Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Koniec roku niedaleko

> 
marghe.
śro, 14 maj 2008 - 23:23
Jak poszło? icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 14 maj 2008 - 23:23
Post #1

Jak poszło? icon_smile.gif
Ila
czw, 15 maj 2008 - 13:32
U nas idzie chyba calkiem niezle. Zadziwiajace dla mnie jest to, ze mimo moich obaw Kamyk jakos sie odnalazl w szkole. Niezle sobie radzi organizacyjnie, pamieta co, gdzie i kiedy icon_wink.gif A tego balam sie najbardziej.
Z "nauka" zero problemow, swietnie z matematyki, jezykow, ogolnie z polskiego, ale nie lubi za bardzo pisac icon_biggrin.gif
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post czw, 15 maj 2008 - 13:32
Post #2

U nas idzie chyba calkiem niezle. Zadziwiajace dla mnie jest to, ze mimo moich obaw Kamyk jakos sie odnalazl w szkole. Niezle sobie radzi organizacyjnie, pamieta co, gdzie i kiedy icon_wink.gif A tego balam sie najbardziej.
Z "nauka" zero problemow, swietnie z matematyki, jezykow, ogolnie z polskiego, ale nie lubi za bardzo pisac icon_biggrin.gif

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
wiesiołek
czw, 15 maj 2008 - 13:39
ah, lepiej nie pytać.

Nienawidze szkoły mojego dziecka ,a ze względów logistycznych musi tam póki co chodzić. Szkoła punktuje wszystkie słabe strony mojego dziecka ( jest cienki w pisaniu i czytaniu, słaby w rysunkach), a to do czego ma zdolnosci zainteresowania akurat tej szkoły nie obchodzi (jest dobry w matematyce, szachach i sportach jakich szkoła nie prowadzi.). icon_sad.gif

Za tydzień jedziemy na urlop i bedzie z głowy na jakiś czas.
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post czw, 15 maj 2008 - 13:39
Post #3

ah, lepiej nie pytać.

Nienawidze szkoły mojego dziecka ,a ze względów logistycznych musi tam póki co chodzić. Szkoła punktuje wszystkie słabe strony mojego dziecka ( jest cienki w pisaniu i czytaniu, słaby w rysunkach), a to do czego ma zdolnosci zainteresowania akurat tej szkoły nie obchodzi (jest dobry w matematyce, szachach i sportach jakich szkoła nie prowadzi.). icon_sad.gif

Za tydzień jedziemy na urlop i bedzie z głowy na jakiś czas.
marghe.
piÄ…, 16 maj 2008 - 23:12
Gaba juz miała końcowe sprawdziany z nauczania zintegrowanego i angielskiego..

angielski bezproblemowo
zobaczymy jak NZ. Myślę,że tez będzie ok.

Ja jestem zadowolona. Gaba chodzi do szkoły z przyjemnością. To mnie bardzo cieszy
Lubi się uczyć
Ma dobry kontakt z innymi dziećmi

Ogólnie - koniec roku na duży plus icon_smile.gif

marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post piÄ…, 16 maj 2008 - 23:12
Post #4

Gaba juz miała końcowe sprawdziany z nauczania zintegrowanego i angielskiego..

angielski bezproblemowo
zobaczymy jak NZ. Myślę,że tez będzie ok.

Ja jestem zadowolona. Gaba chodzi do szkoły z przyjemnością. To mnie bardzo cieszy
Lubi się uczyć
Ma dobry kontakt z innymi dziećmi

Ogólnie - koniec roku na duży plus icon_smile.gif

semi
nie, 18 maj 2008 - 13:22
U nas też ok. lepiej, niż myślałam. Z nauką nie ma problemów, choć nie lubi pisac, robi błędy ortograficzne, ale nie jest tragicznie. poza tym radzi sobie dosknale. Z mamtematyki i przyrody jest świetny. Jest lubiany, sam lubi dzieci i lubi chodzić do szkoły.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post nie, 18 maj 2008 - 13:22
Post #5

U nas też ok. lepiej, niż myślałam. Z nauką nie ma problemów, choć nie lubi pisac, robi błędy ortograficzne, ale nie jest tragicznie. poza tym radzi sobie dosknale. Z mamtematyki i przyrody jest świetny. Jest lubiany, sam lubi dzieci i lubi chodzić do szkoły.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

Ciocia Magda
nie, 18 maj 2008 - 14:44
U nas średnio na jeża - z nauką dziewczynki radzą sobie dobrze, błyszczą wiedzą o przyrodzie (co pani na szczęście zauważa), gorzej z matematyką, ale bez tragedii (pracujemy nad tym). Zadziwiają mnie ich błędy ortograficzne i ogólna niestaranność. Martwi mnie to, że nie lubią szkoły - nudzi je i mamy problemy w dwiema koleżankami z piekła rodem 21.gif .

Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post nie, 18 maj 2008 - 14:44
Post #6

U nas średnio na jeża - z nauką dziewczynki radzą sobie dobrze, błyszczą wiedzą o przyrodzie (co pani na szczęście zauważa), gorzej z matematyką, ale bez tragedii (pracujemy nad tym). Zadziwiają mnie ich błędy ortograficzne i ogólna niestaranność. Martwi mnie to, że nie lubią szkoły - nudzi je i mamy problemy w dwiema koleżankami z piekła rodem 21.gif .



--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Ewusiek
nie, 18 maj 2008 - 22:57
u nas ok, jedyny problem to czytanie - mam wrażenie ,że przez nacisk zraża się Asia coraz bardziej do tego icon_sad.gif

Ten post edytował Ewusiek nie, 18 maj 2008 - 22:57
Ewusiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:35
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 370

GG:


post nie, 18 maj 2008 - 22:57
Post #7

u nas ok, jedyny problem to czytanie - mam wrażenie ,że przez nacisk zraża się Asia coraz bardziej do tego icon_sad.gif

--------------------
Ewa (mama Pawełka i Joasi)
www.wmojejkuchni.blox.pl
marghe.
nie, 18 maj 2008 - 23:24
CYTAT(Ewusiek @ Sun, 18 May 2008 - 23:57) *
u nas ok, jedyny problem to czytanie - mam wrażenie ,że przez nacisk zraża się Asia coraz bardziej do tego icon_sad.gif


a kto naciska?

marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 18 maj 2008 - 23:24
Post #8

CYTAT(Ewusiek @ Sun, 18 May 2008 - 23:57) *
u nas ok, jedyny problem to czytanie - mam wrażenie ,że przez nacisk zraża się Asia coraz bardziej do tego icon_sad.gif


a kto naciska?

Ewusiek
pon, 19 maj 2008 - 14:41
nacisk jest ze strony Pani (dzieci mają czytać min. 20 min dziennie - od początku roku prowadzimy zeszyt czytania) , a to wpływa i na mnie , bo każę jej czytać. A jej to czytanie kiepsko idzie, niestety .
Ewusiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:35
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 370

GG:


post pon, 19 maj 2008 - 14:41
Post #9

nacisk jest ze strony Pani (dzieci mają czytać min. 20 min dziennie - od początku roku prowadzimy zeszyt czytania) , a to wpływa i na mnie , bo każę jej czytać. A jej to czytanie kiepsko idzie, niestety .

--------------------
Ewa (mama Pawełka i Joasi)
www.wmojejkuchni.blox.pl
marghe.
pon, 19 maj 2008 - 22:19
CYTAT(Ewusiek @ Mon, 19 May 2008 - 15:41) *
nacisk jest ze strony Pani (dzieci mają czytać min. 20 min dziennie - od początku roku prowadzimy zeszyt czytania) , a to wpływa i na mnie , bo każę jej czytać. A jej to czytanie kiepsko idzie, niestety .


a Wy (rodzice) lubicie czytać?

Córka nie lubi czytać, czy nie podobają jej się lektury szkolne?

marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 19 maj 2008 - 22:19
Post #10

CYTAT(Ewusiek @ Mon, 19 May 2008 - 15:41) *
nacisk jest ze strony Pani (dzieci mają czytać min. 20 min dziennie - od początku roku prowadzimy zeszyt czytania) , a to wpływa i na mnie , bo każę jej czytać. A jej to czytanie kiepsko idzie, niestety .


a Wy (rodzice) lubicie czytać?

Córka nie lubi czytać, czy nie podobają jej się lektury szkolne?

Ewusiek
wto, 20 maj 2008 - 23:02
CYTAT(marg. @ Mon, 19 May 2008 - 23:19) *
a Wy (rodzice) lubicie czytać?

Córka nie lubi czytać, czy nie podobają jej się lektury szkolne?


ja uwielbiam czytać, w domu duużo książek, Pawełek również bardzo lubi czytanie... a córcia na bakier z książkami icon_sad.gif , ogólnie chyba nie lubi czytać.
Swoją drogą ma już chyba 5 czy 6 lekturę (dla porównania starszy brat miał 3 w czwartej klasie, a w pierwszej jedną ! ).

a co do lektur , ja z trudem przebrnęłam (słuchając" przez "Najmilszych".

nie wiem już jak ją zachęcić do czytania...

Ten post edytował Ewusiek wto, 20 maj 2008 - 23:03
Ewusiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:35
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 370

GG:


post wto, 20 maj 2008 - 23:02
Post #11

CYTAT(marg. @ Mon, 19 May 2008 - 23:19) *
a Wy (rodzice) lubicie czytać?

Córka nie lubi czytać, czy nie podobają jej się lektury szkolne?


ja uwielbiam czytać, w domu duużo książek, Pawełek również bardzo lubi czytanie... a córcia na bakier z książkami icon_sad.gif , ogólnie chyba nie lubi czytać.
Swoją drogą ma już chyba 5 czy 6 lekturę (dla porównania starszy brat miał 3 w czwartej klasie, a w pierwszej jedną ! ).

a co do lektur , ja z trudem przebrnęłam (słuchając" przez "Najmilszych".

nie wiem już jak ją zachęcić do czytania...

--------------------
Ewa (mama Pawełka i Joasi)
www.wmojejkuchni.blox.pl
Silije
śro, 21 maj 2008 - 09:59
Ewusiek dobrać książkę, od której nie będzie mogła się oderwać i ciekawość dalszych losów bohaterów będzie ją sama zmuszała do czytania 06.gif !

Dziewczyny, ja tu w naszym starym roczniku z innej beczki Was poatakujÄ™. Szukam dla Julki godnego towarzystwa 08.gif na takie arcyciekawe kolonie: https://www.kompas.pl/obozy,kolonie,Maluszk...kowy,885,39.htm
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post śro, 21 maj 2008 - 09:59
Post #12

Ewusiek dobrać książkę, od której nie będzie mogła się oderwać i ciekawość dalszych losów bohaterów będzie ją sama zmuszała do czytania 06.gif !

Dziewczyny, ja tu w naszym starym roczniku z innej beczki Was poatakujÄ™. Szukam dla Julki godnego towarzystwa 08.gif na takie arcyciekawe kolonie: https://www.kompas.pl/obozy,kolonie,Maluszk...kowy,885,39.htm

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
agarad
śro, 21 maj 2008 - 10:30
Faktycznie szybciutko ten pierwszy rok w szkole mija:-).
Moje dziecko niezadowolone tym, że będa wakacje, On woli się uczyć i chodzić do szkoły icon_smile.gif choć lekko nie ma (wstaje o 6, w szkole jest od 7.30 do 17.oo, ma niewiele czasu na inne rzeczy).
Nauka nie sprawia mu kłopotów, świetnie czyta (czyta sobie kolejny już tom Harrego Pottera), z matematyką też dobrze (brał udział w konkursie Kangurek, ale nie wiem z jakim skutkiem bo nie ma jeszcze wyników), ortografia tez chyba dobrze, choć wczoraj dostał pierwszą "trójkę" za błędy przy przepisywaniu z tablicy, np. "jej" napisał jiej' icon_rolleyes.gif
Utrzymuje się jego niechęć do rysowania, no talentu nie ma za czorta, zniechęca sie bo nic mu nie wychodzi, ale z tym już chyba nic nie zrobimy:-(

agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 21 maj 2008 - 10:30
Post #13

Faktycznie szybciutko ten pierwszy rok w szkole mija:-).
Moje dziecko niezadowolone tym, że będa wakacje, On woli się uczyć i chodzić do szkoły icon_smile.gif choć lekko nie ma (wstaje o 6, w szkole jest od 7.30 do 17.oo, ma niewiele czasu na inne rzeczy).
Nauka nie sprawia mu kłopotów, świetnie czyta (czyta sobie kolejny już tom Harrego Pottera), z matematyką też dobrze (brał udział w konkursie Kangurek, ale nie wiem z jakim skutkiem bo nie ma jeszcze wyników), ortografia tez chyba dobrze, choć wczoraj dostał pierwszą "trójkę" za błędy przy przepisywaniu z tablicy, np. "jej" napisał jiej' icon_rolleyes.gif
Utrzymuje się jego niechęć do rysowania, no talentu nie ma za czorta, zniechęca sie bo nic mu nie wychodzi, ale z tym już chyba nic nie zrobimy:-(



--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

wiesiołek
śro, 21 maj 2008 - 10:35
CYTAT(Silije @ Wed, 21 May 2008 - 10:59) *
Ewusiek dobrać książkę, od której nie będzie mogła się oderwać i ciekawość dalszych losów bohaterów będzie ją sama zmuszała do czytania 06.gif !

Dziewczyny, ja tu w naszym starym roczniku z innej beczki Was poatakujÄ™. Szukam dla Julki godnego towarzystwa 08.gif na takie arcyciekawe kolonie: https://www.kompas.pl/obozy,kolonie,Maluszk...kowy,885,39.htm



Wygląda faktycznie arcyciekawie, ale niestety też arcy drogo icon_sad.gif i z teg owzględu odpada. Mnie się podoba tez obóz czarodziejów...
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post śro, 21 maj 2008 - 10:35
Post #14

CYTAT(Silije @ Wed, 21 May 2008 - 10:59) *
Ewusiek dobrać książkę, od której nie będzie mogła się oderwać i ciekawość dalszych losów bohaterów będzie ją sama zmuszała do czytania 06.gif !

Dziewczyny, ja tu w naszym starym roczniku z innej beczki Was poatakujÄ™. Szukam dla Julki godnego towarzystwa 08.gif na takie arcyciekawe kolonie: https://www.kompas.pl/obozy,kolonie,Maluszk...kowy,885,39.htm



Wygląda faktycznie arcyciekawie, ale niestety też arcy drogo icon_sad.gif i z teg owzględu odpada. Mnie się podoba tez obóz czarodziejów...
marghe.
śro, 21 maj 2008 - 22:21
Silije, Gaba w tym roku jeszcze nie chce jechac na kolonie. Przylepa siÄ™ troche boi.
Ale w przyszłym.. kto wie icon_smile.gif

marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 21 maj 2008 - 22:21
Post #15

Silije, Gaba w tym roku jeszcze nie chce jechac na kolonie. Przylepa siÄ™ troche boi.
Ale w przyszłym.. kto wie icon_smile.gif

marghe.
śro, 21 maj 2008 - 22:22
CYTAT(Silije @ Wed, 21 May 2008 - 10:59) *
Ewusiek dobrać książkę, od której nie będzie mogła się oderwać i ciekawość dalszych losów bohaterów będzie ją sama zmuszała do czytania 06.gif !


Bingo
albo sama weź do reki jakąs fajną dziecięcą książkę i zacznij sobie ją czytać. Komentuj na głos, śmiej sie itp..
Może córkę wciągnie?
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 21 maj 2008 - 22:22
Post #16

CYTAT(Silije @ Wed, 21 May 2008 - 10:59) *
Ewusiek dobrać książkę, od której nie będzie mogła się oderwać i ciekawość dalszych losów bohaterów będzie ją sama zmuszała do czytania 06.gif !


Bingo
albo sama weź do reki jakąs fajną dziecięcą książkę i zacznij sobie ją czytać. Komentuj na głos, śmiej sie itp..
Może córkę wciągnie?
Ciocia Magda
śro, 21 maj 2008 - 22:35
Ewusiek, a z oczami wszystko w porządku? Może wada wzroku utrudnia jej czytanie, a ostatnio słyszałam, że bywają problemy z widzeniem bliży, których okuliści nie badają - coś z mięśniami trzymającymi oko (przepraszam, że tak mgliście to opisuję, ale mówili o tym w kawie i herbacie, a ja akurat czesałam dziewczynki i leciałyśmy do szkoły)
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 21 maj 2008 - 22:35
Post #17

Ewusiek, a z oczami wszystko w porządku? Może wada wzroku utrudnia jej czytanie, a ostatnio słyszałam, że bywają problemy z widzeniem bliży, których okuliści nie badają - coś z mięśniami trzymającymi oko (przepraszam, że tak mgliście to opisuję, ale mówili o tym w kawie i herbacie, a ja akurat czesałam dziewczynki i leciałyśmy do szkoły)

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Ewusiek
czw, 22 maj 2008 - 09:38
wzrok miała badany 2 m-ce temu, było w porządku.

ja już ją brałam na różne sposoby icon_wink.gif , łącznie z grami w których trzeba czytać .
jakoś nie ciągnie jej ku książkom , na razie przynajmniej... "Najmilszych " na zmianę czytałyśmy .

Prawda jest tak ,że powinna jak najwięcej czytać , żeby lepiej jej szło.

dodam ,że mniej więcej w czasie zerówki (kiedy to dzieci do czytania się przygotowywują) ona miała trochę problemów z uszami (płyn w uszach) - wyszła z tego dopiero w czerwcu (na szczęście bez zabiegu, lekarz dobrał dobrze leki), na pewno to też miało wpływ na wszystko co jest związane z nauką czytania.
Ewusiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:35
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 370

GG:


post czw, 22 maj 2008 - 09:38
Post #18

wzrok miała badany 2 m-ce temu, było w porządku.

ja już ją brałam na różne sposoby icon_wink.gif , łącznie z grami w których trzeba czytać .
jakoś nie ciągnie jej ku książkom , na razie przynajmniej... "Najmilszych " na zmianę czytałyśmy .

Prawda jest tak ,że powinna jak najwięcej czytać , żeby lepiej jej szło.

dodam ,że mniej więcej w czasie zerówki (kiedy to dzieci do czytania się przygotowywują) ona miała trochę problemów z uszami (płyn w uszach) - wyszła z tego dopiero w czerwcu (na szczęście bez zabiegu, lekarz dobrał dobrze leki), na pewno to też miało wpływ na wszystko co jest związane z nauką czytania.

--------------------
Ewa (mama Pawełka i Joasi)
www.wmojejkuchni.blox.pl
Five
nie, 15 cze 2008 - 11:02
Z czytaniem to Natalka nie ma problemów (Harrego przeczytała 3 pierwsze części, dalszych jej nie podsuwałam, bo jednak są trochę straszniejsze i teraz zabrałam się za Anię z Zielonego Wzgórza), matematykę bardzo lubi, środowisko jakoś takoś, odrobi lekcje, ale więcej się nie interesuje. Nie lubi za to plastyki i wf-u. Rysować jak to ma po mamie i tacie nie potrafi, a na wfie nie daje rady się przebierać szybko i to najskuteczniej ją zniechęca do tego przedmiotu.
Five


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,207
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 19:25
SkÄ…d: Pl
Nr użytkownika: 5,704




post nie, 15 cze 2008 - 11:02
Post #19

Z czytaniem to Natalka nie ma problemów (Harrego przeczytała 3 pierwsze części, dalszych jej nie podsuwałam, bo jednak są trochę straszniejsze i teraz zabrałam się za Anię z Zielonego Wzgórza), matematykę bardzo lubi, środowisko jakoś takoś, odrobi lekcje, ale więcej się nie interesuje. Nie lubi za to plastyki i wf-u. Rysować jak to ma po mamie i tacie nie potrafi, a na wfie nie daje rady się przebierać szybko i to najskuteczniej ją zniechęca do tego przedmiotu.

--------------------
Cztery córki i syn.
semi
nie, 15 cze 2008 - 13:39
Piatka, serdeczne gratulacje:)

Dziewczyny, jak u Was z kwiatami na zakończenie roku?Dajecie każdemu nauczycielowi?Zbiorczo-od całej klasy, czy każde dziecko oddzielnie? I jakie macie pomysły na uczcenie końca roku? Pierwszego roku szkolnego naszych dzieci-rety, nie moge uwierzyć, ze to jużicon_smile.gif)

Ten post edytował emi nie, 15 cze 2008 - 13:39
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post nie, 15 cze 2008 - 13:39
Post #20

Piatka, serdeczne gratulacje:)

Dziewczyny, jak u Was z kwiatami na zakończenie roku?Dajecie każdemu nauczycielowi?Zbiorczo-od całej klasy, czy każde dziecko oddzielnie? I jakie macie pomysły na uczcenie końca roku? Pierwszego roku szkolnego naszych dzieci-rety, nie moge uwierzyć, ze to jużicon_smile.gif)

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

> Koniec roku niedaleko
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 23:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama