Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

Grudniowe dzieciaczki :)

, cz. III
> , cz. III
Kamila-w1

Go??







post wto, 25 sty 2011 - 16:51
Post #1981

Ojej ale się dzis rozpisałyście.

Agapi co do leczenia Piotrusia to jesteśmy w domu, na szczęście przechodzi to dosyć łagodnie, tzn bez gorączki. Z gorszych objawów tylko kaszel ale za to taki, że aż mnie w piętach kłuje. Dziś już jest lepiej, robimy mu inhalacje Pulmicortem i berodualem, dostał antybiotyk Summamed, podaje się go raz dziennie. Dziś juz przespał całą noc, bo dwie ostatnie to był koszmar. Ale dziewczyny znalazłam w necie ulotke szczepionki Priorix i w skutkach ubocznych jest między innymi: bezsennośc, brak apetytu, kaszel, wymioty, zapalenie oskrzeli, nerwowość, bezpodstawny płacz....wszystkie te objawy występuja właśnie u Piotrusia 43.gif 43.gif masakra, na drugą dawkę chyba się nie zdecyduję.

Agapi ponadto odnośnie tego co napisałaś...może Mamie chodzi o to, żeby dziecku ustalić stały rytm dnia?? U nas tez po kapieli Piotruś je kaszke, potem zanosze go do sypialni, daję buziaka i wychodzę...światło jest zgaszone, a my zachowujemy sie normalnie, Piotruś zasypia... Może twoja Mama ma właśnie to na myśli, że po kąpieli nie ma juz czasu na zabawę, że wieczór jest od spania a nie od zabawy. A co do nerwowego zachowania to chyba Mama przesadza...mój też nerwowy jak jasna cholera.

Pearl kochana GRATULUJĘ PODJĘCIA DECYZJI!!!!

Asia kurcze czy my kiedys posiedzimy spokojnie bez chorób dzieciaków?? Widze, że bijasz sie z tymi dziadostwami jak i ja.

A ja dzis wyskoczyłam do fryzjera....i zmieniłam calkiem fryzure...mąż zachwycony...wyglądam jak Afrodyta 03.gif

Piotruś nic nie chce jeść...nic
Pearl
wto, 25 sty 2011 - 17:01
Julitka no to Å‚adnie zasypia.
U nas wieczór wygląda tak 16-17 (lub 17-18) drzemka. 18:40 kąpiel, kaszka i wtedy jeszcze do 21 się bawi. Pokąpieli się rozkręca dlatego kąpiemy już po 18 jeszcze wcześniej się nie da bo ma drezmke. Jak dobrze pójdzie to o 21 zasypia, mąż kładzie ją do łóżeczka włącza przytulankę świecącą konika morskiego i głaszcze. Zasypianie trwa około 20 min. Jak zaśnie mąż wychodzi. Ja mam inną metodę (wcale nie lepszą) biorę butlę mleka, przy mleku ona się wycisza, kłądę do łóżeczka kilka razy pogłaszczę jeśli widzę że oczka zamyka szybko wychodzę. Niestety nie ma szans na takie usypianie jak u Julitki, niestety musimy dopilnować by zasnęła, bo inaczej wstaje, pokazuje zabawki i się nakręca.

Gemma strasznie dziękuję!!! Hmmm może mi się uda.

Julitka w takim razie z całego serca życzę byś tę pracę dostała.

Niuniunia a fililcowanie na mokro to tylko kulki czy coÅ› jeszcze?
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post wto, 25 sty 2011 - 17:01
Post #1982

Julitka no to Å‚adnie zasypia.
U nas wieczór wygląda tak 16-17 (lub 17-18) drzemka. 18:40 kąpiel, kaszka i wtedy jeszcze do 21 się bawi. Pokąpieli się rozkręca dlatego kąpiemy już po 18 jeszcze wcześniej się nie da bo ma drezmke. Jak dobrze pójdzie to o 21 zasypia, mąż kładzie ją do łóżeczka włącza przytulankę świecącą konika morskiego i głaszcze. Zasypianie trwa około 20 min. Jak zaśnie mąż wychodzi. Ja mam inną metodę (wcale nie lepszą) biorę butlę mleka, przy mleku ona się wycisza, kłądę do łóżeczka kilka razy pogłaszczę jeśli widzę że oczka zamyka szybko wychodzę. Niestety nie ma szans na takie usypianie jak u Julitki, niestety musimy dopilnować by zasnęła, bo inaczej wstaje, pokazuje zabawki i się nakręca.

Gemma strasznie dziękuję!!! Hmmm może mi się uda.

Julitka w takim razie z całego serca życzę byś tę pracę dostała.

Niuniunia a fililcowanie na mokro to tylko kulki czy coÅ› jeszcze?

--------------------
niuniunia23
wto, 25 sty 2011 - 17:23
Pearl można robic takie cudeńka
ZAPRASZAM NA NOWY WÄ„TEK icon_smile.gif
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post wto, 25 sty 2011 - 17:23
Post #1983

Pearl można robic takie cudeńka
ZAPRASZAM NA NOWY WÄ„TEK icon_smile.gif

--------------------
> Grudniowe dzieciaczki :), cz. III
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 16:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama