Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

testy alergiczne - skórne i 4 - latek...

> 
addera
czw, 16 mar 2006 - 09:39
My wczoraj byliśmy na testach i nam powychodziło niestety sporo icon_rolleyes.gif
Najwięcej na roztocza - wielkie bąble i rumień icon_sad.gif Poza tym pleśnie, trawy, i w mniejszym stopniu - chwasty, sierść psa i kota .
Michał zniósł testy bardzo dzielnie, leczenie mamy ustawione na trzy miesiace.
Ni i pokarmówka nas jeszcze czeka icon_confused.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 16 mar 2006 - 09:39
Post #21

My wczoraj byliśmy na testach i nam powychodziło niestety sporo icon_rolleyes.gif
Najwięcej na roztocza - wielkie bąble i rumień icon_sad.gif Poza tym pleśnie, trawy, i w mniejszym stopniu - chwasty, sierść psa i kota .
Michał zniósł testy bardzo dzielnie, leczenie mamy ustawione na trzy miesiace.
Ni i pokarmówka nas jeszcze czeka icon_confused.gif

--------------------



marghe.
piÄ…, 17 mar 2006 - 00:06
CYTAT(Ania(mama-Karoli))
CYTAT(addera)


Ania, możesz napisać co dostałyście ?


Jasne, że mogę icon_smile.gif. Dostałyśmy syrop Aerius. Znacie to icon_question.gif
Wcześniej Karolka brała Zyrtec (podobno wpływa na brak koncentracji, wywołuje senność, choć ja tego jakoś specjalnie nie zaobserwowałam u Karolki), brałyśmy też Cleratine. To mamy pierwszy raz... Ale lekarka bardzo go zachwalała. Mówiła, że jej pacjenci go sobie chwalą...
Hmmm... bierzemy dopiero kilka dni, a poprawę już chyba widzę icon_smile.gif. Skóra już nie jest taka sucha. Choć to może też od tego mazidła, które dostałam...


mój mąz bierze Aerius od dośc dawna
zadowolony

chociaz teraz wraca do Zyrtka.. hmm sama nie wiem dlaczego
ja sie cały czas nosze z zamiarem zrobienia Gabie testów.. odwlekam i odwlekam..
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post piÄ…, 17 mar 2006 - 00:06
Post #22

CYTAT(Ania(mama-Karoli))
CYTAT(addera)


Ania, możesz napisać co dostałyście ?


Jasne, że mogę icon_smile.gif. Dostałyśmy syrop Aerius. Znacie to icon_question.gif
Wcześniej Karolka brała Zyrtec (podobno wpływa na brak koncentracji, wywołuje senność, choć ja tego jakoś specjalnie nie zaobserwowałam u Karolki), brałyśmy też Cleratine. To mamy pierwszy raz... Ale lekarka bardzo go zachwalała. Mówiła, że jej pacjenci go sobie chwalą...
Hmmm... bierzemy dopiero kilka dni, a poprawę już chyba widzę icon_smile.gif. Skóra już nie jest taka sucha. Choć to może też od tego mazidła, które dostałam...


mój mąz bierze Aerius od dośc dawna
zadowolony

chociaz teraz wraca do Zyrtka.. hmm sama nie wiem dlaczego
ja sie cały czas nosze z zamiarem zrobienia Gabie testów.. odwlekam i odwlekam..
Atteloiv
piÄ…, 17 mar 2006 - 07:49
Mój maluszek miał testy jak skończył 3 latka, ale podobno trzeba je robic co roku bo są wiarygodne dopiero po 5 roku życia . IgE też -wcześniej , ale lekarze nie chcą je robic bo to drogie podobno ??? /1 IgE - w cenie porównywalne jest do iluś tam testów skórnych/. No i skórne ponoć "na razie" są najbardziej wiarygodne . Pozdrawiam
Atteloiv


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: pią, 13 sty 06 - 09:45
SkÄ…d: Opole
Nr użytkownika: 4,560




post piÄ…, 17 mar 2006 - 07:49
Post #23

Mój maluszek miał testy jak skończył 3 latka, ale podobno trzeba je robic co roku bo są wiarygodne dopiero po 5 roku życia . IgE też -wcześniej , ale lekarze nie chcą je robic bo to drogie podobno ??? /1 IgE - w cenie porównywalne jest do iluś tam testów skórnych/. No i skórne ponoć "na razie" są najbardziej wiarygodne . Pozdrawiam
miki789
piÄ…, 18 sty 2019 - 15:50
Po konsultacjach wstępnych w 3mmedical w Węgrzcach , gdzie byłam przekonana o alergii i na taki test się zapisałam, skierowano mnie na diagnostykę pasożytów i okazało się, że faktycznie to mój problem. Usunęłam również u nich ten problem i w końcu dieta ruszyła prawidłowo. Wcześniej miałam dobry jadłospis, a praktycznie waga stała w miejscu przez wiele miesięcy. Wiem, że wiele osób ma podobne problemy.
miki789


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: pon, 19 lut 18 - 10:59
Nr użytkownika: 51,514




post piÄ…, 18 sty 2019 - 15:50
Post #24

Po konsultacjach wstępnych w 3mmedical w Węgrzcach , gdzie byłam przekonana o alergii i na taki test się zapisałam, skierowano mnie na diagnostykę pasożytów i okazało się, że faktycznie to mój problem. Usunęłam również u nich ten problem i w końcu dieta ruszyła prawidłowo. Wcześniej miałam dobry jadłospis, a praktycznie waga stała w miejscu przez wiele miesięcy. Wiem, że wiele osób ma podobne problemy.
> testy alergiczne - skórne i 4 - latek...
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama