Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ile waży plecak?

> 
Sabina

Go??







post śro, 04 lut 2009 - 15:39
Post #1

Dziś nie wyrobiłam. Niosąc mój plecak, plecak Wiki (3 kl) i Antka (1 kl) i zakupy czułam się wciśnięta w glebę.
Wróciwszy do domu zważyłam plecaki. Oba ważą po 5 kg z haczykiem icon_eek.gif .
Czy to jest normalne? 37.gif

Dzieci będę mieć krzywe, o sobie nie wspominając 29.gif
Wasze plecaki też ważą 5 kg?
Na następny rok chyba kupię im na kółkach, choć słyszałam, że ciągnięcie jest równie szkodliwe co dźwiganie,
lepiej żeby pchać przed sobą.
sdw
śro, 04 lut 2009 - 16:30
Kingi plecak waży w krytycznym dniu ponad 8 kg icon_eek.gif Poza nim właśnie okolicach 5-6 kg z naciskiem na 6. Jeden jedyny poniedziałek byl dniem, kiedy szła do szkoły z lekkim tornistrem (jakieś 4 kilo, tak na oko, bo zdecydowanie lżejszy był niż pozostałymi dniami) ale i to się skończyło wraz ze zmianą planu od nowego semestru.

Moje dziecko już jest krzywe. Młodszemu plecak będę nosić sama jak długo się da.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post śro, 04 lut 2009 - 16:30
Post #2

Kingi plecak waży w krytycznym dniu ponad 8 kg icon_eek.gif Poza nim właśnie okolicach 5-6 kg z naciskiem na 6. Jeden jedyny poniedziałek byl dniem, kiedy szła do szkoły z lekkim tornistrem (jakieś 4 kilo, tak na oko, bo zdecydowanie lżejszy był niż pozostałymi dniami) ale i to się skończyło wraz ze zmianą planu od nowego semestru.

Moje dziecko już jest krzywe. Młodszemu plecak będę nosić sama jak długo się da.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Sabina

Go??







post śro, 04 lut 2009 - 16:31
Post #3

CYTAT(stara dobra wiolontela @ Wed, 04 Feb 2009 - 16:30) *
Kingi plecak waży w krytycznym dniu ponad 8 kg icon_eek.gif Poza nim właśnie okolicach 5-6 kg z naciskiem na 6. Jeden jedyny poniedziałek byl dniem, kiedy szła do szkoły z lekkim tornistrem (jakieś 4 kilo, tak na oko, bo zdecydowanie lżejszy był niż pozostałymi dniami) ale i to się skończyło wraz ze zmianą planu od nowego semestru.

Moje dziecko już jest krzywe. Młodszemu plecak będę nosić sama jak długo się da.


Jak idzie sama, to niesie sama. Jak prowadza tato, niesie tato, jak odbieram ja - kto niesie? 21.gif
Dziś to już miałam dość. 3 plecaki, ale nie mam sumienia za nich nie nieść.
8??? To już kosmos...
> Ile waży plecak?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 15:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama