wspomnę 37.gif )

Czyje dziecię jeszcze nie łazi?
Tylko młoda i Lilak?
Mam wrażenie że ona do 2 lat nie zacznie 43.gif .. serio- zero postępów.. nawet za łapkę jak się ją prowadzi to gibie się jak rezus 03.gif


--------------------



lunka
wto, 16 mar 2010 - 08:26
Asia 06.gif nas też zasypało, biała kupa leży i wkur..a diabel.gif dzisiaj nie mogłam wyjechać sprzed domu, zakopałam się.

Iga chodzi na całego, nic innego teraz nie chce robić. W niedzielę byliśmy w kinie, ja z Olką, a R. z Igą robili zakupy i czekali na nas. Iga cały czas łaziła, wogóle nie chciała siedzieć w wózku ani na rękach. A którer sklepy są najfajniejsze dla małej damy? Obuwnicze oczywiście 04.gif raj dla malucha icon_smile.gif
lunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: czw, 23 wrz 04 - 12:53
Skąd: Zagłębie
Nr użytkownika: 2,121




post wto, 16 mar 2010 - 08:26
Post #36

Asia 06.gif nas też zasypało, biała kupa leży i wkur..a diabel.gif dzisiaj nie mogłam wyjechać sprzed domu, zakopałam się.

Iga chodzi na całego, nic innego teraz nie chce robić. W niedzielę byliśmy w kinie, ja z Olką, a R. z Igą robili zakupy i czekali na nas. Iga cały czas łaziła, wogóle nie chciała siedzieć w wózku ani na rękach. A którer sklepy są najfajniejsze dla małej damy? Obuwnicze oczywiście 04.gif raj dla malucha icon_smile.gif

--------------------
gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 08:29
moje dziecko tylko w skarpetach albo bez chodzi,w butach stoi jak patyk i drze sie.
a mi sie spoznia @ icon_neutral.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 08:29
Post #37

moje dziecko tylko w skarpetach albo bez chodzi,w butach stoi jak patyk i drze sie.
a mi sie spoznia @ icon_neutral.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
lunka
wto, 16 mar 2010 - 08:43
Iga też nie chciała na początku stanąć w butach, ale w końcu się przekonała. Zakładałam jej na kilka minut i ściągałam, żeby się przyzwyczaiła.

Gosia a ja mam znowu @ za często, normalnie odstępy między jedną a drugą dwa tygodnie, masakra muszę się zapisać do gina bo mam już tego dosyć. Poza tym chyba pora wziąć się za mój problem, który pozostał mi jeszcze po porodzie i załatwić sprawę poprawiania roboty lekarzy - którzy zszyli mi źle nacięcie i teraz wydaje mi się że ta blizna jeszcze bardziej się zawinęła.
lunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: czw, 23 wrz 04 - 12:53
Skąd: Zagłębie
Nr użytkownika: 2,121




post wto, 16 mar 2010 - 08:43
Post #38

Iga też nie chciała na początku stanąć w butach, ale w końcu się przekonała. Zakładałam jej na kilka minut i ściągałam, żeby się przyzwyczaiła.

Gosia a ja mam znowu @ za często, normalnie odstępy między jedną a drugą dwa tygodnie, masakra muszę się zapisać do gina bo mam już tego dosyć. Poza tym chyba pora wziąć się za mój problem, który pozostał mi jeszcze po porodzie i załatwić sprawę poprawiania roboty lekarzy - którzy zszyli mi źle nacięcie i teraz wydaje mi się że ta blizna jeszcze bardziej się zawinęła.

--------------------
gosiagosia
wto, 16 mar 2010 - 08:52
lunka, a mi tez jakos dziwnie zszyli. zrobili mi taki za maly topik do namiotu icon_wink.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 16 mar 2010 - 08:52
Post #39

lunka, a mi tez jakos dziwnie zszyli. zrobili mi taki za maly topik do namiotu icon_wink.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
lunka
wto, 16 mar 2010 - 08:53
hehe icon_smile.gif
lunka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 616
Dołączył: czw, 23 wrz 04 - 12:53
Skąd: Zagłębie
Nr użytkownika: 2,121




post wto, 16 mar 2010 - 08:53
Post #40

hehe icon_smile.gif

--------------------
> @--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz czwarty!, pora na kolejny wątek
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 12:49
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama