Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

3 klasa..........

> 
anax
piÄ…, 22 sie 2008 - 22:29
Witam mamuśki po wakacjach.Jak przygotowania.Macie już zrobione wyprawki.

Szymkowi brakuje tylko bloku rysunkowego i okładek na książki.Kupiłam folię ale nie wiem czy wystarczy na wszystkie książki.

Szymon się cieszy że spotka się z kolegami.Zobaczymy jak to będzie w roku szkolnym.Narazie wałkujemy tabliczkę mnożenia bo musi umieć od września.

I szukam korepetytorki do j.angielskiego.
W tym roku będzie chodził na ranną zmianę.

Ten post edytował anax pią, 19 wrz 2008 - 15:06
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post piÄ…, 22 sie 2008 - 22:29
Post #1

Witam mamuśki po wakacjach.Jak przygotowania.Macie już zrobione wyprawki.

Szymkowi brakuje tylko bloku rysunkowego i okładek na książki.Kupiłam folię ale nie wiem czy wystarczy na wszystkie książki.

Szymon się cieszy że spotka się z kolegami.Zobaczymy jak to będzie w roku szkolnym.Narazie wałkujemy tabliczkę mnożenia bo musi umieć od września.

I szukam korepetytorki do j.angielskiego.
W tym roku będzie chodził na ranną zmianę.

--------------------


niewidzialna
sob, 23 sie 2008 - 00:00
Witam

u nas też prawie wszystko jest, tylko butów na razie brak ale to specjalnie na ostatnią chwile odłożyłam. Podręczniki mamy w częściach więc obkładam tylko ta pierwsza a potem przekładamy okładkę ;P Mila narzeka że to już koniec wakacji...szybko to zleciało
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post sob, 23 sie 2008 - 00:00
Post #2

Witam

u nas też prawie wszystko jest, tylko butów na razie brak ale to specjalnie na ostatnią chwile odłożyłam. Podręczniki mamy w częściach więc obkładam tylko ta pierwsza a potem przekładamy okładkę ;P Mila narzeka że to już koniec wakacji...szybko to zleciało

--------------------
TakaSobieJedna



Sabina

Go??







post sob, 23 sie 2008 - 10:35
Post #3

My mamy gotowe wszystko, poza humorem. Jakoś nam się psuje na myśl o wstawaniu przed 7 29.gif
skanna
sob, 23 sie 2008 - 11:09
My mamy tylko podręczniki i nowy piórnik. Tornister czeka na wypranie, zeszytów itp. brak, samej zainteresowanej również brak - dopiero w piątek wraca z obozu icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post sob, 23 sie 2008 - 11:09
Post #4

My mamy tylko podręczniki i nowy piórnik. Tornister czeka na wypranie, zeszytów itp. brak, samej zainteresowanej również brak - dopiero w piątek wraca z obozu icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
_rybka
sob, 23 sie 2008 - 13:32
Olewam(y) szkołę. Nie lubimy końca wakacji. 37.gif
Ale jeszcze cały pięęęęękny tydzień.
_rybka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,011
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 16:16
Skąd: Gdzieś koło tego...tam...
Nr użytkownika: 214

GG:


post sob, 23 sie 2008 - 13:32
Post #5

Olewam(y) szkołę. Nie lubimy końca wakacji. 37.gif
Ale jeszcze cały pięęęęękny tydzień.
Sabina

Go??







post sob, 23 sie 2008 - 15:16
Post #6

Ale tylko jeden buuu 21.gif
_rybka
sob, 23 sie 2008 - 15:43
Sabina, cichaj icon_wink.gif . To będzie bardzo długi tydzień.
Tak poważnie : prawie wszystko mamy.

Ten post edytował _rybka sob, 23 sie 2008 - 15:44
_rybka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,011
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 16:16
Skąd: Gdzieś koło tego...tam...
Nr użytkownika: 214

GG:


post sob, 23 sie 2008 - 15:43
Post #7

Sabina, cichaj icon_wink.gif . To będzie bardzo długi tydzień.
Tak poważnie : prawie wszystko mamy.
Sabina

Go??







post sob, 23 sie 2008 - 16:55
Post #8

No dobra, jakoś to będzie. Ach ten wir... i znowu się zaczną katary... coś nie mam humoru icon_sad.gif
My nie mamy chyba tylko dzienniczków jeszcze. Książki są, piórniki są, w czerwcu kupiłam plecaki. Wyposażenie jest całe nowe 29.gif
Worki musiałam kupić, bo zgubili. Zeszyty tym razem bez zapasów, ale najładniejsze jakie są. Trzeba będzie kupić mundurek jeszcze jeden. Tenisówki też mamy, kapcie.
Co tam jeszcze... termosy też, pudełka na kanapki - z zeszłego roku. Stroje galowe dalej dobre 08.gif
Tylko humor jakoś marny, wakacje powinny trwać 3 miesiące 08.gif icon_smile.gif Nie? icon_smile.gif
_rybka
sob, 23 sie 2008 - 17:50
Właśnie to, co mnie przeraża to choróbska, bo zeszły rok był fatalny.
_rybka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,011
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 16:16
Skąd: Gdzieś koło tego...tam...
Nr użytkownika: 214

GG:


post sob, 23 sie 2008 - 17:50
Post #9

Właśnie to, co mnie przeraża to choróbska, bo zeszły rok był fatalny.
MamaJiP
sob, 23 sie 2008 - 18:46
Wszystko mamy, czekamy tylko na braciszka icon_wink.gif
Książki do owinięcia ale okładki przekładamy a potem dokupimy jak będzie brakować.
Ale zleciał ten czas i czarno widzę tą naukę. Ale u mnie to normalka.
MamaJiP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,745
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 16:36
SkÄ…d: Polska
Nr użytkownika: 182

GG:


post sob, 23 sie 2008 - 18:46
Post #10

Wszystko mamy, czekamy tylko na braciszka icon_wink.gif
Książki do owinięcia ale okładki przekładamy a potem dokupimy jak będzie brakować.
Ale zleciał ten czas i czarno widzę tą naukę. Ale u mnie to normalka.

--------------------
Julia 25.11.1999 i PiotruÅ› 31.08.2008

anax
sob, 23 sie 2008 - 21:47
Mamo julli szybkiego plum życzę icon_smile.gif

Jak siÄ™ czujesz.

Ten post edytował anax sob, 23 sie 2008 - 21:48
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post sob, 23 sie 2008 - 21:47
Post #11

Mamo julli szybkiego plum życzę icon_smile.gif

Jak siÄ™ czujesz.

--------------------


Meggi
nie, 24 sie 2008 - 16:52
No prosze, a tu cichaczem nowy watek powstał, a ja nic nie wiedziałam icon_wink.gif

My narazie nie mamy ksiązek icon_wink.gif, ale u mnie poślizg to rzecz normalna 08.gif

Większosc zeszytów ma od drugiej klasy, porobilismy tylko zakładki i już. Jeszcze okładki, naklejki, piórnik jest, plecak jest, no i chęci Kasandry tez są 06.gif

Tylko to wstawanie o 7.00 41.gif 41.gif 41.gif , teraz spimy do 10.00 wiec nie wyobrażam sobie jeszcze tej zmiany, ale w tamtym roku jakos nam sie udało, więc i teraz licze na to 08.gif
Aurelka tez już nie moze sie doczekac przedszkola, dzis jak przejeżdżaliśmy obok niego, aż sie trzęsła z radości, ze kolorowe nowe okna maja i pan trawnik już grabi na ich przyjście.

No i najwazniejsze!!! Wkońcu ciut odsapne od tych moich Bab icon_wink.gif Te pare godzin dziennie to już coś

Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post nie, 24 sie 2008 - 16:52
Post #12

No prosze, a tu cichaczem nowy watek powstał, a ja nic nie wiedziałam icon_wink.gif

My narazie nie mamy ksiązek icon_wink.gif, ale u mnie poślizg to rzecz normalna 08.gif

Większosc zeszytów ma od drugiej klasy, porobilismy tylko zakładki i już. Jeszcze okładki, naklejki, piórnik jest, plecak jest, no i chęci Kasandry tez są 06.gif

Tylko to wstawanie o 7.00 41.gif 41.gif 41.gif , teraz spimy do 10.00 wiec nie wyobrażam sobie jeszcze tej zmiany, ale w tamtym roku jakos nam sie udało, więc i teraz licze na to 08.gif
Aurelka tez już nie moze sie doczekac przedszkola, dzis jak przejeżdżaliśmy obok niego, aż sie trzęsła z radości, ze kolorowe nowe okna maja i pan trawnik już grabi na ich przyjście.

No i najwazniejsze!!! Wkońcu ciut odsapne od tych moich Bab icon_wink.gif Te pare godzin dziennie to już coś



--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



AWETYLA
wto, 02 wrz 2008 - 23:34
Hej icon_smile.gif
I Kamil już w trzeciej klasie, ale ten czas szybko minął! Za kilka dni kończy 9 lat!

MamoJulii, gratulujÄ™ Piotrusia!!! 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
AWETYLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 304
Dołączył: sob, 09 wrz 06 - 22:25
Nr użytkownika: 7,425




post wto, 02 wrz 2008 - 23:34
Post #13

Hej icon_smile.gif
I Kamil już w trzeciej klasie, ale ten czas szybko minął! Za kilka dni kończy 9 lat!

MamoJulii, gratulujÄ™ Piotrusia!!! 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

--------------------
Kamil (1999), Matylda (2008), Michalina i Rozalia (2009)
Meggi
piÄ…, 05 wrz 2008 - 15:00
MamoJulii gratulacje brawo_bis.gif


AWETYLA a Ty jak się czujesz??? Już tez mało czasu zostało icon_smile.gif


No pierwszy tydzien za nami, ufffffffff.
Koszmar porannego wstawania okazał sie tylko obawą, o dziwo jakos całej naszej trójce sie udało wstac i nie zaspać icon_wink.gif

Plan lekcji nawet, nawet, tylko w poniedziałki ciut za późno ma bo na 11.50. Reszta tygodnia to 9.00 i trzy razy na 8.00. Od wczoraj wraca też sama ze szkoły icon_smile.gif to tak szybkim krokiem 20 minut drogi.

Wczoraj zapisałam K , na Aikido (do konca września ma zadzwonić pan i powiedzieć czy utworzy nowa grupę i czy sie załapałyśmy) , niedaleko naszego domu, będzie mogła sama biegac, coś musi robić w te długie jesienne wieczory, ciekawa jestem tylko na jak dlugo zapału wystarczy;)

A jak u Was??
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post piÄ…, 05 wrz 2008 - 15:00
Post #14

MamoJulii gratulacje brawo_bis.gif


AWETYLA a Ty jak się czujesz??? Już tez mało czasu zostało icon_smile.gif


No pierwszy tydzien za nami, ufffffffff.
Koszmar porannego wstawania okazał sie tylko obawą, o dziwo jakos całej naszej trójce sie udało wstac i nie zaspać icon_wink.gif

Plan lekcji nawet, nawet, tylko w poniedziałki ciut za późno ma bo na 11.50. Reszta tygodnia to 9.00 i trzy razy na 8.00. Od wczoraj wraca też sama ze szkoły icon_smile.gif to tak szybkim krokiem 20 minut drogi.

Wczoraj zapisałam K , na Aikido (do konca września ma zadzwonić pan i powiedzieć czy utworzy nowa grupę i czy sie załapałyśmy) , niedaleko naszego domu, będzie mogła sama biegac, coś musi robić w te długie jesienne wieczory, ciekawa jestem tylko na jak dlugo zapału wystarczy;)

A jak u Was??

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



anax
piÄ…, 05 wrz 2008 - 22:06
Witam
Szymek cały tydzień chodzi na 8.0 rano zajmuje się nim mąż bo wstaje 6,40 o 7,0 szymon wstaje i o 7,30 wyjeżdzają.Ja i tak nie spię od 7.0 bo karola dokazuje.Lekcje kończy o 12,20 wraca sam do domu.
We środy ma basen.
A i jeszcze siostrunia mnie wkurzyła.okazuje się ze w katechizmie mają znowu jakieś regołki do wykucie icon_evil.gif
Załatwiłam mu też studentkę do korepetycjii z anglika.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post piÄ…, 05 wrz 2008 - 22:06
Post #15

Witam
Szymek cały tydzień chodzi na 8.0 rano zajmuje się nim mąż bo wstaje 6,40 o 7,0 szymon wstaje i o 7,30 wyjeżdzają.Ja i tak nie spię od 7.0 bo karola dokazuje.Lekcje kończy o 12,20 wraca sam do domu.
We środy ma basen.
A i jeszcze siostrunia mnie wkurzyła.okazuje się ze w katechizmie mają znowu jakieś regołki do wykucie icon_evil.gif
Załatwiłam mu też studentkę do korepetycjii z anglika.

--------------------


anax
czw, 11 wrz 2008 - 09:33
Ale cisza nie chodzicie do zkoły icon_smile.gif

Ja właśnie po zebraniu.
Książki do angielskiego 64zł religia 19
22.września mają wycieczkę do ojcowa.całodniową koszt 32 zł
mają basen raz w tygodniu myślałam że zadarmo a tu 50 zł płacę za rok i jeszcze kwestja dojazdu.Pani nie chce jeżdzić autobusem a autokar wychodzi 30zł miesiącznie narazie szukają jeszcze czegoś tańszego.

Poza tym szymek został pochwalony że ładnie czyta.Będą mieli niebawem sprawdzian z tabliczki mnożenia.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 11 wrz 2008 - 09:33
Post #16

Ale cisza nie chodzicie do zkoły icon_smile.gif

Ja właśnie po zebraniu.
Książki do angielskiego 64zł religia 19
22.września mają wycieczkę do ojcowa.całodniową koszt 32 zł
mają basen raz w tygodniu myślałam że zadarmo a tu 50 zł płacę za rok i jeszcze kwestja dojazdu.Pani nie chce jeżdzić autobusem a autokar wychodzi 30zł miesiącznie narazie szukają jeszcze czegoś tańszego.

Poza tym szymek został pochwalony że ładnie czyta.Będą mieli niebawem sprawdzian z tabliczki mnożenia.

--------------------


niewidzialna
czw, 11 wrz 2008 - 10:30
Mila pojechała do Zielonej Szkoły w Dusznikach. Zebranie będzie w przyszłym tygodniu. Książki do angielskiego "tylko" 42,50,a do niemieckiego te z ubiegłego roku bo nie dokończyli podręcznika, bo pani często nie było. W tym roku nowość, basen raz w tygodniu.Mała wróci, tydzień szkoły a potem parę tygodni ED icon_wink.gif
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post czw, 11 wrz 2008 - 10:30
Post #17

Mila pojechała do Zielonej Szkoły w Dusznikach. Zebranie będzie w przyszłym tygodniu. Książki do angielskiego "tylko" 42,50,a do niemieckiego te z ubiegłego roku bo nie dokończyli podręcznika, bo pani często nie było. W tym roku nowość, basen raz w tygodniu.Mała wróci, tydzień szkoły a potem parę tygodni ED icon_wink.gif

--------------------
TakaSobieJedna



Meggi
czw, 11 wrz 2008 - 12:03
No ja siÄ™ udzielam icon_wink.gif

U nas po staremu, oceny powoli juz zbieramy, narazie wyjazdów nie ma, sa wyjścia do biblioteki i muzeum. Zebranie w poniedziałek, ksiazki to juz wiadomo było jakie w czerwcu.
Jak to moja K mówi, nic ciekawego mamusiu, nudaaaaaaaaa 08.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post czw, 11 wrz 2008 - 12:03
Post #18

No ja siÄ™ udzielam icon_wink.gif

U nas po staremu, oceny powoli juz zbieramy, narazie wyjazdów nie ma, sa wyjścia do biblioteki i muzeum. Zebranie w poniedziałek, ksiazki to juz wiadomo było jakie w czerwcu.
Jak to moja K mówi, nic ciekawego mamusiu, nudaaaaaaaaa 08.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



anax
piÄ…, 19 wrz 2008 - 15:02
Ale maiałam stresa wczoraj.
Pojechałam do lekarza na RTG a w domu mama z Karolą czekała na Szymona aż wróci ze szkoły.Miał wrócić na 13 a ona do mnie dzwoni o 14 ze jeszcze go nie ma no to ja nerwa dostałam i już nie zrobiłam wszystkich zakupów tylko pędzę do domu zostawić zakupy i na poszukiwanie.Najpierw zadzwoniłam do jego koleżanki do której miałam numer w komurce a ona mówi że poszedł do kolegi podała mi adres bo telefonu nie miała.Ale zanim wróciłam do domu to szymek dzwoni że jest u mateusza i że dzwonił do mnie ale ja nie odbierałam.A ja ani mama nie odebrałysmy żadnego telefonu.
No i dostał karę bo mnie nie posłuchał jak prosiłam żeby wracał prosto po szkole do domu.już sie zdarzało mu wpaść na chwilę do kolegi po szkole ale uprzedzał telefonem.
I mu zapowiedziałam że jeżeli się to jeszcze raz powtórzy to będę jeżdzić pod samą szkołę i robić mu obciach przy kolegach icon_twisted.gif
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post piÄ…, 19 wrz 2008 - 15:02
Post #19

Ale maiałam stresa wczoraj.
Pojechałam do lekarza na RTG a w domu mama z Karolą czekała na Szymona aż wróci ze szkoły.Miał wrócić na 13 a ona do mnie dzwoni o 14 ze jeszcze go nie ma no to ja nerwa dostałam i już nie zrobiłam wszystkich zakupów tylko pędzę do domu zostawić zakupy i na poszukiwanie.Najpierw zadzwoniłam do jego koleżanki do której miałam numer w komurce a ona mówi że poszedł do kolegi podała mi adres bo telefonu nie miała.Ale zanim wróciłam do domu to szymek dzwoni że jest u mateusza i że dzwonił do mnie ale ja nie odbierałam.A ja ani mama nie odebrałysmy żadnego telefonu.
No i dostał karę bo mnie nie posłuchał jak prosiłam żeby wracał prosto po szkole do domu.już sie zdarzało mu wpaść na chwilę do kolegi po szkole ale uprzedzał telefonem.
I mu zapowiedziałam że jeżeli się to jeszcze raz powtórzy to będę jeżdzić pod samą szkołę i robić mu obciach przy kolegach icon_twisted.gif


--------------------


AWETYLA
sob, 01 lis 2008 - 22:56
Co tam u Waszych trzecioklasistow?

Ja mam na jutro termin i nadal nic...
AWETYLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 304
Dołączył: sob, 09 wrz 06 - 22:25
Nr użytkownika: 7,425




post sob, 01 lis 2008 - 22:56
Post #20

Co tam u Waszych trzecioklasistow?

Ja mam na jutro termin i nadal nic...

--------------------
Kamil (1999), Matylda (2008), Michalina i Rozalia (2009)
> 3 klasa..........
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 20:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama