Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

modne czyli ciasne buty

> 
ciao
pią, 21 paź 2005 - 11:31
Uleglam modzie i kupilam kozaczki.Piekne,drogie,modne i potwornie .................niewygodne.Bo tak zwane do szpica
Zakladam je bo procz tego ze wydalam mase pieniedzy to szkoda mi kupowac nastepne.Ale jak ja w nich cierpie!!!
Od tygodnia nie robie nic innego tylko wpycham do nich namoczone szmaty zeby sie ciut rozepchaly(a propo moze znacie jakis inny bardziej skuteczny sposob na "poszerzenie"buta?)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????I w dodatku tak niewygodnej???
Ania
ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post pią, 21 paź 2005 - 11:31
Post #1

Uleglam modzie i kupilam kozaczki.Piekne,drogie,modne i potwornie .................niewygodne.Bo tak zwane do szpica
Zakladam je bo procz tego ze wydalam mase pieniedzy to szkoda mi kupowac nastepne.Ale jak ja w nich cierpie!!!
Od tygodnia nie robie nic innego tylko wpycham do nich namoczone szmaty zeby sie ciut rozepchaly(a propo moze znacie jakis inny bardziej skuteczny sposob na "poszerzenie"buta?)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????I w dodatku tak niewygodnej???
Ania
Kasia Sz.
pią, 21 paź 2005 - 11:44
CYTAT(ciao_848)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????


Nie ulegam, bardziej cenię sobie wygodę niż to, czy akurat moje buty są modne icon_smile.gif Dotyczy to również innych części garderoby.
Ot, taka staromodna jestem icon_wink.gif
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post pią, 21 paź 2005 - 11:44
Post #2

CYTAT(ciao_848)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????


Nie ulegam, bardziej cenię sobie wygodę niż to, czy akurat moje buty są modne icon_smile.gif Dotyczy to również innych części garderoby.
Ot, taka staromodna jestem icon_wink.gif

--------------------
Arwena.
pią, 21 paź 2005 - 11:48
Ot i dlatego już dawno z mody zrezygnowałam. Kupuję to w czym dobrze się czuję i w czym mi wygodnie. Nad czym ubolewa mój mąż bo zdecydowanie na obcasach mi niewygodnie wink.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pią, 21 paź 2005 - 11:48
Post #3

Ot i dlatego już dawno z mody zrezygnowałam. Kupuję to w czym dobrze się czuję i w czym mi wygodnie. Nad czym ubolewa mój mąż bo zdecydowanie na obcasach mi niewygodnie wink.gif

--------------------
everybody lies
Dora2
pią, 21 paź 2005 - 12:12
ciao, sama tego nie praktykowałam ale moja ciotka oddała kiedyś buty do szewca żeby jej na prawidłach (chyba) rozciągnął bo ją uwierały. Pomogło wiec może spróbuj, niestety nie wiem jak wtedy z fasonem Twojego obuwia będzie
Dora2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,299
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 12:53
Nr użytkownika: 3,458




post pią, 21 paź 2005 - 12:12
Post #4

ciao, sama tego nie praktykowałam ale moja ciotka oddała kiedyś buty do szewca żeby jej na prawidłach (chyba) rozciągnął bo ją uwierały. Pomogło wiec może spróbuj, niestety nie wiem jak wtedy z fasonem Twojego obuwia będzie
myszka
pią, 21 paź 2005 - 13:42
Sposób mojej znajomej: wlewa gorącą wodę, wylewa, wzuwa buty, chodzi. Niby dopasowują się do nogi jak druga skóra.
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post pią, 21 paź 2005 - 13:42
Post #5

Sposób mojej znajomej: wlewa gorącą wodę, wylewa, wzuwa buty, chodzi. Niby dopasowują się do nogi jak druga skóra.

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
KM
pią, 21 paź 2005 - 13:45
Może wymień na numer większe? Jak będziesz rozpychała na siłę to stracą fason. Modny wink.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post pią, 21 paź 2005 - 13:45
Post #6

Może wymień na numer większe? Jak będziesz rozpychała na siłę to stracą fason. Modny wink.gif
Anuk
pią, 21 paź 2005 - 14:21
Ciao- chodzenie w butach z wąskimi czubkami to pewna droga do haluksów i paluchów, które za parę lat będą zachodzić jeden na drugi.

Zdecydowanie dla stóp najlepsze są buty z szerokimi czubkami. Stopa musi mieć komfort.
Anuk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:41
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 235




post pią, 21 paź 2005 - 14:21
Post #7

Ciao- chodzenie w butach z wąskimi czubkami to pewna droga do haluksów i paluchów, które za parę lat będą zachodzić jeden na drugi.

Zdecydowanie dla stóp najlepsze są buty z szerokimi czubkami. Stopa musi mieć komfort.

--------------------
Anuk

(Tylko głupoty nie da się wyleczyć...)[font="Comic Sans MS"][/font][size="1"][/size]
Mika
pią, 21 paź 2005 - 15:05
CYTAT(Kasia Sz.)
CYTAT(ciao_848)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????


Nie ulegam, bardziej cenię sobie wygodę niż to, czy akurat moje buty są modne icon_smile.gif Dotyczy to również innych części garderoby.
Ot, taka staromodna jestem icon_wink.gif


a ja oprócz tego mam tak wąską nogę,że jedna na 100 par jest DOBRA -zaciasnych jeszcze nie znalazłam icon_lol.gif
najlepsze sÄ… sznurowane trepy i w nosie mam czy modne czy nie icon_razz.gif
mam nadzieję,że w Jankach ostała się jeszcze jedna Lesta,bo dlaodmiany kupię...takie same icon_lol.gif tylko w innym kolorze wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 21 paź 2005 - 15:05
Post #8

CYTAT(Kasia Sz.)
CYTAT(ciao_848)
Dlaczego tak glupio ulegamy modzie????


Nie ulegam, bardziej cenię sobie wygodę niż to, czy akurat moje buty są modne icon_smile.gif Dotyczy to również innych części garderoby.
Ot, taka staromodna jestem icon_wink.gif


a ja oprócz tego mam tak wąską nogę,że jedna na 100 par jest DOBRA -zaciasnych jeszcze nie znalazłam icon_lol.gif
najlepsze sÄ… sznurowane trepy i w nosie mam czy modne czy nie icon_razz.gif
mam nadzieję,że w Jankach ostała się jeszcze jedna Lesta,bo dlaodmiany kupię...takie same icon_lol.gif tylko w innym kolorze wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Potwora
pią, 21 paź 2005 - 15:30
Eeee, widziałam ostatnio sporo zimowych butów z szerszym czubkiem. Nawet się ucieszyłam, że będzie w czym wybierać gdy będę kupować buty na zimę. Owszem czuby na szpilkach też są icon_rolleyes.gif ale te to ja omijam z daleka icon_lol.gif

A za ciasne buty radzę posamrować zwykłym kremem NIvea i zostawić na noc, rano zetrzeć nadmiar i porządnie wypastować o potem pochodzić.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pią, 21 paź 2005 - 15:30
Post #9

Eeee, widziałam ostatnio sporo zimowych butów z szerszym czubkiem. Nawet się ucieszyłam, że będzie w czym wybierać gdy będę kupować buty na zimę. Owszem czuby na szpilkach też są icon_rolleyes.gif ale te to ja omijam z daleka icon_lol.gif

A za ciasne buty radzę posamrować zwykłym kremem NIvea i zostawić na noc, rano zetrzeć nadmiar i porządnie wypastować o potem pochodzić.
anetadr
pią, 21 paź 2005 - 19:19
Jeśli buty są ze skóry to jest szansa. Proponowałabym wtedy wizytę u dobrego szewca. Lecz jeśli są z jakiegoś sztucznego materiału, to szansa na powiększenie raczej niewielka.

Możesz jeszcze spróbować Wiolonteli spytać, choć ostatnio jej nie widzę na forum. Ale to ekspertka i na pewno coś mądrego poradzi.

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post pią, 21 paź 2005 - 19:19
Post #10

Jeśli buty są ze skóry to jest szansa. Proponowałabym wtedy wizytę u dobrego szewca. Lecz jeśli są z jakiegoś sztucznego materiału, to szansa na powiększenie raczej niewielka.

Możesz jeszcze spróbować Wiolonteli spytać, choć ostatnio jej nie widzę na forum. Ale to ekspertka i na pewno coś mądrego poradzi.

Aneta

--------------------
Sel
sob, 22 paź 2005 - 07:02
Namoczyć szmaty w denaturacie i zapchac buty na cala noc.
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post sob, 22 paź 2005 - 07:02
Post #11

Namoczyć szmaty w denaturacie i zapchac buty na cala noc.

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

kasiarybka

Go??







post sob, 22 paź 2005 - 08:45
Post #12

Sel, a nie będą póżniej "pachnieć" ?
burek
sob, 22 paź 2005 - 11:19
CYTAT(Blue)
No własnie denaturat śmierdzi obrzydliwie. wink.gif

Bzdura icon_exclaim.gif Denaturat pięknie pachnie, tylko trzeba uważać bo rozsiewając taką woń można łatwo nawiązać nowe znajomości. wink.gif
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
SkÄ…d: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post sob, 22 paź 2005 - 11:19
Post #13

CYTAT(Blue)
No własnie denaturat śmierdzi obrzydliwie. wink.gif

Bzdura icon_exclaim.gif Denaturat pięknie pachnie, tylko trzeba uważać bo rozsiewając taką woń można łatwo nawiązać nowe znajomości. wink.gif
Kojkoj
sob, 22 paź 2005 - 12:33
CYTAT(Blue)
czubami. icon_rolleyes.gif  PomijajÄ…c, że noga optycznie jest wiÄ™ksza o 2 numery, to jeszcze sÄ… niewygodne.  :?


Zwlaszcza przy moim rozmiarze 41 buty w szpic wygladaja"rewelacyjnie". Zdecydowanie preferujÄ™ wygodÄ™ no i normalny wyglÄ…d mojej stopy.
Kojkoj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 266
Dołączył: wto, 05 kwi 05 - 11:59
Nr użytkownika: 2,957




post sob, 22 paź 2005 - 12:33
Post #14

CYTAT(Blue)
czubami. icon_rolleyes.gif  PomijajÄ…c, że noga optycznie jest wiÄ™ksza o 2 numery, to jeszcze sÄ… niewygodne.  :?


Zwlaszcza przy moim rozmiarze 41 buty w szpic wygladaja"rewelacyjnie". Zdecydowanie preferujÄ™ wygodÄ™ no i normalny wyglÄ…d mojej stopy.

--------------------
user posted image
Sel
sob, 22 paź 2005 - 13:28
CYTAT
tylko trzeba uważać bo rozsiewając taką woń można łatwo nawiązać nowe znajomości.

i to jakie wartościowe icon_lol.gif

Kasia: wywietrzeje! icon_wink.gif
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post sob, 22 paź 2005 - 13:28
Post #15

CYTAT
tylko trzeba uważać bo rozsiewając taką woń można łatwo nawiązać nowe znajomości.

i to jakie wartościowe icon_lol.gif

Kasia: wywietrzeje! icon_wink.gif

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

kasiarybka

Go??







post sob, 22 paź 2005 - 13:38
Post #16

A...jak wywietrzeje, to dziękuję bardzo za info icon_smile.gif
Przyda siÄ™ icon_wink.gif
emiliaO
sob, 22 paź 2005 - 16:14
polecam taka piankę która zmiękcza skórę i ułatwia jej rozciąganie. Można ją kupić w większości butów obówniczych. Dobre są też wkładki tylko pod śródsotopie - noga mniej przesuwa się do przodu (te wkładki szczególnie do butów na obcasie). też mozna kupić w sklepach obowniczych albo w drogeriach wkładki żelowe schol.
Pozdrawiam
emiliaO


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,135
Dołączył: wto, 23 sie 05 - 15:27
SkÄ…d: Wieliczka
Nr użytkownika: 3,539

GG:


post sob, 22 paź 2005 - 16:14
Post #17

polecam taka piankę która zmiękcza skórę i ułatwia jej rozciąganie. Można ją kupić w większości butów obówniczych. Dobre są też wkładki tylko pod śródsotopie - noga mniej przesuwa się do przodu (te wkładki szczególnie do butów na obcasie). też mozna kupić w sklepach obowniczych albo w drogeriach wkładki żelowe schol.
Pozdrawiam

--------------------
Basia


Tosia
gosiat
sob, 22 paź 2005 - 16:51
CYTAT(Mika)
mam nadziejÄ™,że w Jankach ostaÅ‚a siÄ™ jeszcze jedna Lesta,bo dlaodmiany kupiÄ™...takie same  :lol: tylko w innym kolorze  :wink:


O tak... ja mam aktualnie buty Lesty i to są najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam. icon_biggrin.gif Może nie wyglądają super-modnie, ale ja je kocham. wink.gif
gosiat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 436
Dołączył: czw, 21 paź 04 - 14:18
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 2,222




post sob, 22 paź 2005 - 16:51
Post #18

CYTAT(Mika)
mam nadziejÄ™,że w Jankach ostaÅ‚a siÄ™ jeszcze jedna Lesta,bo dlaodmiany kupiÄ™...takie same  :lol: tylko w innym kolorze  :wink:


O tak... ja mam aktualnie buty Lesty i to są najwygodniejsze buty jakie kiedykolwiek miałam. icon_biggrin.gif Może nie wyglądają super-modnie, ale ja je kocham. wink.gif

--------------------

FFkaGrant
sob, 22 paź 2005 - 19:58
Dlatego szpice nalezy kupowac wieksze rozmiarowo icon_lol.gif 1 rozmiar zalatwi sprawe.
FFkaGrant


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,185
Dołączył: śro, 17 gru 03 - 22:19
SkÄ…d: us
Nr użytkownika: 1,274




post sob, 22 paź 2005 - 19:58
Post #19

Dlatego szpice nalezy kupowac wieksze rozmiarowo icon_lol.gif 1 rozmiar zalatwi sprawe.

--------------------

Mika
sob, 22 paź 2005 - 20:10
CYTAT(FFkaGrant)
Dlatego szpice nalezy kupowac wieksze rozmiarowo icon_lol.gif 1 rozmiar zalatwi sprawe.


ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 22 paź 2005 - 20:10
Post #20

CYTAT(FFkaGrant)
Dlatego szpice nalezy kupowac wieksze rozmiarowo icon_lol.gif 1 rozmiar zalatwi sprawe.


ha ha ha już się widzę w rozmiarze 42 + szpic icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
> modne czyli ciasne buty
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 18:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama