Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 3 4 5  

Dwa słowa od moderatorek :)

> 
skorpionka
nie, 13 cze 2010 - 22:19
ja też chciałabym wiedzieć dlaczego mój temat został usunięty, tez mam ponad 200 postów, zdjęcia małe, dzisiaj wystawiłam ponad 20 pozycji i zniknęły, proszę o odpowiedz
skorpionka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: pon, 27 mar 06 - 13:20
Skąd: ŁÓDŹ
Nr użytkownika: 5,385

GG:


post nie, 13 cze 2010 - 22:19
Post #81

ja też chciałabym wiedzieć dlaczego mój temat został usunięty, tez mam ponad 200 postów, zdjęcia małe, dzisiaj wystawiłam ponad 20 pozycji i zniknęły, proszę o odpowiedz

--------------------
skorpionka mama
Bartosza (17.05.1991)
Anny (06.05.1995)
i
Daniela (30.10.2006)

Ika
nie, 13 cze 2010 - 22:40
CYTAT(skorpionka @ Sun, 13 Jun 2010 - 21:19) *
ja też chciałabym wiedzieć dlaczego mój temat został usunięty, tez mam ponad 200 postów, zdjęcia małe, dzisiaj wystawiłam ponad 20 pozycji i zniknęły, proszę o odpowiedz


Rzeczy, które wystawiałaś, już są na Sprzedam i od ich wystawienia nie minął miesiąc.
Pierwsze z tych rzeczy będziesz mogła ponownie wystawić po 21 czerwca (wystawione były 21 maja).

A postów to trzeba mieć 500, nie 200 icon_wink.gif ale akurat Ty spełniasz to kryterium icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 13 cze 2010 - 22:40
Post #82

CYTAT(skorpionka @ Sun, 13 Jun 2010 - 21:19) *
ja też chciałabym wiedzieć dlaczego mój temat został usunięty, tez mam ponad 200 postów, zdjęcia małe, dzisiaj wystawiłam ponad 20 pozycji i zniknęły, proszę o odpowiedz


Rzeczy, które wystawiałaś, już są na Sprzedam i od ich wystawienia nie minął miesiąc.
Pierwsze z tych rzeczy będziesz mogła ponownie wystawić po 21 czerwca (wystawione były 21 maja).

A postów to trzeba mieć 500, nie 200 icon_wink.gif ale akurat Ty spełniasz to kryterium icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
skorpionka
pon, 14 cze 2010 - 09:00
dzięki za odpowiedz, ale szkoda, ze nie było najpierw upomnienia, trochę się napracowałam, zeby to wstawić i było tam dużo nowych rzeczy
skorpionka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: pon, 27 mar 06 - 13:20
Skąd: ŁÓDŹ
Nr użytkownika: 5,385

GG:


post pon, 14 cze 2010 - 09:00
Post #83

dzięki za odpowiedz, ale szkoda, ze nie było najpierw upomnienia, trochę się napracowałam, zeby to wstawić i było tam dużo nowych rzeczy

--------------------
skorpionka mama
Bartosza (17.05.1991)
Anny (06.05.1995)
i
Daniela (30.10.2006)

Ika
pon, 14 cze 2010 - 11:17
CYTAT(skorpionka @ Mon, 14 Jun 2010 - 08:00) *
dzięki za odpowiedz, ale szkoda, ze nie było najpierw upomnienia, trochę się napracowałam, zeby to wstawić i było tam dużo nowych rzeczy


Skorpionko, wyobrażasz sobie, ile czasu musiałabym poświęcić, żeby NAJPIERW wysłać każdemu upomnienie?... Ja nie mam tyle czasu icon_sad.gif W roli "upomnienia" występuje tu Regulamin oraz przyklejony wątek o zasadach icon_smile.gif Każdy powinien się z nimi zapoznać ZANIM wystawi rzeczy na sprzedaż.
Rzeczy nowe możesz wystawić w osobnym wątku, ale tylko te, których jeszcze na forum nie ma.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 14 cze 2010 - 11:17
Post #84

CYTAT(skorpionka @ Mon, 14 Jun 2010 - 08:00) *
dzięki za odpowiedz, ale szkoda, ze nie było najpierw upomnienia, trochę się napracowałam, zeby to wstawić i było tam dużo nowych rzeczy


Skorpionko, wyobrażasz sobie, ile czasu musiałabym poświęcić, żeby NAJPIERW wysłać każdemu upomnienie?... Ja nie mam tyle czasu icon_sad.gif W roli "upomnienia" występuje tu Regulamin oraz przyklejony wątek o zasadach icon_smile.gif Każdy powinien się z nimi zapoznać ZANIM wystawi rzeczy na sprzedaż.
Rzeczy nowe możesz wystawić w osobnym wątku, ale tylko te, których jeszcze na forum nie ma.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
buniaaa
nie, 22 sie 2010 - 23:37
A dlaczego moje tym razem usunięto? Wystawiłam nowy sprzedam i dodałam post do już istniejącego z dokładką i obydwa tematy zostały usunięte?
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post nie, 22 sie 2010 - 23:37
Post #85

A dlaczego moje tym razem usunięto? Wystawiłam nowy sprzedam i dodałam post do już istniejącego z dokładką i obydwa tematy zostały usunięte?

--------------------
grubassek:)
pon, 23 sie 2010 - 14:22
buniu pewnie nie masz 200 postów w wymaganych tematach:)
podobnie jak wiekszosc uzytkowniczek:)

Ten post edytował grubassek:) pon, 23 sie 2010 - 14:23
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
Skąd: .
Nr użytkownika: 18,200




post pon, 23 sie 2010 - 14:22
Post #86

buniu pewnie nie masz 200 postów w wymaganych tematach:)
podobnie jak wiekszosc uzytkowniczek:)

--------------------
Ika
pon, 23 sie 2010 - 15:29
CYTAT(grubassek:) @ Mon, 23 Aug 2010 - 13:22) *
podobnie jak wiekszosc uzytkowniczek:)


Chyba masz na myśli większość użytkowniczek TEGO wątku, bo akurat większość użytkowniczek FORUM ma znacznie więcej niż 200 postów na wymaganych podforach. Powiedziałabym, że mają posty głównie na wymaganych podforach icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 23 sie 2010 - 15:29
Post #87

CYTAT(grubassek:) @ Mon, 23 Aug 2010 - 13:22) *
podobnie jak wiekszosc uzytkowniczek:)


Chyba masz na myśli większość użytkowniczek TEGO wątku, bo akurat większość użytkowniczek FORUM ma znacznie więcej niż 200 postów na wymaganych podforach. Powiedziałabym, że mają posty głównie na wymaganych podforach icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
grubassek:)
pon, 23 sie 2010 - 15:37
mozliwe...
szkoda tylko ze nie kazdy ma mozliwosc sprawdzenia ile postow maja inne użytkowniczki....
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
Skąd: .
Nr użytkownika: 18,200




post pon, 23 sie 2010 - 15:37
Post #88

mozliwe...
szkoda tylko ze nie kazdy ma mozliwosc sprawdzenia ile postow maja inne użytkowniczki....

--------------------
Ika
pon, 23 sie 2010 - 15:54
A po co Ci wiedzieć ile mają inni? Ciebie powinny interesować Twoje, a nie cudze.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 23 sie 2010 - 15:54
Post #89

A po co Ci wiedzieć ile mają inni? Ciebie powinny interesować Twoje, a nie cudze.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
grubassek:)
pon, 23 sie 2010 - 16:01
....................

Ten post edytował grubassek:) pon, 23 sie 2010 - 16:09
grubassek:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 14:03
Skąd: .
Nr użytkownika: 18,200




post pon, 23 sie 2010 - 16:01
Post #90

....................

--------------------
Dabriza
pon, 23 sie 2010 - 16:05
A ja paradoksalnie jestem wdzięczna za nowe zmiany w regulaminie icon_biggrin.gif Ponieważ do wymaganej ilości postów na ww działach trochę mi brakło, zajrzałam i odkryłam wiele ciekawych tematów i wątków.Tym samym wciągam się w forumowe pisanie bardziej! Przecież sprzedawanie, jest tylko jedną z wielu form uczestniczenia w forum, a już na pewno nie powinno być jedyną ; Obecnie to kiedy i ile tych postów napiszę stało się dla mnie sprawą drugorzędną. Cóż- forum uzależnia icon_cool.gif
Dabriza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,978
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 10:52
Skąd: Beskidy
Nr użytkownika: 25,600




post pon, 23 sie 2010 - 16:05
Post #91

A ja paradoksalnie jestem wdzięczna za nowe zmiany w regulaminie icon_biggrin.gif Ponieważ do wymaganej ilości postów na ww działach trochę mi brakło, zajrzałam i odkryłam wiele ciekawych tematów i wątków.Tym samym wciągam się w forumowe pisanie bardziej! Przecież sprzedawanie, jest tylko jedną z wielu form uczestniczenia w forum, a już na pewno nie powinno być jedyną ; Obecnie to kiedy i ile tych postów napiszę stało się dla mnie sprawą drugorzędną. Cóż- forum uzależnia icon_cool.gif

--------------------
Kinga ( 30.01.2008) i Anna ( 18.08.2009)
" gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo "
Owidiusz
Ika
pon, 23 sie 2010 - 16:30
Dabriza - i super! Forum też na tym skorzysta, jeśli będzie Cię więcej w różnych działach icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 23 sie 2010 - 16:30
Post #92

Dabriza - i super! Forum też na tym skorzysta, jeśli będzie Cię więcej w różnych działach icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
AniaM**
czw, 16 wrz 2010 - 21:30
a mi się bardzo regulamin nie podoba
forum to dla mnie jak poradni, jak potrzebuje rady to szukam odpowiedniego wątku i czytam, rzadko odpisuje
w ten sposób mam mało wymaganych postów
i teraz jestem zmuszona sztucznie udzielać się na forum, żeby móc sprzedać kilka rzeczy z których kupujący by się ucieszyli
nie taką mam wizję tego forum, na którym jestem od 7 lat
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post czw, 16 wrz 2010 - 21:30
Post #93

a mi się bardzo regulamin nie podoba
forum to dla mnie jak poradni, jak potrzebuje rady to szukam odpowiedniego wątku i czytam, rzadko odpisuje
w ten sposób mam mało wymaganych postów
i teraz jestem zmuszona sztucznie udzielać się na forum, żeby móc sprzedać kilka rzeczy z których kupujący by się ucieszyli
nie taką mam wizję tego forum, na którym jestem od 7 lat

--------------------



Ila
pią, 17 wrz 2010 - 11:52
Alez Aniu, naprawde nic nie musisz, nikt Cie do niczego nie zmusza, a juz tym bardziej do sztucznego nabijania postow.

Sprzedaz na forum nie jest obowiazkiem, jest dodatkiem. Na poczatku przez kilka lat istnienia forum, "sklepiku" nie bylo w ogole.
Powstal wylacznie na prosbe forumowiczek, aby mogly kupic cos od osob zaufanych, ktore znaja i ktorym ufaja. My jakis czas
zwlekalismy, bo do "sklepiku" przekonani nie bylismy. Zreszta ktos juz chyba w tym watku o tym wspominal.

Forum, to przede wszystkim dyskusje (jak sama nazwa wskazuje), miejsce spotkan wirtualnych, czesto przenoszonych do reala icon_smile.gif

Z czasem jednak czesc nowych forumowiczek skupilo sie wylacznie na handlu, a podforum "sprzedam" zaczelo byc traktowane
niczym serwis aukcyjny. Ale nasze forum serwisem aukcyjnym nie jest. Stad wprowadzone ograniczenia, aby przypomniec/nauczyc
wszystkim, ze nie sprzedaz jest tu priorytetem i nie handel jest podstawa funkcjonowania tego forum.
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post pią, 17 wrz 2010 - 11:52
Post #94

Alez Aniu, naprawde nic nie musisz, nikt Cie do niczego nie zmusza, a juz tym bardziej do sztucznego nabijania postow.

Sprzedaz na forum nie jest obowiazkiem, jest dodatkiem. Na poczatku przez kilka lat istnienia forum, "sklepiku" nie bylo w ogole.
Powstal wylacznie na prosbe forumowiczek, aby mogly kupic cos od osob zaufanych, ktore znaja i ktorym ufaja. My jakis czas
zwlekalismy, bo do "sklepiku" przekonani nie bylismy. Zreszta ktos juz chyba w tym watku o tym wspominal.

Forum, to przede wszystkim dyskusje (jak sama nazwa wskazuje), miejsce spotkan wirtualnych, czesto przenoszonych do reala icon_smile.gif

Z czasem jednak czesc nowych forumowiczek skupilo sie wylacznie na handlu, a podforum "sprzedam" zaczelo byc traktowane
niczym serwis aukcyjny. Ale nasze forum serwisem aukcyjnym nie jest. Stad wprowadzone ograniczenia, aby przypomniec/nauczyc
wszystkim, ze nie sprzedaz jest tu priorytetem i nie handel jest podstawa funkcjonowania tego forum.


--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
AniaM**
pią, 17 wrz 2010 - 22:47
ja to rozumiem
ale mimo wszystko najwięcej pisze się na forach ciążowych i rówieśniczych - wtedy jest najwiecej pytań i emocji do dzielenia się
przynajmniej w moim przypadku teraz to już głównie wykorzystuje forum do szukania informacji a nie udzielania się
najbardziej boli to że dziewczyny się napracują żeby zdjęcia wrzucić gdzieś na serwer, pomierzyć rzeczy, opisać i jak nie zrobią sobie kopii to cały ten czas idzie w kosmos (żeby chociaż gdzieś zostawał ślad na serwerze i na prośbę zainteresowanego można było odzyskać cały post)
rozumiem też że moderatorzy też poświęcają swój czas żeby omiatać forum, ale myśle że są jakieś możliwości techniczne żeby w inny sposób zamiatać na forum nie usuwając odrazu wątków
AniaM**


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,117
Dołączył: sob, 20 wrz 03 - 13:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,067

GG:


post pią, 17 wrz 2010 - 22:47
Post #95

ja to rozumiem
ale mimo wszystko najwięcej pisze się na forach ciążowych i rówieśniczych - wtedy jest najwiecej pytań i emocji do dzielenia się
przynajmniej w moim przypadku teraz to już głównie wykorzystuje forum do szukania informacji a nie udzielania się
najbardziej boli to że dziewczyny się napracują żeby zdjęcia wrzucić gdzieś na serwer, pomierzyć rzeczy, opisać i jak nie zrobią sobie kopii to cały ten czas idzie w kosmos (żeby chociaż gdzieś zostawał ślad na serwerze i na prośbę zainteresowanego można było odzyskać cały post)
rozumiem też że moderatorzy też poświęcają swój czas żeby omiatać forum, ale myśle że są jakieś możliwości techniczne żeby w inny sposób zamiatać na forum nie usuwając odrazu wątków

--------------------



użytkownik usunięty

Go??







post pią, 17 wrz 2010 - 23:28
Post #96

[post usunięty]
4nia
pią, 12 sie 2011 - 21:55
witam!
ja też chciałabym dowiedzieć sie dlaczego moje wątki zostają usuwane, nie rozumiem, bo w ostatnim roku nie udzielałam sie?
proszę o odp
4nia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,306
Dołączył: sob, 24 mar 07 - 18:49
Nr użytkownika: 12,312

GG:


post pią, 12 sie 2011 - 21:55
Post #97

witam!
ja też chciałabym dowiedzieć sie dlaczego moje wątki zostają usuwane, nie rozumiem, bo w ostatnim roku nie udzielałam sie?
proszę o odp

--------------------


Nasze Malutkie Aniolki - MONISIU (9.02.2010) I AGATKO (30.06.2010)- kochamy Was- módlcie sie za nami, bawcie sie, tanczcie, spiewajcie i czekajcie na nas !!!!!!!
asiaad2
pon, 29 sie 2011 - 16:10
I widzę że kolejny raz usunięto moje ogłoszenie hymm już naprawdę nie wiem o ocb
asiaad2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,368
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 12:40
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 8,058

GG:


post pon, 29 sie 2011 - 16:10
Post #98

I widzę że kolejny raz usunięto moje ogłoszenie hymm już naprawdę nie wiem o ocb

--------------------


> Dwa słowa od moderatorek :)
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 3 4 5
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 00:32
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama