Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Nerwica lub depresja w ciąży

> 
monia75
sob, 06 sty 2007 - 18:46
Wiem, że wiele kobiet boryka się z problemami nerwicowo-depresyjnymi w ciąży. Ja niestety należę również do takich kobiet. Jestem w piątym miesiącu ciąży. Dotąd radziłam sobie bez leków, ale teraz już wysiadam i nie daję rady. łykam hydroksyzynę w małych dawkach i chodzę na terapię. Brakuje mi rozmów z dziewczynaki w podobnej sytuacji. Takiej swoistej grupy wsparcia. Dlatego rozpoczynam nowy wątek i mam nadzieję, że znajdę tu bratnie dusze. Pozdrawiam wszystkie derpresyjne i znerwicowane " ciężarówki"
monia75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: sob, 06 sty 07 - 18:28
SkÄ…d: GDYNIA
Nr użytkownika: 9,691




post sob, 06 sty 2007 - 18:46
Post #1

Wiem, że wiele kobiet boryka się z problemami nerwicowo-depresyjnymi w ciąży. Ja niestety należę również do takich kobiet. Jestem w piątym miesiącu ciąży. Dotąd radziłam sobie bez leków, ale teraz już wysiadam i nie daję rady. łykam hydroksyzynę w małych dawkach i chodzę na terapię. Brakuje mi rozmów z dziewczynaki w podobnej sytuacji. Takiej swoistej grupy wsparcia. Dlatego rozpoczynam nowy wątek i mam nadzieję, że znajdę tu bratnie dusze. Pozdrawiam wszystkie derpresyjne i znerwicowane " ciężarówki"

--------------------
MONIA 75
monia75
nie, 07 sty 2007 - 09:20
Rzodkiewko dziękuję za odpowiedź. Nie patrz na to jak traktuja ciebie inni. Kariera to nie wszystko i nie dla wszystkich. Ciesz się z tego że twoje stany nerwicowe utrzymuja się krótko i mijają. U mnie niestety jak zacznie się nerwica. To od rana biegunki i ścisk żołądka. Potem troche puszcza. A jeść muszę i to najlepiej duzo, zdrowo, wiadomo jak w ciąży. Dlatego idę we wtorek do psychiatry, bo bez konkretnych tabletek nie dam rady. Próbowałam, ale ten nawrót jest zbyt silny. Może ktoś ma doświadczenie jesli chodzi o tego typu leki. Wiem, że lepiej nic nie brać, ale co ja bidna mam zrobić. Jestem za słaba do walki. Wywalczyłam jakimś cudem pół roku bez prochów, ale dalej nie dam rady. czy ja jestem juz złą matką, czy zasługuję na potępienie? Tak się czasami czuję, ale to przeciez tez choroba.
monia75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: sob, 06 sty 07 - 18:28
SkÄ…d: GDYNIA
Nr użytkownika: 9,691




post nie, 07 sty 2007 - 09:20
Post #2

Rzodkiewko dziękuję za odpowiedź. Nie patrz na to jak traktuja ciebie inni. Kariera to nie wszystko i nie dla wszystkich. Ciesz się z tego że twoje stany nerwicowe utrzymuja się krótko i mijają. U mnie niestety jak zacznie się nerwica. To od rana biegunki i ścisk żołądka. Potem troche puszcza. A jeść muszę i to najlepiej duzo, zdrowo, wiadomo jak w ciąży. Dlatego idę we wtorek do psychiatry, bo bez konkretnych tabletek nie dam rady. Próbowałam, ale ten nawrót jest zbyt silny. Może ktoś ma doświadczenie jesli chodzi o tego typu leki. Wiem, że lepiej nic nie brać, ale co ja bidna mam zrobić. Jestem za słaba do walki. Wywalczyłam jakimś cudem pół roku bez prochów, ale dalej nie dam rady. czy ja jestem juz złą matką, czy zasługuję na potępienie? Tak się czasami czuję, ale to przeciez tez choroba.

--------------------
MONIA 75

Posty w temacie
monia75   Nerwica lub depresja w ciąży   sob, 06 sty 2007 - 18:46
rzodkiewka   monia wiadomo- nikt tak nie zrozumie kobiety w ciÄ...   sob, 06 sty 2007 - 20:29
monia75   nerwica   nie, 07 sty 2007 - 09:20
rzodkiewka   monia wybij sobie z glowy takie glupoty, że jeste...   nie, 07 sty 2007 - 16:25
monia75   Oj rzodkiewko taki kop w dupÄ™ byÅ‚ mi potrzebny. ...   nie, 07 sty 2007 - 19:58
rzodkiewka   cieszÄ™ sie!!! tak trzymać!!! i nie zamartwiać s...   nie, 07 sty 2007 - 20:23
angrzes   witajcie, ja tez czesto miewam depresje i jest mi...   wto, 09 sty 2007 - 18:43
angrzes   PRZEPRASZAM :oops: ale pomylilam niki ta odpowied...   wto, 09 sty 2007 - 18:48
flotka   Kochane dziewczyny borykajÄ…ce siÄ™ z nerwicÄ…, bÄ...   Å›ro, 10 sty 2007 - 11:06
monia75   Angrzes dziekujÄ™ za sÅ‚owa otuchy. czasem sobie m...   Å›ro, 10 sty 2007 - 17:59
Asik 75   Dziewczyny proponujÄ™ kontynuować temat na str. "...   Å›ro, 10 sty 2007 - 20:17
monia75   zaczęłam ten wÄ…tek, bo myÅ›laÅ‚am że tamten "w...   Å›ro, 10 sty 2007 - 22:08
MiÄ™ta   Równiez miaÅ‚am w swoim życiu okres kiedy wiedzi...   pon, 23 gru 2019 - 07:18
Ceda   Ja z kolei jestem w 16 tc. PoczÄ…tek ciąży byÅ‚ ...   czw, 18 lut 2021 - 07:18
Ceda   Tak. To moze być depresja. Burza hormonów nieste...   czw, 15 kwi 2021 - 09:06
muppet   Zawsze warto zgÅ‚osić siÄ™ do lekarza, kiedy jest...   Å›ro, 08 wrz 2021 - 10:23
alka25   To jest przerażajÄ…ce, jak wiele mlodych kobiet w...   Å›ro, 02 lis 2022 - 13:35
> Nerwica lub depresja w ciąży
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 01:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama