Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Dlaczego ja mam zmarszczki

, a Jennifer Aniston nie?
> , a Jennifer Aniston nie?
Dirty Diana
piÄ…, 27 sty 2012 - 22:53
Słuchajcie, ja tak poważnie...
Wchodzę w wiek, który lekuchno mnie przeraża. Toż to bliżej njiż dalej 32.gif Niechętnie patrzę ostatnio w lustro, bo nie poznaję w nim siebie. Przecież ostatnio, jak w nie patrzyłam, miałam lat no 25. I ten obraz jakoś wrył się w moją pamięć. I co zerkam w to nieszczęsne zwierciadło, odskakuję przerażona. A w ogóle to mam straszne zmarszczki---wrrrróć! Zmarchy! Wielkie, obrzydliwe zmarszczki. Jak leje po bombie. szczególnie pod oczami. I tak sobie myślę, dlaczego Aniston ich nie ma? Przecież jest starsza!
Oglądałam dziś komedię romantyczną z nią i Nicole Kidman. Przyglądałam się im uważnie i wiecie co? One są gładkie. Zero zmarszczek. Ja się pytam: "Dlaczego?" Nicole to jeszcze widać, że lekko podrasowana, ale Jenn wygląda naprawdę naturalnie. Czy one tam w Hollywood inne powietrze mają? A może wodę? To sprawa jedzenia czy kosmetyków?
Dlaczego one siÄ™ nie starzejÄ… a ja tak?
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post piÄ…, 27 sty 2012 - 22:53
Post #1

Słuchajcie, ja tak poważnie...
Wchodzę w wiek, który lekuchno mnie przeraża. Toż to bliżej njiż dalej 32.gif Niechętnie patrzę ostatnio w lustro, bo nie poznaję w nim siebie. Przecież ostatnio, jak w nie patrzyłam, miałam lat no 25. I ten obraz jakoś wrył się w moją pamięć. I co zerkam w to nieszczęsne zwierciadło, odskakuję przerażona. A w ogóle to mam straszne zmarszczki---wrrrróć! Zmarchy! Wielkie, obrzydliwe zmarszczki. Jak leje po bombie. szczególnie pod oczami. I tak sobie myślę, dlaczego Aniston ich nie ma? Przecież jest starsza!
Oglądałam dziś komedię romantyczną z nią i Nicole Kidman. Przyglądałam się im uważnie i wiecie co? One są gładkie. Zero zmarszczek. Ja się pytam: "Dlaczego?" Nicole to jeszcze widać, że lekko podrasowana, ale Jenn wygląda naprawdę naturalnie. Czy one tam w Hollywood inne powietrze mają? A może wodę? To sprawa jedzenia czy kosmetyków?
Dlaczego one siÄ™ nie starzejÄ… a ja tak?

--------------------
sammy
piÄ…, 27 sty 2012 - 23:06
Kaelsa, botox, botox i jeszcze raz botox. I kosmetyki. Dobry makijaż naprawdę potrafi odmłodzić. A Nicole jest tak napięta, że zastanawiam się, kiedy popęka.

Ale z drugiej strony, ja kosmetyków praktycznie nie używam i dają mi od 12 do 18 lat mniej niż mam w rzeczywistości. I każdy przeżywa szok, jak mu mówię ile mam lat. Ostatnio dziewczyna mi powiedziała, że to nie fair, że mam tyle lat ile mam, a wyglądam na max 25.

pozdrawiam
s.
sammy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,801
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 22:45
Nr użytkownika: 129




post piÄ…, 27 sty 2012 - 23:06
Post #2

Kaelsa, botox, botox i jeszcze raz botox. I kosmetyki. Dobry makijaż naprawdę potrafi odmłodzić. A Nicole jest tak napięta, że zastanawiam się, kiedy popęka.

Ale z drugiej strony, ja kosmetyków praktycznie nie używam i dają mi od 12 do 18 lat mniej niż mam w rzeczywistości. I każdy przeżywa szok, jak mu mówię ile mam lat. Ostatnio dziewczyna mi powiedziała, że to nie fair, że mam tyle lat ile mam, a wyglądam na max 25.

pozdrawiam
s.

--------------------
Dirty Diana
piÄ…, 27 sty 2012 - 23:08
CYTAT(sammy @ Fri, 27 Jan 2012 - 23:06) *
Kaelsa, botox, botox i jeszcze raz botox. I kosmetyki. Dobry makijaż naprawdę potrafi odmłodzić. A Nicole jest tak napięta, że zastanawiam się, kiedy popęka.

Ale z drugiej strony, ja kosmetyków praktycznie nie używam i dają mi od 12 do 18 lat mniej niż mam w rzeczywistości. I każdy przeżywa szok, jak mu mówię ile mam lat. Ostatnio dziewczyna mi powiedziała, że to nie fair, że mam tyle lat ile mam, a wyglądam na max 25.

pozdrawiam
s.

Okrutna...
37.gif
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post piÄ…, 27 sty 2012 - 23:08
Post #3

CYTAT(sammy @ Fri, 27 Jan 2012 - 23:06) *
Kaelsa, botox, botox i jeszcze raz botox. I kosmetyki. Dobry makijaż naprawdę potrafi odmłodzić. A Nicole jest tak napięta, że zastanawiam się, kiedy popęka.

Ale z drugiej strony, ja kosmetyków praktycznie nie używam i dają mi od 12 do 18 lat mniej niż mam w rzeczywistości. I każdy przeżywa szok, jak mu mówię ile mam lat. Ostatnio dziewczyna mi powiedziała, że to nie fair, że mam tyle lat ile mam, a wyglądam na max 25.

pozdrawiam
s.

Okrutna...
37.gif

--------------------
sammy
piÄ…, 27 sty 2012 - 23:16
https://portalwiedzy.onet.pl/4869,25297,163...czasopisma.html

Jestem jej wielką fanką, tylko serdecznie zimy nienawidzę icon_lol.gif Podziwiam jej determinację i to, a nie ma o tym w tekście, obkładanie się świeżą cielenciną co noc (kolagen, kolagen).

pozdrawiam
s.
sammy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,801
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 22:45
Nr użytkownika: 129




post piÄ…, 27 sty 2012 - 23:16
Post #4

https://portalwiedzy.onet.pl/4869,25297,163...czasopisma.html

Jestem jej wielką fanką, tylko serdecznie zimy nienawidzę icon_lol.gif Podziwiam jej determinację i to, a nie ma o tym w tekście, obkładanie się świeżą cielenciną co noc (kolagen, kolagen).

pozdrawiam
s.

--------------------
Dirty Diana
piÄ…, 27 sty 2012 - 23:22
CYTAT(sammy @ Fri, 27 Jan 2012 - 23:16) *
https://portalwiedzy.onet.pl/4869,25297,163...czasopisma.html

Jestem jej wielką fanką, tylko serdecznie zimy nienawidzę icon_lol.gif Podziwiam jej determinację i to, a nie ma o tym w tekście, obkładanie się świeżą cielenciną co noc (kolagen, kolagen).

pozdrawiam
s.

Ach, znam ją, znam. No cóż, jej metody nie odpowiadają mi. Chociaż, hmm, może warto je jednak rozważyć.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post piÄ…, 27 sty 2012 - 23:22
Post #5

CYTAT(sammy @ Fri, 27 Jan 2012 - 23:16) *
https://portalwiedzy.onet.pl/4869,25297,163...czasopisma.html

Jestem jej wielką fanką, tylko serdecznie zimy nienawidzę icon_lol.gif Podziwiam jej determinację i to, a nie ma o tym w tekście, obkładanie się świeżą cielenciną co noc (kolagen, kolagen).

pozdrawiam
s.

Ach, znam ją, znam. No cóż, jej metody nie odpowiadają mi. Chociaż, hmm, może warto je jednak rozważyć.

--------------------
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




sammy
piÄ…, 27 sty 2012 - 23:35
Nie, nie, nie, ja jestem wegetarianką i picie krwi odpada. Obkładanie się cielęciną też z tego powodu odpada, zimna nie cierpię. Do kremów nie mam cierpliwości, maluję się bardzo rzadko(chociaż ostatnio częściej, bo kupiłam sobie extra eyeliner, ale na moje oko eyeliner postarza icon_lol.gif), o maseczkach i innych tego rodzaju gadżetach przypominam sobie raz na ruski rok. I ogólnie w temacie kosmetyka damska jestem, jak widać totalnym abnegatem icon_lol.gif

A swoją drogą, myślę że dużo dają geny.

pozdrawiam
s.
sammy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,801
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 22:45
Nr użytkownika: 129




post piÄ…, 27 sty 2012 - 23:35
Post #7

Nie, nie, nie, ja jestem wegetarianką i picie krwi odpada. Obkładanie się cielęciną też z tego powodu odpada, zimna nie cierpię. Do kremów nie mam cierpliwości, maluję się bardzo rzadko(chociaż ostatnio częściej, bo kupiłam sobie extra eyeliner, ale na moje oko eyeliner postarza icon_lol.gif), o maseczkach i innych tego rodzaju gadżetach przypominam sobie raz na ruski rok. I ogólnie w temacie kosmetyka damska jestem, jak widać totalnym abnegatem icon_lol.gif

A swoją drogą, myślę że dużo dają geny.

pozdrawiam
s.

--------------------
zilka
sob, 28 sty 2012 - 07:39
1) inwestycja w swój wygląd - czasowa i finansowa. Zapewniam Cię, że jakbym poświęcała tylko dwie godziny dziennie na swój wygląd (kosmetyczka, masaże, fitness, maseczki, bla bla bla) przy jakimś fajnym finansowym wkładzie to wyglądałabym lepiej niż Jennifer icon_wink.gif One poświęcają więcej.
2) dieta i sen - j.w. Jesteś tym czym jesz w dużym stopniu.
3) wspomniany już botoks - używany mniej lub bardziej rozsądnie. W tym drugim wypadku wygląda się naturalnie. Sama nie wykluczam takiego rozwiązania w minimalnym stopniu w przyszłości 06.gif
4) geny
5) makijaż, oświetlenie, dobra stylizacja i photoshop

Generalnie to takie same kobiety jak my. Tylko one pracują ciałem i dlatego najbardziej muszą dbać o ciało a nie o zrobienie specjalizacji drugiego stopnia z dowolnego tematu. I tyle (i AŻ tyle). Tak, że pozbądź się kompleksów Kaelsa icon_smile.gif

Acha no i last but not least to Jennifer dalej nie ma dzieci więc się wysypia icon_smile.gif

Ten post edytował zilka sob, 28 sty 2012 - 07:40
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post sob, 28 sty 2012 - 07:39
Post #8

1) inwestycja w swój wygląd - czasowa i finansowa. Zapewniam Cię, że jakbym poświęcała tylko dwie godziny dziennie na swój wygląd (kosmetyczka, masaże, fitness, maseczki, bla bla bla) przy jakimś fajnym finansowym wkładzie to wyglądałabym lepiej niż Jennifer icon_wink.gif One poświęcają więcej.
2) dieta i sen - j.w. Jesteś tym czym jesz w dużym stopniu.
3) wspomniany już botoks - używany mniej lub bardziej rozsądnie. W tym drugim wypadku wygląda się naturalnie. Sama nie wykluczam takiego rozwiązania w minimalnym stopniu w przyszłości 06.gif
4) geny
5) makijaż, oświetlenie, dobra stylizacja i photoshop

Generalnie to takie same kobiety jak my. Tylko one pracują ciałem i dlatego najbardziej muszą dbać o ciało a nie o zrobienie specjalizacji drugiego stopnia z dowolnego tematu. I tyle (i AŻ tyle). Tak, że pozbądź się kompleksów Kaelsa icon_smile.gif

Acha no i last but not least to Jennifer dalej nie ma dzieci więc się wysypia icon_smile.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Dirty Diana
sob, 28 sty 2012 - 08:34
Jennifer podobno jest w ciąży, tyle że jak urodzi, to też się wyśpi, bo ze 2 nianie będzie miała.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 28 sty 2012 - 08:34
Post #9

Jennifer podobno jest w ciąży, tyle że jak urodzi, to też się wyśpi, bo ze 2 nianie będzie miała.

--------------------
tolala
sob, 28 sty 2012 - 08:49
Ale podobno jest w ciąży icon_smile.gif
Niestety, myślę, że będzie miała opiekunkę 24godz do usług, więc wysypiać się dalej będzie.


WracajÄ…c do zmarszczek, to nie mam nic do dodania. Kasa, geny....


edit: pisałśmy razem o tym samym, icon_biggrin.gif

Ten post edytował tolala sob, 28 sty 2012 - 08:49
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post sob, 28 sty 2012 - 08:49
Post #10

Ale podobno jest w ciąży icon_smile.gif
Niestety, myślę, że będzie miała opiekunkę 24godz do usług, więc wysypiać się dalej będzie.


WracajÄ…c do zmarszczek, to nie mam nic do dodania. Kasa, geny....


edit: pisałśmy razem o tym samym, icon_biggrin.gif
amania
sob, 28 sty 2012 - 11:47
CYTAT(zilka @ Sat, 28 Jan 2012 - 07:39) *
Generalnie to takie same kobiety jak my.


Niby tak, ale mam wrażenie, że procent atrakcyjnych kobiet wśród aktorek jest jednak znacznie wyższy niż wśród mas (nas icon_wink.gif ).
A Å‚adne kobiety zazwyczaj (bo nie zawsze) starzejÄ… siÄ™ jednak Å‚adniej.
Choć oczywiście praca i pieniądze włożone z wygląd mają niemałe znaczenie.

amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post sob, 28 sty 2012 - 11:47
Post #11

CYTAT(zilka @ Sat, 28 Jan 2012 - 07:39) *
Generalnie to takie same kobiety jak my.


Niby tak, ale mam wrażenie, że procent atrakcyjnych kobiet wśród aktorek jest jednak znacznie wyższy niż wśród mas (nas icon_wink.gif ).
A Å‚adne kobiety zazwyczaj (bo nie zawsze) starzejÄ… siÄ™ jednak Å‚adniej.
Choć oczywiście praca i pieniądze włożone z wygląd mają niemałe znaczenie.



--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Orinoko
sob, 28 sty 2012 - 12:13
A nie krąży przypadkiem gdzieś w sieci zdjęcie którejś pani bez makijażu?
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post sob, 28 sty 2012 - 12:13
Post #12

A nie krąży przypadkiem gdzieś w sieci zdjęcie którejś pani bez makijażu?

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
KasiaRybka

Go??







post sob, 28 sty 2012 - 12:28
Post #13

Ja napiszę nie żartobliwie icon_smile.gif mam 35 lat, nie mam ani jednej zmarszczki, nawet mimicznej. Od prawie 6 lat regularnie, codziennie wklepuje krem pod oczy, rozświetlająco/wygładzającą emulsję z owsem i krem nawilżający icon_smile.gif Raz w tygodniu robie piling i nakładam dwie maski, oczyszczająca i nawilżającą.
Dwa razy w roku chodzę na oczyszczanie twarzy metodą tradycyjna, nie żadne mikrodermabrazje, tylko zwykłe wyciskanie zaskórniaków i papa z owsa na twarz icon_smile.gif
Piję 2 litry wody dziennie, mam schize na tym punkcie własnie od tych 6 lat icon_smile.gif i nie żałuje kasy na dobry, nawilżający podkład bo moim zdaniem to podstawa makijazu, to co sie kładzie bezpośrednio na twarz jako osłone na cały dzień.
I to by było na tyle icon_smile.gif

Ostatnio kolezanka na widok jakiejść celebrytki powiedziała " eeeee ja tez bym tak wyglądała, gdybym miała czas i kasę".....
a ja WIEM, ze to jest wymówka, bo ta celebrytka nie ćwiczy po 8 godzin dziennie icon_smile.gif
być może ma trenera osobistego i stać ja na jakies drogie zabiegi, ale ja jestem świetnym przykładem tego, ze najcudowniejszą metoda na fajny wygląd jest KONSEKWENCJA.

Moja poranna toaleta trwa 40 minut....wklepanie kremów, makijaż.
Wieczorna troszke dłużej, bo prysznic, stopy, depilator itd....ale samo wklepanie kremu to kwestia kilku minut, nic wielkiego, najtrudniejsze w człowieku jest lenistwo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Wczoraj po pracy, miałam jeszcze makijaz u klientki, wróciłam do domu ok 19,00, posiedziałam z J. pogadaliśmy, On usiadł do meczu ja pojechałam na silownie.....J.mówi "mnie by sie nie chciało......." i tym sie własnie różnimy icon_smile.gif
Mi siÄ™ chce icon_smile.gif
a konsekwencja tego, że mi sie chce a Jemu nie, jest to, ze dla mnie wałki znikaja i mieszcze się w 36 rozmiar, a Jemu wałeczków tu i ówdzie przybywa, chociaz jest drobnej budowy i szczuplutki.

Wiem, wiem....mam duże dzieci, to zmienia postać rzeczy, mam czas na siłke....ale dopóki nie miałam karnetu, grzałam brzuszki w domu, na dywanie, z poduszka pod głową icon_smile.gif

Wszystko jest więc kwestią CHĘCI i KONSEKWENCJI icon_smile.gif
KasiaRybka

Go??







post sob, 28 sty 2012 - 12:33
Post #14

CYTAT(amania @ Sat, 28 Jan 2012 - 11:47) *
Niby tak, ale mam wrażenie, że procent atrakcyjnych kobiet wśród aktorek jest jednak znacznie wyższy niż wśród mas (nas icon_wink.gif ).
A Å‚adne kobiety zazwyczaj (bo nie zawsze) starzejÄ… siÄ™ jednak Å‚adniej.
Choć oczywiście praca i pieniądze włożone z wygląd mają niemałe znaczenie.



Amaniu MUSZĘ się dopisac bo sie udusze icon_smile.gif
Dla mnie jesteś PIĘKNA.
NaprawdÄ™.
Masz nietypową urodę, piękne oczy, zawsze marzyłam, żeby Cie umalowac, tak delikatnie, kobieco, zwiewnie....kiedyś złapię Cie na zlocie icon_smile.gif
Taki sam plan mam wobec Rosy, bo zawsze miałam, na to ochote, tylko jakos nigdy nie wychodziło, mam nadzieję, ze kiedys się nam jednak uda icon_smile.gif jak nie na zlocie to w innych okolicznościach icon_smile.gif
Mafia
sob, 28 sty 2012 - 14:04
Kasiu, a ja myślę, że jednak geny są podstawą, o ile nie stosuje się zabiegów z medycyny estetycznej. Znam dwie panie w dość podobnym wieku, obie od co najmniej 20 la regularnie korzystają z zabiegów u kosmetyczek. Jedna chodzi dwa razy w tygodniu plus jedna wizyta u fryzjera. Druga też chodzi regularnie, ale jak często nie wiem. Masaże ciała itd. Malują się w dość podobnym zakresie, kosmetyki z wysokiej półki. Obie koło 60tki. Jedna jest piękna, ma promienną twarz, wygląda znacznie młodziej, druga na oko jest od niej 15 lat starsza, a jest młodsza o 3 czy 4 lata.
Generalnie obie podziwiam za konsekwencję i że im się tak chce. 06.gif

Ja mam zmarszczki, ale nie dołują mnie one i jestem od Was starsza.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post sob, 28 sty 2012 - 14:04
Post #15

Kasiu, a ja myślę, że jednak geny są podstawą, o ile nie stosuje się zabiegów z medycyny estetycznej. Znam dwie panie w dość podobnym wieku, obie od co najmniej 20 la regularnie korzystają z zabiegów u kosmetyczek. Jedna chodzi dwa razy w tygodniu plus jedna wizyta u fryzjera. Druga też chodzi regularnie, ale jak często nie wiem. Masaże ciała itd. Malują się w dość podobnym zakresie, kosmetyki z wysokiej półki. Obie koło 60tki. Jedna jest piękna, ma promienną twarz, wygląda znacznie młodziej, druga na oko jest od niej 15 lat starsza, a jest młodsza o 3 czy 4 lata.
Generalnie obie podziwiam za konsekwencję i że im się tak chce. 06.gif

Ja mam zmarszczki, ale nie dołują mnie one i jestem od Was starsza.

--------------------
Mafia
madama
sob, 28 sty 2012 - 16:47
CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 28 Jan 2012 - 12:28) *
Ja napiszę nie żartobliwie icon_smile.gif mam 35 lat, nie mam ani jednej zmarszczki, nawet mimicznej. Od prawie 6 lat regularnie, codziennie wklepuje krem pod oczy, rozświetlająco/wygładzającą emulsję z owsem i krem nawilżający icon_smile.gif Raz w tygodniu robie piling i nakładam dwie maski, oczyszczająca i nawilżającą.
Dwa razy w roku chodzę na oczyszczanie twarzy metodą tradycyjna, nie żadne mikrodermabrazje, tylko zwykłe wyciskanie zaskórniaków i papa z owsa na twarz icon_smile.gif


A ja jednak myślę, ze to przede wszystkim geny, piszesz, że chodzisz na oczyszczanie twarzy, można sie domyślić, że masz skórę tłustą, tak jak ja - czyli mniej skłonną do zmarszczek. Ja np. nie robię nic (nawet kremu pod oczy nie używam) a też nie mam ani jednej zmarszczki i 34 lata.

I tak jak napisała Amania, jednak ponadprzeciętna atrakcyjność fizyczna pomaga zaistnieć w showbusinessie,więcej tam genetycznie atrakcyjnych kobiet moim zdaniem - co nie znaczy, że kasa i godziny spędzone na pielegnacji nie pomagają (chociaż niektórym wyraźnie szkodzą).

Ten post edytował madama sob, 28 sty 2012 - 16:48
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post sob, 28 sty 2012 - 16:47
Post #16

CYTAT(KasiaRybka @ Sat, 28 Jan 2012 - 12:28) *
Ja napiszę nie żartobliwie icon_smile.gif mam 35 lat, nie mam ani jednej zmarszczki, nawet mimicznej. Od prawie 6 lat regularnie, codziennie wklepuje krem pod oczy, rozświetlająco/wygładzającą emulsję z owsem i krem nawilżający icon_smile.gif Raz w tygodniu robie piling i nakładam dwie maski, oczyszczająca i nawilżającą.
Dwa razy w roku chodzę na oczyszczanie twarzy metodą tradycyjna, nie żadne mikrodermabrazje, tylko zwykłe wyciskanie zaskórniaków i papa z owsa na twarz icon_smile.gif


A ja jednak myślę, ze to przede wszystkim geny, piszesz, że chodzisz na oczyszczanie twarzy, można sie domyślić, że masz skórę tłustą, tak jak ja - czyli mniej skłonną do zmarszczek. Ja np. nie robię nic (nawet kremu pod oczy nie używam) a też nie mam ani jednej zmarszczki i 34 lata.

I tak jak napisała Amania, jednak ponadprzeciętna atrakcyjność fizyczna pomaga zaistnieć w showbusinessie,więcej tam genetycznie atrakcyjnych kobiet moim zdaniem - co nie znaczy, że kasa i godziny spędzone na pielegnacji nie pomagają (chociaż niektórym wyraźnie szkodzą).
Silije
sob, 28 sty 2012 - 17:13
A ja uwielbiam dlugie gorÄ…ce kÄ…piele.
Już po mnie.
Do tego sucha skóra.
Niestety lodowatą kąpiel to ja mogłam wziąć w strumieniu górskim jak miałam lat 17 a teraz muszę mieć dobrze icon_razz.gif

Ten post edytował Silije sob, 28 sty 2012 - 17:15
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post sob, 28 sty 2012 - 17:13
Post #17

A ja uwielbiam dlugie gorÄ…ce kÄ…piele.
Już po mnie.
Do tego sucha skóra.
Niestety lodowatą kąpiel to ja mogłam wziąć w strumieniu górskim jak miałam lat 17 a teraz muszę mieć dobrze icon_razz.gif

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Lutnia
sob, 28 sty 2012 - 17:18
CYTAT(Silije @ Sat, 28 Jan 2012 - 19:13) *
A ja uwielbiam dlugie gorÄ…ce kÄ…piele.
Już po mnie.
Do tego sucha skóra.
Niestety lodowatą kąpiel to ja mogłam wziąć w strumieniu górskim jak miałam lat 17 a teraz muszę mieć dobrze icon_razz.gif


Witaj w klubie icon_smile.gif
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 28 sty 2012 - 17:18
Post #18

CYTAT(Silije @ Sat, 28 Jan 2012 - 19:13) *
A ja uwielbiam dlugie gorÄ…ce kÄ…piele.
Już po mnie.
Do tego sucha skóra.
Niestety lodowatą kąpiel to ja mogłam wziąć w strumieniu górskim jak miałam lat 17 a teraz muszę mieć dobrze icon_razz.gif


Witaj w klubie icon_smile.gif


--------------------
pcola
sob, 28 sty 2012 - 18:01
O, kolejny klub, do którego z chęcią się zapiszę icon_smile.gif
Ale zmarszczek zbyt wiele nie mam, dobrze się nawilżam icon_wink.gif
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post sob, 28 sty 2012 - 18:01
Post #19

O, kolejny klub, do którego z chęcią się zapiszę icon_smile.gif
Ale zmarszczek zbyt wiele nie mam, dobrze się nawilżam icon_wink.gif

--------------------



--------------------------
zilka
sob, 28 sty 2012 - 18:18
CYTAT(amania @ Sat, 28 Jan 2012 - 13:47) *
Niby tak, ale mam wrażenie, że procent atrakcyjnych kobiet wśród aktorek jest jednak znacznie wyższy niż wśród mas (nas icon_wink.gif ).


Ach, Ty niedowiarku! One mają figurę też oraz bardzo często drobne poprawki plastyczne, których nie znamy bo nie wszystkie wbrew pozorom deformują twarz 29.gif Nadal twierdzę, że forumowiczki wzięte w ostrą obróbkę 29.gif wykosiły by pół Hollywood 06.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post sob, 28 sty 2012 - 18:18
Post #20

CYTAT(amania @ Sat, 28 Jan 2012 - 13:47) *
Niby tak, ale mam wrażenie, że procent atrakcyjnych kobiet wśród aktorek jest jednak znacznie wyższy niż wśród mas (nas icon_wink.gif ).


Ach, Ty niedowiarku! One mają figurę też oraz bardzo często drobne poprawki plastyczne, których nie znamy bo nie wszystkie wbrew pozorom deformują twarz 29.gif Nadal twierdzę, że forumowiczki wzięte w ostrą obróbkę 29.gif wykosiły by pół Hollywood 06.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
> Dlaczego ja mam zmarszczki, a Jennifer Aniston nie?
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 17 kwi 2024 - 01:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama