Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

gdzie się kupuje sprzęt do jazdy konnej ?

> 
Agnieszka AZJ
sob, 03 sie 2013 - 23:23
Wygląda na to, że Julka wsiąkła w jeździectwo. Wróciła z obozu i ciągle suszy mi głowę, żebym ja umowiła na jazdę do jej stajni, i w zimie też by chciała pojechac na obóz... 37.gif

Zaczęła skakac, więc na pewno trzeba jej kupić kamizelkę. Na razie udało jej się nie spaść, ale złudzeń nie mam.
I sztylbety też. Dotychczas kupowałam jej rzeczy z Decathlona - bryczesy sa całkiem OK. Nie mam natomiast zdania nt. jakości tych rzeczy, od których zależy bezpieczeństwo.

Na początek wystarczyły, ale może są sklepy, które mają lepszy stosunek jakości do ceny ? Ze wspinaczka tak było, że buty z Decathlona były takie sobie, a ze sklepów wspinaczkowych w sumie niewiele droższe, a lepsze.
Podacie jakieś namiary ???
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post sob, 03 sie 2013 - 23:23
Post #1

Wygląda na to, że Julka wsiąkła w jeździectwo. Wróciła z obozu i ciągle suszy mi głowę, żebym ja umowiła na jazdę do jej stajni, i w zimie też by chciała pojechac na obóz... 37.gif

Zaczęła skakac, więc na pewno trzeba jej kupić kamizelkę. Na razie udało jej się nie spaść, ale złudzeń nie mam.
I sztylbety też. Dotychczas kupowałam jej rzeczy z Decathlona - bryczesy sa całkiem OK. Nie mam natomiast zdania nt. jakości tych rzeczy, od których zależy bezpieczeństwo.

Na początek wystarczyły, ale może są sklepy, które mają lepszy stosunek jakości do ceny ? Ze wspinaczka tak było, że buty z Decathlona były takie sobie, a ze sklepów wspinaczkowych w sumie niewiele droższe, a lepsze.
Podacie jakieś namiary ???

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Aneczka
nie, 04 sie 2013 - 00:24
Ja co prawda nie o namiarch na sklep, lecz o kamizelce - moje mlode odmówiły używania zakupionej kamizelki (tak była nieco dłuższa z tyłu), bo sie nie da galopować w pełnym siadzie, bo wtedy haczy o siodło icon_sad.gif
Kamizelka byla chyba z decathlona, ale kupująć zwróć na to uwagę, w jakimś porządnym sklpeie jeździeckim powinni doradzić
Aneczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:38
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 534

GG:


post nie, 04 sie 2013 - 00:24
Post #2

Ja co prawda nie o namiarch na sklep, lecz o kamizelce - moje mlode odmówiły używania zakupionej kamizelki (tak była nieco dłuższa z tyłu), bo sie nie da galopować w pełnym siadzie, bo wtedy haczy o siodło icon_sad.gif
Kamizelka byla chyba z decathlona, ale kupująć zwróć na to uwagę, w jakimś porządnym sklpeie jeździeckim powinni doradzić

--------------------
mama Marty (2000), Pauliny (2003) i Franka (2013)
monaliza
śro, 14 sie 2013 - 13:18
Ja myślę że i w internecie można kupić dobre, firmowe rzeczy,
pogadaj z trenerem co poleca, obleć fora jeździeckie kto się reklamuje i ew. tam też zadaj to pytanie, bo tu chyba mało czynnych jeźdżców.
monaliza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 470
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:27
Skąd: Fredensborg
Nr użytkownika: 617




post śro, 14 sie 2013 - 13:18
Post #3

Ja myślę że i w internecie można kupić dobre, firmowe rzeczy,
pogadaj z trenerem co poleca, obleć fora jeździeckie kto się reklamuje i ew. tam też zadaj to pytanie, bo tu chyba mało czynnych jeźdżców.

--------------------

<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
Elak
śro, 14 sie 2013 - 14:19
Agnieszko czasem przejeżdżam obok sklepu jeździeckiego https://pasi-konik.pl/ na Al. Wilanowskiej (jadąc od metra Wilanów do galerii Mokotów po prawej stronie).

My nie jeździmy, więc o jakości nic nie powiem, tylko sklep mi się rzucił w oczy icon_smile.gif

Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post śro, 14 sie 2013 - 14:19
Post #4

Agnieszko czasem przejeżdżam obok sklepu jeździeckiego https://pasi-konik.pl/ na Al. Wilanowskiej (jadąc od metra Wilanów do galerii Mokotów po prawej stronie).

My nie jeździmy, więc o jakości nic nie powiem, tylko sklep mi się rzucił w oczy icon_smile.gif



--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

anax
śro, 14 sie 2013 - 22:55
decatlon ma taki sprzęt.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post śro, 14 sie 2013 - 22:55
Post #5

decatlon ma taki sprzęt.

--------------------


mamami
czw, 15 sie 2013 - 00:20
Agnieszka zdecydowanie większy wybór od decathlonu mają sklepy jeździeckie. Jutro się skupie i polece jakieś konkrety. Dziś tylko o bryczesach. Zdecydowanie najfajniej mi sie jeździ w takich z pełnym lejem, zrobionym z niesliskiego materiału. Tyłek lepiej sie siodła trzyma. Tego typu w decathlonie niewielki wybór i drogie więc nie polecam.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 15 sie 2013 - 00:20
Post #6

Agnieszka zdecydowanie większy wybór od decathlonu mają sklepy jeździeckie. Jutro się skupie i polece jakieś konkrety. Dziś tylko o bryczesach. Zdecydowanie najfajniej mi sie jeździ w takich z pełnym lejem, zrobionym z niesliskiego materiału. Tyłek lepiej sie siodła trzyma. Tego typu w decathlonie niewielki wybór i drogie więc nie polecam.
milly
pią, 16 sie 2013 - 12:09
na ul. gen. Zajączka jest sklep specjalistyczny, przyznam że chociaż po sąsiedzku to nigdy nie zaglądałam, niw wiem więc jak cenowo itd. za to znalazłam link: https://www.stajniasklep.pl/kontakt.html
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post pią, 16 sie 2013 - 12:09
Post #7

na ul. gen. Zajączka jest sklep specjalistyczny, przyznam że chociaż po sąsiedzku to nigdy nie zaglądałam, niw wiem więc jak cenowo itd. za to znalazłam link: https://www.stajniasklep.pl/kontakt.html
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 19 wrz 2013 - 18:15
Post #8

Ja sie bryczesow nie dorobilam na razie. Zainwestowalam za to w obuwie, jezdzimy we dwie, co ZNACZNIE obciaza domowy budzet. Dlatego kombinujemy. Dechatlon jest na ostatnim moejscu mojej listy - to co przystepne cenowo jest tam badziewne, calkiem sie nie oplaca. Rekawiczki za 30 zl zarznelam w miesiac :/ Fajny jest pasikonik, wybor maja mega i przyzwoity sprzet.
iza1982
czw, 19 wrz 2013 - 19:43
ja przejeżdżam koło sklepu jakiegoś przy Grzybowskiej codziennie, jutro zerknę. w sulejówku za przejazdem przez tory (skręcasz przed Mcdonalds w prawo z głownej trasy na terespol i prosto az do przejazdu). Jakiś widziałam też na Grochowskiej chyba...
iza1982


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,587
Dołączył: pią, 17 lip 09 - 17:49
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 28,287




post czw, 19 wrz 2013 - 19:43
Post #9

ja przejeżdżam koło sklepu jakiegoś przy Grzybowskiej codziennie, jutro zerknę. w sulejówku za przejazdem przez tory (skręcasz przed Mcdonalds w prawo z głownej trasy na terespol i prosto az do przejazdu). Jakiś widziałam też na Grochowskiej chyba...

--------------------
malgog
czw, 19 wrz 2013 - 19:54
sklep jeździecki jest obok Riwiery Remont na Polnej
zaraz na początku tuż po skręcie w Polną
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post czw, 19 wrz 2013 - 19:54
Post #10

sklep jeździecki jest obok Riwiery Remont na Polnej
zaraz na początku tuż po skręcie w Polną

--------------------
user posted image
user posted image
carabella
czw, 14 sie 2014 - 13:32
Gdzie kupić sprzęt mniej więcej wiem, ale co potrzebne jest dziecku, które jedzie na obóz jeździecki? Zastanawiam się nad posłaniem pociechy, ale teraz zdałam sobie sprawę z tego, że pewnie będę musiała zaopatrzyć je w jakiś sprzęt. Co jest konieczne, a co można wypożyczyć w ośrodku? [edit: moderacja] jest co nieco opisane, co trzeba zabrać, ale mam wątpliwości, czy to wystarczy. I jakie buty będą najlepsze? Myślałam o trampach lub adidasach, a tu piszą, że musi być skórzane.
carabella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: śro, 13 sie 14 - 12:22
Nr użytkownika: 44,407




post czw, 14 sie 2014 - 13:32
Post #11

Gdzie kupić sprzęt mniej więcej wiem, ale co potrzebne jest dziecku, które jedzie na obóz jeździecki? Zastanawiam się nad posłaniem pociechy, ale teraz zdałam sobie sprawę z tego, że pewnie będę musiała zaopatrzyć je w jakiś sprzęt. Co jest konieczne, a co można wypożyczyć w ośrodku? [edit: moderacja] jest co nieco opisane, co trzeba zabrać, ale mam wątpliwości, czy to wystarczy. I jakie buty będą najlepsze? Myślałam o trampach lub adidasach, a tu piszą, że musi być skórzane.
Agnieszka AZJ
czw, 14 sie 2014 - 22:04
Pytasz poważnie, czy tylko w celu spamowania ?
Jesli poważnie - to dziecko powinno mieć spodnie - najlepiej bryczesy ale moga tez byc zwykłe legginsy, sztylpy i buty. Trampki czy adidasy nie za bardzo, ale w ostateczności ujdą. Lepsze są sztylbety.

Poza tym kask/toczek i ew. kamizelka. Kaski stanie miewają "na stanie", ale lepiej mieć własny - higieniczniej.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 14 sie 2014 - 22:04
Post #12

Pytasz poważnie, czy tylko w celu spamowania ?
Jesli poważnie - to dziecko powinno mieć spodnie - najlepiej bryczesy ale moga tez byc zwykłe legginsy, sztylpy i buty. Trampki czy adidasy nie za bardzo, ale w ostateczności ujdą. Lepsze są sztylbety.

Poza tym kask/toczek i ew. kamizelka. Kaski stanie miewają "na stanie", ale lepiej mieć własny - higieniczniej.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Agnieszka AZJ
czw, 14 sie 2014 - 22:06
A przy okazji dodam, że zakupy zrobiłysmy wreszcie w Pasikoniku, o którym pisała Elak icon_smile.gif

Julka jest już na drugim w czasie tych wakacji obozie jeżdzieckim i z przerażeniam myślę, że po wakacjach oakże się, że trzeba jaj kupic nowe rzeczy do jazdy 37.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 14 sie 2014 - 22:06
Post #13

A przy okazji dodam, że zakupy zrobiłysmy wreszcie w Pasikoniku, o którym pisała Elak icon_smile.gif

Julka jest już na drugim w czasie tych wakacji obozie jeżdzieckim i z przerażeniam myślę, że po wakacjach oakże się, że trzeba jaj kupic nowe rzeczy do jazdy 37.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
jujka
wto, 26 sie 2014 - 15:07
Agnieszka AZJ, ja się powtórzę - nas jest dwie. Co ZNACZNIE podraża koszty. Bryczesy, buty, sztylpy, to pikuś..szczęśliwie stajnia jest naprawdę dobrze wyposażona. Na kask ostatnio pół rodziny się składało urodzinowo, bo to bagatelka 400 zł (i tak kupiony okazyjnie i to wcale nie jest wysoka półka). Teraz obie jedziemy zawody, a więc białe rękawisie, czapraki, rajtroki... strach się bać!
jujka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 24 kwi 14 - 22:45
Nr użytkownika: 43,944

GG:


post wto, 26 sie 2014 - 15:07
Post #14

Agnieszka AZJ, ja się powtórzę - nas jest dwie. Co ZNACZNIE podraża koszty. Bryczesy, buty, sztylpy, to pikuś..szczęśliwie stajnia jest naprawdę dobrze wyposażona. Na kask ostatnio pół rodziny się składało urodzinowo, bo to bagatelka 400 zł (i tak kupiony okazyjnie i to wcale nie jest wysoka półka). Teraz obie jedziemy zawody, a więc białe rękawisie, czapraki, rajtroki... strach się bać!
Agnieszka AZJ
wto, 26 sie 2014 - 15:12
Białe bryczesy rozmiar 38 możemy Wam pożyczyć icon_smile.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 26 sie 2014 - 15:12
Post #15

Białe bryczesy rozmiar 38 możemy Wam pożyczyć icon_smile.gif


--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
jujka
wto, 26 sie 2014 - 15:15
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 26 Aug 2014 - 16:12) *
Białe bryczesy rozmiar 38 możemy Wam pożyczyć icon_smile.gif


Aga, poważnie mówisz???? Na następny weekend, 6 września? Ja kombinuję, żeby kupić Julce białe, grubsze leginsy :/
jujka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 24 kwi 14 - 22:45
Nr użytkownika: 43,944

GG:


post wto, 26 sie 2014 - 15:15
Post #16

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 26 Aug 2014 - 16:12) *
Białe bryczesy rozmiar 38 możemy Wam pożyczyć icon_smile.gif


Aga, poważnie mówisz???? Na następny weekend, 6 września? Ja kombinuję, żeby kupić Julce białe, grubsze leginsy :/
Agnieszka AZJ
wto, 26 sie 2014 - 15:20
No problem icon_smile.gif Z jednym zastrzeżeniem - Julka miała je za sobą na obozie jeździeckim i ja ich jeszcze po powrocie nie widziałam. Jak upiorę i upewnię się, ze są OK, to pożyczymy. Julka ma zawody w trzeci weekend wrzesnia.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 26 sie 2014 - 15:20
Post #17

No problem icon_smile.gif Z jednym zastrzeżeniem - Julka miała je za sobą na obozie jeździeckim i ja ich jeszcze po powrocie nie widziałam. Jak upiorę i upewnię się, ze są OK, to pożyczymy. Julka ma zawody w trzeci weekend wrzesnia.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Nadiaoo
śro, 25 maj 2016 - 01:29
Obecnie sprzęt i ubiór do jazdy konnej jest coraz lepiej dostępny, ja jednak obstawałabym przy tradycyjnych sklepach jeździeckich. Zakładając, że to pasja na lata, warto troszkę zainwestować, wtedy komfort jazd jest większy (zwłaszcza ważne jest to przy nauce dzieci, aby się szybko nie zniechęciły). Fajne promocje bywają w sklepie jeździeckim w Warszawie Mustang. www.sprzetjezdziecki.com - to ich sklep internetowy
Nadiaoo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 25 maj 16 - 00:48
Nr użytkownika: 47,606




post śro, 25 maj 2016 - 01:29
Post #18

Obecnie sprzęt i ubiór do jazdy konnej jest coraz lepiej dostępny, ja jednak obstawałabym przy tradycyjnych sklepach jeździeckich. Zakładając, że to pasja na lata, warto troszkę zainwestować, wtedy komfort jazd jest większy (zwłaszcza ważne jest to przy nauce dzieci, aby się szybko nie zniechęciły). Fajne promocje bywają w sklepie jeździeckim w Warszawie Mustang. www.sprzetjezdziecki.com - to ich sklep internetowy
AnitaKrolikowska
pon, 30 maj 2016 - 15:41
Ja uważam, że za dobry sprzęt jeździecki trzeba trochę zapłacić. On ma służyć przecież na lata więc warto się zastanowić nad zakupem. Ja znalazłam dobrej firmy i w atrakcyjnej cenie na https://stajniamiszewo.pl/ Akurat była promocja, warto zajrzeć icon_smile.gif
AnitaKrolikowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: śro, 27 maj 15 - 11:19
Nr użytkownika: 45,918




post pon, 30 maj 2016 - 15:41
Post #19

Ja uważam, że za dobry sprzęt jeździecki trzeba trochę zapłacić. On ma służyć przecież na lata więc warto się zastanowić nad zakupem. Ja znalazłam dobrej firmy i w atrakcyjnej cenie na https://stajniamiszewo.pl/ Akurat była promocja, warto zajrzeć icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 22 mar 2017 - 14:38
Post #20

Sklepy internetowe mogą być dobrym początkiem poszukiwań. Dobrej jakości siodła oraz inne akcesoria jeździeckie można znaleźć w wielu miejscach. Popytaj, poszukaj, z pewnością coś znajdziesz. icon_wink.gif
> gdzie się kupuje sprzęt do jazdy konnej ?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:43
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama