Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Kupię wózek Euro-Cart Durango

-
Monikaa86
post Fri, 20 May 2016 - 11:46
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,583

Hej, chętnie kupię używany wózek Wózek Euro-Cart Durango dla dziecka, dokładnie taki sam jaki jest na stronie tego sklepu: https://bejbi.eu/pl/ . Za wózeczek jestem skłonna zapłacić do 1000 zł. Gdyby ktoś był w posiadaniu, a chciałby się po pozbyć, to proszę o kontakt przez priv. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Monika W.
Go to the top of the page PM

Quote Post
olka55
post Wed, 21 Mar 2018 - 15:39
Post #2

Nr użytkownika: 47,177

Nie znam tego modelu, ale producent jest mi jak najbardziej znany- kupiłam wózek Passo Sport z Euro-cartu i jakośc oceniam pozytywnie. To niepozornie wyglądający wózek- taki klasyczny model, konstrukcja jak w wózkach sprzed kilku lat, ale jest funkcjonalny i lekko się go prowadzi. Cena też umiarkowana, myślę, że jedna z niższych wsrod wozkow 3w1.

Quote Post
mall
post Mon, 16 Apr 2018 - 14:22
Post #3

Nr użytkownika: 50,211

Monikaa86 Durango to świetny wybór icon_smile.gif Mamy i szczerze polecam. Za nowy zestaw zapłaciłam nieco ponad 1500 zł ale to były świetnie wydane pieniądze. Komfortowa gondola, stabilny stelaż i bardzo nowoczesny design.Spory kosz na zakupy i pomowane koła - to co podoba mi się najbardziej icon_smile.gif

Quote Post
> Kupię wózek Euro-Cart Durango

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 22 May 2018 - 23:07
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe