Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Darłówko-kwatery Czy ktos moze mi polecic?

-
Sali_M
post Fri, 02 Sep 2011 - 08:35
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 35,806

A ja teraz mogę śmiało napisać o ośrodku w którym byli moi Rodzice z dziećmi, że jest rewelacyjny (chodzi mi o Jantar). Rodzice byli bardzo zadowoleni. To jest typowy ośrodek dla rodzin z dziećmi (chyba głównie na takie własnie rodziny nastawiony). Animatorka zajmowała się dziećmi praktycznie od ok. 16 do samego wieczora. Organizowała zajęcia na powietrzu i w budynku jak pogoda nie dopisywała, na szczęście mieli tylko 1 dzień deszczowy i to nie cały. Były ogniska 2 razy w tygodniu, muzyka itp... Ja tam byłam od piątku do soboty jak przyjechaliśmy po dzieci i tez ośrodek zrobił na mnie dobre ważenia. Dobre jedzenie i dużo. Bardzo blisko do plaży, miła obsługa. Polecam.

--------------------
Go to the top of the page PM

Quote Post
rysa154
post Fri, 04 May 2012 - 16:31
Post #22

Nr użytkownika: 25,743

macie jakies nowe propozycje?

sali a rodzice mieszkali w ośrodku czy w domku?

--------------------

Quote Post
mazia
post Mon, 07 May 2012 - 20:58
Post #23

Nr użytkownika: 4,089

Ja w tamtym roku byłam na kwaterze w bardzo spokojnej częsci Darłowa. Za pokój z aneksem kuchennym (lodówka, kuchenka indukcyjna, wyposażenie, szafki) i łazienką dla 4-osobowej rodziny zapłąciłam 120zł. To naprawdę bardzo tanio. jedyny minus to taki, że wokół domu praktycznie byłobardzo mało miejsca dla dzieci na zabawę. Ale poza tym czysto, właściciele przemili, sklep vis a vis. Jakbym miała jechać jeszcze raz do DArłowa to pewnie znowu tam.

--------------------

Quote Post
Krzysiek_mar
post Fri, 05 Sep 2014 - 14:04
Post #24

Nr użytkownika: 44,492

Ostatnio byliśmy w Hotelu Lidia w Darłówku całą rodziną. Piękne miejsce w dodatku prawie nad samym morzem, mają tam niesamowite animatorki dla dzieci które opiekują się wszystkimi maluchami podczas gdy rodzice mogą spędzić czas np. w SPA ;] Bardzo dobra kuchnia i miła obsługa aż zachęcają żeby wrócić tam za rok icon_smile.gif

Quote Post
evellove
post Fri, 25 Sep 2015 - 14:19
Post #25

Nr użytkownika: 46,465

Zdziwiła mnie opinia o Diunie 2 w Darłówku, może w 2011 r. mieliście jakieś problemy, ale ja po tegorocznych wczasach w sierpniu mogę spokojnie polecić ten ośrodek. Ma fajny stndart pokoi, wszystko wyremeontowane i świeże, teren też duży, można dzieciaki wypuścić, plac zabaw i bojska też są. Do morża blisko- przez ulicę do centrum też niedaleko. Jedyny minus to to że w ośrodku jest dużo kolonii ale przy takiej cenie chyba nie powinno się na to narzekać. W cenie była też sauna i siłownia. Właściciele mają jeszcze ośrodek w Łebie i Jastrzębiej górze, chyba się tam wybiorzemy za rok.

Quote Post
Bodeg
post Tue, 02 Oct 2018 - 14:19
Post #26

Nr użytkownika: 52,121

Jeżeli chodzi o Darłówko to szczerze muszę przyznać, że było wspaniale.
Wyruszyłem z Apartamentu Osiemnastka, dlatego też podróż nie była długa, jeżeli więc ktoś się zastanawia nad noclegiem w okolicach Darłówka to szczerze polecam właśnie to miejsce.
Tutaj znajduje się Ich oferta - https://apartamentydarlowko.pl/apartamenty/

Quote Post
> Darłówko-kwatery Czy ktos moze mi polecic?

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 16 Oct 2018 - 06:48
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe