Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

!!!!CHICAGO - szkoły rodzenia!!!!

> 
TAQILLA
piÄ…, 22 gru 2006 - 21:26
Witam mamuśki z Chicago i okolic!

Mam pytanko, czy któraś z Was się oreintuje gdzie można znaleźć w Chicago polską szkołę rodzenia? Albo może którys z polskich lekarzy prowadzi coś w stylu zajęć dla przyszłych mam! Najlepsza byłaby południowa strona miasta, ale północą też nie pogardzę! Szukam jakiegoś punktu zaczepienia!
Jestem na końcu 5 miesiąca mojej pierwszej ciąży i prawdę powiedziawszy posłuchałabym czegoś nt porodu, połogu i opieki nad noworodkiem!
Mój gin polecił mi szkołę przy szpitalu w którym będę rodzić i jeśli niczego nie znajdę to pewnie zdecyduję sie na nią, ale średnio mi się to uśmiecha z dwóch powodów: po pierwsze szpital jest w downtown (tragedia z dojazdem), a po drugie wolałabym po polsku (jakoś tak bardziej swojsko)!

Będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju podpowiedzi i ew.kontakt!

Pozdrawiam!
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post piÄ…, 22 gru 2006 - 21:26
Post #1

Witam mamuśki z Chicago i okolic!

Mam pytanko, czy któraś z Was się oreintuje gdzie można znaleźć w Chicago polską szkołę rodzenia? Albo może którys z polskich lekarzy prowadzi coś w stylu zajęć dla przyszłych mam! Najlepsza byłaby południowa strona miasta, ale północą też nie pogardzę! Szukam jakiegoś punktu zaczepienia!
Jestem na końcu 5 miesiąca mojej pierwszej ciąży i prawdę powiedziawszy posłuchałabym czegoś nt porodu, połogu i opieki nad noworodkiem!
Mój gin polecił mi szkołę przy szpitalu w którym będę rodzić i jeśli niczego nie znajdę to pewnie zdecyduję sie na nią, ale średnio mi się to uśmiecha z dwóch powodów: po pierwsze szpital jest w downtown (tragedia z dojazdem), a po drugie wolałabym po polsku (jakoś tak bardziej swojsko)!

Będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju podpowiedzi i ew.kontakt!

Pozdrawiam!

--------------------
Olivia 2007
FFkaGrant
piÄ…, 29 gru 2006 - 14:58
Skoro tragedia z dojazdem to moze zdecyduj sie na szpital w poblizu. To sie zawsze przyda w nieoczekiwanych momentach. Z wlasnego oswiadczenia. POmna bardzo zlych doswiadczen trzymam sie z daleka od polskich lekarzy.
FFkaGrant


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,185
Dołączył: śro, 17 gru 03 - 22:19
SkÄ…d: us
Nr użytkownika: 1,274




post piÄ…, 29 gru 2006 - 14:58
Post #2

Skoro tragedia z dojazdem to moze zdecyduj sie na szpital w poblizu. To sie zawsze przyda w nieoczekiwanych momentach. Z wlasnego oswiadczenia. POmna bardzo zlych doswiadczen trzymam sie z daleka od polskich lekarzy.

--------------------

> !!!!CHICAGO - szkoÅ‚y rodzenia!!!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 11:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama