Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

jak radzic sobie ze zlymi emocjami przy dzieciach?

-
, nerwy, zlosc jak sobie z tym poradzic
kld0721
post Tue, 22 Sep 2015 - 16:00
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 46,440

Jestem tutaj, aby z kims pogadac....szukam pomocy,wsparcia...Jestem matka 2 dzieci. Nie pracuje. Syn od tego roku poszedl do przedszkola. Corka jeszcze jest za mala. Moj maz jest kierowca tira(miesiac w trasie, tydzien w domu). Przez bardzo dlugi czas mieszkalismy z rodzicami meza na wsi-dom,podworze.. od czerwca tego roku mieszkamy w miesicie lecz w bloku. sytuacja nas zmusia do wyprowadzki od rodzicow meza. moi rodzice sa po rozwodzie, matka jest osadzona w wiezieniu, a ojciec ma nowa zone i swoje zycie. nigdy nie doswiadczylam w domu, w zyciu milosci,ciepla. za wszelka cene chce stworzyc moim dzieciom dom,ktorego ja nie mialam.. niestety w zyciu nie mozna miec wszystkiego...przez to, ze maz jest ciagle w trasie, przestalo nam sie ukladac. mimo iz jestemy mlodym malzenstwem-iskra zgasla. nie ma ciepla,milosci, uczuc, namietnosci,staran. a ja popadlam w skarjnosci w skrajnosc... nie potrzebuje towarzystwa ludzi, nie mam ochoty nigdzie wyjsc z nikim rozmawiac, ani przebywac.. oddalam sie calkiem dzieciom. na tyle ze gdy na godzine zostali z babcia moje wyrzuty sumienia mnie zabijaly od srodka....nie umiem ich zostawic samych. a co gorsze... rozwod rodzicow,moje cale zycie, historie z mezem i tesciami wplynely na mnie tak destrukcyjnie, ze nie potrafie znalezc sensu zycia. dzwignac sie do gory aby znowu sie usmiechac.. jestem sfrustrowana i ciagle zla 25 latka, ktora nie umie radzic sobie ze swoimi emocjami zlymi i dobrymi.... a najgorsze jest to, z epotrafie organizowac czas dzieciom,bawic sie z nimi..ale juz ani one,ani ja sie z tego nie cieszymy.....
Go to the top of the page PM

Quote Post
Miwako
post Mon, 12 Oct 2015 - 17:18
Post #2

Nr użytkownika: 46,290

Kochana, moim zdaniem tutaj potrzebny jest specjalista. Idź do psychologa, może nawet na terapie, gdzie poznasz ludzi z podobnymi problemami. Zobaczysz że inni tez borykają się z takimi problemami. Spojrzysz z dystansu. I postaraj się uwolnić od przeszłości inaczej ona zawsze bedie miała na Ciebie wpływ icon_smile.gif trzymam kciuki!

Quote Post
paulinawaw
post Tue, 13 Oct 2015 - 14:03
Post #3

Nr użytkownika: 46,536

Dokladnie tak jak pisze uzytkownik u gory. Wiem ze to jest dosc ciezka decyzja dla kogos, kto jest pewnie z domu nauczony ze do psychologa chodza czubki, ale to naprawde dziala. Psychoterapia to najlepsza rzecz jaka mogla mi sie zdarzyc. Chodze od 2 lat i wiem, ze jestem lepszym czlowiekiem, nie tylko lepsza matka dla swoich dzieci, ale tez lepsza kolezanka, zona icon_smile.gif Polecam serdecznie

Quote Post
lillou
post Wed, 22 Feb 2017 - 09:46
Post #4

Nr użytkownika: 46,626

Sama czasami mam tak że jestem poirytowana szczególnie przed okresem na wszystko i wszystkich i zaraz albo wpadam w złość albo w dołka, zazwyczaj od razu mówię mężowi o pmsie i biorę nervomix żeby się uspokoić, doprowadza mnie to do ladu, wychodzę gdzieś by spotkać się na ploteczki, oderwać się od codziennych obowiązków i przechodzi icon_smile.gif

Quote Post
Peggie
post Wed, 26 Apr 2017 - 07:34
Post #5

Nr użytkownika: 49,066

trzeba się starać takie emocje powściągać bo dziecko obserwuje i potem naśladuje.

Quote Post
kokosankaana
post Thu, 17 May 2018 - 12:51
Post #6

Nr użytkownika: 50,851

Abo specjalista albo może jakiś mini urlop, żebyś się zregenerowała? Może masz za dużo obowiązków i powinnaś o tym porozmawiać z mężem.

Quote Post
> jak radzic sobie ze zlymi emocjami przy dzieciach?, nerwy, zlosc jak sobie z tym poradzic

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 19 Sep 2018 - 07:48
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe