Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

GRUDNIOWE BRZDÄ„CE po raz IV

> 
niuniunia23
pon, 24 sty 2011 - 20:54
GRUDZIEŃ WITA PO RAZ IV

Alecta - Nikola 29.10.2009
Monika ) -Thomas 26.11.2009
Agapi7 - Dawid 29.11.2009
Zamjusta - Tymek 01.12.2009
Pearl - Amelka 03.12.2009
Mlovea- Maja 03.12.2009
julitka_82 - Nataszka 06.12.2009
Wiesia - Sebastianek 15.12.2009
Andzia20 - Sandra 16.12.2009
WiolkaTG - Mateuszek 17.12.2009
Niuniunia22 - Zuzanka 18.12.2009
Asia... - Agatka 18.12.2009
Kamila-1w - PiotruÅ› 20.12.2009
gema - Michałek 23.12.2009
moniZ - Maksio 29.12.2009
Kaelsa - Jarema 30.12.2009
Kamixx - Jagódka 01.01.2010



Ten post edytował niuniunia22 wto, 01 lut 2011 - 20:39
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post pon, 24 sty 2011 - 20:54
Post #1

GRUDZIEŃ WITA PO RAZ IV

Alecta - Nikola 29.10.2009
Monika ) -Thomas 26.11.2009
Agapi7 - Dawid 29.11.2009
Zamjusta - Tymek 01.12.2009
Pearl - Amelka 03.12.2009
Mlovea- Maja 03.12.2009
julitka_82 - Nataszka 06.12.2009
Wiesia - Sebastianek 15.12.2009
Andzia20 - Sandra 16.12.2009
WiolkaTG - Mateuszek 17.12.2009
Niuniunia22 - Zuzanka 18.12.2009
Asia... - Agatka 18.12.2009
Kamila-1w - PiotruÅ› 20.12.2009
gema - Michałek 23.12.2009
moniZ - Maksio 29.12.2009
Kaelsa - Jarema 30.12.2009
Kamixx - Jagódka 01.01.2010



--------------------
agrafkaa
wto, 25 sty 2011 - 17:50
meldujÄ™ siÄ™ jako pierwszÄ… zaraz po niuniuni 03.gif
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post wto, 25 sty 2011 - 17:50
Post #2

meldujÄ™ siÄ™ jako pierwszÄ… zaraz po niuniuni 03.gif

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
gema
wto, 25 sty 2011 - 18:59
no ja też jestem ^3^
gema


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 21 kwi 10 - 13:41
Skąd: Sokółka
Nr użytkownika: 32,642




post wto, 25 sty 2011 - 18:59
Post #3

no ja też jestem ^3^

--------------------
mama Micha?a, ?ona delfina, pracownik [usuni?te przez administratora]
Wiesia30
wto, 25 sty 2011 - 20:31
Witam i ja icon_smile.gif

Dziewczyny przykro mi z powodu chorób i kłopotów z którymi musicie się borykać przytul.gif Kamila,Asia dużo zdrówka dla dzieciaczków

Sebuś zasypia tak około 19-21.Czasem położę się z nim na łózko,on troszkę się pokula i zaśnie,a potem przenoszę go do łóżeczka.Czasem muszę go ponosić na rękach,żeby zasnął.Mało kiedy zaśnie sam przy mleku.A w dzień to przeważnie,jak widzę,że jest śpiący to we wózku usypia,ale tak to go dziadek usypia.W ciągu dnia idzie go łatwo uspać i śpi 2 razy,albo 1 raz to w zależności o której rano wstanie i ile potem śpi do południa.

Kamila dawaj fotki z nowÄ… fryzurkÄ… icon_smile.gif

Julitka trzymam mocno &&& żebyś dostała tę pracę

Pearl powodzenia życzę przy nowej inwestycji

Gema fajne te Twoje cudeńka


Byłam dziś z moją mamą u lekarza,i potem poszłyśmy na kawkę do mojej cioci,no ale skończyło się na kawce z obiadkiem hihi może co niektórym tutaj wyda się to głupie co napisze,ale komu mam się pochwalić że jestem szczęśliwa jak nie Wam 02.gif a więc.... ,jak już siedziałyśmy u cioci,no to ciocia powiedziała mi,żeby ją zawieść do lekarza,no więc zgodziłam się i pojechałyśmy.Tylko,że ciocia nie chciała wcale jechać do lekarza,tylko tak to ukartowała ,żeby mnie wyciągnąć z domu,i zabrała mnie do jubilera gdzie kupiła mi złote kolczyki z kryształkami svarowskiego za 370 zł. icon_smile.gif


Wiesia30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 820
Dołączył: śro, 13 maj 09 - 13:56
SkÄ…d: Rybnik
Nr użytkownika: 27,188

GG:


post wto, 25 sty 2011 - 20:31
Post #4

Witam i ja icon_smile.gif

Dziewczyny przykro mi z powodu chorób i kłopotów z którymi musicie się borykać przytul.gif Kamila,Asia dużo zdrówka dla dzieciaczków

Sebuś zasypia tak około 19-21.Czasem położę się z nim na łózko,on troszkę się pokula i zaśnie,a potem przenoszę go do łóżeczka.Czasem muszę go ponosić na rękach,żeby zasnął.Mało kiedy zaśnie sam przy mleku.A w dzień to przeważnie,jak widzę,że jest śpiący to we wózku usypia,ale tak to go dziadek usypia.W ciągu dnia idzie go łatwo uspać i śpi 2 razy,albo 1 raz to w zależności o której rano wstanie i ile potem śpi do południa.

Kamila dawaj fotki z nowÄ… fryzurkÄ… icon_smile.gif

Julitka trzymam mocno &&& żebyś dostała tę pracę

Pearl powodzenia życzę przy nowej inwestycji

Gema fajne te Twoje cudeńka


Byłam dziś z moją mamą u lekarza,i potem poszłyśmy na kawkę do mojej cioci,no ale skończyło się na kawce z obiadkiem hihi może co niektórym tutaj wyda się to głupie co napisze,ale komu mam się pochwalić że jestem szczęśliwa jak nie Wam 02.gif a więc.... ,jak już siedziałyśmy u cioci,no to ciocia powiedziała mi,żeby ją zawieść do lekarza,no więc zgodziłam się i pojechałyśmy.Tylko,że ciocia nie chciała wcale jechać do lekarza,tylko tak to ukartowała ,żeby mnie wyciągnąć z domu,i zabrała mnie do jubilera gdzie kupiła mi złote kolczyki z kryształkami svarowskiego za 370 zł. icon_smile.gif




--------------------
Pearl
wto, 25 sty 2011 - 20:31
I ja i ja icon_smile.gif
A ja zapraszam na mojego bloga, zrobiłam kilka walentynek, kartki dla dziadków i słodką biżuterięicon_smile.gif https://en-contra.blogspot.com/
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post wto, 25 sty 2011 - 20:31
Post #5

I ja i ja icon_smile.gif
A ja zapraszam na mojego bloga, zrobiłam kilka walentynek, kartki dla dziadków i słodką biżuterięicon_smile.gif https://en-contra.blogspot.com/


--------------------
mlovea
wto, 25 sty 2011 - 21:22
JESTEM icon_smile.gif

Wiesia, poproszÄ™ adres cioci, zajrzÄ™ do niej jutro na kawÄ™ icon_wink.gif

Kamila, fotka "nowej" ciebie bardzo pożądana! Ja byłam wczoraj u fryzjera, pomalowałam włosy na tytoniowy blond - rudy jakiś mi wyszedł... Ciągle nie mogę znaleźć idealnego koloru dla siebie. Następnym razem chyba znacznie przyciemnię włosy.

Pearl, pięknie.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post wto, 25 sty 2011 - 21:22
Post #6

JESTEM icon_smile.gif

Wiesia, poproszÄ™ adres cioci, zajrzÄ™ do niej jutro na kawÄ™ icon_wink.gif

Kamila, fotka "nowej" ciebie bardzo pożądana! Ja byłam wczoraj u fryzjera, pomalowałam włosy na tytoniowy blond - rudy jakiś mi wyszedł... Ciągle nie mogę znaleźć idealnego koloru dla siebie. Następnym razem chyba znacznie przyciemnię włosy.

Pearl, pięknie.

--------------------


Wiesia30
wto, 25 sty 2011 - 21:33
CYTAT(mlovea @ Tue, 25 Jan 2011 - 21:22) *
Wiesia, poproszÄ™ adres cioci, zajrzÄ™ do niej jutro na kawÄ™ icon_wink.gif



Ciocia Kochana
UL.BÅ‚otna NR. Zachlapany
03.gif

Dawaj fotki nowego kolorku icon_smile.gif

Pearl piękne są te Twoje dzieła icon_smile.gif

Ten post edytował Wiesia30 wto, 25 sty 2011 - 21:35
Wiesia30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 820
Dołączył: śro, 13 maj 09 - 13:56
SkÄ…d: Rybnik
Nr użytkownika: 27,188

GG:


post wto, 25 sty 2011 - 21:33
Post #7

CYTAT(mlovea @ Tue, 25 Jan 2011 - 21:22) *
Wiesia, poproszÄ™ adres cioci, zajrzÄ™ do niej jutro na kawÄ™ icon_wink.gif



Ciocia Kochana
UL.BÅ‚otna NR. Zachlapany
03.gif

Dawaj fotki nowego kolorku icon_smile.gif

Pearl piękne są te Twoje dzieła icon_smile.gif

--------------------
gema
wto, 25 sty 2011 - 23:52
a mój Mikrob przyzwyczaił się, że zasypia noszony icon_biggrin.gif mamy nosidło ergonomiczne o tej firmy https://www.babytuli.pl/ i to jest dla nas gigantyczna pomoc, bo Mikrob od urodzenia jest przyzwyczajony do noszenia, a my zresztą nie widzimy w tym nic złego :] wycisza się więc przed snem w tym nosidle i bez krzyku i płaczu zasypia.

nosidło to zwykle leży przy łóżeczku, na dywanie.
wyobraźcie sobie, że ostatnio zauważyłam, że bawiąc się chodzi koło tego nosidła i je omija, a jak tylko jest zmęczony i nadchodzi pora drzemki, podchodzi do Tuli i mi je ciągnie!!! icon_biggrin.gif Tak to uroczo wygląda! Przyciąga mi je i podaje do góry icon_biggrin.gif Rewelacyjna sprawa icon_biggrin.gif Muszę kiedyś zrobić zdjęcie na pamiątkę icon_biggrin.gif I ten jego wzrok mówiący "ponoś mnie, jestem już zmęczony" icon_biggrin.gif Kocham!
gema


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 21 kwi 10 - 13:41
Skąd: Sokółka
Nr użytkownika: 32,642




post wto, 25 sty 2011 - 23:52
Post #8

a mój Mikrob przyzwyczaił się, że zasypia noszony icon_biggrin.gif mamy nosidło ergonomiczne o tej firmy https://www.babytuli.pl/ i to jest dla nas gigantyczna pomoc, bo Mikrob od urodzenia jest przyzwyczajony do noszenia, a my zresztą nie widzimy w tym nic złego :] wycisza się więc przed snem w tym nosidle i bez krzyku i płaczu zasypia.

nosidło to zwykle leży przy łóżeczku, na dywanie.
wyobraźcie sobie, że ostatnio zauważyłam, że bawiąc się chodzi koło tego nosidła i je omija, a jak tylko jest zmęczony i nadchodzi pora drzemki, podchodzi do Tuli i mi je ciągnie!!! icon_biggrin.gif Tak to uroczo wygląda! Przyciąga mi je i podaje do góry icon_biggrin.gif Rewelacyjna sprawa icon_biggrin.gif Muszę kiedyś zrobić zdjęcie na pamiątkę icon_biggrin.gif I ten jego wzrok mówiący "ponoś mnie, jestem już zmęczony" icon_biggrin.gif Kocham!

--------------------
mama Micha?a, ?ona delfina, pracownik [usuni?te przez administratora]
agrafkaa
śro, 26 sty 2011 - 08:54
alecta sto lat brawo_bis.gif impreza.gif

Kamila jakiej firmy macie nebulizator czytam i czytam i wychodzi żeby skupić się na ''medel''
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 26 sty 2011 - 08:54
Post #9

alecta sto lat brawo_bis.gif impreza.gif

Kamila jakiej firmy macie nebulizator czytam i czytam i wychodzi żeby skupić się na ''medel''

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
Pearl
śro, 26 sty 2011 - 09:02
Kamila a gdzie ja przegapiłam tego fryzjera? Dawaj fotki!
Mlovea fotki nowego koloru koniecznie!

Wiesiu pozdrów ciocię powiedz ze jest super:)
Gema słodkie jest to co napisałaś, powinnaś filmik nagrać choćby komórką, no i zazdroszczę mocnego kręgosłupa icon_smile.gif Ja właśnie mam zamiar sprzedać nosidełko i chustę...niestety tyle tego na allegro że powinnam dosłownie za grosze sprzedać icon_sad.gif Muszę raz wypróbować sprzedaż tu na forum.

Alecta wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka!

Asia i Kamila jak dzieci?
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post śro, 26 sty 2011 - 09:02
Post #10

Kamila a gdzie ja przegapiłam tego fryzjera? Dawaj fotki!
Mlovea fotki nowego koloru koniecznie!

Wiesiu pozdrów ciocię powiedz ze jest super:)
Gema słodkie jest to co napisałaś, powinnaś filmik nagrać choćby komórką, no i zazdroszczę mocnego kręgosłupa icon_smile.gif Ja właśnie mam zamiar sprzedać nosidełko i chustę...niestety tyle tego na allegro że powinnam dosłownie za grosze sprzedać icon_sad.gif Muszę raz wypróbować sprzedaż tu na forum.

Alecta wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka!

Asia i Kamila jak dzieci?

--------------------
agrafkaa
śro, 26 sty 2011 - 09:43
czasu i sił brakuje mi na pisanie więc nie odnoszę się do waszych postów

Janek okropnie kaszle właśnie podałam mu ostatnią dawkę inhalatorów mąż ma się urwać z pracy do lekarza żeby przepisać inhalatory ,Agatka nawet dobrze katar się zmniejszył ale oczka jeszcze załzawione ja hmmm mąż zadowolony bo milczę Janek również bo nie krzyczę jak broi moja krtań już lepiej już nawet szepcze ale jeszcze kilka dni brakuje mi do perfekcji

tak tak koniecznie dziewczyny pochwalcie siÄ™ efektami wizyty u fryzjera

Janek i Agatka zasypiają między 19.30-20 Agatka budzi się w nocy na cycanie a wstają o 8.30-9 nasz rytm to kolacja, kąpiel Agata zasypia przy cycu robi jedną drzemkę o 11 i śpi wtedy tylko godzinkę
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 26 sty 2011 - 09:43
Post #11

czasu i sił brakuje mi na pisanie więc nie odnoszę się do waszych postów

Janek okropnie kaszle właśnie podałam mu ostatnią dawkę inhalatorów mąż ma się urwać z pracy do lekarza żeby przepisać inhalatory ,Agatka nawet dobrze katar się zmniejszył ale oczka jeszcze załzawione ja hmmm mąż zadowolony bo milczę Janek również bo nie krzyczę jak broi moja krtań już lepiej już nawet szepcze ale jeszcze kilka dni brakuje mi do perfekcji

tak tak koniecznie dziewczyny pochwalcie siÄ™ efektami wizyty u fryzjera

Janek i Agatka zasypiają między 19.30-20 Agatka budzi się w nocy na cycanie a wstają o 8.30-9 nasz rytm to kolacja, kąpiel Agata zasypia przy cycu robi jedną drzemkę o 11 i śpi wtedy tylko godzinkę

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
mlovea
śro, 26 sty 2011 - 11:19
Wkleję fotkę, jak jakąś ładną mąż mi pstryknie. Dziś nie, bo mam kitka (czyt. włosy tzw. dwudniowe icon_wink.gif)

Gema, takie chwile sÄ… rewelacyjne!

Asia, domownicy stęsknią się za twoim głosem icon_smile.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post śro, 26 sty 2011 - 11:19
Post #12

Wkleję fotkę, jak jakąś ładną mąż mi pstryknie. Dziś nie, bo mam kitka (czyt. włosy tzw. dwudniowe icon_wink.gif)

Gema, takie chwile sÄ… rewelacyjne!

Asia, domownicy stęsknią się za twoim głosem icon_smile.gif

--------------------


MoniZ
śro, 26 sty 2011 - 13:18
alecta 100 lat brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
asia... widze u was tak jak u nas non stop chorobska przytul.gif
Kamila przytul.gif
witam Gem


obiecuje ze jak skoncze sesje to troche nadrobie u was pisanie icon_smile.gif obecnie musze wkuwac i kurowac maluchy, moze babcia na ferie wezmie starszaka to troche odsapne 43.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post śro, 26 sty 2011 - 13:18
Post #13

alecta 100 lat brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
asia... widze u was tak jak u nas non stop chorobska przytul.gif
Kamila przytul.gif
witam Gem


obiecuje ze jak skoncze sesje to troche nadrobie u was pisanie icon_smile.gif obecnie musze wkuwac i kurowac maluchy, moze babcia na ferie wezmie starszaka to troche odsapne 43.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Wiesia30
śro, 26 sty 2011 - 14:01
Alecta wszystkiego naj naj najlepszego icon_smile.gif
Wiesia30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 820
Dołączył: śro, 13 maj 09 - 13:56
SkÄ…d: Rybnik
Nr użytkownika: 27,188

GG:


post śro, 26 sty 2011 - 14:01
Post #14

Alecta wszystkiego naj naj najlepszego icon_smile.gif

--------------------
zamjusta
śro, 26 sty 2011 - 21:02
hej!
tak czytam i czytam...i dziękuję Bogu że Tymon <odpukać> nie choruje. 43.gif ja i mąż już dwa razy grypę łapaliśmy ja to antybiotykami skączyłam a Tymona nic nie rusza,więc współczuję wam dziewczyny.
u nas wieczór jest tak: 19-19.30 kąpiel,pózniej jemy kaszkę-zawsze je na śniadanie i kolację-myjemy buzię,ząbki i lulamy w wózku..tak tak,ja nie wyobrażam sobie zostawić małego samego w pokoju aż do zaśnięcia..rozwaliłby chyba łóżeczko z nerwów i zaszedł się sto razy z płaczu.
Wogóle to już chodzimy 06.gif odkąd ja mam wolny tydz tzn od pn dziecko moje zzaczęło chodzić,dziadkowie nie dwali mu swobody,ciągle za rączkę trzymali więc jak miał się nauczyć??teraz wyjechali na tydzień i proszę 06.gif mamy osiem ząbków 4 na górze i 4 na dole.Ale strasznie znosi to ząbkowanie,wnocy budzi się zpłaczem z 8 razy ,muszę wstawać smoka podawać,głaskać,w ostatecznośći zabieram do nas do łóżka.Ratujemy się wtedy czopkiem lub syropem.

ja też czekam na fotki 06.gif

zdrówka dla wszytskich chorowitków!!! przytul.gif

zamjusta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: pią, 08 sty 10 - 14:33
Nr użytkownika: 30,965




post śro, 26 sty 2011 - 21:02
Post #15

hej!
tak czytam i czytam...i dziękuję Bogu że Tymon <odpukać> nie choruje. 43.gif ja i mąż już dwa razy grypę łapaliśmy ja to antybiotykami skączyłam a Tymona nic nie rusza,więc współczuję wam dziewczyny.
u nas wieczór jest tak: 19-19.30 kąpiel,pózniej jemy kaszkę-zawsze je na śniadanie i kolację-myjemy buzię,ząbki i lulamy w wózku..tak tak,ja nie wyobrażam sobie zostawić małego samego w pokoju aż do zaśnięcia..rozwaliłby chyba łóżeczko z nerwów i zaszedł się sto razy z płaczu.
Wogóle to już chodzimy 06.gif odkąd ja mam wolny tydz tzn od pn dziecko moje zzaczęło chodzić,dziadkowie nie dwali mu swobody,ciągle za rączkę trzymali więc jak miał się nauczyć??teraz wyjechali na tydzień i proszę 06.gif mamy osiem ząbków 4 na górze i 4 na dole.Ale strasznie znosi to ząbkowanie,wnocy budzi się zpłaczem z 8 razy ,muszę wstawać smoka podawać,głaskać,w ostatecznośći zabieram do nas do łóżka.Ratujemy się wtedy czopkiem lub syropem.

ja też czekam na fotki 06.gif

zdrówka dla wszytskich chorowitków!!! przytul.gif



--------------------

julitka_82
śro, 26 sty 2011 - 21:41
Zamjusta, dawno Cię nie było, fajnie że się odezwałaś. Wiesz, moja Nata też kiedyś jak zostawała sama w łożeczku dostawała szału, ale nauka czyni mistrza....Kilka wojen z podchodami w tle i jest ok icon_smile.gif
My dzisiaj byłyśmy na tym szczepieniu. pediatra mnie uspokajała i powiedziała, że jakby za 10 dni wyskoczyła jakaś wysypka, to mam spokojnie to przyjąć, bo może być taka właśnie reakcja, mam nadzieję, że nic poza tym. Nataszka dała koncert ryku dzisiaj. Najpierw w domu, przy teściowej. teściowa chyba miała mi za złe, to co zrobiłam, ale ja moim zdaniem nic złego nie zrobiłam. Nataszka pokazywała mi dzisiaj swe nerwy i była naprawdę niegrzeczna, robiła mi stale na przekór, wściekała się, jak tylko coś nie po jej myśli było, więc wzięłam ją na kolana sobie posadziła, objęłam i czekałam aż się wykrzyczy i uspokoi. Tłumaczyłam jej, że tak nie można, ale wszystko na spokojnie. Ona wyła wniebogłosy, po chwili badała teren i znów ryk. Teściowa powiedziała, że ona nie moze tego słuchać, ale ja nie pozwolę, by moje dziecko weszło mi na łeb!!!! Nie można dziecka kochać w ten sposób, że na wszystko mu się pozwala, takie jest moje zdanie. No a potem koncert był u lekarza, przy badaniu przez pediatrę i jak zobaczyła Panią, co daje "cyk ":( Ukłuci samo w sobie chyba nie było takie straszne, bo zaraz, po, jak podeszłam z nia do lampy lekarskiej umilkła i juz zaczęła latać po gabinecie...Potem dostała ciastko i był "gites majones". Spi ładnie od 20 i oby tak do rana icon_smile.gif Aaaa i cieszę się, że nie uczyłam Natki od początku zasypiać kołysana :0 ona teraz waży 10980g. a noszona nigdy nie zaśnie...wyrywa się. Dwa razy tylko sie zdarzyło, ale miała wtedy katar i tylko uspokajła się wtulona we mnie, a tak zasypia samodzielnie:0

A ja byłam dzisiaj na rozmowie i jestem sama na siebie zła, bo bym miała już tą pracę....Koleś kazał mi coś w exelu wyklikać i nie potrafiłam tego i powiedział, że gdyby nie ta wpadka, byłby skłonny pod ręki ze mną podpisać umowę...."bo mam coś w oczach, co przyciąga ludzi " hehehhehehe Nie wiem, co ludziska widzą w moich oczach, ale naprawdę już nie raz zwracano mi na to uwagę, może przez to że są takie wieeelkie i z długimi rzęsikami.
No nic, czekam teraz na telefon, bo powiedział, że nic jednak straconego i ma się odezwać, więc proszę was bardzo o trzymanie kciuków, bo chciałabym mieć tą pracę, naprawdę, a exela uczę się od jutra!!!

Alecta, STO LATEK:)

MoniZ, powodzenia na sesji.
julitka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pią, 25 cze 10 - 17:27
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 33,451

GG:


post śro, 26 sty 2011 - 21:41
Post #16

Zamjusta, dawno Cię nie było, fajnie że się odezwałaś. Wiesz, moja Nata też kiedyś jak zostawała sama w łożeczku dostawała szału, ale nauka czyni mistrza....Kilka wojen z podchodami w tle i jest ok icon_smile.gif
My dzisiaj byłyśmy na tym szczepieniu. pediatra mnie uspokajała i powiedziała, że jakby za 10 dni wyskoczyła jakaś wysypka, to mam spokojnie to przyjąć, bo może być taka właśnie reakcja, mam nadzieję, że nic poza tym. Nataszka dała koncert ryku dzisiaj. Najpierw w domu, przy teściowej. teściowa chyba miała mi za złe, to co zrobiłam, ale ja moim zdaniem nic złego nie zrobiłam. Nataszka pokazywała mi dzisiaj swe nerwy i była naprawdę niegrzeczna, robiła mi stale na przekór, wściekała się, jak tylko coś nie po jej myśli było, więc wzięłam ją na kolana sobie posadziła, objęłam i czekałam aż się wykrzyczy i uspokoi. Tłumaczyłam jej, że tak nie można, ale wszystko na spokojnie. Ona wyła wniebogłosy, po chwili badała teren i znów ryk. Teściowa powiedziała, że ona nie moze tego słuchać, ale ja nie pozwolę, by moje dziecko weszło mi na łeb!!!! Nie można dziecka kochać w ten sposób, że na wszystko mu się pozwala, takie jest moje zdanie. No a potem koncert był u lekarza, przy badaniu przez pediatrę i jak zobaczyła Panią, co daje "cyk ":( Ukłuci samo w sobie chyba nie było takie straszne, bo zaraz, po, jak podeszłam z nia do lampy lekarskiej umilkła i juz zaczęła latać po gabinecie...Potem dostała ciastko i był "gites majones". Spi ładnie od 20 i oby tak do rana icon_smile.gif Aaaa i cieszę się, że nie uczyłam Natki od początku zasypiać kołysana :0 ona teraz waży 10980g. a noszona nigdy nie zaśnie...wyrywa się. Dwa razy tylko sie zdarzyło, ale miała wtedy katar i tylko uspokajła się wtulona we mnie, a tak zasypia samodzielnie:0

A ja byłam dzisiaj na rozmowie i jestem sama na siebie zła, bo bym miała już tą pracę....Koleś kazał mi coś w exelu wyklikać i nie potrafiłam tego i powiedział, że gdyby nie ta wpadka, byłby skłonny pod ręki ze mną podpisać umowę...."bo mam coś w oczach, co przyciąga ludzi " hehehhehehe Nie wiem, co ludziska widzą w moich oczach, ale naprawdę już nie raz zwracano mi na to uwagę, może przez to że są takie wieeelkie i z długimi rzęsikami.
No nic, czekam teraz na telefon, bo powiedział, że nic jednak straconego i ma się odezwać, więc proszę was bardzo o trzymanie kciuków, bo chciałabym mieć tą pracę, naprawdę, a exela uczę się od jutra!!!

Alecta, STO LATEK:)

MoniZ, powodzenia na sesji.

--------------------
Pearl
śro, 26 sty 2011 - 22:52
Julitka może nic straconego, przecież excela można się nauczyć, w końcu wszystko jest dla ludzi!:)

Tak sobie czytam jak te wasze dzieci zasypiają i wychodzi na to, ze moja ma strasznie duży odstęp czasu między kąpielą a snem:( w sumie od około 19 do 21-22, ale nic na siłę, może jej się kiedyś przestawi?

Julitka myślę że dobrze zrobiłaś, dziecko musi się wypłakać wykrzyczeć, wyrzucić z siebie złość.

Zamjusta witaj:) no to pogratulować!!!

A my mamy jutro spotkanie z panią architekt, troszke się stresujemy co ona powie, ale musimy być dobrej myśli icon_smile.gif
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
SkÄ…d: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post śro, 26 sty 2011 - 22:52
Post #17

Julitka może nic straconego, przecież excela można się nauczyć, w końcu wszystko jest dla ludzi!:)

Tak sobie czytam jak te wasze dzieci zasypiają i wychodzi na to, ze moja ma strasznie duży odstęp czasu między kąpielą a snem:( w sumie od około 19 do 21-22, ale nic na siłę, może jej się kiedyś przestawi?

Julitka myślę że dobrze zrobiłaś, dziecko musi się wypłakać wykrzyczeć, wyrzucić z siebie złość.

Zamjusta witaj:) no to pogratulować!!!

A my mamy jutro spotkanie z panią architekt, troszke się stresujemy co ona powie, ale musimy być dobrej myśli icon_smile.gif

--------------------
niuniunia23
czw, 27 sty 2011 - 10:19
nie mam pomysłu na pierwsza stronkę. znalazłam fajne suwaczki ze zdjęciami ale za duże icon_sad.gif

Ten post edytował niuniunia22 czw, 27 sty 2011 - 12:30
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 10:19
Post #18

nie mam pomysłu na pierwsza stronkę. znalazłam fajne suwaczki ze zdjęciami ale za duże icon_sad.gif

--------------------
Kamila-w1

Go??







post czw, 27 sty 2011 - 12:17
Post #19

Asiu ja mam inhalator firmy Omron, ale rzeczywiście medel cieszy siue ogromna popularnością. Moja kuzyka jupiła ostatnio w Super Pharm za 149 zl. Ja za swój dałam ponad 200 ale kupowałam 2 lata temu i w aptece jest drożej niż np przez allegro. Kupowałam niedawno kuzynce za 120 zl na allegro i szczerze nie widze różnicy między moim a jej.

Piotrus ciagle kaszle, jutro mamy kontrole, nie ma apetytu, tylko lepiej sypia, kaszle jest bardziej mokry....ale i tak siÄ™ boje bo cos mi sie nie podoba.

Obiecane fotki: ja i Piotrus


i Michałek


i PiotruÅ›
mim
czw, 27 sty 2011 - 12:36
Kamila super wyglądasz a Piotruś to skóra zdjęta z Ciebie:)
mim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,868
Dołączył: czw, 29 cze 06 - 23:24
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,466

GG:


post czw, 27 sty 2011 - 12:36
Post #20

Kamila super wyglądasz a Piotruś to skóra zdjęta z Ciebie:)

--------------------
Mikołaj 27.02.2007
Michał 21.09.2009
i
KubuÅ› 27.01.2014


> GRUDNIOWE BRZDÄ„CE po raz IV
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 02:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama