Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Pierwsza rozmowa o TYCH SPRAWACH

> 
netty5
sob, 14 cze 2014 - 09:50
Mój Kuba lubi czytać książki z serii "Sekrety ludzkiego ciała". Raz ,jeszcze gdy sobie polegiwaliśmy w łóżku przyszedł do nas z książką , otwiera na stronie z komórką jajową i plemnikami i pyta co to jest.
JA: to jest takie jajeczko które ma w brzuszku każda mamusia i z tego jajeczka rośnie w brzuszku dziecko.
ON: A te plemniki czemu je atakujÄ…?
JA: To są nasionka które ma każdy tatuś w brzuszku i on je zasiewa w tym jajeczku żeby to dziecko mogło zacząć rosnąć.
ON: A jak?
JA: No jak się rodzice bardzo kochają i chcą dziecko to sobie w taki szczególny sposób okazują ta miłość , mocno przytulają, głaskają i wtedy tatuś zasiewa te nasionka.
ON:................hmmmm......to wtedy jest TEN S>E>K>S?
JA: icon_eek.gif .....nio....tak....
ON:.........hmmmm......a ty robiłaś ten S>E>K>S ?
JA: icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif .....yyyy.....no....tak ....przecież mam dzieci.....
ON: A z kim go robiłaś?
JA: No z waszym tatÄ… ( chodzi o ich biologicznego o czym wiedzÄ…)
KUBA I MAJA RAZEM: Fuuuuuuujjjjjj, bleeeeee z jakimÅ› obcym panem?????
MAJA: Ja nigdy nie będę robić tego S>E>K>S>U!!!! Nigdy!!!!!Z żadnym obcym panem!!!! No chyba że z moja przyjaciółką to pomyślę ale z obcym panem to nie. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
KUBA: Ja też nigdy z jakimś obcym panem .FUJ!!!!!

Tak więc pierwszą rozmowę o tych sprawach mamy zaliczoną......ufff....

Ten post edytował netty5 sob, 14 cze 2014 - 10:01
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post sob, 14 cze 2014 - 09:50
Post #1

Mój Kuba lubi czytać książki z serii "Sekrety ludzkiego ciała". Raz ,jeszcze gdy sobie polegiwaliśmy w łóżku przyszedł do nas z książką , otwiera na stronie z komórką jajową i plemnikami i pyta co to jest.
JA: to jest takie jajeczko które ma w brzuszku każda mamusia i z tego jajeczka rośnie w brzuszku dziecko.
ON: A te plemniki czemu je atakujÄ…?
JA: To są nasionka które ma każdy tatuś w brzuszku i on je zasiewa w tym jajeczku żeby to dziecko mogło zacząć rosnąć.
ON: A jak?
JA: No jak się rodzice bardzo kochają i chcą dziecko to sobie w taki szczególny sposób okazują ta miłość , mocno przytulają, głaskają i wtedy tatuś zasiewa te nasionka.
ON:................hmmmm......to wtedy jest TEN S>E>K>S?
JA: icon_eek.gif .....nio....tak....
ON:.........hmmmm......a ty robiłaś ten S>E>K>S ?
JA: icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif .....yyyy.....no....tak ....przecież mam dzieci.....
ON: A z kim go robiłaś?
JA: No z waszym tatÄ… ( chodzi o ich biologicznego o czym wiedzÄ…)
KUBA I MAJA RAZEM: Fuuuuuuujjjjjj, bleeeeee z jakimÅ› obcym panem?????
MAJA: Ja nigdy nie będę robić tego S>E>K>S>U!!!! Nigdy!!!!!Z żadnym obcym panem!!!! No chyba że z moja przyjaciółką to pomyślę ale z obcym panem to nie. icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
KUBA: Ja też nigdy z jakimś obcym panem .FUJ!!!!!

Tak więc pierwszą rozmowę o tych sprawach mamy zaliczoną......ufff....

--------------------
mariola233
sob, 14 cze 2014 - 21:06
Hehehehe super😊👍
mariola233


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 569
Dołączył: śro, 02 lut 05 - 14:58
Skąd: chełm/Żyrardów
Nr użytkownika: 2,619

GG:


post sob, 14 cze 2014 - 21:06
Post #2

Hehehehe super😊👍
Elizabieta
piÄ…, 11 gru 2015 - 22:08
Kupiłam mojej córce książce o dziewczynkach i dojrzewaniu. Przeczytała z wypiekami na twarzy, chociaż już nie raz rozmawiałyśmy na poważne tematy. Jak skończyła zapytałam ją, czy jest coś o co chciałaby zapytać lub przedyskutować. Powiedziała, że właściwie o wszystkim wiedziała, ale zaskoczył ją ..... tampon. Poprosiła, żeby jej pokazać i dokładnie wytłumaczyć o co w nim chodzi. Była bardzo zdegustowana icon_smile.gif
Elizabieta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 75
Dołączył: pią, 11 gru 15 - 21:13
Nr użytkownika: 46,880




post piÄ…, 11 gru 2015 - 22:08
Post #3

Kupiłam mojej córce książce o dziewczynkach i dojrzewaniu. Przeczytała z wypiekami na twarzy, chociaż już nie raz rozmawiałyśmy na poważne tematy. Jak skończyła zapytałam ją, czy jest coś o co chciałaby zapytać lub przedyskutować. Powiedziała, że właściwie o wszystkim wiedziała, ale zaskoczył ją ..... tampon. Poprosiła, żeby jej pokazać i dokładnie wytłumaczyć o co w nim chodzi. Była bardzo zdegustowana icon_smile.gif
Papillotka
nie, 13 gru 2015 - 14:44
Dobrze, że dowiaduje się od Ciebie, a nie od koleżanek icon_smile.gif A w jakim wieku kupiłaś jej tą książkę?
Papillotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: sob, 05 gru 15 - 16:49
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 46,840




post nie, 13 gru 2015 - 14:44
Post #4

Dobrze, że dowiaduje się od Ciebie, a nie od koleżanek icon_smile.gif A w jakim wieku kupiłaś jej tą książkę?
Katenn
pon, 21 gru 2015 - 12:42
Haha icon_biggrin.gif nie było tak źle icon_biggrin.gif
Katenn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 86
Dołączył: pią, 02 paź 15 - 09:52
Skąd: Kołobrzeg
Nr użytkownika: 46,502




post pon, 21 gru 2015 - 12:42
Post #5

Haha icon_biggrin.gif nie było tak źle icon_biggrin.gif
angelala
czw, 18 sty 2018 - 10:36
Właśnie brakuje mi w waszych postach informacji o wieku dziecka, czy te ksiązki oglądają 5-latki czy starsze dzieciaczki?icon_smile.gif Te rozmowy jeszcze przede mną więc wszystkie informacje cenne, a nie ukrywam ze troche sie zastanawiam jak to załatwic zeby szczegółów oszczędzic a tez żeby zostac dobrze zrozumianą
angelala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: czw, 18 sty 18 - 10:25
Nr użytkownika: 51,332




post czw, 18 sty 2018 - 10:36
Post #6

Właśnie brakuje mi w waszych postach informacji o wieku dziecka, czy te ksiązki oglądają 5-latki czy starsze dzieciaczki?icon_smile.gif Te rozmowy jeszcze przede mną więc wszystkie informacje cenne, a nie ukrywam ze troche sie zastanawiam jak to załatwic zeby szczegółów oszczędzic a tez żeby zostac dobrze zrozumianą
> Pierwsza rozmowa o TYCH SPRAWACH
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama