Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Dokąd na wycieczkę w okolice Wrocławia?

-
celina20
post Fri, 24 Feb 2017 - 14:09
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 44,782

Jeżeli będziesz kiedyś chciał wyjechać na śląsk z dziećmi to polecam Ci przeczytać ten artykuł: https://pozytywka.com/10-najlepszych-atrakc...zieci-na-slasku
Opisuje rewelacyjne miejsca dla dzieci na śląsku icon_smile.gif

Ten post edytował celina20 Fri, 24 Feb 2017 - 14:09
Go to the top of the page PM

Quote Post
malgosiaczek85
post Wed, 01 Mar 2017 - 19:19
Post #22

Nr użytkownika: 47,199

Jeśli szukacie fajnego miejsca na wypad z dzieckiem to polecam Hotel Niemcza SPA w Niemczy. To świetnie miejsce na rodzinny wypoczynek. Ja spędziłam tam 10 dni w ramach ferii zimowych.
Na miejscu jest wiele atrakcji. Hotel organizuje wycieczki na Wielką Sowę więc pojechaliśmy całą ekipą - dzieciaki były zachwycone. We wtorek na miejscu w hotelu odbył się pokaz szefa kuchni z gotowania na żywo, fajna atrakcja dla miłośników kulinariów. W środę wybraliśmy sie na zwiedzanie Niemczy z przewodnikiem, bardzo fajnie opowiadał i zaciekawił nawet dzieciaki, dodatkowo też załapaliśmy sie na warsztaty piernikarskie. Super zabawa nie tylko dla najmłodszych. Czwartek spędzaliśmy w hotelu, wieczorem odbyła się degustacja win dla gości a w piątek posłuchaliśmy koncertu lokalnego zespołu. Dla dorosłych hotel przygotował sobotnie nocne saunowanie, w którym braliśmy udział. Sauny super, chyba najlepsze w jakich byłam icon_smile.gif W niedziele zamiast kolacji zorganizowane zostało ognisko z kiełbaskami, dzieci znów były zachwycone. Plusem jest to, że jak chcecie sami spędzić czas to można zostawić dzieciaki pod opieką np w parku wodnym. Jak dla mnie to bardzo udany czas, polecam wszystkim bo można spędzić i aktywnie i leniwie czas. Hotel czysty, przyjazny dzieciom, jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła.

Quote Post
megajza
post Wed, 24 May 2017 - 13:59
Post #23

Nr użytkownika: 48,866

Polecam wybrać się w Góry Stołowe, a jeśli chodzi o ścisły Wrocław to oczywiście ZOO. A zjeść dobrze można w pizzerii Party Pizza, bardzo smaczne pizze, również dla dzieci.

Quote Post
AgaS.
post Thu, 03 Aug 2017 - 11:03
Post #24

Nr użytkownika: 49,992

Ja również polecam Ślężę. Na szczycie można zorganizować ognisko i piec kiełbaski, co dla dzieciaków jest dużo większą atrakcją niż grill. Na samą górę wchodzi się dość przyjemnie, pośród lasów. Atrakcje pradziejowe nie wzbudzały większego zainteresowania, ale cóż.... ognisko wszystko wynagrodziło icon_wink.gif

Quote Post
kk001
post Wed, 18 Jul 2018 - 11:01
Post #25

Nr użytkownika: 51,846

Niedawno odkryłam super knajpkę- pancake wrocław . Mają tam specjalne menu dla dzieci. Sądzę,że gdy dziecko zgłodnieje, to tam właśnie warto zajrzeć

Quote Post
Kamilek84
post Fri, 27 Jul 2018 - 12:12
Post #26

Nr użytkownika: 51,890

Może trochę nie w temacie po trochę dalej od Wrocławia, ale w sumie na jeden dzień wycieczka w sam raz. Chodzi mi o Park Miniatur w Kowarach. Dla dzieci idealna rozrywka, nie dość, że się czegoś dowiedzą to jeszcze obok jest dla nich bawialnia.

Quote Post
> Dokąd na wycieczkę w okolice Wrocławia?

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Fri, 17 Aug 2018 - 04:04
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe